in-line 2020

Statistiky OP2020:  zde

soutěžní řád OP220:  zde

12  celků, nejdřív jedna skupina a v druhém kole 2 ligy. Celkem 16 zápasů pro tým.

 

 

účastníci OP

                 1. IHC Litomyšl
                 2. Slavoj Choceň
                 3.  JZD
​                 4. Čerti
                 5. Panda
                 6. Thunders
                 7. Rychlé šípy---ruší účast
                 8. Kapři 
                 9. Krajánci
                10. Nuget

                11. Stilmat
                12. M.Béčka
                13. Flyers

 

 

 

 

 

   

Seznam hráčů"DOMLUVENÍ" pro pravidelné pondělky a čtvrtky :
Brankáři : Strouhal, Švec .....
1+2) Jar.Kostůr +1
3)Mík P.st
4)Skalický +1
6)Šembera Petr
7)Luka Jos.---může jen sudé týdny...najde se někdo z druhé směny?
8)Břehovský
9)Rubeš
10)Marek Lukáš.......hledá možné angažmá pro OP
11)Paclík
12)Jandera
13)Maršík
14)Kuka
15)Gremlica
16)Šrámek

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OP loni:

soutěžní řád: zde

 statistiky 2019 : zde

 

 .....FOTO Mistrů 
 a album..https://zslan.rajce.idnes.cz/M-Becka_vs._Certi_14.7.2019/

104) Až poslední zápas rozhodl o pořadí 1.ligy.  Před početnou diváckou kulisou i přes snahu nakonec zkušení borci z M-Béčka nepotěšili Pandu.  Mladí Čerti potvrdili svojí kvalitu zodpovědnou obranou s rychlým přechodem do útoku. Erik Borovička hattrickem přispěl k důležitému vítězství, které znamená první mistovský titul pro Čerty.
103)Jak víno zrají Pardálové a s výrazným přispěním gólmana Michala Veselého dnes slaví své první vítězství.  Forma přišla v rozhodujícím utkání s tradičním rivalem, kdy se Rychlým šípům nezvykle nedařilo.
102)V poslední minutě už asi Flyers slavil pěkné druhé místo ve druhé lize. Stilmat ho však stihl ještě třemi góly poslat na pátou příčku.Gólovým hrdinou byl autor hattricku Tomáš Brožek.
101)Prvnímu bodovému zisku Pardálů za remízu, nezabránil ani čtyřmi góly Rychlý šíp Radim Kuka.
100)V pohodovém ,útočném zápase se vrátil úspěšně do branky Stilmatu Renda Toman. V útoku pak gólové nahrávky Tomáše Brožka zakončoval Tadeáš Pešek(5+0). 
99)Po rozpačitém úvodu si Slavoj  vytvořil stálou převahu a  devíti góly v řadě rozhodl utkání. M-Béčka před utkání s Čerty asi nechtěla ukázat vše.
98)Oba golmani dobře chytali, ale Tomáš Řehák , tentokrát ve službách Flyers dostal od Kaprů  jen 3 góly.
97)Opět střelecký koncert dua Krč-Marek a jasná výhra JZD nad M-B.   M-Béčka májí ve své moci nyní rozhodnout o titulu. Tímto vyzývají Pandu, která jen čeká na výsledek, zda nepředloží p.Babákovi  motivační nabídku, která by prý rázem zvýšila výkon.
96)A po skvělém  výkonu Jardy Šponara (8+2) proti R.šípům je znám i vítěz 3.ligy-Sloni
95)Rozjetí Čerti si poradili i s eSlavojem po 4 brankách D.Kačerovského a Erika Borovičky. V posledním utkání s M-B tak mohou dosáhnout na titul vítěze OP.
94)Slibně  rozjeté finále Čertům pokazilo JZD, když dali T.Krč5+5 a D. Marek 5+3 a životní výkon předvedl Jirka Krejsar v brance.
93) Slavoj nevydržel se silami a potvrdil, že na důležité utkání dojet v pěti, je málo.
92)Ani dva vedoucí borci KB (celkem 170 bodů) v sestavě  Thunders neznamenali pro Kapry a především pro Patrika Keprtu, velké nebezpečí. Třeba příště, až  jich bude víc než pět. Kapři zahráli podařený zápas!
91)Po první čtvrtině už přestal GMŠ v brance M-Béček zápas bavit a bylo hotovo.Nejvíc z Pandy nasbíral Tomáš Fořt 6+13.
90)Rovnoměrně rozložená produktivita Slonů, kdy měl každý hráč 3až 5 KB dělala Pardálům potíže.
89)      FOTO  ukazuje mistry 2.ligy -NUGET, kteří ve svém posledním utkání jasně potvrdili ambice a oslabenému  Stilmatu nedali šanci. Dařilo se Martinovi Malému, který připravil na zlatém podnose pět gólů pro Kubu Pejchu.


88)Po rychlém nástupu Kaprů a jejich vedení 3-1 se teprve dostal Nuget do hry. Převaha, podpořená střílenými góly však potvrdila, že Nuget je nejvážnějším kandidátem na titul ve 2. lize.
87)Ačkoli Padrálové sehráli celkem povedené utkání, tak to na body opět nestačilo. Sloni tak míří pomalu za titulem ve 3.lize.
86)Šumperské derby ovládl tentokrát Nuget. Po více zvratech ve vedení nakonec rozhodlo sedm branek Jakuba Pejchy.
85) Slavoj přijel jen v šesti a po vyrovnané hře se zdálo, že nevydrží s JZD rychlé tempo do konce. Čistý hattrick Honzy Pešky však rozhodl pro zkušený Slavoj. 
84) Z pátku ještě namlsaná Panda neměla ten správný hlad a ryclé vedení jí slastě uspalo. Zato vyrovnaný tým Čertů dábelsky bojoval a dvakrát otočil vedení soupeře.
83)I ve třetí lize jsou kvalitní zápasy. Sloni se po dílčím vedení 2-6 ukolébali a málem to byla po finiši Rychlých šípů remíza. 
82)Pojem o kolektivní spolupráci dnes celku JZD nic neříkal. Panda měla Tomáše Fořta(3+5), který zásoboval neomylného střelce T.Markla(7+0).Radek Holub přidal gólů pět a pro JZD to byla nečekaně tvrdá rána.
81)Gólovou úrodu Thunders táhli Pavel Prokopec (7+3) s D.Hrochem (4+9) a stále si udržovali dvojgólový odstup. Flyers měl hbitého mladíka Vojtu Švuba (4+2), ale záver už patřil Thunders.
80) Ve druhém sousedském derby byli lepší Kapři, když je podržel spolehlivým výkonem v brance Patrik Keprta a v útoku Vašek Dvořák. Stilmat může litovat neúčasti opor, které odjeli hrát in-line do Španělska.
79) Tak už jde o umístění a proto  se lehce přiostřilo. Nuger po vydařeném úvodu trochu slevil a Flyers dačal stíhací let, které však nevyšel.
75)Poslední zápas v základní části OP patřil útočné letce Flyers -V.Pachl (4+4)+ O.Dvořák (8+3). Pardálové sice věkem soupeře převyšují, ale na body je to málo.                              

74)Přípravu na 1.ligu vzal celek M-Béčka vážně a Michal Šťovíček měl svůj chytací den.Pardálové tedy opět nic.
73)Nuget se na vítězství proti bojovným Rychlým šípům dost nadřel. Jakub Pejcha musel dát 7+3 , to bylo proti R.Kukovi (5+2) víc.
72)Takový výprask žamberecký Stilmat nepamatuje! Thunders se bavil rychlou kombinační hrou a v brance se z Franty Dvouletého stává solidní gólman.Dnes nejvíc bodů nasbíral Dan Hroch-6+6.
70)Pouhé tři minuty dělily Čerty od vítězství nad JZD. Ve vyrovnaném utkání pak Honza Moučka ještě stihl  zařídit dva góly, tím vítězství a první místo po základní části pro JZD:
69)Franta Dvouletý ,brankař samouk , zachránil body pro Pandu, když zastoupil narychlo nemohoucího Eddieho a dostal jen 4 góly.Flyers hrál dobře,ale nadupaná Panda nezaváhala.
68)Hned po první části bylo jasno. Brankostroj Čertů nešlo zastavit a i když dal Thunders 10 branek, tak přesvědčivě prohrál.
66)V nových zářivých dresech odehráli Rychlé šípy slušný zápas. Prohra se  však čekala a bodové dostihy dua D.Marek s T, Krčem taky.
65)Opory Nugetu zůstali u vody a tak měli Kapři dost volnosti k dobývání branky soupeře.
64)Problémy se sestavou řešil Stilmat a Flyers zas vlétl poprvé na soupeře v silné kompletní osmě.Vyrovnaný zápas rozhodl Flyers v poslední části, kdy dal 6 branek.
63)Při pohledu na výslek komentář není třeba. Snad Honza Krejza 11+8.
62)Na šumperské derby Nuget nazbrojil. Časem začal Thunders brankově zaostávat a zápas musel být nakonec ukončen dřív po odstoupení jejich gólmana José Pávka.
61)Dlouho vyrovnaný zápas na rozhraní 3 a 2 ligy rozhodl Jarda Šponar čtyřmi góly pro Slony.
60)Čerti po krátkém odpočinku svedli další, tentokrát vyrovnaný boj s MBéčkem. Na hattrick R.Pilavky odpověděli Čerti dvěma-D.Kačerovského a Erika Borovičky.
59)Nadvládu Slavoje narušili mladíci z JZD. Ti po perfektním kolektivním výkonu v dramatickém utkání přestříleli dosud suverénního soupeře z Chocně.
58)To, že v pěti vyrazit na kompletní mladé Čerty asi nebude stačit, poznal Flyers. 

57)Překvapení a body pro Pardály se rozplynuly v poslední části hry. Pavel Prokopec (5+2)zavelel ke kanonádě a Thunders opět vítězí.
56)Pandě v druhém zápase po sobě kladli Čerti zpočátku snaživý odpor. Ve třetí čtvrtině včak dala Panda 6 branek a bylo rozhodnuto.
55)Když bylo potřeba, tak Panda nějaký gól dala a kontrolovala  příznivý stav. Střeleckou formu našel Petr Mík ml.,(5+3)
54)Už ani účast a čtyři branky Tomáše Plundry nestačily na Flyers ,za který dal Ondra Paclík taky čtyři góly.
53)První letošní měření sil velkých favoritů dopadlo lépe pro Slavoj. V rychlém utkání měl proti Pandě úspěšnější koncovku..
52)Okruh kandidátů na 3 ligu se po dnešním zápase rozšířil o Kapry. Ti se trápili a překonat Tomáše Málka v brance Slonů byl problém. A tak Jarda Šponar opět svými třemi góly dotáhl Slony k cenným bodům.
51)Spokojenost Pardálů z vedení vydržela jen chvíli. První výhru dnešních soupeřů berou po zásluze, dobře takticky hrající Rychlé šípy.Jirka Hrdina s Radimem Kukou shodně 3+1
50)Do půlky zápasu nastřílel Roman Budina hattrick,ale s remízou spokojen nebyl. Pasoval se tedy do funkce hrajícího trenéra, přeskupil formace a stanovil strategii. A hle, třetí čtvrtinu Nuget vyhraje 6-0 ! Další dva v řadě ještě přidá a je rozhodnuto !
49)Nadupaná sestava Slavoje nenechala Stilmatu šanci na dobrý výsledek.Všech osm hráčů bodovalo.Po4 brankách dali Pavel Držmíšek a Jan Peška.

48)Ještě rychlejší než Rychlé šípy byli Čerti.Dominik Kačerovský(4+3) s Erikem Borovičkou(3+3) táhli Čerty k jasnému vítězství.
47) Panda si v tréninkovém tempu vyzkoušela útočné manévry na jeden dotek a to Lukáš Vavřina  za Pardály ještě dost vychytal. Nejvíc bodů nasbíral Tomáš Pachl-5+4.
46)P.Prokopec (5+4) s Danielem Hrochem(5+7) platili na Kapří obranu.Čtyři branky za sebou v pěti minutách od Toma Plundry už přišly pozdě.
45)Když Thunders dotáhli na 9-8,tak Pepa Kuběnka(4+5) přidal k jednomu další tři góly a bylo pro MB rozhodnuto.Čtyři branky dal i Radek Morkes a za Thunders stojí za zmínku 8 asistemcí Filipa Kužílka.
42.43.44) Tři utkání , kdy se střetly nejlepší týmy s těmi posledními v tabulce měly stejný průběh. Hra na jednu branku a střelecké hody. Nejvíc si zahráli v prvním utkání, kdy už od začátku choceňáci Filip Luňák(0+5) s Janem Peškou(7+1) "přestoupili "do R.šípů. (Je ještě nutno připomenout, že KB se počítají i jim a Honza tolik gólů za Slavoj ještě nedal).  V druhém utkání se poprvé na chvíli představil v reprezentační formě Tomáš Fořt. Ve třetím to byla soutěž kdo dá víc, mezi kanonýry Tomášem Krčem (5+8) a Dominikem Markem(9+4) 
41) Pohledný hokej i díky dámské účasti ( FOTO  ) Nuget do půlky zápasu vedl ,ale Stilmatu patřila gólově druhá část utkání. Nejvíc gólů-4, dal za Nuget M.Malý  a Stilmat měl střelce hattricků- Jakub Fůzik, Michal Šimončič a Martin Brožek.
40)Celých 19 minut drželi oba gólmani čistá konta.Pak tým M-Béčka konečně nastartoval motory a díky hattrickům R.Pilavky a Slávy Váně s jistotou vítězí.

39)Pro Flyers byli Sloni řádné sousto. Díky pěti brankám Ondry Dvořáka si však stále udržovali brankový odstup a tím se odrazili od hrany 3 ligy do vyšších sfér OP.
38)Houževnatost Kaprů platila na JZD a byl z toho téměř vyrovnaný zápas. Osvědčení střelci JZD se však prosadili (Tom Krč 7+2 a Dominik Marek 5+3)
37)Stilmat neměl s Rychlými šípy žádné slitování a přidával góly jak na běžícím pásu.
36)Ještě ve 36 minutě Čerti vedli nad velkým favoritem 4-3. Že to nakonec skončí 5-12 pro Slavoj už asi nikdo nečekal.První prohru a rozklad Čertů vedl Pavel Držmíšek(5+2)
35)Vyrovnaný zápasový večer potvrdil Stilmat, který vyzrál na Pandu. Ta  po rychlém úvodním hattricku Honzy Borucha zvolnila . Díky úspěšnosti M.Šimončiče a T.Diblíka však Stilmat nakonec stav srovnal.
34)Ovládnutí celkového kanadského bodování hráči Thunders už není náhoda. A JDZ to stále nebere vážně, když oba body muselo tvdě vbybojovat až v závěru utkání po stažení sestavy na 4 hráče.
33)Tým Rychlých šípů překvapil dobrou hrou a střeleckou potencí Radima Kuky(4+2).Stálé vedení ale vydrželo jen do 46minuty. To ještě stačili Flyers díky Ondrovi Paclíkovi (6+2) dát tři branky a vyrovnat. 
32)Pardálové nečekaně potrápili Nuget, kteý si výhru zajistil až po obranných chybách v závěru.Pardál Tom Nechvíle dal hattrick, ale Kuba Pejcha dal zase pět kusů.
31)V páté minutě  vedení MB 5-1 slibovalo jasný zápas. Sloni však srovnali krok a uhráli přijatelný výsledek. Střelci za MB: Sl.Váně, R.Pilavka a D.Babák po hattricku, za Slony Jarda Šponar 5+1.
30)Z prvních sedmi branek Slavoje na 5 přihrál a jednu dal Tomáš Bartheldy.Aleš Vích zas 5 x zavěsil(čistý hattrick za dvě střídání).  Kapři bojovali,ale na zkušený tým ve dvou čtyřkách , to bylo málo.
29)Ještě hodinu po zápase seděl manažer MB s hlavou v dlaních a přemýšlel, kde udělal chybu. Nugetu se naproti tomu na ploše vše dařilo, Aleš  Trnečka dost vychytal a Kuba Pejcha přidal bůro.  Nuget dnes jen zcela nezvládl  kontrolu nad čistotou své střídačky!  Tak poflusat i její okolí dalo jistě zabrat!  Varovaním pro všechny bude zvýšená pozornost rozhodčích, kdy "zásah" mimo krabici = 2minuty !
28)Hned zkraje ukázali Kapři čtyřmi góly, že přijeli pro výhru. Mírně si to následně zkomplikovali po třech zásazích Rychlých šípů v rozmezí jedné minuty. Brankostroj T.Plundry a Jakuba Dolečka se ale včas rozjel.
27)Výkon Thunders nestačil na pohodovou Pandu a její gólové hody.
26)Flyers nesehnal proti Chocni hráče...
25)V duelu neporažených týmů stíhala šestka Stilmatu do půlky zápasu. Pak už dávali góly jen nebezpeční Čerti.
24)První čtvrtina bez branek ukázala sílu obou týmů. Po druhé posílení MB těsně vedli, ale Drama JZD nedopustilo. Nad zkušeností tentokráte zvítězilo dravé mládí,když duo D.Marek s T.Krčem účastí u pěti gólů za sebou rozhodli dramatický zápas. 
23)Po celý zápas měli Čerti proti kvalitnímu celku Kaprů víc ze hry a kontrolovali vedení. Svojí ďábelsky rychlou hrou ještě možná potrápí favority.
22)Z  nového týmu Thunders se začíná stávat postrach. Dnes přehráli R.šípy , když měl Daniel Hroch 4+10 a Pavel Prokopec se díky 2+5 vyhoupl do čela kanadského bodování OP.
21)První měření sil silné trojice ovládla Panda. JZD nemělo gólovou jistotu v podání T.Krče.
20)Nestárnoucí Honza Milták (61) čtyřmi góly pomohl k výhře Slonů nad svými loňskými spoluhráči ve vyrovnaném zápase adeptů 3.ligy.


19)Do půlky zápasu M-Béčka drželi tempo a díky jejich důrazné hře to neměl Slavoj lehké. Choceňáci pak ale rozjeli svůj pověstný rychlý kombinační hokej a Honza Krejza (4+6) soupeře nešetřil.
18)Deset minut do konce a stav 5-5 sliboval po výborném výkonu golmana M.Opravila  Sloní překvapení.  Stilmatu ale zavelel třemi góly Tom Diblík k drtivému závěru.
17)Nuget po úvodních třech utkáních s favority OP dostal rovného soupeře.  Po slušném výkonu a hattricku J. Pejchy přehrál oslabený Flyers. 
16)Povinnné vítězství Kaprů jistil spolehlivým výkonem gólman Patrik Keprta. Pardálové si nepohlídali Míru Musila. autora 4 branek.
15)Opět kvalitní,rychlou hru předvedli Čerti ,když si góly rozdělilo 7 úspěšných střelců.Čtyři góly kuby Pejchy byly málo.
14)Slavoj se věnoval útočení a je z toho celkem rekordních 24 vstřelených  gólů. Thunders se ale také snažili a nastřílet Chocni 11 branek se taky málo kdy podaří.
13)Juniorský hokejový mistr ČR z Třince Tomáš Krč (8+4) s Dominikem Markem(4+5) tvořili hlavní údernou sílu mladíků z JZD. Flyers nestíhali.
12)Radim Kuka sice dal 5 branek, ale soupeř má elitních střelců víc. Za M-Béčka J.Kuběnka 5+1, R.Pilavka 4+5 a hattricky Míra Resler se Slávou Váně.
11)Příležitostný gólman samouk Franta Dvouletý zásadně pomohl svým Thunders a dařilo se Martinovi Chytilovi (4+2).  Sloni ale poměrně dlouho drželi slibný odstup.
10)Nadílku od Stilmatu  vedl Tom Diblík(4+3) s  hattricky R.Papáčka a M.Šimončiče. Občasné šance Pardálů nelítostně Renda Toman likvidoval.
9)Hokejisté Slavoje hráli oproti Nugetu víc in-line hokej.Při prvním představení útočníků Aleše Vícha a Pavla Držmíška dali oba po pěti brankách.
8)Pomalejší rozjezd MB znamenal třígólové vedení Flyers, kde se dařilo Ondrovi Dvořákovi(4+2).Vítězný finiš byl ale pro MB, kde Pepa Kuběnka opět předvedl hattrick. 
7)První zcela vyrovnaný souboj  se odehrál v klasickém derby. Stilmat díky novým posilám těsně vyhrál.
6)Hrdost Rychlých šípů zabránila využít pravidel a sehrát si "vyrovnaný" přátelák.
5)Mladíci z JZD nedali svojí rychlostí Nugetu moc šancí.
4)Brankové hody v podání Flyers. S Thunders se ale bude muset počítat do vyšších pater tabulky!
3)Tom Bartheldy 6branek a Honza Krejza 5+6 měli největší podíl na jasném vítězství Slavoje proti Slonům.
2)Za stavu 9-3 si Panda dala šlofíčka a probudilo jí až pět gólů M-Béček v řadě. Na hattrick Davida Babáka zareagoval Honza Nastoupil dokončením svého bůra.
1)Proti veteránům nasadili mladí Čerti ďábelské tempo a po chvíli bylo o vítězi rozhodnuto.Třemi hattricky Pardály jasně přehráli.

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 607 160 467 e-mail: zs@tslan.cz

Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí

Doba provozu haly