< návrat zpět

LHL 2018/19

 

 15 ročník HOLBA LHL 

statistiky:   ZDE
soutěžní řád je  :ZDE


 

KONEC  HOLBA  LHL18/19

Zakončení a ocenění pro všech 42 zúčastněných týmů a nejlepší jednotlivce bylo provedeno :
v sobotu 6.dubna 2016 od 18 hodin   https://goo.gl/maps/YkusUMSUGXx    v Horním Třešňovci.

 Účast zástupců (zatím max. 4 osoby) týmu, stejně jako oceňovaných jednotlivců je žádoucí.
Z jistin týmů bude použito 400,- Kć  na  večeři a občerstvení, které zajišťují místní Sokolové zabíjačkou aj. O bezedný pitný režim se tradičně stará hlavní sponzor LHL-pivovar HOLBA.


Požadavky na vedoucí týmů:

a)Potvrdit účast  zástupců týmu a to do 1.4. Při volné kapacitě bude poté umožněna účast i dalším.
  Nahlásit výběr hlavního jídla   A- řízek ,  B – vepřo,knedlo,zelo,  ( stačí mail: Sršni 2A,2B)

b) Zajistit příspěvek do tomboly. Podle hodnoty daru dostanete proti tomu odpovídající počet losů. Aby bylo předem jasné,že vůbec někdo něco přinese a bude tedy o co losovat, tak prosím předem o oznámení typu: KLAS- pytel brambor Nejlepší je dar do tomboly donést předem na halu, jinak až do HT s sebou.
 Záleží na vaší fantazii a možnostech. Průběžný seznam bude zveřejněn na stránkách haly.

3)Dle možností  zajistit krátké kulturní, sportovního (či jiné) vystoupení pro zpestření akce.

4) Ujasnit si předem s týmem další účinkování v LHL. Na místě lze doplnit zbytek jistiny a tím se přihlásit už do příštího ročníku, neboť  1.6.2019 je termín podání přihlášek do 16. ročníku  HOLBA LHL2019/20 se startovným 1000Kč. Do 1.6. bude rezervováno v LHL místo stávajícím týmům. Pak budou přijati noví zájemci.      Po tomto termínu (a při volném místě do max 42) je startovné už 1500,-Kč.


Organizace závěrečného HOLBA LHL večera:
1) od 18 hod. předání lístků na večeři, odevzdání týmových příspěvků do tomboly a za to obdržení losů
                     (u místních je lépe provést dříve na hale)
2) od 18:30. příjem přihlášek do LHL 17/18, požadavky na pravidelné tréninky
3) hodnocení HOLBA LHL.-krátké hodnocení (vše už je na webu a bude vystaveno) ,    předání pohárů
4) diskuze, možné úpravy pravidel, vyřizování účtů
5) vložené společenské vstupy a možné soutěže  sportovního charakteru
6) los tomboly LHL
 

                                                                                                                                                                                                                                Za organizátory akce: J.Černý , Petr Sedlák

 
399)Úplný konec sezóny patřil ČT derby. Do branky Flyers musel zaskočit Tomáš Bělka, ale  LDM to nevyužilo. Emil Fečko sice 3 góly dal ,ale bylo to málo.
398)Velké závěrečné představení předvedl Forez.Za stavu 0-5 se oklepal a přihlížejícím hráčům Č.Vody nasypal 13 gólů. Po čtyřech dali Mikuláš  Karlík a Mára Břehovský.
397)Nuget potvrdil stabilní formu a načepoval Rendovi Tomanovi za Nekoř hořkou jedenáctku. Petr Daněk měl 4+3.
396)Ve velkém finále držel Heat tech krok a rovné skóre se Somou do 30minuty. Pak se ale prosadili M.Kilčický(3+0) a D.Bařica (2+1) a poslali tak soupeře až na 4 místo.
 
395)Derby Horních mělo zápletku před zápasem, kdy se José musel rozhodovat do které brány půjde. Za oba týmy dnes nemohl. Ondra Veselý z Třešňovce na něj třikrát vyzrál.Pro H.Čermnou byla 4.liga velké sousto.
394) V klidném utkání týmů středu 3ligy udolali Sloni silou Schaefler. Zvlášť si cení po dlouhé době pokoření GMŠ.

393) Už o pořadí v tabulce nešlo  a Těchonín si poradil  s Třebovicemi.

392)Další přímý souboj o vítěze, tentokrát 5.ligy přinesl vedení Slámožroutů 0-3. Jarem nabuzení Sršni však začali píchat a čtyřmi zásahy berou titul.

391)Verměřovičtí jsou buď nemocní, nebo jdou hrát fotbal a Švédi si mohou akorát potrénovat na příští sezónu.
390)Ve velmi dramatickém boji o všechno, padaly góly jen v 1.třetině. A protože to byla remíza a Pavel Peterka odolal tlaku kousání Yellow Sharks, znamená to titul ve 2.lize pro Cyklo!

389)Pepa Ešpandr ml. opět vynikl.Své Rafany m.j. posunul  proti Lvům gólem se závěrečnou sirénou možná na třetí místo 4.ligy.
388)V čistě hraném utkání chtěli jistí vítězové 3.ligy potvrdit svojí vítěznou cestu, ale Petrovicím právem bod patří.
387)Finiš CGT, kdy pokořil dvojgólové vedení Panterů, znamená v celkovém hodnocení stupně vítězů. ...Večer ale Panteři /na rozdíl od CGT/ zkontrolovali statistiky hostů a rázem to je obráceně!
386)Ještě v 57 minutě,za stavu 2-3 to neměl Wild Band jasné. Snakes útočili, ale David Junek(3+2) byl proti.
385)Opětovné setkání bratrů Šponarů vlilo dravost Červené Vodě.Jejich tři rychlé góly zarazily šance Klášterce.
384)I ve druhém pondělním utkání teklo šampaňské. Černovír slaví zázračný titul v 6.lize. Dokonalý závěr proti dobře rozehranému utkání pro OMB a v něm dva góly Tomáše Klofady podtržené závěrečnou slavnostní brankou Rosti Plašila
383)Kam to ti Bobři mají namířeno? Ještě mají zápas k dobru a už slaví titul ve 3.lize. Odnesl to AVX, který po pěti měsících poznal jak chutná prohra. Pradávné derby už sice nemělo " Bosinádech", ale pořádný náboj mělo až do konce. Oba golmani se činili(GMŠ i výborný Bobr Pepa Střondala), ale Bobři si lépe rozvrhli síly.


382)Snovou sezónu potvrdili hráči Bystřece remízou s s ostřílenými Turky. Celkové umístění v první desítce LHL jim patří ale po zásluze.
381)Ještě, že paní Šrámková nerodí každý týden! To by byl asi pro Heat Tech pěkný propadák. Po velké sobotní oslavě, které se účastnili téměř všichni spoluhráči, to byl dnes herní odvar a tak si hrska osmi Tygrů smlsla.Podržel  je golman Robin Šauer a  Ondra Havlíček(3+2)  Heat Tech tak při  možné porážce se Somou nedosáhne možná ani na bednu.
380)Zkušeností si Nuget otočil pro sebe zápas s Lazy Neckers.Dvěma zásahy Romana Mazáka bylo rázem nadějné vedení Lazy N. fuč. 
379)Účast ostrostřelců Libora Teplého (4) a Emila Fečka(3) byla rozhodující pro výhru LDM nad Rafany......Rafani ale následně prozkoumali zápis a mají tak kontumační výhru.
378)Nejlepším týmem zápasu byla čtveřice rozhodčích a hned po nich Yellow Sharks. Ti odvrátili vedení Těchonína 1-3 a výhra jim přihrála přímý  boj o titul 2.ligy. V pátek s Cyklem !
377)Tak přeci jen mohou v Jedlí začít oslavy. Může za to podařené vítězství H.Třešňovce nad LDM. Střelecky zazářil Ondra Veselý, autor pěti branek.
376)Hatrick Petra Koudelky nestačil na tři góly Robina Pecháčka.Ten poslední 20 vteřin před koncem rozhodl pro Rafany velké derby Dolní-Horní.
375)Syn Tomáš Fořt se o dres repre bude prát,ale hostující táta Radek má už dres s Bobrem na prsou jistý do konce kariéry. Třemi góly sebral naděje Slonům.
374)ADH se hodně těžce rozjížděla i s pomocným Orlem .To Cyklo na to šláplo, vedlo v 1.třetině 5-0 a nakonec mělo šest úspěšných střelců.
373)Praktické hokejové školení předvedla Soma přihlížejícímu Klasu Nekoř. D.Bařica si pojistil vítězství v KB příspěvkem 5+3.
372)Už před zápasem bylo jasné, že Auto Steffan se z posledního místa neposune výš. Místo poklidného loučení se sezónou to ale byl boj od začátku a skončil hromadnou bitkou. O tom, zda byl důraz před gólmanem zralý na závěrečný faul se je možno ještě chvíli přesvědčit na záznamu utkání.  Nevraživost nejaktivnějšího bijce pokračovala však dál , když po výhrůžkách vyzval už v „civilu“ na venkovní souboj rozhodčího...  (tak se jdu podívat, jestli ještě čeká)
371)Jedlí si porážkou ještě zkompikovalo oslavu. Jestli LDM vyhraje všechny zápasy(i domluvenou dohrávku s Rafany) ,tak může být první.
370)OMB dvěma zásahy vydřelo v posledních vteřinách remízu s Wild Bandem.
369) Petrovice si poradily se Švédy.Letošní posila Petrovic Petr Masopust-4+1.
368)Pavel  Skuček dal zase 4 góly a opět vítězství AVX. Jak dopadne souboj neporažených příští týden ?
367) Rozlučka Kohoutů s tímto ročníkem LHL byla jen na dálku...
366)Blue Boys ze Štítů se letos sezóna nevydařila a znamená sešup o 14 míst až na dno LHL. V jejich posledním zápase jim Černovár pěkně nasypal. Každý hráč přispěl do KB a Tomáše Klofandu, autora 4 branek to asi bude něco stát.
365)Jako první tým už má Tatenice odehráno.Úspěšnou výraznou tečku udělala ostrostřelbou proti Č.Vodě. Martin Smrkal ml. 3+1.
364)Přetahovanou o góly úspěšně zakončil dokonáním hattricku Vašek Pachl a tím Flyers těsně porazil H.Čermnou.
363)Když už se schylovalo k dramatickému závěru, tak zaúřadoval  pro Lazy Neckers  dokončením hattricku Jan Nastoupil a sebral Klasu vítr z plachet.
362)Převálcování Auta Stefffan zařídil šesti góly Martin Skalický. Sršni tím vyletěli na špici 5 ligy.
361) Třebovice vzdávají bez boje.
360) Opět svou bojovností a důrazem uhráli oba body Sokolové proti Forezu.
359)Oslavu titulu v 6.lize musí ještě Snakes odložit. Tomáš Exler sice dal 5 gólů,ale na posílený Černovír to nestačilo. Ten tak může pro změnu slavit, že letos už konečně neskončí úplně poslední.
358)A máme v LHL jasno o vítězi 4.ligy. Jan Mrázek si v brance "svého" Jedlí spravil náladu dobrým výkonem celého týmu a s předstihem mohli jít slavit.
357)Než se tým zábřežského ADH rozehřál, tak měl v síti bůro.Po deseti minutách, kdy Bystřeci vše vyšlo byl zápas rozhodnutý. Jirka a Honza ml. Hrdinové celkově přispěli každý 3+2 a tým se vyhoupl na špici 2.ligy.  
356)Odhodlanost Bobrů nahlodala výkon Scharffleru a Bobři tak beze ztráty postupují vzhůru tabulkou.
355) Svůj herní den asi neměli Turci a tak je Yellow Sharks přehrávali.
 https://lidaes.rajce.idnes.cz/Yellow_Sharks_Turci_6_2_zapas_LHL_12.3.2019
354)Druhou nulu v pořadí vychytal Honza Mrázek pro Jedlí.Snažil se Dominik Jureček (2+0) a tak AHK pokračuje i přes H.Čermnou ve vítězné jízdě.
353)Pět tahounů základní sestavy AVX (celkem zatím 168KB) dostalo volno a přesto tým doplněný jen HS (starými hosty) opět nezaváhal. GMŠ zápas bavil a snažil se, což byl základ. V souboji adeptů na titul 3 ligy hráči Petrovic neobstáli a je otázkou, zda Bobři začnou drkotat zuby strachem.
351)Již pověstná obranná taktika Nugetu slavila do poloviny utkání úspěch. Nuget vedl 0-1 a obávaní střelci Heat techu stále 
351)Sršni si stále udržovali od Tatenice mírný gólový náskok,který ve 3 třetině ještě navýšili.

350)Úvodní naděje H.Třešňovce vzaly za své, když se Flyers rozehřáli a ovladli utkání.
349)Na góly mají Tygři stále hlad a s Klasem si dali slušné sousto. Hlavně Filip Švejda s 5 góly byl k nezastavení.   Potřetí v sezóně si Robin Šauer vychytal nulu.  Z průběhu jasného zápasu  vznikla na příští ročník ještě vize vytvoření další, samostatné ligy. Tam si budou mohou moci  všichni libovolně nadávat, pískat i organizovat si ji. V LHL bude úpravou SŘ místo jen pro „slušné“ hráče. A to i třeba na úkor počtu účastníků, kterých je už stejně dost !
348)Celek Bystřece měl hodně blízko k výhře. S jejich bojovností měl soupeř z Třebovic problémy, ale nakonec to byla remíza.
347)Dalším  hattrickem vystřílel pro CGT vítězství Lukáš Holeček. Boys ze Štítů šance měli, ale na Rendu Tomana vyzráli jen jednou.
346) V Trnávce už musejí na jaře hráči místo na ledě makat na poli.
345)Řádně opepřený duel vynesl do špice vyrovnané druhé ligy vítězný Těchonín. Mohutný tlak se snahou o vyrovnání Turkům nevyšel.
344)Mírně laxní přístup hráčů Schaeffleru přihrál vítězství bojovným Švédům. V posledních sedmi minutách nastříleli 4 branky.Nejaktivnější byl Tomáš Řezníček 3+2.
343)Favorizovaní Sloni měli potíže a bod vytěžili proti Verměřovicím až v závěrečném tlaku.
342)Rozehrávka obránců nebyla zpočátku silnou stránkou obou týmů a "námazy" končily v brankách.Do půlky zápasu byl boj vyrovnaný, ale pak odstoupil tahoun Wild Bandu Radek Vašata a Panteři sříleli branky. Navrátilec do sestavy Michal Štefl (2+1)zklidnil hru a Ivo Stupka vsítil hattrick.
341)Vedení Tygrů hned ve druhé minutě 2-0 naznačilo, že s Kohouty rovný zápas nechtějí bojovat. Gólový odstup si drželi do konce.
340)Půlku zápasu držel tým OMB jednogólové vedení.Po vedoucí brance CGT Moniky Řepkové nastal obrat. Lukáš Holeček si nechal ještě přebrousit brusle a stihl dvěma  góly dokončit hattrick.
339)S prvním jarním sluncem se zvyšuje aktivita a nebezpečí od Sršňů. První Sršní pětka se probudila a odnesli to Sokolové.
338) Střelci obou týmů začaly už v 7 minutě pálit slepými a tak stav 1-1 vydržel až do konce. 
337)Na třetí ligu nebývale vysoké tempo od začátku až do dramatického konce.V 54 min za vedení Slonů 3-5 přišly 3 branky Petrovic za 3 minuty.Dovršeným hattrickem ještě stihl Slonům zajistit bod Jan Koreň,
336)Neúnavný GMŠ ve svém čtvrtém dnešním utkání a jednom tréninku v poli málem přidal vychytanou nulu. Kohouti moc těžkým soupeřem pro Heat tech nebyli a Michal Šrámek s Patrikem Konečným šplhají v KB.
335)Ještě ve 25 minutě Lazy Neckers vedlo nad Somou 3-2. Překvapení se však nekonalo.Přidal "Bářa"(4+4) a vrátil se do čela  kanadského bodování LHL.Deseti gólům v řadě nezabránil ani povolený Honza Boruch z Orlů La, kteří už mají po sezóně.
334)S jistotou -GMŠ v bráně, se sedm statečných Shaefflerů překvapivě poradilo s Verměřovicemi. U všech branek byl Radek Hostovský.

333)Po půlce zápasu a vedení 3-0 se asi  hráči Třebovic zalekli možného vítězství a odevzdali utkání oživlým Sharks. Ti i bez svých největších hvězd zahráli výbornou druhou část utkání.
332)V 58 minutě bez gólu, jen s nastřeleným Milanem Hauptem spoluhráčovou dělovkou, kterému přejeme brzké uzdravení.Čisté konto ale udržel jem Míra Křen pro Slámožrouty.
331)Osobností utkání se stal Radim Faltejsek.Na začátku druhé třetiny už mu za hattrick letěla čepice na led. Ale to bylo vše a další tři vyložené šance neproměnil,ani tu závěrečnou, která mohla proti hokejovějšímu Flyers přinést remízu.   https://lidaes.rajce.idnes.cz/Rafani_Flyers_3_4_zapas_LHL_1.3.2019
330)Po delší době narazila Bystřec na soupeře, který měl pro strach uděláno. Cyklo přehrávalo soupeře v osobních soubojích a zasloženě bere 2 body.  https://lidaes.rajce.idnes.cz/Cyklo_Bystrec_6_3_zapas_LHL_1.3.2019
329)Za hlasité podpory dvou fanoušků ovládli Lvi poslední třetinu. Vítězný gól ,znamenající dovršení hattricku vsítil kapitán Petr Sedlický.
328)Slavnostní zápas spojený s oslavou 70let Jirky Dvořáka, aktivního hráče, kapitána, vedoucího týmu, neúnavného organizátora tréninků, ale jistě i perfektního manžela se vydařil. Bobři opět vyhráli po přitlačení Švédů v poslední třetině a díky výborné hře přidali spoluhráči příjemný dárek.
327)Zajímavý a zcela vyrovnaný souboj na ledě skončil smírně i výsledkem.
326)Půl zápasu jasně pro Č.Vodu a její vedení 5-0. Pak se konečmě Auto rozjelo a v dramatické koncovce zápasu málem srovnalo. Může jen vzpomínat na velké množství neproměněných šancí.
325)Skvělý vstup do zápasu znamenal v páté minutě dvojgólové  vedení Slonů. AVX už pět měsíců neprohrál a i dnes to jeho střelci dotáhli k vítězství. Sice s potížemi a štěstím, ale to přeje připraveným.
324)Pro H.Čermnou bylo měření sil se zkušeným celkem velké sousto. LDM si s chutí zastřílelo a Jarda Jandera(4+1) prokázal, jak se pozná rozený střelec. Libor Paclík nezůstal moc pozadu-3+2.
....) Na Nekoř zaútočil dřív než Soma bacil...
323)Střet týmů aspirujících na "bednu" přinesl nejdříve opatrný hokej se zabezpečenou obranou. Tygrů se sešlo jen 8 a časem měl Nuget navrch.
322)Očekávaná bitva plná nasazení a osobních soubojů .Tak to se čekalo, ale takové vítězství Bystřece asi ne.
321)Před svým početným dámským fanynkovským publikem to rozjeli Slámožrouti pěkně zostra. Na bývalou prvoligovou příslušnost Forezu vůbec nebrali zřetel a svůj tlak přibrzdili nasycení vedením 0-8.
320)Po vyrovnané první třetině už stříleli góly jen Turci.A ne málo.Obránce Míra Šembera např.3+2. ADH zcela odpadlo.
    https://lidaes.rajce.idnes.cz/Turci_ADH_Zabreh_12_2_zapas_LHL_23.2.2019
319)Celek Auto Stefan neměl tu správnou rychlost a nestačil na dravé Sokoly z Klášterce. 
318)V důrazných brankových dorážkách vynikl Černovír. Panteři nemohli najít svoji formu.
317) Pavel Černohous chytá s blížící-se šedesátkou(až za dva roky) střeleckou formu.Bodů má v OMB nejvíc a dnešní 2+1 spolu s 3+1 Slávy Suváka rozhodlo. Proti bezzubým Boys bez velké snahy uhájil GMŠ brankářskou nulu.
316)Verměřovickým dělal problémy mladý Petr Masopust, který byl u čtyřech branek vítězů z Petrovic.
   https://lidaes.rajce.idnes.cz/Petrovice_Vermerovice_5_2_zapas_LHL_22.2.2019
315)Bez gólu se nevyhrává a Rafani Honzu Mrázka neprostřelili. Hráčům Jedlí tak stačilo dát dva na výhru a tím špici 4.ligy.
    https://lidaes.rajce.idnes.cz/Rafani_Jedli_2_0_zapas_LHL_22.2.2019
314)Stále má Lazy Neckers krůček do absolutní elity LHL.Tygři po dramatické první třetině převzali moc a Honza Boháček hattrickem rozhodl.
313)Hráčům Třebovic to dnes nejezdilo, jako jindy. ADH mělo jistější koncovku a tak celkem v pohodě zvítězilo.

312)První dvě třetiny střílel góly jen Víta Stránský a to 4.Panteři vedení udrželi i když Pavel Černohous dvěma zásahy mírnil porážku OMB.
311)Švédi marně bojovali o překonání Sloní obrany. Pavel Kalianko i ve svém druhém startu v LHL uhájil čisté konto.
310)Schaeffler měl potíže se sestavou a GMŠ, který to jindy hasí, si vybral branku soupeře. AVX už od začátku dalo najevo, kdo je pánem na hřišti.
309)Vyrovnaný urputný boj vyhrál díky třem hattrickům (K..Junek, L.Sváda a M.Vařeka) Wild Band.
308)Nejlepší svůj výkon sezóny predvedl Nuget první dvě třetiny.Ze zabezpečené obrany podnikal pouze rychlé,2x úspěšné protiútoky. Střelci Somy našli recept až v závěrečné čtvrthodině.
307)Hladoví Kohouti vyzobali Klas ! Ve vyrovnaném zápase převážila zkušenost nad nemocemi oslabeným celkem z Nekoře.
306)Sice si své pravidelné 3 góly David Čtvrtlík dal a bylo z toho pro Štíty v 52 minutě vedení 4-3, ale pak odhodlaní Snakes ještě otočili utkání.
305)Podle očekávání ostrá bitva a těsná výhra hrdinů z Bystřece. Bylo by to pro Yellow Sharks lepší s nepřítomným  Jirkou Krejsou?
304)Drtivým závěrem s třemi góly v posledních 5 minutách zachránila Č.Voda se Slámožrouty alespoň bod.
303)Cyklo se po čase zas sešlo a vypráskalo Turky. Ti tak ve dvou vzájemných zápasech nedali Cyklu ani gól.
302)V poslední desetiminutovce přestal Flyers létat , dostal 4 góly a dobře rozehrané utkání prohrál. Jedlí zaslouží pochvalu za bojovnost a Jan Skála za další hattrick.
301)Tatenický Pepa Kristek(3+1) nerad prohrává, tak zavelel k úspěšnému stíhání Sokolů.
300)Takový nářez se nečekal, Po prvních dvou střídáních 2-0 a na Lazy Neckers padla deka.Heat tech pravidelně přidával góly . Útok Michala Šrámka(3+4) se zaměřil po vyšachování obrany na góly do prázdné branky. 
299)Forez přehrál větší rychlostí a důrazem v koncovce Sršně.
298)Rychlý, třígólový náskok si Horní Třešňovec pohlídal a při závěrečném tlaku Rafanů odolal.
297)Větší úspěšnost v zakončení měli banínští Lvi. Hráči LDM se snažili tvořit hru, ale dali méně branek.

296)Tygři si vylámali zuby na výborném golmanovi Somy Petru Misiorzovi. Obrana Tygrů nestíhala rychlým a kombinačním hráčům soupeřům. Michal Šauer si nešťastně pořezal o brusli protivníka ruku a skončil na ošetření v Ústí.
295)Obavy ze své slátané sestavy zahodili Bobři po chvíli, kdy zjistili, že všichni hráči Verměřovic mají svůj špatný den a nic se jim nedaří.V brance Bobrů s nulou odchytal výborný zápas dorostenec Orlů.
294)Už i bez posil dokáže soupeře Černovír řádně potrápit. Wild band by o tom mohl vyprávět, když si vítězství pojistil až pár vteřin před koncem.
293)Úvod sice patřil Švédům, ale když se AVX rozehrálo, bylo po boji. Kanonýr Pavel Skuček dokonal utkání čistým hattrickem v poslední čtvrthodině.
292)Po úvodních dvou inkasovaných gólech Sršňů byl Luboš Dušek  dlouho nepřekonatelný v brance Č.Vody. Remíza je asi spravedlivá.
291)Nejvýraznější postava utkání byla Michal Šrámek, který za Heat tech nasázel 8 branek. Klas tahal za kratší konec.
290)Dlouho vyrovnaný zápas s Honí Čermnou rozhodli Lvi pro sebe v poslední třetině.
289)Michal Maleček podržel Snakes svým čistým kontem.Střelci se dlouho nemohli najít ani na druhé straně, ale výhra v derby s OMB se cení.
288)Opět skvělý výkon předvedl Těchonín v čele se střelcem 3 branek Pepou Matyášem.Cyklisté měli místy pomalejší převod.
287)Před hodnocením utkání je třeba připomenout , že ani 1.liga se o nic nehraje a všichni obdrží pouze pohár téměř stejně vysoký...Kohouti vlétli ve třech útočných formacích do boje.Dařilo se v útoku a Libor Kobza (2+1) řádil.  A ještě v 58 minutě vedli 3-5. Jan Nastoupil(3+2) s D.Langrem (3+0) však nabudili Lazy Neckers k nevídanému obratu.Dramatickou koncovku nevydýchal  Kohout Miroslav Hroch, který po trvající podmínce (přesně před 2 lety za Somu)neudržel opět nervy a v LHL natrvalo skončil!
286)Vedení o 3 góly pustil tým Auto Steffan. Bojovná Tatenice srovnala a navíc golman Heger udržel remízu po nařízeném nájezdu v čase 60:00.
285)Petrovičtí diváci ocenili vyrovnání v pohodovém, vyrovnaném utkání se Schaefflerem.
284)V derby si Slámožrouti poradili s přehledem s velkým rivalem. Omluvou pro Sokoly budiž marodka.
283)Bez opor se stali Boys ze Štítů lehkou kořistí pro Pantery. Ti měli bezchybného Rendu Tomana v brance a dva ostrostřelce s třemi góly,Víta Stránského a Jana Šaška.
282) Vzpomínka na dávné  boje v okresním přeboru měla šťastný konec pro Verměřovice(nyní Turci) když Michal Kmeť dvěma góly potvrdil porážku Třebovic.
281)Důraznější v útoku bylo Jedlí,které si poradilo po hattricku Jana Skály s H.Třešňovcem.
280)Zcela jiný herní projev předvedl Černovír. Najednou sebevědomý a úspěšně zakončující celek nachytal CGT.
279)Nečekaně se postavili Yellow Sharks ostřílenému týmu ADH . Skousli je pevně a dokud to už nebylo jasné, tak ADH k ničemu nepustili. Opět zafungovala spolupráce neměnného kádru.
278)Závěrečný zápas první části LHL ukázal, že rozdíl mezi 4. a 6 ligou není až tak veliký. OMB bylo dvě třetiny favorizovanému Jedlí vyrovnaným celkem. Hatricky Šimona Mináře a D.Jurečka rozhodly.
277)Představa Kohoutů o vyrovnaném utkání vzala za své po pár minutách.Nakonec Petr Misiorz vychytal poprvé tuto sezonu nulu a Soma dala 11 kusů a poprvé D.Bařica nedal gól.
276)Aby nám ten GMŠ neutekl z LHL do NHL! Zase byl v hlavní roli představení,tentokráte s Bobry. Těchonín vyhrál 4-0 a on má 3 +1.  Jeho zástupce v brance Franta Brdečka gól nedostal.
275)Lvi kousali, zpočátku vedli, ale na Flyers to bylo málo.
274)Zázračný obrat se s velkým příspěvkem Martina Smrkala ml. (2+2) znamenal pro Forez ztrátu vedení 4-1 a nakonec prohru s Tatenicí.
273)Mít v sestavě Davida Čtvrtlíka(3+2) znamenalo pro Štíty velkou podporu. Útoky Wild Bandu neměli potřebnou přesnost.
272)Výsledek už nic neřešil, ale takové utkání tu dlouho nebylo.Maximální nasazení i přiměřený důraz v podání obou týmů. Šťastným koncem potěšili své fanoušky Slámožrouti.
271)Základní část 1.ligy má konečnou.Nuget měl poslední prověrku sil před boji o titul s pohodovým soupeřem-ADH. Za Nuget se dařilo dvojici Radek Valenta (1+5) a střelecky Míla Kulhaj (6+1)
270)Torzo týmu Auto Steffan si i tak po první vyrovnané třetině zjednalo respekt na ledě a nastřílelo desítku.3+2 mají Pavel Brettschneider a Štěpán Neubauer.
269)Boj o postup do 2.ligy byl pro nekompletní Bobry velké sousto. Oslavit postup tak mohou v Bystřeci spolu s dnešní neprůstřelností Libora Hrdiny.
268)A už je tu první zápas finálové části. Snakes si poradili i díky přehledu a 4 branek Míry Reslera s kousajícími Pantery.
267)CGT doplatil na dlouhou přestávku a opalování v rozjeté LHL. Sokolové měli slušné kombinační akce na jeden dotek a pohotovou střelbu. A Michal Moravec podržel tým, bez jediného obdrženého gólu.
266)Tak už došlo i na předposledního neporaženého. Soma stále odolává, ale Yellow Sharks narazili na odhodlaný Těchonín, který si také zajistil 2 ligu.
265)Lazy Neckers si pojistilo  postup do 1.ligy až v poslední desetiminutovce,kdy nasypalo Třebovicím rychlých sedm gólů.
264)Hráčům Petrovic došli síly a druhou část utkání ovládlo LDM pěti góly v řadě.
263)Utkání, které už neřešilo postavení v tabulce . LDM  dobrou hrou sebralo Petrovicím dvojgólové vedení.
262)Zázračný José Pávek vydržel neprůstřelný 234 minut ! H.Čermné tím vychytal nad Sršni v utkání pravdy vítězství a 4.ligu.
261)Vetší vůli po vítězství předvedli hráči Verměřovic. Pro Rafany tak zbyla 4.liga.
https://lidaes.rajce.idnes.cz/Rafani_Vermerovice_5_6_zapas_LHL_1.2.2019
260) Turci po vyrovnaném boji do 1 ligy nepostoupí. Kohouti mají formu a i přes závěrečný tlak soupeře vítězství uhájili.
259)Pavel Novák vychytal Petrovicím čisté konto,ale na druhé straně to byla málem desítka. Hráči Tatenice nestíhali.
258)Po dobrém vstupu Schaeffleru a dvojgólovém vedení hrál pak už je Flyers. "Ovečkin"Petr Šána střílel jako svůj vzor a dal  hattrick.Jestli bude Flyers pokračovat v posledních výkonech , tak je  tak jasným favoritem 4.ligy.
257)Natrénovaní Sloni z přírodního ledu to neměli snadné. Tatenice byla velmi houževnatý soupeř a ani tady nechyběla rozsáhlá oboustranná výměna názorů.
256)Bez vstřeleného gólu nelze vyhrát.O tom se přesvědčil Wild Band. José Pávek vychytanou další nulou pomohl H.Čermné k postupové naději .
255)AVX potvrdil své suverénní postavení v 3.lize. V utkání bohatém na šance i góly opět úřadoval útok Adámek ,Palán,Skuček který byl u osmi vstřelených branek.
254)Už od začátku bylo zřejmé, že Nuget na Somu dnes nemá. Hattricky-Kilča, Kocián,Horváth a Bářa 2+6. Bude to stejné i ve finále?

281 Horní Třešňovec \ Jedlí 4.liga 8.2. 18:45 3 : 6
282 Třebovice \ Turci 2.liga 8.2. 20:15 1 : 3
283 Štíty \ Panteři 6.liga 8.2. 21:45 0 : 8
284 Slámožrouti \ Kláš

253)Tygři bojovat nemuseli, většina hráčů Heat tech neschopná.
252)Zcela vyrovnaná partie ve 3.lize bude mít za týdem reprízu v lize šesté.
251)Jenom Hrdinové si nahrabali 23 KB a mladíci z Bystrce ženou tým do vyšších sfér. Tým  Štítů nebyl vážnou překážkou. 
250)Tom Doležel nic za sebe nepustil a všichni spoluhráči měli alespoňm jeden KB. Nejvíc Šimon Minář 5+1.  Jedlí Černovír vůbec nešetřilo.
249)Zázračná střelecká forma Tomáše Sirového(3+1) nasměrovala Třebovice k pohodovému vítězství nad Švédy.
248)V sobotu večer Tatenice žije jinak než hokejem..
247)Názorná připomínka tvrdých soubojů v okresním přeboru a další z nekonečných soubojů GMŠx Renda Toman. Nekoř vyhrála na góly, ale na trestné minuty Turci 55:37. Následují tresty a tak s Mírou Šemberou na hostování už nelze počítat..
246)Velké derby o účast v 2.lize zvládl proti Slonům lépe Těchonín.Aktivní Martin Petr (2+1) přihrál na vítězný gól,komu jinému, než  dnes útočníkovi- GMŠ.
245)V půlce zápasu se přestalo Č.Vodě dařit. Sršni tak vzali utkání na svá křídla. Góly střílel i nejstarší útok LHL se zkušenostmi 180let.
244)Když se daří, tak to jde samo. A navíc, když má Forez smolný den. H.Třešňovec si vytvořil týmový rekord po řádění Ondry Veselého(5+2),Ludi Hryzlíka(3+1),Jardy Jaroše(1+6) a spol. Navíc si José Pávek vychytal nulu a to ještě po noční oslavě měl něco pod kůží.
243)Vyrovnané drama se šťastným koncem pro Bobry, kteří ve třetí třetině otočili stav utkání.Vašek Záleský byl všude a u všech čtyřech gólů do sítě Rafanů.
     https://lidaes.rajce.idnes.cz/Bobri_Rafani_4_3_zapas_LHL_25.1.2019
242)Na začátku třetí třetiny ještě chvíli Lazy Neckers drželi nadějný výsledek 5-4. Soma ale přidala na obrátkách a byl z toho plný tucet.
    https://lidaes.rajce.idnes.cz/SOMA_Lazy_Neckers_12_4_zapas_LHL_25.1.2019


241)Nezvykle početná tlupa Lvů asi očekávala hostinu,ale  druhá útočná formace Verměřovic dala dva úvodní góly. Snaha Lvů ale nakonec přinesla dělbu bodů.
240)Naděje na výhru Panterů v dobře rozehraném zápase vzal dvěma závěrečnými góly Marian Sagan.
239)Už v rámci ladění sestavy pro finálové boje si Tygři zahráli s Cyklem. Bývalé hvězdy krajských kluzišť z okolí La se činili.
238) Mira Resler (2+2) nasměroval Snakes málem k překvapení. AVX se nadřel na šťastnou výhru glem minut před koncem.
237)Bez rychlosti a důrazu nemohou Sršni vyhrávat. Wild Band je překvapil a v zábřežském derby dominoval jistotou v proměňování šancí.
236)Poslední celek v LHL dosud bez bodu,po dnešním vzoru Flyers, taky vyhrál. Černovír měl vysokou úspěšnost před brankou a za svoji bojovnost si body proti Sokolům zaslouží. 
235)I bez několika svých opor chtěl Lazy Neckers výhrou pojistit 1.ligu. Již postupující Nuget ale utkání hrál naplno a vyhrál. V závěru některým hráčům povolily nervy a vzhledem i k jiným problémům s disciplínou bude asi potřeba více osobních trestů. Kladem utkání je, že se v týmu LN našli noví rozhodčí, kteří nám teď všem ukáží, jak se to dělá správně. Po písemných testech z pravidel budou hned nominováni na prestižní zápasy.
234)První soutěžní body bere Flyers zaslouženě. Rychlostí a bojovností předčil svého soupeře ADH.
233)Standa Kalousek uhájil svou branku  bez gólu po letech v LHL! A je jasné , proč nemá LDM stále zaplaceno. Soupeři mají před sobotní půlnocí jiné zájmy, než se honit za pukem. Blue Boys to sice nějak poskládali,ale na LDM zdaleka neměli. Nejvíc bodů měl Dušan Gremlica 3+1.
232)Petrovice se opět dostávají do formy. K poměrně hladkému vítězství jim pomohl svým výkonem i Forez. V Petrovicích se zabydluje rychlý Petr Masopust(1+4).Tom Baumgartl přidal hattrick.

231)Třebovice řádně znepříjemnila Kohoutům jejich profesorský hokej. Ti měli ale střelce Radka Alku(3+0)a patřil jim závěr utkání.
230)S postupem v kapse vyrukoval Heat tech na Cyklo v sedmi. Michal Šrámek byl pořád na ledě a zařídil výhru příspěvkem 5+3. Za poražené Cyklo měl dnes střeleckou mušku Martin Souček(3+0)
229)Netradičně  musela Soma bojovat o své vítězství. Výborně hrající Klas předvedl, že i se superfavoritem se dá hrát a potrápit ho..
228)One man show v podání Jirky Krejsy (6+3) , kdy ho sázka o kořalku s gólmanem H.Třeš.vyhnala k vyjímečnému výkonu. A vyhrál, stejně jako Yellow Sharks dnes i 2.ligu v 1.části LHL.
227)Hattrickem jistil Roman Zecha výhru Slonů. Závěr utkání se moc nepovedl, když Rafani pár minut před koncem po hromadné hrubé výměně názorů opustili na protest ledovou plochu.
226)Dlouho vyrovnané utkání rozhodli Turci větším důrazem. Navíc měl Michal Kmeť střelecký den a  třemi góly zařídil výhru.
     https://lidaes.rajce.idnes.cz/Turci_Schaeffler_6_2_zapas_LHL_17.1.2019
ještě 225)a vše je jinak. Švédi si proklepli zápasovou soupisku soupeře a našli nedovoleného hráče Flyers...
225)Vzájemný boj o poslední příčku první ligy a sešup až do čtvrté prohráli po vyrovnané hře Švédi. Flyers si tak zlepšenou koncovkou v druhé části utkání prvními body asi zajistil ligu třetí.
224Útočná snaha Wild  Bandu troskotala na GMŠ. Důraz Slámožroutů zužitkoval Olda Krejsa v hattrick.
223)Na to, aby zastavil rozjetý celek AVX dnes Černovír rozhodně neměl.
222)Už v sedmé vteřině Yellow Sharks sebrali gólem Lvům chuť do boje.A když se konečně taky probral střelec Michal Hubina a dal poprvé v tomto ročníku hattrick, tak bylo o potvrzení výsostného postavení YS jasno.
221)Souboj dvou týmů z vyšších pater LHl přinesl svižný , dramatický hokej.Tygři těžili z poličské spolupráce, Nuget z rychlých útoků.
220)Hra v nezvykle rychlém tempu vyhovovala mladšímu týmu Heat tech.en i bez několika svých opor zvládll utkání protivýborným Kohoutům na jedničku.
219)Oba týmy na hraně postupu moc aktivity, ze které by šel pro soupeře 1.ligy strach , nepředvedli.
218)José Pávek po čase vychytal nulu, tentokrát pro H.Čermnou. Je pravdou, že střelecká forma útočníků OMB není stále ta pravá.
217)První start Víti Stránského sice přidal Panterům 3 branky, ale Sršni zase mají Martina Skalického, který ač s kašílkem byl úspěšný 4x. 
216)Verměřovicím to dnes sedlo a s jindy nebezpenou Tatenicí to byl celkem pohodový úspěšný zápas.
215)Bystřec to s finálovou druhou ligou myslí vážně a udělal další krok. Forez výsledek upravil až třemi góly v závěru. 
214)Tak takový příděl v Petrovicích dlouho nepamatují! První gól sice padl do sítě Těchonína, ale 9 gólů v řadě potvrzuje vedle marodky Petrovických ,jasnou převahu vítěze. GMŠ přidal 2+1 a potvrdil svojí roli nejproduktivnějšího hráče týmu.
213)Téměř 2/3 zápasu a vedení 5-2, tak to se už nepouští. H.Třešňovec to ale dokázal.Rafani zabrali a zápas se jim podařilo ještě otočit.
   https://lidaes.rajce.idnes.cz/7Horni_Tresnovec_Rafani_5_7_zapas_LHL_11.1.2019

212)Snakes dokonale zaskočili favorita z Č.Vody rychlými 3 góly. Vyrovnaný stav v závěru ale upravil pro vítězné Snakes střelec hattricku Miloš Vyčítal.      
211)Až za stavu 7-0 měli Lvi dost a pustili do hry také LDM. Do té doby byl vždy na svém místě neprůstřelný Radek Ducháček. Tom Sláma dal 5 kusů.
210)Na dvě rozdílné půlky si soupeři rozdělili zápas. V té první stříleli góly jenom Sokolové a v té druhé jen hráči Jedlí. A oba po třech.

209)První třetina patřila  Wild Bandu Zábřeh, který si vytvořil dvojgólový náskok a pak už se úspěšně věnoval odrážení náporu týmu Auto Steffan.
208)Ani početná divácká podpora nepomohla Slámožroutům najít recept na obranu AVX , které zase  neponechalo nic náhodě a nadělovalo.
207)Rozdíl v tabulce si Flyers nepřipouštěl a pustil se do otevřeného souboje.Kdyby to tam padalo všem, jako Lukášovi Těšínskému (4+1), tak možná. Nuget ale ukázal svojí sílu , Radek Valenta 5+2 a o výsledku bylo jasno.
206)Zle potrápil OMB Letohrad Sršně, kteří ale se štěstím berou oba body.
205)Svádět porážku na rozhodčího je v případě Tygrů, kteří ji moc neznají, spíš alibistické. Jít do boje jen v osmi a bez svých velkých hvězd, to bude spíš ten důvod. A Klas Nekoř už je taky soupeř k pohledání, zvlášť když taky občas přijde David Baier(2+2) a předvede své kousky.
204)Dramatické, vyrovnané utkání, ve kterém měl hlavní slovo hornočermenský Petr Koudelka, autor hattricku do sítě CGT.
203) Turecké soustavné dobývání branky Cykla se díky výkonu Rendy Tomana nepodařilo ani jednou. To útočníci Cykla byli dvakrát z protiútoku úspěšní a posílili naděje na finálovou 1.ligu.   https://lidaes.rajce.idnes.cz/Cyklo_Turci_2_0_zapas_LHL_5.1.2019
202)Profesorskou obrannou hrou spolu s excelentním výkonem GMŠ slaví Schaeffler výhru. Týmu Lazy Neckers došly v poslední třetině síly a prohrál ji 4-0.
201)S GMŠ v bráně měli Blue Boys Štíty po dobrém výkonu  našlápnuto k první výhře.Překvapení se však nekonalo, když Bobři v závěrečném náporu dali dva góly.
200)Po dvou třetinách vyrovnaný zápas zvrátil Forez ve třetí části pro svůj prospěch.
199)Boj o vedení ve 2.lize začali lépe Sloni.Když ale Yellow Sharks rozjezdili únavu z dlouhé Silvestrovské noci, tak byli produktivnější a prodloužili výhrou svojí neporazitelnost.
198)Oz úvodu se Rafani zakousli do soupeře a celkem bez problémů si vytvořili nad LDM dostatečný náskok.Zakončovat se dařilo Pepovi Ešpandrovi -úspěšně 4x.
       Rafani : LDM Česká Třebová 6 : 3 1.1.2019 zápas LHL
197)Poslední zápas letošního roku proběhl v přátelské atmosféře. Pája Šulc řádil a pěti góly zařídil vyzrálému Klasu pohodové vítězství.
196)Nový výsledkový rekord je tady. Rychlý Heat tech vůbec nešetřil zkušený celek ADH a padal gól za gólem.GMŠ si udržel čisté konto, ale Tom Strouhal dostal za obranou, která nestíhalas, 19 kusů. Hattricky mají P.Mík ml. , Vít Brejša a Michal Šrámek 4.
195)Všechna dvě vyloučení hráčů Třebovic narušila jejich koncentraci a Soma tak mohla díky tomu hladce zvítězit...Přesně pálil M.Kilčický 5+1. 
194)Nehráli Švédi zle, ale letos nadupaní Kohouti kontrolovali vývoj utkání.
193)Klášterec potrápil a přehrál svojí důraznou hrou Červenou Vodu, jejíž střelci měli dnes špatné hokejky.
192) Odevzdané Štíty dostali náklep od Těchonína, v jehož dresu zářil GMŠ. Ale pozor, tentokrát v roli koncového útočníka s bilancí 3+3. Pepa Matyáš si taky přidal hattrick.
191)Jirka Krejsa zachránil pro Yellow Sharks alespoň bod.Vedení o dva góly se v závěru nepodařilo Petrovicím udržet.
190)Vašek Pudil sice přidal k oslavě svých narozenin vstřelený gól, ale na bojovný tým H.Třešňovce to nestačilo. Luďa Hryzlík(2+1) byl k nezastavení a Bobři tak musí skousnout těsnou porážku.
189)Celý zápas se snažil Forez dotáhnout ve vyrovnaném zápase Rafany, ale nepodařilo se to. Nutno ale pochválit sportovní gesto hráčů Forezu, bez kterého by to asi byla remíza.Pro Rafany se stává klíčovým hráčem Michal Mareš, který dal v každém zápase gól a víc.Dnes dva.https://lidaes.rajce.idnes.cz/Forez_Rafani_4_5_28.12.2018_zapas_LHL
188)O osudu utkání bylo jasné ve 13 minutě, kdy nevídaný brankostroj Wild Bandu napočítal 7 kusů.Pak se mírně zpomalil, ale 8 úspěšných střelců nebývá zvykem. Černovír se snažil, ale to bylo vše.

187)L.Dušek si v brance Č.Vody v pohodě vychytal nulu a v útoku se předváděli bratři Šponarové(11+7). OMB nestačil tohle duo bránit.
186)Hráči Bystřece, plni zážitků a chlebíčků z vánoc, se nedostali do svého správného bojového rozpoložení. Tak toho Verměřovice využily.
185) Snaha Flyers o zisk bodů nevydržela až do konce. Dobře rozehraný zápas vzali do svých rukou na poslední čtvrthodinku soupeři , Cyklo dalo 3 kusy a body jsou doma.
184)Početná fanouškovská podpora Slámožroutů si přišla na své. Převahu v poli oslavili góly a navíc si i díky slabší střelecké potenci útočníků Snakes připsal golman Míra Křen nulu.
183)Pěkné , vyrovnané utkání které proti Schaeffleru otočil tým Třebovic v úplném závěru.
182)Hokejové hody si užíval Heat Tech. Z osmi úspěšných střelců nasbíral nejvíc Patrik Konečný 3+4. Flyers tak stále čeká na body.
181)Bez vyloučených, v přátelském vánočním prostředí nadělil Klas Švédům pod stromeček jedenáctku.
180Do poloviny vyrovnaného utkání vedlo Cyklo.Kohouti pak ale soupeře přitlačili a pohledných kombinacích obrátili stav.
179)Střeleckou formu chytil Petr Milták(3+0) v roli hosta Těchonína. Odehrané zápasy v mateřském celku mu připomenul až vedoucí Bystrce a vytěžil z toho důležité 2body.
178) Od úvodu tvořil Pavel Brettschneider (1+5) hru svého týmu Auto Steffan. CGT neměl sílu utkání zvrátit.
177)Howeovci v NHL byli v NHL jediní. To v LHL po máme po Doskočilových další ! Doleželové ,táta se syny ale nezabránili porážce Štítů. Lvi vybojovali jasné vítězství,když Petr Sedlický přidal 4+2.
176)Žádná pohodová, přátelská  vánoční atmosféra, ale tvrdý neúprosný  boj a dvě třetiny zcela vyrovnaný průběh. Poslední třetinu však ovláddlo Jedlí se šesti úspěšnými střelci.
175)Podle stejného scénáře probíhal zápas úřadujícího mistra. Tentokrát ADH nestačil na údernou sílu hokejistů, reprezentující  Somu.
174)V silné sestavě chtěl nadělat Horní Třešňovec rozjetým Petrovicím starosti. Tým Petrovic ale také zpevnil kádr příchodem Petra Masopusta(2+1) a v rychlém utkání své fanoušky nezklamal.
173)Posledních 21 minut patřilo Michalovi Marešovi. Nepříznivý stav  0-3 proti Tatenici ještě stačili Rafani díky jeho přispění  otočit. Sám měl nejdřív dvě asistence a pak dva góly (druhý , vítězný v poslední minutě zápasu).
172)Michal Šrámek hatrickem pomohl týmu Heat tech k dalšímu kroku do finálové 1.ligy. V týmu poražených Lazy Neckers dal 3 góly taky Jan Nastoupil, alew neměl pokračovatele.
171)Tak prase v šatně haly bylo poprvé! I když často to po některých tak vypadá.Ve vlažném tempu pojali  Tygři úvod oslavy 50 narozenin Milana Vičara . Pro výhru se museli do zápasu s dravými Flyers ale zakousnout. Jan Boháček vsítil 3 góly 
170)První bodový zist si připsali Švédi po vítězství v mezinárodním utkání s Turky.Na rozdíl od favorita jim to tam padalo a Turci se trápili.
https://lidaes.rajce.idnes.cz/Turci_Svedi_2_4_18.1.2018_zapasL_LHL
https://lidaes.rajce.idnes.cz/Stity_Petrovice_2_5_2.11.2018_zapas_LHL/
169)Wild Band sice 10 minut vedl, ale pak se rozehrál Jarda Šponar/4+3) a Červená Voda v pohodě zvítězila.
168)Jako parní válec tlačil Martin Skalický(3+2) tým Sršňů do koncovky a byl u všech vstřelených branek.A když navíc golman Martin Matěj uhájil po delším čase nulu, tak zbyl na Snakes jen smutek. 
167)Přímý souboj o první místo ve třetí lize ovládl AVX. Ke tradičnímu hatrickovému střelci Pavlovi Skučkovi se přidal Martin Maršík a Sokolové z Klášterce, ač neradi, museli přiznat sílu soupeře.
166)Tradičně má Černovír slušnou první třetinu, kdy dobře brání, Pepa Andrla bezpečně chytá  a občas se povede úspěšný protiútok.Dnes opět a pak přišla gólová serie Auto Steffan, kdy Štěpán Neubauer měl 3+1 a Pavel Brettschneider 2+3.
165)To, že i v pokročilém věku lze sbírat rekordy ukázal Petr Veselý. K těsnému vítězství sice gólem pomohl, ale také nasbíral 51 trestných minut. Jak by se choval při prohře je záhada.
164)První porážku připravili pro Jedlí Slámožrouti důraznou hrou , výborným výkonem golmana X, kterého nezapsali do zápisu(doplní!) a i díky hattricku Oldy Krejsy.
163)Čtyři Hrdinové dali góly banínským Lvům , kterým se po bojovném utkání mazlení od Bystrce moc nelíbilo.
162)Dalšího střelce, Ondřeje Havlíčka(5+2),ulovili Tygři v Poličce. Mohli tak před zápasem uvolnit na přestup dosud svého nejlepšího střelce, Davida Tichého a to právě do Schaeffleru.
161)Z poklidného utkání a pohodového třígólového vedení se pro Slony stal ještě nervák. Nejdřív šel pod sprchu Emil Šoka a v oslabení LDM dotahovalo.Radost z bodu trvala však  jen pár vteřin. Hatrick si dal Libor Teplý a třemi asistencemi si Tomáš Vavřina , který za pár dní oslaví vstup do kategorie HS jistě vyslouží angažmá v dalších týmech.
160)Mírnou převahu ve hře zužitkovalo Cyklo ve vítězství nad Třebovicemi.
159)Utkání mezi CGT a Wild Bandem přineslo podle očekávání vyrovnaný boj o každý metr ledu. Díky slušně chytajícím golmanům padlo jen po dvou brankách.
158)Jen půlku zápasu byl celek Verměřovic lepší a vedl 1-3. Když se Bobři rozehřáli, tak pětigólovou šňůrou rozhodli.
157)V první třetině ještě AVX přepustil hru i vedení Panterům, ale pak opět potvrdil svou roli favorita. Měl 6 úspěšných střelců.
156)Letošní nejlepší dvě třetiny zahrál Černovír na Sršně a vedl 1-4. Pak však rozlepili svoje křídla Martin Skalický (3+2) s Petrem Sedlákem(2+3) a bylo po překvapení.
155)Takovou marodku Klas nepamatuje. S torzem sestavy si dal cíl-nedostat 10 a to proti s chutí hrajícímu Nugetu dosáhli. Po hattricku si dali Miloš Kulhaj a Radek Valenta.
154)Takové tempo hry a nasazení,kdy obránci obou týmů padají do střel, se v LHL moc nevidí. Turci měli lepší koncovku protože vyložené šance se jim , na rozdíl od ADH dařilo proměňovat.
153)Ve vyrovnaném zápase se rozhodlo až v posledních 70 vteřinách, kdy Kohouti 2 x  překonali obranu Lazy Neckers.
152)Pro dosud suverénní Těchonín to měl být proti Lvům s jediným vítězstvím pohodový zápas. Petr Sedlický(3+0) a spol. mu však dali za vyučenou, že se soupeř nemá podceňovat.
151)Velká bitva na hřišti s drobnými výměnami názorů. Ale to jsou vesměs zápasy Bystřece, který je znám svojí bojovností. Střelecky řádil Jirka Hrdina (4+0) a po delší době dal gól i Martin Tomeš. To pak H.Třešňovec na body nemůže pomýšlet.

150) Na postup z prvního místa z 3.ligy má vedle AVX  zálusk i AHK Jedlí. Potvrdila to další výhra po slušném kolektivním výkonu nad snaživou Horní Čermnou.
149) Vedení 4-0 po první třetině stačilo Auto Steffan týmu na dva body. Snakes dotáhli jen na 4-3. 
148)¨Michal Moravec i Luboš Martinec pustili za sebe jen po jednom puku a tak se v derby rozešel Kunvald s Kláštercem smírně 1:1.
147) Kapitán Martin Karlík sledoval marný boj svého týmu v Číně. Forez tentokrát na Slony z Dolní Moravy nestačil.
146)Cyklo sice zatím s výhrami velké zkušenosti , ale se Švédy si poradilo v pohodě.
145) Nenažraní Žraloci trhali soupeře ze Štítů až do konce. Jirka Krejsa ml. přidal 5 gólů do své sbírky a patří tak k nejlepším střelcům LHL.
144) V atraktivním sousedském derby dostal z bratrů Faltusových méně branek tentokráte Petr v bráně Petrovic, než za Rafany Pavel. Petrovičtí hráči se pomalu dostávaní do formy na jakou byli jejich fanoušci zvyklí.
143)Porovnání sil velkých favoritů LHL a dosud neporažených celků potvrdilo převahu Somy. Tygři sice chvíli vedli ale Soma měla v útoku větší sílu. Tygrům nepomohla ani ikona poličského hokeje Dušan Vápeník.  Ještě jen na vysvětlenou k pravidlům a SŘ. Protest na neoprávněného hráče může dát jen soupeř v daném utkání. Jinými slovy: VV nehledá hříšníky, pokud to zúčastněným nevadí.
142)S dvojgólovým vedením vstupoval Wild Band nadějně do třetí části hry, Panteři se však do soupeře zakousli a navíc mají Michala Štefla. Ten přidal další tři gólové asistence(celkem5) a zápas byl otočen! Třikrát zavěsil Ivo Stupka.
141)Horní Čermná nevydržela v pohledném i dramatickém utkání nápor AutoSteffan ve druhé třetině., kdy rozhodly tři rychlé branky.

140)Úvodní gól Tatenice nabudil Žraloky k 8 gólům v řadě. Za Tatenici dal hattrick Martin Smrkal ml.,ale na Yellow Sharks,spěchající na úplnou špici 2 ligy to nestačilo. Jirka Krejsa dal opět 4 góly a produktivitou zářil Petr Kříž(3+3)
139)Radek Palán vedle dravých posil v útoku AVX ožil a sbírá body(3+5). Po dlouhé době taky někdo sesadil D.Bařicu z bodovacího trůnu. To si zase Pavel Skuček přidal 8 bodů.
138)Taky trochu na rozhodčího se snažili hodit vinu Kohouti za to ,že nedávají branky. Nuget byl dnes ale lepší a bez velkých problému kontoloval utkání.
137)Nekoř to už aspoň od rána věděla, že Flyers nemá v neděli hráče a tak si dali ostrý trenink na další soupeře.
136)Rychlý dvojgólový nástup Verměřovic dokázalo LDM hned dotáhnout. Na další příděl a hattrick Lukáše Pražáka už LDM nestačilo reagovat.
135)OMB nemůže stále najít formu.Smlsli si na nich Slámožrouti, když Aleš Lauterbach byl u pěti gólů(2+3)
134)Mládí v celku CGT opět nezklamalo.Tomáš Holeček s bilancí 2+3 výrazně pomohl k výhře nad Černovírem.
133)To se nedělá ! Hráči Štítů se necelé dvě hodiny před zápasem rozhodli, že na hokej nejedou. Forez přijel ze všech stran a byl na ně pěkně nasr..!
132)Heat Tech toleroval doplnění Schaeffleru a pak doplatil na svůj průměrný výkon, který na body nestačil.
131)Pavel Kalianko se přijel poprvé tuto sezónu představit do LHL a hned vychytal Slonům nulu.Na druhé straně Petr Faltus byl horší jen o jediný šťastný gól Jirky Hlavy ml..
130)Po výhře Rafanům vychytal i pro Turky vítězství Pavel Faltus a to v rychlém , náročném utkání proti velkému favoritovi -Lazy Neckers.
129)První výhru Rafani nečekaně urvali proti celku Bystřece, pro který to představuje naopak první porážku.
128)Horní Třešňovec převálcoval Lvy z Banína, kteří sice v úvodu vedli, ale to bylo od nich vše.
127)Sokolové měli víc ze hry, ale dlouho se jim proti Danovi Havlovi v brance Panterů nedařilo.Nepříznivý stav otočili díky své bojovnosti až v poslední desetiminutovce.
126)Tuto sezónu už to není jen hvězdné duo M.Hubina s M.Marešem, co drží tým Yellow Sharks. Mladíky Jirku Krejsu ml. (4+4) s Matějem Dostálem nestačil Forez bránit.Kdo už ty Žraloky někdy porazí?
125)Horní Čermná válí a dere se do špice 3.ligy. Pravidelní střelci Petr Koudelka (2+0) a Michal Doskočil (2+2) nezklamali a Snakes to odnesl.
124)První bodový zisk a to hned vítězstvím, urval tým Cykla po vyrovnaném zápase se Schaefflerem.
123)Angažování Pavla Skučka, který v 27 letech ukončil hráčskou kariéru ve vyšších soutěžích(KP za Choceň) má pro Avx zásadní bodový přínos. Jeho 8+2 je pro OMB tvrdá rána.
122)Turci dluho vzdorovali, ale Nuget ukázal svojí sílu.
121)Jedlí si poradilo se Sršni a drží tak stále svojí neporazitelnost.Střelecky se dařilo Šimonovi Minářovi(3+1).
120)Tomáš Brabic (1+2) si nechával svůj gól na konec a byl tak vítězný. ADH tak nakročilo k postupu do finálové 1.ligy.
119)Švédi to na Somu neposkládali..
118)Nevýrazný úvod Klasu potrestal tým Lazy N. dvěma góly.V půlce utkání a stavu 6-3 to vypadalo už na oslavu. Klas má však bojovný tým a střelce Patrika Jurča, který dokonal hattrick vyrovnávacím gólem.
117)V říši zvířat by to byla jasná záležitost. V LHL to však Tygři s bojovnými Kohouty neměli jednoduché
116) Verměřovicím patřil úvod utkání. ale od duhé třetiny měl gólovou nadvládu Těchonín. Řádil GMŠ, ale tentokrát v hráčském dresu (2+2)
115)Rychlé třígólové vedení Černovíru nenahnalo Panterům strach. Ti se probrali a postupně zcela otočili stav utkání hlavně díky Michalovi Šteflovi (2+2).
114) Čtyři góly Roberta Rybky převážily snahu H. Třešňovce o dobrý výsledek v duelu s LDM..
113)Velkým hrdinou utkání je Jirka Hrdina, který dovršil hattrick přesně 2 sekundy před poslední sirénou. Gól znamenal srovnání stavu se Slony a prodloužení neporazitelnosti Bystřece.
112) Ani jeden tým nedosáhl na první vítězství. Štíty táhl David Čtvrtlík (4+1) .Bylo znát, že se v H.Brodě hokeji dobře vyučil a potvrdil to 6 sekund před koncem vyrovnáním .
https://lidaes.rajce.idnes.cz/Rafani_Stity_5_5_23.11.2018_zapasLHL/ 
111)Mírnou převahu v poli zúročila Tatenice ve vítězství nad banínskými Lvy.
110) Auto Steffan si nechal Č.Vodu (Jarda Šponar 3g) odjet na stav 6-1. Pak se všechno snažil dohnat v poslední čtvrthodince, ale už to nedopadlo
109)Po vyrovnaném zápase mohli jít Bobři oslavovat jen narození syna svého golmana Lukáše Koppa. Ten přes dobrý výkon dostal víc než jeden gól, jako Vráťa Krobot za Slony.
108)Až v poslední třetině zabral tým AVX a stihl dohnat třígólové manko. Jedlí doplatilo na obdržené góly v oslabení.
107)Tak už i Wild Band vybojoval body! A to proti dosud vcelku úspěšným Snakes. Otočení utkání a výhru zařídili David Junek(2+3) s Radkem Vašatou(3+2)

106)Po pětadvaceti minutách si za stavu 4-0 Nuget myslel, že už je to jasné. Třebovice však díky třem asistencím Dana Broulíka málem Nugetu dva body neodevzdaly.
105)Ani GMŠ, občasný přízrak pro SOMU, neodvrátil debakl pro Schaeffler. Zvlášť, když už si Dušan Bařica řekl, že začne dávat víc branek. Tak dal 7+2 a s Frantou Krňávkem (2+5) si pěkně zahráli.
104)Jediný úspěšný střelec Michal Černohous byl pro úspěch OMB málo.Sokolové solidní hrou drželi  od úvodních minut brankový náskok.
103)Velmi svižně vstoupila H.Čermná do zápasu .Z prvního útoku gól a ve 4 min vedení 0-2. Slámožrouti pak nehráli špatně ale José Pávek v bráně HČ skoro vychytal čisté konto.
102)Celou první třetinu se nemohl Heat-tech dostat do tempa a Švédi drželi krok. Pak ale favorit přitlačil, všichni jeho hráči si připsali nejméně 2 KB (Patrik Konečný 4+2) .
101) Už bez Tomáše Borucha, kterého Lazy Neckers připravil pro áčko Orlů si  tým poradil. Taktovku měl David Langr (3+2).
100)Boj do poslední vteřiny o postupovou příčku do finálové 1. ligy.Pavel Hejl hattrickem otočil pro ADH z nepříjemného stavu 3-1  pro Nekoř. Ta si však dvěma góly v posledních 40 sekundách zajistila bod.
99)Návrat Milana Arnolda do sestavy a zvýšené nasazení Flyers přinesl jejich šanci na první bodový zisk. Kohouti, kteří zatím ztratili pouze bod se Somou, však mají letos silný kádr a v řízném utkání vyhráli.
98)Tygři opět suverénně vítězí. Letošní vysoké cíle dnes podpořili další posily. J.Boháček (2+4) s Filipem Švejdou(4+4) z Poličky výrazně přispěli k výprasku Turků.
97)Boj o špici druhé ligy nakonec ve vyhecovaném, dramatickém utkání v závěru rozhodl Žlutý žralok Martin Mareš a to samozřejmě po přihrávce Michala Hubiny.
96)Sršni se poprvé slétli v počtu 10 hráčů a na nekompletní Auto Steffan to stačilo.
95)Pavel Skuček (5+3) a Kryštof Adámelk(4+2)) ,dvě letošní posily AVX zařídíli pohodové vítězství nad Wild Bandem Zábřeh. 
94)Dva ostrostřelci vystříleli pro Nuget desítku. Miloš Kulhaj 6 a v prvním zápase, uzdravený Karel Šlof 4 branky nadělili Schaeffleru.
https://lidaes.rajce.idnes.cz/Turci_Heat_Tech_3_10_2.11.2018_zapas_LHL/93)V půlce zápasu hráči Třebovic vytušili, že to na velké útočení nebude. Heat-tech ale na desítku nedosáhl.
92)Na žádné odkládání zápasů, pár hodin před začátkem ,není čas. 
91)Vítězný tým vůbec nepůsobil tak,jak zní celý jeho název-AHK Chcíplí koně Jedlí. Utkání s lídrem 3.ligy totiž měli od začátku pod kontrolou.
90)V sousedském derby nadělil tým Verměřovic svému dlouholetému sokovi z Petrovic půltucet gólů a Pavel Faltus navíc všechny pokusy petrovických vychytal. A to nebývalo zvykem.
https://lidaes.rajce.idnes.cz/Vermerovice_Petrovice_6_0_10.11.2018_zapas_LHL
89)Nenažraní Slámožrouti vyplenili Černovír. Při chuti byl Jarda Zářecký (3+2) s Alešem Lauterbachem(4+1), ale všichni hráči Kunvaldu si nějaký ten bodík připsali.
88)Banínští Lvi po boji uhájili výhru nad Slony z Dolní Moravy.
87)Dva góly Mariana Sagana v závěru utkání zkompletovaly jeho hattrick a znamenaly konečně otočení vývoje skóre, trápící se Červené Vody. 
86)Před zraky vyloženě dámského publika režírovala hru H.Čermné rodina Doskočilových.Při své premiéře v LHL zářil v brance Kuba Urban a pár minut ho dělilo hned od první nuly.
85)Souboj dvou celků, které zatím stále vítězí, sliboval vyrovnaný boj. To bylo ale jen na začátku utkání.a pak si Tygři na Lazy Neckers smlsli.Za tři minuty dala čistý hattrick Tygrů letní posila-David Tichý.
84)Rafani překvapili Yellow Sharks dobrou hrou a málem urvali bod. https://lidaes.rajce.idnes.cz/Yellow_Sharks_Rafani_4_3_9.11.2018_zapas_LHL​
83)D.Bařice dal jako vždy jen 3 góly-že by víc nechtěl? Doplnil to ale 9 asistencemi.To Kamil Skoumal střílel o 106(tedy 6+6).
82)LDM nedalo od začátku Forezu příležitost myslet na body.
81)Velký boj nakonec pro Bobry.
80)OMB se vrací do formy.
79)Tolik gólů Černovír ještě nikdy nedal. Ani však těch 7 gólů na body nestačilo. Č.Voda má mimo střelce Pepy Kuběnky(3+2) ještě velkou posilu v Jardovi Šponarovi (4+4)
78)Nová posila ADH-Pavel Hejl se uvedl hned v prvním zápase hattrickem a v brance Honza Mrázek nedopřál Švédům radost ze vstřeleného gólu.
77)Když má tým Páju Šulce, tak to už jsou body téměř doma.Byl u sedmi branek Klasu (4+3)a zařídil obrat z dvojgólového vedení Třebovic.
76)Dlouhý herní výpadek se projevil na kvalitě hry v úvodu utkání.Dřív se rozehráli hráči Petrovic a sklidili potlesk svých věrných fanoušků.
75)Do půlky utkání drželi Turci krok. Pak ale favorizovaný Heat-tech zpřesnil hru a dosáhl na desítku.
74)Za čtvrthodinku to bylo 3-0 pro Horní Třešňovec, když Luděk Hryzlík byl u všeho. To bylo ale vše a začalo se dařit Verměřovicím, které to nakonec srovnaly.

https://lidaes.rajce.idnes.cz/Horni_Tresnovec_Vermerovice_3_3_2.11.2018_zapas_LHL/


73)Třetí pětka Bobrů  se souhrnnými zkušenostmi 280let se věnovala víc bránění a střelbu gólů nechala mladším. Mírnou převahu nad banínskými Lvy zužitkoval hattrickem  Jan Kuběnka.
72)Hladoví Tygři vůbec Švédy nešetřili a nasázeli jim rovnou desítku. Robin Šauer žádný gól nepustil.
71)Rychlí mladíci z Forezu dělali obraně problémy. Mikuláš Karlík posbíral zase 4 body (3+1) . Dařilo se i Alešovi Smetanovi (2+2) z Verměřovic, ale útoky Forezu byly produktivnější.
70)Hodně dlouho trvalo favoritům než překonali obranu CGT. Snakes srovnali až v samotném závěru a udrželi tak svou neporazitelnost.
69)V napínavém utkání to vzal na sebe z pozice obránce Michal Pirkl. Rozhodl pro OMB dvěma závěrečnými góly, kterými navíc dokončil svůj hattrick.Wild Band tak na body stále čeká.
68)Nuget narazil na zajištěnou obranu a GMŠ( pro připomenutí golman Michal Šparlinek) v brance dobře hrajícího týmu Heat Tech.
67)Postavit  potrestaného "Ovečkina" Petru Šánu načerno nevyšlo týmu Flyers. Remíza z ledu se tak mění na kontumační výhru Třebovic.
66)Hrát v sedmi vyžaduje nadprůměrnou kondici,ale tu Sršni nemají. Sokolové z Klášterce důraznou hrou svého soupeře přehráli.
65)To tady dlouho nebylo, aby Soma celých 50 minut prohrávala. Výborní Kohouti vyztužili obranu a žádný puk nedarovali. Někteří elitní útočníci Somy sice dnes dostali volno, ale to nijak nesnižuje kvalitu hry Kohoutů.
64)Stále stejný scénář v podání mladíků z Bystřece. Zařídili v rychlém utkání víc gólů, než soupeř  LDM.
63)Jindy vyhlášení střelci Červené Vody nedali dnes ani gól. To bojovníci z Kunvaldu tam tři dopravili.
62)Michal dal 4+1 a celkově rodina Doskočilova bodů 6+3. Spolu s 3+2 Petra Koudelky to stačilo na příděl Černovíru.
61)S jistou v brance v podání Franty Brdečky dosáhl Těchonín čtvrtého vítězství v řadě a tím vedení ve 2.lize. Milan Heger za obranou Tatenice dlouho odolával, ale závěr SPV byl drtivý.
60)Po třech porážkách s těžkými soupeři si konečně ADH spravilo chuť. Schaeffler se sice snažil , ale utkání probíhalo v režii ADH.Při chuti byl Martin Kopecký (2+3)
59)Body nasbíralo při přestřelce Auto Steffan s Jedlím 16 hráčů. Jedlí bylo ale v koncovce úspěšnější i díky kvalitám svého golmana Honzy Mrázka.
58)Vyrovnaný souboj Rafanů se Lvy přinesl každému první bod. Nejaktivnější hráči byli Lukáš Vacek (Raf) a Tomáš Řezníček(Lev) -oba 2+1.
   https://lidaes.rajce.idnes.cz/Rafani_Lev_Banin_4_4_19.10.2018_zapas_LHL/
57)Půl hodiny před zápasem zjistil vedoucí Štítů, že má všechny hráče nemocné, nebo v práci.  Co dodat?  .......obratem máme oficiální vyjádření , že z osmi připravených, zdravých hráčů  bylo před zápasem odvoláno pět příslušníků PČR k řešení mimořádné situace.   Pomáhat a chránit je jistě důležitější , než hokej ,ale SŘ  LHL na takové situace nepamatuje.   Po dohodě se soupeřem a VV může být ještě třeba zápas odehrán. 
56)První bodovou ztrátu Bobrů mají na svědomí Petrovice.  Bobři kousali až do samého konce,ale marně.
55)První výhru Klasu zajistilo gólově trio David Baier(4+1),Tomáš Kubíček(2+1) a Pavel Šulc. Ale celý tým Klasu hrál výborně a nenechal Cyklu svou rychlostí žádný prostor.
54)Za LDM sice dal Míla Novák 3 góly, ale takové borce mělo dnes Yellow Sharks tři. Martin Mareš, Michal Sedláček a Jirka Krejsa spolu s ostatními spoluhráči  letos budou představovat  ve 2.lize pořádnou žraločí hrozbu.
53)V útoku mezi dvěma mladými dravci pookřál Radek Palán a vytěžil hattrick.V nezvykle rychlém utkání Horní Čermná jen dotahovala náskok AVX.
52)Nástup Nugetu byl impozantní a po patnácti minutách svítila šestka. Pak Švédi trochu zpřesnili hru a  Nuget ubral z plynu.

51)Auto Steffan měl sice v týmu asi některé lepší hokejisty, ale díky kolektivnímu , obětavému výkonu Sokolové berou remízu.
50)Po pěti minutách vedla Tatenice 0-3. To bylo ale vše. Hráči Bystřece  se probudili a díky své tradiční bojovnosti , spolu se střeleckou potencí mladých  Hrdinů, zápas vyhráli.
49)V posledních pěti minutách otočili Slámožrouti skóre utkání. Třemi brankami do sítě Panterů tak berou oba body.
48)Rychlý ,mladý tým CGT dělal Sršňům potíže. Profesorský hokej veteránských Sršňů ale opět znamenal výhru.
47)Tým Lazy Neckers letos ulovil výrazné posily z řad Orlů a na předváděné hře je to znát. Honza Nastoupil do brány ADH zasunul bůra  a Lazy tak dál kráčí beze ztráty.
46)Somě předem nevadilo nedovolené posílení v týmu Heat tech.Dušan Bařica si dal jako vždy své 3 góly a v hodně svižném utkání přesto Soma dominovala.
45)Kohoutům se sešlo hodně obránců, tak šel Michal Běhálek na hrot. Jeho dva góly + as. přetlačily skóre a tak překvapivě Kohouti Klas vyzobali.
44)Už velký favorit  Snakes se potrápil s Černovírem. Třetí vítězství má ale v kapse.
43)Honza Skála byl u všech tří branek Jedlí a nasměroval ho k vítězství. Slušný závěr Č.Vody ala znamenal dělbu bodů.
42)Takový odpor nečekali hráči Těchonína od  H.Třešňovce, ale jejikož mají v útoku GMŠ, tak to zase vyšlo.
41)Díky Honzovi Málkovi (5+1) neměli Sloni strach o výsledek. Verměřovicím brzy došly síly.
40)Tygři nezaváhali a pomocí hattricku Michala Šauera berou oba body. ADH zas ale taková snadná kořist nebyl.
39)Když Lukáš Kopp nic nepustí, tak se nedá vyhrát. O tom se přesvědčil Forez, který na bezchybného golmana Bobrů nenašel recept. Bobři tak plují dál na vítězné vlně.
38)Tři rychlé góly Sokolů hned v úvodu utkání rozhodily Wild Band. Pak se hra vyrovnala,ale rozdíl skóre už ne. Golman Michal Moravec byl proti.
37)Od první minuty měl Nuget navrch a bylo jen otázkou kolik jich bude v síti Cykla. Miloš Kulhaj návrat do sestavy podtrhl příspěvkem 3+4
36)A už to jsou opět Petrovice, jaké znají jejich diváci. Sedm úspěšných střelců a jasné pokoření banínských Lvů je první náplastí za špatný vstup do sezóny.
35)Tatenice začala sřílet góly až v druhé půlce zápasu. Ale pak to tedy do branky Štítů padalo.Za necelou dvacetiminutovku osm, když nejvíc bodů nasbíral Jan Steidl 2+3.
34)Dobře rozjetý zápas pro Horní Čermnou dotáhla mocným finišem Červená Voda k  remíze.Pepa Kuběnka dvěma závěrečnými góly dokončil hattrick. 
33)Pro natrénované borce z OMB byla povinnost bodovat naplněna. Černovír šel poprvé na led a oba body odevzdal.
32)Zdeněk Smolík výbornou hrou a bilancí 2+2 dotáhl Kohouty k zaslouženému vítězství nad jindy nebezpečným týmem Schaeffler.
31) Pavel Faltus chytil všechny pokusy hráčů Třebovic a zařídil tak pro Turky další výhru. Třebovice si musí na první body ještě počkat.
https://lidaes.rajce.idnes.cz/Trebovice_Turci_0_4_zapas_LHL_5.10.2018
30)Góly sice moc nepadyly, ale zápas byl pohledný a dramatický. Jediný gól Rafanů byl málo.
https://lidaes.rajce.idnes.cz/Techonin_Rafani_2_1_5.10.2018_zapas_LHL/
29)Forez podrželo mládí. David Andrle (3+1)pochytil po otci gólový čich a po dvou gólech přidali mladíci Mikuláš Karlík s Lukášem Šrámkem. 
28)Richard Kořízek se blýskl za Bobry čtyřmi góly. A to byl základ úspěchu nad LDM.
27)Po hatricku nové posily AVX Pavla Skučka se naplno rozjel i obávaný sršní válec Martin Skalický (3+1)a byla z toho výhra Sršňů.
26)Po solidním úvodu si čtyřgólové vedení už Jedlí proti Wild Band v pohledném, bojovném utkání, pohlídalo.
25)Zábřežské derby dopadlo lépe pro Kohouty, se kterými po zkvalitnění kádru bude nutno počítat.  Za poražené ADH dal  4 branky Tom Brabic.
24)Nedostatek hráčů na obou stranách znamenal nevalné tempo zápasu. Více se dařilo týmu Schaeffler.
23)Bystřeci se začíná vyplácet soustavná práce s mládeží.  Synové se pomalu stávají lídry týmu a už to najednou stačí na dříve silnější Petrovice.
22)Bez velkého odporu si Soma zastřílena. Kilča, Skoumal a Bařica po hattricku.. Turkům se těsně před zápasem ohlásila silná marodka.
21)Jan Nastoupil zařídil svými čtyřmi góly další bodový zisk pro Lazy Neckers. Nezastavil ho ani Petr Šána nevybíravým zákrokem ohodnoceným trestem do konce utkání(+2 další zápasy)
20)Úspěšně rozjíždějí sezónu Snakes, kteří , na rozdíl od jiných týmů, nemají potíže s malým kádrem. Po OMB dostali taky půltuctu gólů Sokolové z Klášterce.
19)V nedělní ráno se utkání nehrálo v rukavičkách a po ostré výměně názorů si hříšníci dva zápasy odpočinou. Na branky vyhráli Yellow Sharks.
18)Jen do půlky utkání vydrželi Slámožrouti držet tempo a hlavně skóre. V týmu Auto Steffan to vzal do svých rukou Pavel Brettschneider a pěti vstřelenými brankami rozhodl.
17)V úvodu druhé třetiny a vedení  0-5 Sloni mírně polevili a dali tak šanci Štítům na vylepšení celkového skóre.
16)Slátanou sestavu nasadil Klas Nekoř proti Het tech, který se sešel v nejlepším složení. Tedy téměř, až na Patrika Konečného, který  v uniformě zajišťoval bezpečnost utkání. Heat tech suverénně potvrdil roli favorita.
15)Spolehlivý výkon Tomáše Strouhala v brance byl základem zisku obou bodů CGT. Panteři dnes nestíhali vracet útoky soupeře.
14)Hráčům Tatenice nevyšel vstup do soutěže podle představ. Rozehranější celek z H.Třešňovce byl v útoku důslednější a taky úspěšnější.
13)GMŠ přispěl svým výkonem k jasnému  vítěství SPV Těchonín.Ale světe div se, dnes pro změnu jako střelec hattricku. 
12)Tygři s přehledem přehráli celek Třebovice. Otázkou však do budoucna bude, kdo bude zařizovat góly ? Vláďa Doseděl má snad i s Lukášek Moravcem namířeno do okresního přeboru s Mor.Třebovou B.
11)Renda Toman není zvyklý dostávat velké příděly. On i celý tým Cykla si určitě po zápase oddychl, že už mají tu Somu za sebou. Mistr hned začal opět předvádět svojí rychou útočnou hru a neměl stále dost. Zastavil se na 15 gólech, když nejvíc střílel Michal Kilčický(4+4)
10)Turci vstoupili poprvé na led bez jediného tréninku a věřili, že neztratili přes léto své kolektivní pojetí. To, že měli pravdu potvrdí Flyers, kteří měli sice víc individualit, ale góla nedali.
   FOTO-  https://lidaes.rajce.idnes.cz/Turci_Flyers_4_0_25.9.2018_zapas_LHL/
9)Rozehranost a absolvované tréninky týmu AVX znamenaly v porovnání s CGT,který se seznamoval s ledem jasnou převahu. GMŠ si v klidu vychytal nulu a v útoku se dařilo Ondrovi Veselému (5+2)
8)Na začátek sezóny předvedl tým Auto Stefan slušný výkon a když Panteři neskórovali, tak  tři góly stačily.
7)Sloni zkvalitnili kádr a v pohodě si poradili s Horním Třešňovcem.
6)Tak to vypadá, že nám sešel nový velký favorit soutěže. Lazy Neckers omladil o vysloužilce z A týmu a odnesli to hned Švédové. D.Langr dal sám 6 kusů, Jan Nastoupil 3+3 atd,
5)Střelci Blue Boys Štíty se proti Pavlovi Faltusovi nedokázali prosadit. To hráči Verměřovic dali bůra.
4)Prestižní duel proti OMB ovládl tým Snakes. Důležitou roli v něm odvedla nová posila, autor hattricku Míra Resler.
3)Dominovali oba gólmani. Dan Havel i Michal Moravec nepustili žádný gól.
Se začátkem LHL spojil Vlastik Novák z týmu Petrovic i start do manželství! Hala tak zažila na ledě svatební premiéru. Gratulujeme .

2)Sršni měli problém s marodkou,ale sedm statečných stačilo na Slámožrouty, když Zbynďa Fišek vsítil hattrick.
1).Mnohonásobný mistr LHL Petr Kaupe zvolil místo oslav svých dnešních kulatých 50-tin výpomoc pro Yellow Sharks.Stačilo to proti bojovníkům z Bystřece na fotbalovou remízu.

 

4. Podmínky účasti:

4.1.- zaplacení prvotního vkladu-splnilo 42 týmů

4.2. -do 27.8.2018-zaplacení jistiny 1000,-Kč(při odhlášení se nic nevrací!)
4.3.  – do 2.9. 2018  poslat seznam nevyhovujících termínů pro zápasy
4.4. - do 9.9. 2018:  zaslat  soupisku  na zs@tslan.cz,  

4.5. - do 25. září 2018 tým uhradí za led – 1100Kč x  19 zápasů,tj. 20900 Kč.
         Lze  hradit převodem na účet T.S. La: 86-0625210227/0100 (pozn. název týmu).

4.6. Do 9.září vedoucí týmů dohodnou s VV zajištění služeb k zápasům/

 

 

Rozdělení týmů-
Až po úhradě jistiny (do 27.8.2018) všemi přihlášenými a tedy nově potvrzeným počtem účastníků na 42. bude provedeno určení termínů zápasů podle návrhu herního systému níže.

 

Znovu se vychází z osvědčeného omezení zápasů týmů s rozdílnou výkonností.
Do 1.9. lze, ale pouze po dohodě dvou týmů ještě vyměnit účast  v určených ligách.

 

 

     1.kolo -13 záp                       

A 1

SOMA

2

Heat tech

3

Nuget

4

Tygři

5

Nekoř

6

Turci

7

Flyers

8

Cyklo

9

Kohouti

10

Třebovice

11

Schaeffler

12

ADH Zábřeh

13

Švédi Svitavy

14

Lazy Neckers

B 15

LDM

16

Těchonín

17

Petrovice

18

Sloni

19

Yellow Sharks

20

Qanto

21

H.Třešňovec

22

Lev Banín

23

Verměřovice

24

Bobři

25

Forez

26

Rafani

27

Štíty

28

Tatenice

C 29

Jedlí

30

Sršni

31

AVX

32

H.Čermná

33

Č.Voda

34

Klášterec

35

Panteři

36

CGT

37

Slámožrouti Kunvald

38

Auto Steffan Trnávka

39

Snakes

40

Wild Band

41

OMB

42

Černovír

     1.kolo -13 záp                    

    2.kolo-6 záp   
 

A1

A2

A3

A4

A5

A6

A7

A8

A9

A10

A11

B1

B2

B3

A12

A13

B4

B5

B6

B7

C1

A14

B8

B9

B10

B11

C2

C3

B12

B13

C4

C5

C6

C7

C8

B14

C9

C10

C11

C12

C13

C14

Po první části(13 zápasů) následuje rozdělení do šestii skupin po 7 a tedy 6 zápasů.

 

 

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 604 872 778 e-mail: zs@tslan.cz

Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí

Doba provozu haly

src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">