LHL 2018/19

 15 ročník HOLBA LHL 2018/19:

statistiky:   ZDE

-LANŠKROUNSKÁ HOKEJOVÁ LIGA 2018/19- 15.ročník

Soutěžní řád je  :ZDE

A už je téměř 3 měsíce,kdy měla být LHL uhrazena. Stále však mají resty a budou tímto dostávat pozdější termíny-
Švédi, LDM, Flyers ,Yellow Sharks,   a nejvíc Panteři s Forezem!
 


https://lidaes.rajce.idnes.cz/Stity_Petrovice_2_5_2.11.2018_zapas_LHL/
150) Na postup z prvního místa z 3.ligy má vedle AVX  zálusk i AHK Jedlí. Potvrdila to další výhra po slušném kolektivním výkonu nad snaživou Horní Čermnou.
149) Vedení 4-0 po první třetině stačilo Auto Steffan týmu na dva body. Snakes dotáhli jen na 4-3. 
148)¨Michal Moravec i Luboš Martinec pustili za sebe jen po jednom puku a tak se v derby rozešel Kunvald s Kláštercem smírně 1:1.
147) Kapitán Martin Karlík sledoval marný boj svého týmu v Číně. Forez tentokrát na Slony z Dolní Moravy nestačil.
146)Cyklo sice zatím s výhrami velké zkušenosti , ale se Švédy si poradilo v pohodě.
145) Nenažraní Žraloci trhali soupeře ze Štítů až do konce. Jirka Krejsa ml. přidal 5 gólů do své sbírky a patří tak k nejlepším střelcům LHL.
144) V atraktivním sousedském derby dostal z bratrů Faltusových méně branek tentokráte Petr v bráně Petrovic, než za Rafany Pavel. Petrovičtí hráči se pomalu dostávaní do formy na jakou byli jejich fanoušci zvyklí.
143)Porovnání sil velkých favoritů LHL a dosud neporažených celků potvrdilo převahu Somy. Tygři sice chvíli vedli ale Soma měla v útoku větší sílu. Tygrům nepomohla ani ikona poličského hokeje Dušan Vápeník.  Ještě jen na vysvětlenou k pravidlům a SŘ. Protest na neoprávněného hráče může dát jen soupeř v daném utkání. Jinými slovy: VV nehledá hříšníky, pokud to zúčastněným nevadí.
142)S dvojgólovým vedením vstupoval Wild Band nadějně do třetí části hry, Panteři se však do soupeře zakousli a navíc mají Michala Štefla. Ten přidal další tři gólové asistence(celkem5) a zápas byl otočen! Třikrát zavěsil Ivo Stupka.
141)Horní Čermná nevydržela v pohledném i dramatickém utkání nápor AutoSteffan ve druhé třetině., kdy rozhodly tři rychlé branky.

140)Úvodní gól Tatenice nabudil Žraloky k 8 gólům v řadě. Za Tatenici dal hattrick Martin Smrkal ml.,ale na Yellow Sharks,spěchající na úplnou špici 2 ligy to nestačilo. Jirka Krejsa dal opět 4 góly a produktivitou zářil Petr Kříž(3+3)
139)Radek Palán vedle dravých posil v útoku AVX ožil a sbírá body(3+5). Po dlouhé době taky někdo sesadil D.Bařicu z bodovacího trůnu. To si zase Pavel Skuček přidal 8 bodů.
138)Taky trochu na rozhodčího se snažili hodit vinu Kohouti za to ,že nedávají branky. Nuget byl dnes ale lepší a bez velkých problému kontoloval utkání.
137)Nekoř to už aspoň od rána věděla, že Flyers nemá v neděli hráče a tak si dali ostrý trenink na další soupeře.
136)Rychlý dvojgólový nástup Verměřovic dokázalo LDM hned dotáhnout. Na další příděl a hattrick Lukáše Pražáka už LDM nestačilo reagovat.
135)OMB nemůže stále najít formu.Smlsli si na nich Slámožrouti, když Aleš Lauterbach byl u pěti gólů(2+3)
134)Mládí v celku CGT opět nezklamalo.Tomáš Holeček s bilancí 2+3 výrazně pomohl k výhře nad Černovírem.
133)To se nedělá ! Hráči Štítů se necelé dvě hodiny před zápasem rozhodli, že na hokej nejedou. Forez přijel ze všech stran a byl na ně pěkně nasr..!
132)Heat Tech toleroval doplnění Schaeffleru a pak doplatil na svůj průměrný výkon, který na body nestačil.
131)Pavel Kalianko se přijel poprvé tuto sezónu představit do LHL a hned vychytal Slonům nulu.Na druhé straně Petr Faltus byl horší jen o jediný šťastný gól Jirky Hlavy ml..
130)Po výhře Rafanům vychytal i pro Turky vítězství Pavel Faltus a to v rychlém , náročném utkání proti velkému favoritovi -Lazy Neckers.
129)První výhru Rafani nečekaně urvali proti celku Bystřece, pro který to představuje naopak první porážku.
128)Horní Třešňovec převálcoval Lvy z Banína, kteří sice v úvodu vedli, ale to bylo od nich vše.
127)Sokolové měli víc ze hry, ale dlouho se jim proti Danovi Havlovi v brance Panterů nedařilo.Nepříznivý stav otočili díky své bojovnosti až v poslední desetiminutovce.
126)Tuto sezónu už to není jen hvězdné duo M.Hubina s M.Marešem, co drží tým Yellow Sharks. Mladíky Jirku Krejsu ml. (4+4) s Matějem Dostálem nestačil Forez bránit.Kdo už ty Žraloky někdy porazí?
125)Horní Čermná válí a dere se do špice 3.ligy. Pravidelní střelci Petr Koudelka (2+0) a Michal Doskočil (2+2) nezklamali a Snakes to odnesl.
124)První bodový zisk a to hned vítězstvím, urval tým Cykla po vyrovnaném zápase se Schaefflerem.
123)Angažování Pavla Skučka, který v 27 letech ukončil hráčskou kariéru ve vyšších soutěžích(KP za Choceň) má pro Avx zásadní bodový přínos. Jeho 8+2 je pro OMB tvrdá rána.
122)Turci dluho vzdorovali, ale Nuget ukázal svojí sílu.
121)Jedlí si poradilo se Sršni a drží tak stále svojí neporazitelnost.Střelecky se dařilo Šimonovi Minářovi(3+1).
120)Tomáš Brabic (1+2) si nechával svůj gól na konec a byl tak vítězný. ADH tak nakročilo k postupu do finálové 1.ligy.
119)Švédi to na Somu neposkládali..
118)Nevýrazný úvod Klasu potrestal tým Lazy N. dvěma góly.V půlce utkání a stavu 6-3 to vypadalo už na oslavu. Klas má však bojovný tým a střelce Patrika Jurča, který dokonal hattrick vyrovnávacím gólem.
117)V říši zvířat by to byla jasná záležitost. V LHL to však Tygři s bojovnými Kohouty neměli jednoduché
116) Verměřovicím patřil úvod utkání. ale od duhé třetiny měl gólovou nadvládu Těchonín. Řádil GMŠ, ale tentokrát v hráčském dresu (2+2)
115)Rychlé třígólové vedení Černovíru nenahnalo Panterům strach. Ti se probrali a postupně zcela otočili stav utkání hlavně díky Michalovi Šteflovi (2+2).
114) Čtyři góly Roberta Rybky převážily snahu H. Třešňovce o dobrý výsledek v duelu s LDM..
113)Velkým hrdinou utkání je Jirka Hrdina, který dovršil hattrick přesně 2 sekundy před poslední sirénou. Gól znamenal srovnání stavu se Slony a prodloužení neporazitelnosti Bystřece.
112) Ani jeden tým nedosáhl na první vítězství. Štíty táhl David Čtvrtlík (4+1) .Bylo znát, že se v H.Brodě hokeji dobře vyučil a potvrdil to 6 sekund před koncem vyrovnáním .
https://lidaes.rajce.idnes.cz/Rafani_Stity_5_5_23.11.2018_zapasLHL/ 
111)Mírnou převahu v poli zúročila Tatenice ve vítězství nad banínskými Lvy.
110) Auto Steffan si nechal Č.Vodu (Jarda Šponar 3g) odjet na stav 6-1. Pak se všechno snažil dohnat v poslední čtvrthodince, ale už to nedopadlo
109)Po vyrovnaném zápase mohli jít Bobři oslavovat jen narození syna svého golmana Lukáše Koppa. Ten přes dobrý výkon dostal víc než jeden gól, jako Vráťa Krobot za Slony.
108)Až v poslední třetině zabral tým AVX a stihl dohnat třígólové manko. Jedlí doplatilo na obdržené góly v oslabení.
107)Tak už i Wild Band vybojoval body! A to proti dosud vcelku úspěšným Snakes. Otočení utkání a výhru zařídili David Junek(2+3) s Radkem Vašatou(3+2)

106)Po pětadvaceti minutách si za stavu 4-0 Nuget myslel, že už je to jasné. Třebovice však díky třem asistencím Dana Broulíka málem Nugetu dva body neodevzdaly.
105)Ani GMŠ, občasný přízrak pro SOMU, neodvrátil debakl pro Schaeffler. Zvlášť, když už si Dušan Bařica řekl, že začne dávat víc branek. Tak dal 7+2 a s Frantou Krňávkem (2+5) si pěkně zahráli.
104)Jediný úspěšný střelec Michal Černohous byl pro úspěch OMB málo.Sokolové solidní hrou drželi  od úvodních minut brankový náskok.
103)Velmi svižně vstoupila H.Čermná do zápasu .Z prvního útoku gól a ve 4 min vedení 0-2. Slámožrouti pak nehráli špatně ale José Pávek v bráně HČ skoro vychytal čisté konto.
102)Celou první třetinu se nemohl Heat-tech dostat do tempa a Švédi drželi krok. Pak ale favorit přitlačil, všichni jeho hráči si připsali nejméně 2 KB (Patrik Konečný 4+2) .
101) Už bez Tomáše Borucha, kterého Lazy Neckers připravil pro áčko Orlů si  tým poradil. Taktovku měl David Langr (3+2).
100)Boj do poslední vteřiny o postupovou příčku do finálové 1. ligy.Pavel Hejl hattrickem otočil pro ADH z nepříjemného stavu 3-1  pro Nekoř. Ta si však dvěma góly v posledních 40 sekundách zajistila bod.
99)Návrat Milana Arnolda do sestavy a zvýšené nasazení Flyers přinesl jejich šanci na první bodový zisk. Kohouti, kteří zatím ztratili pouze bod se Somou, však mají letos silný kádr a v řízném utkání vyhráli.
98)Tygři opět suverénně vítězí. Letošní vysoké cíle dnes podpořili další posily. J.Boháček (2+4) s Filipem Švejdou(4+4) z Poličky výrazně přispěli k výprasku Turků.
97)Boj o špici druhé ligy nakonec ve vyhecovaném, dramatickém utkání v závěru rozhodl Žlutý žralok Martin Mareš a to samozřejmě po přihrávce Michala Hubiny.
96)Sršni se poprvé slétli v počtu 10 hráčů a na nekompletní Auto Steffan to stačilo.
95)Pavel Skuček (5+3) a Kryštof Adámelk(4+2)) ,dvě letošní posily AVX zařídíli pohodové vítězství nad Wild Bandem Zábřeh. 
94)Dva ostrostřelci vystříleli pro Nuget desítku. Miloš Kulhaj 6 a v prvním zápase, uzdravený Karel Šlof 4 branky nadělili Schaeffleru.
https://lidaes.rajce.idnes.cz/Turci_Heat_Tech_3_10_2.11.2018_zapas_LHL/93)V půlce zápasu hráči Třebovic vytušili, že to na velké útočení nebude. Heat-tech ale na desítku nedosáhl.
92)Na žádné odkládání zápasů, pár hodin před začátkem ,není čas. 
91)Vítězný tým vůbec nepůsobil tak,jak zní celý jeho název-AHK Chcíplí koně Jedlí. Utkání s lídrem 3.ligy totiž měli od začátku pod kontrolou.
90)V sousedském derby nadělil tým Verměřovic svému dlouholetému sokovi z Petrovic půltucet gólů a Pavel Faltus navíc všechny pokusy petrovických vychytal. A to nebývalo zvykem.
https://lidaes.rajce.idnes.cz/Vermerovice_Petrovice_6_0_10.11.2018_zapas_LHL
89)Nenažraní Slámožrouti vyplenili Černovír. Při chuti byl Jarda Zářecký (3+2) s Alešem Lauterbachem(4+1), ale všichni hráči Kunvaldu si nějaký ten bodík připsali.
88)Banínští Lvi po boji uhájili výhru nad Slony z Dolní Moravy.
87)Dva góly Mariana Sagana v závěru utkání zkompletovaly jeho hattrick a znamenaly konečně otočení vývoje skóre, trápící se Červené Vody. 
86)Před zraky vyloženě dámského publika režírovala hru H.Čermné rodina Doskočilových.Při své premiéře v LHL zářil v brance Kuba Urban a pár minut ho dělilo hned od první nuly.
85)Souboj dvou celků, které zatím stále vítězí, sliboval vyrovnaný boj. To bylo ale jen na začátku utkání.a pak si Tygři na Lazy Neckers smlsli.Za tři minuty dala čistý hattrick Tygrů letní posila-David Tichý.
84)Rafani překvapili Yellow Sharks dobrou hrou a málem urvali bod. https://lidaes.rajce.idnes.cz/Yellow_Sharks_Rafani_4_3_9.11.2018_zapas_LHL​
83)D.Bařice dal jako vždy jen 3 góly-že by víc nechtěl? Doplnil to ale 9 asistencemi.To Kamil Skoumal střílel o 106(tedy 6+6).
82)LDM nedalo od začátku Forezu příležitost myslet na body.
81)Velký boj nakonec pro Bobry.
80)OMB se vrací do formy.
79)Tolik gólů Černovír ještě nikdy nedal. Ani však těch 7 gólů na body nestačilo. Č.Voda má mimo střelce Pepy Kuběnky(3+2) ještě velkou posilu v Jardovi Šponarovi (4+4)
78)Nová posila ADH-Pavel Hejl se uvedl hned v prvním zápase hattrickem a v brance Honza Mrázek nedopřál Švédům radost ze vstřeleného gólu.
77)Když má tým Páju Šulce, tak to už jsou body téměř doma.Byl u sedmi branek Klasu (4+3)a zařídil obrat z dvojgólového vedení Třebovic.
76)Dlouhý herní výpadek se projevil na kvalitě hry v úvodu utkání.Dřív se rozehráli hráči Petrovic a sklidili potlesk svých věrných fanoušků.
75)Do půlky utkání drželi Turci krok. Pak ale favorizovaný Heat-tech zpřesnil hru a dosáhl na desítku.
74)Za čtvrthodinku to bylo 3-0 pro Horní Třešňovec, když Luděk Hryzlík byl u všeho. To bylo ale vše a začalo se dařit Verměřovicím, které to nakonec srovnaly.

https://lidaes.rajce.idnes.cz/Horni_Tresnovec_Vermerovice_3_3_2.11.2018_zapas_LHL/


73)Třetí pětka Bobrů  se souhrnnými zkušenostmi 280let se věnovala víc bránění a střelbu gólů nechala mladším. Mírnou převahu nad banínskými Lvy zužitkoval hattrickem  Jan Kuběnka.
72)Hladoví Tygři vůbec Švédy nešetřili a nasázeli jim rovnou desítku. Robin Šauer žádný gól nepustil.
71)Rychlí mladíci z Forezu dělali obraně problémy. Mikuláš Karlík posbíral zase 4 body (3+1) . Dařilo se i Alešovi Smetanovi (2+2) z Verměřovic, ale útoky Forezu byly produktivnější.
70)Hodně dlouho trvalo favoritům než překonali obranu CGT. Snakes srovnali až v samotném závěru a udrželi tak svou neporazitelnost.
69)V napínavém utkání to vzal na sebe z pozice obránce Michal Pirkl. Rozhodl pro OMB dvěma závěrečnými góly, kterými navíc dokončil svůj hattrick.Wild Band tak na body stále čeká.
68)Nuget narazil na zajištěnou obranu a GMŠ( pro připomenutí golman Michal Šparlinek) v brance dobře hrajícího týmu Heat Tech.
67)Postavit  potrestaného "Ovečkina" Petru Šánu načerno nevyšlo týmu Flyers. Remíza z ledu se tak mění na kontumační výhru Třebovic.
66)Hrát v sedmi vyžaduje nadprůměrnou kondici,ale tu Sršni nemají. Sokolové z Klášterce důraznou hrou svého soupeře přehráli.
65)To tady dlouho nebylo, aby Soma celých 50 minut prohrávala. Výborní Kohouti vyztužili obranu a žádný puk nedarovali. Někteří elitní útočníci Somy sice dnes dostali volno, ale to nijak nesnižuje kvalitu hry Kohoutů.
64)Stále stejný scénář v podání mladíků z Bystřece. Zařídili v rychlém utkání víc gólů, než soupeř  LDM.
63)Jindy vyhlášení střelci Červené Vody nedali dnes ani gól. To bojovníci z Kunvaldu tam tři dopravili.
62)Michal dal 4+1 a celkově rodina Doskočilova bodů 6+3. Spolu s 3+2 Petra Koudelky to stačilo na příděl Černovíru.
61)S jistou v brance v podání Franty Brdečky dosáhl Těchonín čtvrtého vítězství v řadě a tím vedení ve 2.lize. Milan Heger za obranou Tatenice dlouho odolával, ale závěr SPV byl drtivý.
60)Po třech porážkách s těžkými soupeři si konečně ADH spravilo chuť. Schaeffler se sice snažil , ale utkání probíhalo v režii ADH.Při chuti byl Martin Kopecký (2+3)
59)Body nasbíralo při přestřelce Auto Steffan s Jedlím 16 hráčů. Jedlí bylo ale v koncovce úspěšnější i díky kvalitám svého golmana Honzy Mrázka.
58)Vyrovnaný souboj Rafanů se Lvy přinesl každému první bod. Nejaktivnější hráči byli Lukáš Vacek (Raf) a Tomáš Řezníček(Lev) -oba 2+1.
   https://lidaes.rajce.idnes.cz/Rafani_Lev_Banin_4_4_19.10.2018_zapas_LHL/
57)Půl hodiny před zápasem zjistil vedoucí Štítů, že má všechny hráče nemocné, nebo v práci.  Co dodat?  .......obratem máme oficiální vyjádření , že z osmi připravených, zdravých hráčů  bylo před zápasem odvoláno pět příslušníků PČR k řešení mimořádné situace.   Pomáhat a chránit je jistě důležitější , než hokej ,ale SŘ  LHL na takové situace nepamatuje.   Po dohodě se soupeřem a VV může být ještě třeba zápas odehrán. 
56)První bodovou ztrátu Bobrů mají na svědomí Petrovice.  Bobři kousali až do samého konce,ale marně.
55)První výhru Klasu zajistilo gólově trio David Baier(4+1),Tomáš Kubíček(2+1) a Pavel Šulc. Ale celý tým Klasu hrál výborně a nenechal Cyklu svou rychlostí žádný prostor.
54)Za LDM sice dal Míla Novák 3 góly, ale takové borce mělo dnes Yellow Sharks tři. Martin Mareš, Michal Sedláček a Jirka Krejsa spolu s ostatními spoluhráči  letos budou představovat  ve 2.lize pořádnou žraločí hrozbu.
53)V útoku mezi dvěma mladými dravci pookřál Radek Palán a vytěžil hattrick.V nezvykle rychlém utkání Horní Čermná jen dotahovala náskok AVX.
52)Nástup Nugetu byl impozantní a po patnácti minutách svítila šestka. Pak Švédi trochu zpřesnili hru a  Nuget ubral z plynu.

51)Auto Steffan měl sice v týmu asi některé lepší hokejisty, ale díky kolektivnímu , obětavému výkonu Sokolové berou remízu.
50)Po pěti minutách vedla Tatenice 0-3. To bylo ale vše. Hráči Bystřece  se probudili a díky své tradiční bojovnosti , spolu se střeleckou potencí mladých  Hrdinů, zápas vyhráli.
49)V posledních pěti minutách otočili Slámožrouti skóre utkání. Třemi brankami do sítě Panterů tak berou oba body.
48)Rychlý ,mladý tým CGT dělal Sršňům potíže. Profesorský hokej veteránských Sršňů ale opět znamenal výhru.
47)Tým Lazy Neckers letos ulovil výrazné posily z řad Orlů a na předváděné hře je to znát. Honza Nastoupil do brány ADH zasunul bůra  a Lazy tak dál kráčí beze ztráty.
46)Somě předem nevadilo nedovolené posílení v týmu Heat tech.Dušan Bařica si dal jako vždy své 3 góly a v hodně svižném utkání přesto Soma dominovala.
45)Kohoutům se sešlo hodně obránců, tak šel Michal Běhálek na hrot. Jeho dva góly + as. přetlačily skóre a tak překvapivě Kohouti Klas vyzobali.
44)Už velký favorit  Snakes se potrápil s Černovírem. Třetí vítězství má ale v kapse.
43)Honza Skála byl u všech tří branek Jedlí a nasměroval ho k vítězství. Slušný závěr Č.Vody ala znamenal dělbu bodů.
42)Takový odpor nečekali hráči Těchonína od  H.Třešňovce, ale jejikož mají v útoku GMŠ, tak to zase vyšlo.
41)Díky Honzovi Málkovi (5+1) neměli Sloni strach o výsledek. Verměřovicím brzy došly síly.
40)Tygři nezaváhali a pomocí hattricku Michala Šauera berou oba body. ADH zas ale taková snadná kořist nebyl.
39)Když Lukáš Kopp nic nepustí, tak se nedá vyhrát. O tom se přesvědčil Forez, který na bezchybného golmana Bobrů nenašel recept. Bobři tak plují dál na vítězné vlně.
38)Tři rychlé góly Sokolů hned v úvodu utkání rozhodily Wild Band. Pak se hra vyrovnala,ale rozdíl skóre už ne. Golman Michal Moravec byl proti.
37)Od první minuty měl Nuget navrch a bylo jen otázkou kolik jich bude v síti Cykla. Miloš Kulhaj návrat do sestavy podtrhl příspěvkem 3+4
36)A už to jsou opět Petrovice, jaké znají jejich diváci. Sedm úspěšných střelců a jasné pokoření banínských Lvů je první náplastí za špatný vstup do sezóny.
35)Tatenice začala sřílet góly až v druhé půlce zápasu. Ale pak to tedy do branky Štítů padalo.Za necelou dvacetiminutovku osm, když nejvíc bodů nasbíral Jan Steidl 2+3.
34)Dobře rozjetý zápas pro Horní Čermnou dotáhla mocným finišem Červená Voda k  remíze.Pepa Kuběnka dvěma závěrečnými góly dokončil hattrick. 
33)Pro natrénované borce z OMB byla povinnost bodovat naplněna. Černovír šel poprvé na led a oba body odevzdal.
32)Zdeněk Smolík výbornou hrou a bilancí 2+2 dotáhl Kohouty k zaslouženému vítězství nad jindy nebezpečným týmem Schaeffler.
31) Pavel Faltus chytil všechny pokusy hráčů Třebovic a zařídil tak pro Turky další výhru. Třebovice si musí na první body ještě počkat.
https://lidaes.rajce.idnes.cz/Trebovice_Turci_0_4_zapas_LHL_5.10.2018
30)Góly sice moc nepadyly, ale zápas byl pohledný a dramatický. Jediný gól Rafanů byl málo.
https://lidaes.rajce.idnes.cz/Techonin_Rafani_2_1_5.10.2018_zapas_LHL/
29)Forez podrželo mládí. David Andrle (3+1)pochytil po otci gólový čich a po dvou gólech přidali mladíci Mikuláš Karlík s Lukášem Šrámkem. 
28)Richard Kořízek se blýskl za Bobry čtyřmi góly. A to byl základ úspěchu nad LDM.
27)Po hatricku nové posily AVX Pavla Skučka se naplno rozjel i obávaný sršní válec Martin Skalický (3+1)a byla z toho výhra Sršňů.
26)Po solidním úvodu si čtyřgólové vedení už Jedlí proti Wild Band v pohledném, bojovném utkání, pohlídalo.
25)Zábřežské derby dopadlo lépe pro Kohouty, se kterými po zkvalitnění kádru bude nutno počítat.  Za poražené ADH dal  4 branky Tom Brabic.
24)Nedostatek hráčů na obou stranách znamenal nevalné tempo zápasu. Více se dařilo týmu Schaeffler.
23)Bystřeci se začíná vyplácet soustavná práce s mládeží.  Synové se pomalu stávají lídry týmu a už to najednou stačí na dříve silnější Petrovice.
22)Bez velkého odporu si Soma zastřílena. Kilča, Skoumal a Bařica po hattricku.. Turkům se těsně před zápasem ohlásila silná marodka.
21)Jan Nastoupil zařídil svými čtyřmi góly další bodový zisk pro Lazy Neckers. Nezastavil ho ani Petr Šána nevybíravým zákrokem ohodnoceným trestem do konce utkání(+2 další zápasy)
20)Úspěšně rozjíždějí sezónu Snakes, kteří , na rozdíl od jiných týmů, nemají potíže s malým kádrem. Po OMB dostali taky půltuctu gólů Sokolové z Klášterce.
19)V nedělní ráno se utkání nehrálo v rukavičkách a po ostré výměně názorů si hříšníci dva zápasy odpočinou. Na branky vyhráli Yellow Sharks.
18)Jen do půlky utkání vydrželi Slámožrouti držet tempo a hlavně skóre. V týmu Auto Steffan to vzal do svých rukou Pavel Brettschneider a pěti vstřelenými brankami rozhodl.
17)V úvodu druhé třetiny a vedení  0-5 Sloni mírně polevili a dali tak šanci Štítům na vylepšení celkového skóre.
16)Slátanou sestavu nasadil Klas Nekoř proti Het tech, který se sešel v nejlepším složení. Tedy téměř, až na Patrika Konečného, který  v uniformě zajišťoval bezpečnost utkání. Heat tech suverénně potvrdil roli favorita.
15)Spolehlivý výkon Tomáše Strouhala v brance byl základem zisku obou bodů CGT. Panteři dnes nestíhali vracet útoky soupeře.
14)Hráčům Tatenice nevyšel vstup do soutěže podle představ. Rozehranější celek z H.Třešňovce byl v útoku důslednější a taky úspěšnější.
13)GMŠ přispěl svým výkonem k jasnému  vítěství SPV Těchonín.Ale světe div se, dnes pro změnu jako střelec hattricku. 
12)Tygři s přehledem přehráli celek Třebovice. Otázkou však do budoucna bude, kdo bude zařizovat góly ? Vláďa Doseděl má snad i s Lukášek Moravcem namířeno do okresního přeboru s Mor.Třebovou B.
11)Renda Toman není zvyklý dostávat velké příděly. On i celý tým Cykla si určitě po zápase oddychl, že už mají tu Somu za sebou. Mistr hned začal opět předvádět svojí rychou útočnou hru a neměl stále dost. Zastavil se na 15 gólech, když nejvíc střílel Michal Kilčický(4+4)
10)Turci vstoupili poprvé na led bez jediného tréninku a věřili, že neztratili přes léto své kolektivní pojetí. To, že měli pravdu potvrdí Flyers, kteří měli sice víc individualit, ale góla nedali.
   FOTO-  https://lidaes.rajce.idnes.cz/Turci_Flyers_4_0_25.9.2018_zapas_LHL/
9)Rozehranost a absolvované tréninky týmu AVX znamenaly v porovnání s CGT,který se seznamoval s ledem jasnou převahu. GMŠ si v klidu vychytal nulu a v útoku se dařilo Ondrovi Veselému (5+2)
8)Na začátek sezóny předvedl tým Auto Stefan slušný výkon a když Panteři neskórovali, tak  tři góly stačily.
7)Sloni zkvalitnili kádr a v pohodě si poradili s Horním Třešňovcem.
6)Tak to vypadá, že nám sešel nový velký favorit soutěže. Lazy Neckers omladil o vysloužilce z A týmu a odnesli to hned Švédové. D.Langr dal sám 6 kusů, Jan Nastoupil 3+3 atd,
5)Střelci Blue Boys Štíty se proti Pavlovi Faltusovi nedokázali prosadit. To hráči Verměřovic dali bůra.
4)Prestižní duel proti OMB ovládl tým Snakes. Důležitou roli v něm odvedla nová posila, autor hattricku Míra Resler.
3)Dominovali oba gólmani. Dan Havel i Michal Moravec nepustili žádný gól.
Se začátkem LHL spojil Vlastik Novák z týmu Petrovic i start do manželství! Hala tak zažila na ledě svatební premiéru. Gratulujeme .

2)Sršni měli problém s marodkou,ale sedm statečných stačilo na Slámožrouty, když Zbynďa Fišek vsítil hattrick.
1).Mnohonásobný mistr LHL Petr Kaupe zvolil místo oslav svých dnešních kulatých 50-tin výpomoc pro Yellow Sharks.Stačilo to proti bojovníkům z Bystřece na fotbalovou remízu.

 

4. Podmínky účasti:

4.1.- zaplacení prvotního vkladu-splnilo 42 týmů

4.2. -do 27.8.2018-zaplacení jistiny 1000,-Kč(při odhlášení se nic nevrací!)
4.3.  – do 2.9. 2018  poslat seznam nevyhovujících termínů pro zápasy
4.4. - do 9.9. 2018:  zaslat  soupisku  na zs@tslan.cz,  

4.5. - do 25. září 2018 tým uhradí za led – 1100Kč x  19 zápasů,tj. 20900 Kč.
         Lze  hradit převodem na účet T.S. La: 86-0625210227/0100 (pozn. název týmu).

4.6. Do 9.září vedoucí týmů dohodnou s VV zajištění služeb k zápasům/

 

 

Rozdělení týmů-
Až po úhradě jistiny (do 27.8.2018) všemi přihlášenými a tedy nově potvrzeným počtem účastníků na 42. bude provedeno určení termínů zápasů podle návrhu herního systému níže.

 

Znovu se vychází z osvědčeného omezení zápasů týmů s rozdílnou výkonností.
Do 1.9. lze, ale pouze po dohodě dvou týmů ještě vyměnit účast  v určených ligách.

 

 

     1.kolo -13 záp                       

A 1

SOMA

2

Heat tech

3

Nuget

4

Tygři

5

Nekoř

6

Turci

7

Flyers

8

Cyklo

9

Kohouti

10

Třebovice

11

Schaeffler

12

ADH Zábřeh

13

Švédi Svitavy

14

Lazy Neckers

B 15

LDM

16

Těchonín

17

Petrovice

18

Sloni

19

Yellow Sharks

20

Qanto

21

H.Třešňovec

22

Lev Banín

23

Verměřovice

24

Bobři

25

Forez

26

Rafani

27

Štíty

28

Tatenice

C 29

Jedlí

30

Sršni

31

AVX

32

H.Čermná

33

Č.Voda

34

Klášterec

35

Panteři

36

CGT

37

Slámožrouti Kunvald

38

Auto Steffan Trnávka

39

Snakes

40

Wild Band

41

OMB

42

Černovír

     1.kolo -13 záp                    

    2.kolo-6 záp   
 

A1

A2

A3

A4

A5

A6

A7

A8

A9

A10

A11

B1

B2

B3

A12

A13

B4

B5

B6

B7

C1

A14

B8

B9

B10

B11

C2

C3

B12

B13

C4

C5

C6

C7

C8

B14

C9

C10

C11

C12

C13

C14

Po první části(13 zápasů) následuje rozdělení do šestii skupin po 7 a tedy 6 zápasů.

 

 

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 607 160 467 e-mail: zs@tslan.cz

Webkamera Lanškroun nám. - Europe, Czech Republic, LanškrounLanškroun
Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí