LHL 2022

LHL 2022

 

Statistiky  ...zde

                 soutěžní řád...zde

Zbývá k úhradě
16650 SOMA
14650 Lazy Neck.
14650 Bobři
10000 Sršni
13500 Luková
16500 Verměřovice
16500 Horní Třešň.
16500 Štíty

Ve druhé části LHL je 1 liga rozdělena do 2 skupin a, b

Každý s každým ve skupině, tj 4 zápasy. Po odehrání jiné 2 skupiny:

1. Finálová sk.- První dva ze skupin A1,A2, B1, B2 hrát spolu ,tj 3 zápasy každý

                         pak F1-F4 a F2-F3

                        vítězové o titul a poražení o 3 místo. 

2)  B3,B4,B5,A3,A4,A5 ve skupině tj 5 záp. o 5až 10 místo. 

 

Všichni sehrají 9 utkání, stejně jako ve 2 lize, ve třetí lize 10 utkání.,


2 liga (9 utkání)                                     3.liga (10 utkání)

   

Slámožrouti

Flyers

 

Jedlí

Noname

 

Sršni

Petrovice

 

Luková

Rafani

 

Verměřovice

Sloni

 

Horní Třešň.

Bystřec

 

Štíty

LDM

 

OREL Lukavice

Forez

 

Horní Čermná

Udánky

 

OMB Letoh.

Bobři

 

Snakes

204)Opět slušný a vyrovnaný výkon obou soupeřů.Flyers otočil vedení v zápase a vydržel dlouhý závěrečný tlak Slonů, kteří nesrovnali ani v minutové power play.Flyers se tak stává po třetí výhře lídrem druhé ligy.
205)Pouhou třetinu vyložených šancí proměnili Rafani. I tak jsou z toho dva hattricky(Pepa Ešpandr ml. a Robin Pecháček). LDM zvolilo pro zápas heslo :kdo brání, tak nevěří svému gólmanovi. A tak si Mára Hejč zachytal.  https://lidaes.rajce.idnes.cz/Rafani_LDM_9_4_zapas_LHL_20.1.2023/  
206)Podle sdělení Davida Babáka(2+1) byl v zápase nejlepší on a pak jeho parťák Erik Borovička(3+2).Třemi góly se také proti poraženému Cyklu blýskl Matěj Vičar.
207)Opět divácká kulisa, pěkný výkon Petrovic,ale body v nedohlednu. Forez po dvou brankách Dana Boščíka kontroloval vítězný výsledek.
208)HC Těchonín dal favorizovanému Heat tech pořádnězabrat. Až do opuštěné branky při tlaku HC na opačné straně hřiště vsítil pojistku Patrik Ondráček, který tak dokončil svůj další hattrick.
209)Jen Lukáš Holeček střílel góly pro lukavického Orla. Verměřovických úspěšných  střelců se našlo víc a víc gólů dali.
210)Nevídaná přestřelka, kdy se pětkrát změnit vedoucí tým v zápasu, aby se nakonec rozešli hráči smírně po vyrovnání Slámožroutů.V zápase měl nejlepší bodovou bilanci  Michal Doskočil (3+2) z H.Čermné.
211)Zápasová  kaňka LHL !  Luková vyhrála v ostudném utkání nad Jedlím 81-79, ale pouze na trestné minuty! Výsledek je ponechán pro Jedlí, ale morálně prohrály oba týmy. Hromadná bitka totiž ukončila předčasně vyrovnané utkání. Prali se skoro všichni a udělené(+neudělené) tresty nemá ani cenu zapisovat do statistik jednotlivých hráčů. Následné tresty by měly za důsledek ukončení působení v následných zápasech. VV LHL se na mimořádné schůzi rozhodl udělit proto oběma týmům podmínku pro další starty. Při dalším provinění budou mít hned jednotlivci  tresty vyšší ! Po informacích od přítomných ještě nutno zdůraznit jmenovitě největší hříšníky - a to z týmu Jedlí hráči Dominik Jureček a Jiří Hendrich, z Lukové gólman Michal Vébr. Ti budou nadále ostře sledováni a hrozí jim vyloučení z LHL!
212)Bystřec zahrála výborně a odnesly to desítkou Udánky. Jirka a Honza ml. Hrdinové 3x skórovali. 
) Ještě měli hrát od 18 hodin Sokolové, ale Ti pár hodin před zápasem oznámili, že nemají lidi. Soma tak zůstala doma a led v příznivém čase nevyužitý.....náhradní termín je stanoven na středu 1.2 , ale pouze v případě , že LA Orli muži vypadnou po třech porážkách s Jaroměří z play off.
213)V nadupané sestavě na tři útoky Bobři drželi krok první třetinu. Osvědčení střelci Noname pak ale přidali a nezklamali . Pája Šulc s 2+3 poskočil na třetí místo KB.
214)Úderná první letka Sršňů opět řádila a jejího lídra Martina Skalického po dalších pěti bodech už bude v KB těžko někdo dohánět. Útočná snaha Štítů končila u spolehlivého Martina Matěje.
215)Milan Vičar si proti svým dvěma synům v dresu Lazy N. poskládal dobrou sestavu Tygrů. Od prvních minut bylo o zápasu jasno a Tygři jsou první jistí semifinalisté. Nejaktivnější byl Ondra Dvořák( 4+2) s Janem Boháčkem(4+0)
216)Až do 32 minuty drželi oba výborně chytající gólmani čistá konta. Pak se konečně prosadili osvědčení střelci H.Třešňovce Luďa Hryzlík s Ondrou Veselým a překlopili misku vah zápasu.
217)Sloni na čtvrtý pokus konečně vyhráli ve druhém kole a to hlavně zásluhou Romana Zacha (3+1). Rafani po slabší první třetině marně doháněli skóre.
           https://lidaes.rajce.idnes.cz/Rafani_Sloni_Dolni_Morava_3_5_zapas_LHL_27.1.2023/
218)Osm minut stačilo H.Čermné ve třetí třetině na otočení výsledku třemi vstřelenými góly.Na to, že dlouho Orel Lukavice vedl, se nehraje.
​219)Vynucené kouzlo s GMŠ zapracovalo v brance Petrovic. NIc nepustil a když Flyers  dostane jen tři góly, tak to na výhru stačí.
220)Po postupu do 2.ligy Forez ještě nezaváhal a vévodí tabulce. V brance se chytl Tom Krč ml. a podařilo se vhodně skloubit dravé mládí se zkušenými.Medojedi z Udánky vsadili na útok a vzadu to občas zaskřípalo.
221)Hráči Lukové museli po podmínce z předchozího nedohraného zápasu krotit emoce. Vyhrocený střet se Slámožrouty jim k tomu moc nenahrával. Svého soupeře však postupně přestříleli.

193)Díky netradičním střelcům Klas pokořil dosud v sezóně neporažé Lazy Neckers. Nejprve Leoš Janďourek dvěma góly Lazy načal a pak Luboš Skalický nechytatelnou dělovkou od modré čáry zaslouženou výhru potvrdil.
194)Po postupu do vyšší ligy Forez válí a tentokrát to odnesla Bystřec, která nebyla tak produktivní.
195)Ve vyrovnaném utkání slušné herní úrovně moc branek nepadalo a tak tři vstřelené góly stačí Udánkám k výhře nad Slony.
196)V nekompletní sestavě se postavit ambiciozní Lukové, tak to se týmu OMB vymstilo. Sedm střelců se trefilo do jeho branky a z toho Jirka Bednář 4x.
197)Divoká a stále těsná přestřelka v derby přeskopečných Horních. Po hatrickách čermenských M.Doskočila a P. Koudelky nakonec už Třešňovec nedotáhl.
198)Porovnávání kvalit očekávaných finalistů skončilo pro Heat tech debaklem. Soma vedle osvědčeného střelce Jana Kobzy (po páté 3 a více gólů v zápase) našla  nového -Josefa Havlíka(5+0).
199)Do půlky utkání vedlo Jedlí. Následný tlak Verměřovic přinesl obrat.
200)Noname neměli svojí hvězdnou sestavu a tak dali šanci Petrovicím.Ti toho náramně využili.Radost příznivcům udělal v první třetině třemi góly Petr Masopust , ve druhé Leoš Marek. Ten svým čtvrtým gólem později potvrdil výhru Petrovic.
201)Drtivý nápor zkušených Sršňů, kdy za necelých 8 posledních minut nastříleli Slámožroutům čtyři branky, jim stačil na vítězný obrat. 
202)Elitní útok Tygrů : Budina,Pilavka, Dvořák neúnavně roztáčel kolotoč před brankou Nugetu. Sami nastříleli 7 gólů a nešťastný Tom Jansa dostal od Tygrů desítku.
203)Takových utkání by se mohlo odehrávat víc. Vyrovnané, dramatické a nerozhodnuté až do samotného  konce. Snaha Sokolů narazila na osvědčeného střelce tří branek Jirku Polese.
204)Opět slušný a vyrovnaný výkon obou soupeřů.Flyers otočil vedení v zápase a vydržel dlouhý závěrečný tlak Slonů, kteří nesrovnali ani v minutové power play.Flyers se tak stává po třetí výhře lídrem druhé ligy.
184)Za deset minut vedl H.Třešnovec 0-3. To konečně probralo Slámožrouty ke vstřelení pěti branek v řadě a  vybojování první výhry v sezóně.

185)Bezproblémové utkání , kdy si Soma kontrolovala výhru. M.Kilčický 4+1,J.Kobza 2+3. Hatrick Jirky Polesa byl pro ADH málo.
186) Už mírně problémové utkání, kdy Nuget zjevně nečekal takový odpor Klasu. Ten se třemi útoky držel nulový stav až do půlky zápasu. V brance Nugetu neudržel nulu Tom Jansa pár vteřin do konce.
187)První půlku utkání měli Sršni i Orel z Lukavice slepená křídla vánočním cukrovím. V souboji dvou rozdílných generací starší Sršni otočili stav i díky hattricku Pavla Jirků.
188)Cyklo mělo potíž poskládat sestavu,to Tygři se sešli v silném složení a hladoví po gólech.
189)Hattricky Zd.Moravce ,Páji Šulce se čtyři góly Jirky Krejsy. Při této bilanci hrálo LDM proti Noname nerovný souboj.
190)Vítězně naladěné hráče Štítů překvapila dobrá hra a čtyři góly obětavých Snakes. Štíty pak sevřely soupeře ,ale v drtivému tlaku výborný gólman Michal Maleček výhru udržel. 
191)Zápas v hokeji skončil vítězně pro Flyers. Po utkání  zápas ve volném stylu byl asi nerozhodný. Možné tresty byly tolerovány. Pro příště mohou být následně tresty navýšeny.
192)Sokolové to ve vyšší lize nemají lehké a musí si  také po suverénní základní části zvyknout na porážku.Těchonín pomocí hattricku Pepy Matyáše zdolal bojovného soupeře.

175)Úvod druhé části LHL patřil Orlům z Lukavice a především autorovi svého historicky prvního hattricku-Milošovi Smolovi.

176)Přirozená galantnost se hráčům LDM nevyplatila. Místo důsledné osobní obrany nechali Katce Peškové volnost.  Katka tak, jako nejproduktivněší hráčka utkání s 2+3 dovedla Flyers v derby k jasné výhře.
177)Ve vyrovnaném zápase moc gólů nepadalo. O jeden víc než Luková však Verměřovičtí hráči vstřelili.
https://lidaes.rajce.idnes.cz/Lukova_Vermerovice_2_3_zapas_LHL_6.1.2023/
178)Hned na začátku utkání si Rafani vytvořili dvojgólové vedení.Bobři se snažili stav zvrátit, ale narazili na dva závěrečné góly Rafanů.  https://lidaes.rajce.idnes.cz/Bobri_Rafani_2_5_zapas_LHL_6.1.2023/
179) S velkým respektem vstoupili Sokolové do zápasu, kde předem čekali svojí první porážku v sezóně.Filip Bartoš sice hatrick dal,ale jinak Sokolům nespočet šancí chytil GMŠ. Heat tech rychlým kombinačním hokejem a úspěšnou koncovkou snaživého soupeře přehrál. Nejvíc branek-4, vsítil Sláva Váně.
180)Posílený tým Petrovic o dva krajánky, kteří se na LHL dlouhodobě připravují v Kanadě, předvedl kvalitní hru, okořeněnou góly. Věrní fanoušci si přišli na své a ocenili i slušný výkon soupeře, Udánky.
181)Forez se postupu do vyšší ligy nezalekl a navíc měl v brance gólmansý objev sezóny Tomáše Krče ml., který vychytal další nulu. Zato Slonům, kteří jsou teď spíše zvyklí na venkovní podmínky králického ledu, se moc nevedlo.
182) Místo v sestavě pro oba Adámky je recept na body pro OEZ. Poprvé v sezóně se sešli spolu a přehled v obraně u 72 letého táty Ivana, spolu se synovou průbojností a jeho dvěma góly, proti nezvykle nevýrazné H.Čermné, znamenal zisk obou bodů.
183)Takový výprask si snad ani Jedlí nezasloužilo. Bez několika opor mělo v derby se Štíty  málo šancí a když, tak vše chytil bezchybný Tomáš Teffler.

163)Stačí v zápase být ve vedení dvě minuty a to lukavickým Orlům stačí na výhru. OMB předvádí poslední dobou zlepšené výkony, ale smůla jim brání k bodům.
164)Jirka Poles(4+1) značnou měrou přispěl k nečekané výhře ADH Zábřeh. Heat tech byl dnes od začátku utkání pozadu.
165)Zle potrápil favorita houževnatý Těchonín a zejména gólman Ondra Šolc .Soma nastřílel jen tři branky, které ji stačily k těsné výhře.
166)Velký boj o prodloužení letošní série vítězství předvedl tým Lazy Neckers. Honza Boruch nahrál nejvíc KB-2+3.  Hrdinové z Bystřece  a především Jarmil Svoboda v brance byli však hodně proti. Dnes ,v předvečer vánočních svátků, však kupodivu ryze čistou hrou.
167)V poslední čtvrthodince to hořelo před oběma brankami. Mára Hejč vychytal těžké mely u své branky, padlo pět gólů a vítězství bere LDM.
168)Vhodnou taktikou na rychlé protiútoky s tradiční bojovností stačilo na Cyklo. Sokolové z Klášterce tak opět prodloužili serii od začátku sezóny bez porážky!
169)Hatrick Víta Brejši nestačil. Tygří elitní formace Cik,Švejda, Andrle(2+3)Pilavka(6+0)Budina (3+4) se kombinačním hokejem evidentně bavila. Na rozdíl od GMŠ v brance Heat techu. A taky přihlížejích vysprchovaných hráčů Cykla a Sokolů. Ti ještě večer podávají velké protesty proti účasti v plánované(odhlasovaně a schválené) společné 1.lize s těmito týmy(+Soma ,Nuget). Hrozivě rozdílné výkonnost jim prý nahání strach a nebudou se těchto utkání účastnit. Ráno moudřejší večera... jestli někdo má rychle přijatelný návrh herního systému, který by vyhovoval týmům navrhované 1 ligy, tak sem s ním!
170) Po oslavách prvního  místa už zůstalo Bobrům málo sil na houževnatý tým ze Štítů .O nadějné vedení přišli zásluhou Jardy Šponara(2+3)
171) Prořídlou soupisku Forez doplnil o dva hosty, kteří dali 7 branek. OMB odehrál dobrý zápas, Richard Vaníček vsítil hattrick a nakonec OMB bere i oba kontumační body.
172)Po minulém výprasku si H.Třešňovec spravil chuť na Lukové. Začalo se oboustranně ve vysokém tempu . Hráčům HT vycházela víc kombinace a dařilo se Luďkovi Hryzlíkovi(2+2). Luková ještě nebyla asi po přátelském utkání s Damníkovem , který zaplnil halu, řádně odpočinutá.
173)Svojí oblíbenou dvanáctku natočil opět suverénní Lazy Neckers celku LDM. Honza Boruch přispěl 5+1 a už se Lazy těší na vyrovnanější zápasy.
174) Úvodní letošní zápas byl zároveň ukončením první části LHL. Nuget si díky hattricku Martina Malého a jeho spolupráce s Matějem Nevrlým(2+2) vytvořil dostatečný náskok.ADH výsledek v poslední třetině vylepšil.

151)Při dvojbrankovém vedení se Slámožrouti zalekli možné první výhry.V místy až moc bojovném utkání Bystřec ale potvdila střelecké schopnosti Hrdinů a včas obrátila výsledek.
152)S pouhým torzem týmu z rozsáhlé soupisky neměl tým LDM šanci proti rozjetému Cyklu.

153)Klas neproměnil množství šancí, které likvidoval GMŠ.  Úspěšnost útoků rychlonohých hráčů Heat tech byla vysoká a stále neměli chuť zvolnit. Bodů nejvíc nahrabal Patrik Ondráček-5+1.
154)Orlové z Lukavice dnes nepředvedli oslnivý výkon a tak je bojovně naladěný celek z Horní Čermné stáhl dojgólové manko a po zásluze vyhrál.
155)Až na posledních deset minut svedli Snakes vyrovnaný zápas a drželi do té doby nejhůř remízový stav. Verměřovice ale mají dost střelců a závěr patřil jim.
156)Kvalita Noname s letohradskými hokejbalisty v kádru se opět potvrdila.Po první třetině už stav 6-0 moc šancí pro Petrovice nedával.
157)Dvě třetiny držel ADH se Somou příznivý stav. Vedl a držel dlouho remízu. Zkušení M.Kilčický (3+3) s ostatními útočníky Somy však umí v pravý čas zapnout.
158)Pravého Keprníka Holbu 12 načepovali veteráni Sršni odevzdanému H.Třešňovci. V brance Sršňů to jistil bezchybný náhradník GMŠ,ale v protější  to odnesl  José Pávek. Čtyři góly dostal od M.Skalického a 2+3 od důchodce J.Černého.
159)Michal Šauer třemi góly nasměroval Tygry k výhře. Střelci Klasu se proti Tomášovi Dvořákovi neprosadili.
160)Flyers dobře začal a brzy vedl 0-2. Slámožrouti se nevzdali a  v závěrečné power play bojovali o bod.Marně.
161)Dvě třetiny hledali útočníci Slonů svojí ztracenou formu a končili u dobře chytajícího Máry Hejče.LDM toho využilo k vytvoření náskoku, který v dramatickém závěru zúročilo ve dva body.


139)Hlavní postavou zápasu  byl Petr Formánek (4+1), který pomohl Rafanům k jasné výhře. Slámožrouti vsadili na omlazenou sestavu, ale ještě musí vyzrát.
         https://lidaes.rajce.idnes.cz/Slamozrouti_Rafani_2_8_zapas_LHL_9.12.2022/
140)Dvě třetiny se zdálo, že Udánky budou brát body. V režii mladého Jakuba Junka (1+3) a Leoše Marka (2+1), ale celek Petrovic zabral a skóre otočil.
) LDM + Lazy budou hledat ještě nějaký lepší termín do konce roku.
141)Rychlé dva góly H.Třešňovce v podání Ondry Veselého probudily Jedlí k protiútoku. Dlouho vyrovnaný boj rozhodl dvěma taky dvěma góly v řadě Marek Hendrich.
142)Z prvního útoku dali hned Sršni v 15vteřině z hole svého kanonýra M.Skalického branku, která je uspala na další půl hodinu. Snakes za to vzali a vydřeli remízu.
143)Ondra Barabáš za Orly Lukavice a Lukáš Pražák za Verměřovice nastříleli oba čtyři góly. Orli postupně získávali převahu a měli Lukáše Holečka(3+1) s Rosťou Plašilem(2+2), což na dva body stačilo.
144)Až do 59 minuty byl výsledek přímého boje o průběžné 4.místo nejistý.Dokončený hattrick Miloše Kulhaje pak ale rozhodl o výhře Nugetu nad snaživým HC Těchonín.
145)Do prestižního zápasu vlétli oba týmy v nevídaném nasazení a vysoké tempo se udrželo dlouho. Forez měl ale v brance bezchybného Tomáše Jansu, kterého už korunovaní mistři nepřekonali. Bobrům tak skončila devítizápasová šňůra vítězství v řadě.
146)Na ledě ADH Zábřeh přehrál Klas Nekoř. To, že si ale pozval jako nedovolenou posilu M.Kilčického(3+3) znamená kontumaci pro Klas. Zatím se to moc nevyužívá, ale  poškozený tým má možnost už před, nebo v průběhu zápasu, vykázat evidentně neoprávněného hráče z utkání. Třeba už si to pak budou hlídat i samotní hosté, když do La pojedou a nezahrají si!
147)Po slušném výkonu obou gólmanů moc gólů nepadalo.O jeden víc dal Tygrům celek Nugetu, který tím poražené  v průběžné tabulce přeskočil na třetí místo.
148)Ve druhé lize vedoucí v kan. bodování Pája Šulc (3+2) dovedl, už snad na delší dobu,vylepšený kádr Noname opět výhře. LDM stíhalo brankově jen v první třetině.
149)Poslední letošní zápas si Jedlí užilo. Dařilo se střílet branky a Honza Mrázek to v brance jistil. Bez Franty Klubrta, který se musel starat o vyhrnuté chodníky, se Luková hrnula do útoku taky s problémy.
122)S koncem hokejbalové sezóny začíná stoupat účast hráčů a výkonnost Noname. Když Pája Šulc přidá svůj třetí hattrick a do branky se postaví Tomáš Jansa, který hned vychytá nulu, tak jsou i Rafani bez bodu.

123)Tom Řehák bez obdrženého gólu, Lukáš Těšínský hattrick a "okresní hráč" Tom Pleskot 4+2 -to jsou hlavní fakta českotřebovského derby vítězného Flyers  s LDM.
124)V Horním Třešňovci se vedle Ondry Veselého(2+2) vrátil do střelecké formy Luděk Hryzlík(3+1). Odnesl to nečekanou prohrou ,letos posílený, Forez.
125) Od začátku HC Těchonín udával tempo a držel vedení. Klas se sice snažil o zvrat , ale marně.
126)Díky třem vstřeleným brankám dotáhl Martin Šponar Štíty k výhře nad snaživými Snakes.
127)Než se stihl gólman José Pávek a obrana H.Čermná rozehřát, tak tak je Sršní 5x bodli. V 18 minutě byl stav 0:5 a to bylotéměř vše.
128)Emil Šoka vstřelil dva vedoucí góly, ale ve vyrovnaným zápase tým Udánky vždy srovnal stav.
129)Fotbalový výsledek podtrhuje dobré výkony obou gólmanů - T.Řeháka a vítězného J.Svobody.
130) Tři hodiny před začátkem utkání zaslaná SMS, že LDM k zápasu nejede, znamená kontumaci pro Petrovice.
131)Pětigólový příspěvek Jirky Krejsy a 4+3 od Páji Šulce potvrdilo skvělou formu Noname.Slámožrouti dnes kvalit soupeře nedosahovali.
132)Opakované zaváhání u Somy nepřichází v úvahu.Proto vlétla na Nuget v šíleném tempu a na vstřelené branky se nemuselo dlouho čekat.Řádil Jan Kobza -5+1 
133)Petr Formánek to nebude mít ve své rodné vesnici lehké. Převlékl se do dresu Lukové, která mu asi slíbila hory-doly a gólem s asistencí přispěl k porážce Verměřovic.
134)A je to tady ! Bobři už po devíti výhrách v řadě slaví dílčí titul ve 3.lize. Utkání se  podle předpokladů nehrálo.OMB drželo díky gólmanovi Michalovi Malečkovi remízu až do 59 minuty. Patrik Prokop(2+2) ale už chtěl slavit a dvěma závěrečnými asistencemi rozhodl pro Bobry. 
135)Dobrá kombinační hra a vedení 5-2 po druhé třetině uspalo Tygry. Šanci tak uchopil  tým ADH, který zápas i díky 3+2 Marka Dalloše otočil.
136)Heat Tech udolal odpor bojovného Těchonína a posílil si sebevědomí před rozhodujícím utkání se Somou.
137) Po výborné, důrazné hře vedl Heat Tech v 51 minutě 3-5. Překvapená Soma ale našla sílu, Honza Kobza dokončil hattrick a 10 vteřin před koncem vyrovnal v power play David Kocián.
138)Bystřec zle potrápil klášterecké Sokoly . Ti ale v sérii bez porážky pokračují. V poslední desetiminutovce třemi góly výbornému gólmanovi Jarmilovi Svobodovi rozhodli.

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 604 872 778 e-mail: zs@tslan.cz

Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí

Doba provozu haly