< návrat zpět

Silvestrovský futsal

Tetos se účastnilo  pouze 14 týmů . Dvě skupinyá 7 týmech.

První dva ze skupin postoupily do finálového turnaje.
Konečné pořadí:

1.Game Ower

2.Dělňáci

3.Žihadla Dvořisko


4.Yong Boys LA
 

fotogalerie :

http://zslan.rajce.idnes.cz/Silvestrovsky_futsal_29.12.2016/

 

 

 

Skupina  A

 

 

 

ČZ sk A

Čas

Rozpis zápasů 1 x 11 minut

Výsledek

1

8:00

Slavoj B- Young Boys  Č. Třebová  

1-1

2

8:15

Albrechtice-Pivo s.r.o

1-2

3

8:29

Vozíčkáři-Slavoj B

-0-0

4

8:43

Young Boys  Č. Třebová  -Pivo s.r.o

2-1

5

8:57

Young Boys Lanš-Dělňáci

1-3

6

9:11

Slavoj B-Albrechtice

3-1

7

9:25

Young Boys  Č. Třebová  -Vozíčkáři

0-0

8

9:39

Dělňáci-Albrechtice

2-1

9

9:53

Young Boys Lanš-Slavoj B

2-0

10

10:07

Pivo s.r.o-Dělňáci

0-3

11

10:21

Albrechtice-Vozíčkáři

2-3

12

10:35

Pivo s.r.o-Young Boys Lanš

0-2

13

10:49

Slavoj B-Dělňáci

1-1

14

11:03

Albrechtice-Young Boys  Č. Třebová 

1-1

15

11:15

Vozíčkáři-Young Boys Lanš

0-4

16

11:29

Pivo s.r.o-Slavoj B

1-2

17

11:43

Dělňáci-Vozíčkáři

3-1

18

11:57

Young Boys Lanš-Albrechtice

3-0

19

12:11

Dělňáci-Young Boys  Č. Třebová 

1-0

20

12:25

Vozíčkáři-Pivo s.r.o

1-2

21

12:39

Young Boys  Č. Třebová  -Young Boys Lanš

0-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina  B

 

 

 

 

 

ČZ sk.B

Čas

Rozpis zápasů 1 x 11 minut

Výsledek

22

13:00

Game Ower-Morgan Family

5-0

23

13:15

Podpantofláci-Zanzibar

2-3

24

13:29

Žihadla Dvořisko-Game Ower

0-3

25

13:43

Morgan Family-Zanzibar

0-4

26

13:57

FC Gandalf-Štíty

0-2

27

14:11

Game Ower-Podpantofláci

1-0

28

14:25

Morgan Family-Žihadla Dvořisko

0-2

29

14:39

Štíty-Podpantofláci

1-3

30

14:53

FC Gandalf-Game Ower

0-2

31

15:07

Zanzibar-Štíty

3-0

32

15:21

Podpantofláci-Žihadla Dvořisko

1-1

33

15:35

Zanzibar-FC Gandalf

8-0

34

15:49

Game Ower-Štíty

2-0

35

16:03

Podpantofláci-Morgan Family

4-0

36

16:15

Žihadla Dvořisko-FC Gandalf

4-0

37

16:29

Zanzibar-Game Ower

1-1

38

16:43

Štíty-Žihadla Dvořisko

0-4

39

16:57

FC Gandalf-Podpantofláci

1-6

40

17:11

Štíty-Morgan Family

1-2

41

17:25

Žihadla Dvořisko-Zanzibar

5-2

42

17:39

Morgan Family-FC Gandalf

2-0

 

 

 

FINÁLE

 

ČZ  FINÁLE

Čas

Rozpis zápasů 1 x 11 minut

Výsledek

43

18:00

Dělňáci – Žihadla

2-2

44

18:15

Y.Boys LA – Ga.Ower

1-3

45

18:30

Dělňáci -  Ga.Ower

0-0

46

18:40

Y.Boys LA - Žihadla

0-2

 LOS turnaje: 

sk  A . -zač 8:00
1) Slavoj B      ........................Peichl  Adam
2) Young Boys  Č. Třebová  ... Moláček  František
3) Young Boys Lanš................Jung David
8) Albrechtice..........................Rek Tomáš.
10) Pivo s.r.o...........................Kost Olda
11) Dělňáci..............................Stasiowský Ivoš
6)  Vozíčkáři...........................Komínek Lukáš

 

 

 

sk B -zač. 13 hod

4) Game Ower .........................Procházka  Jakub
5) Morgan Family................... Jureček Michal
6) FC Gandalf  ........................Pařízek Radim
7) Podpantofláci......................Hynek Tomáš
9) Zanzibar...............................Bílý Aleš
12) Štíty...................................Jureček Michal
14) Žihadla Dvořisko..............

 

Skupina  A

 

 

 

ČZ sk A

Čas

Rozpis zápasů 1 x 11 minut

Výsledek

1

8:00

Slavoj B- Young Boys  Č. Třebová  

 

2

8:15

Albrechtice-Pivo s.r.o

 

3

8:29

Vozíčkáři-Slavoj B

 

4

8:43

Young Boys  Č. Třebová  -Pivo s.r.o

 

5

8:57

Young Boys Lanš-Dělňáci

 

6

9:11

Slavoj B-Albrechtice

 

7

9:25

Young Boys  Č. Třebová  -Vozíčkáři

 

8

9:39

Dělňáci-Albrechtice

 

9

9:53

Young Boys Lanš-Slavoj B

 

10

10:07

Pivo s.r.o-Dělňáci

 

11

10:21

Albrechtice-Vozíčkáři

 

12

10:35

Pivo s.r.o-Young Boys Lanš

 

13

10:49

Slavoj B-Dělňáci

 

14

11:03

Albrechtice-Young Boys  Č. Třebová 

 

15

11:15

Vozíčkáři-Young Boys Lanš

 

16

11:29

Pivo s.r.o-Slavoj B

 

17

11:43

Dělňáci-Vozíčkáři

 

18

11:57

Young Boys Lanš-Albrechtice

 

19

12:11

Dělňáci-Young Boys  Č. Třebová 

 

20

12:25

Vozíčkáři-Pivo s.r.o

 

21

12:39

Young Boys  Č. Třebová  -Young Boys Lanš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina  B

 

 

 

 

 

ČZ sk.B

Čas

Rozpis zápasů 1 x 11 minut

Výsledek

22

13:00

Game Ower-Morgan Family

 

23

13:15

Podpantofláci-Zanzibar

 

24

13:29

Žihadla Dvořisko-Game Ower

 

25

13:43

Morgan Family-Zanzibar

 

26

13:57

FC Gandalf-Štíty

 

27

14:11

Game Ower-Podpantofláci

 

28

14:25

Morgan Family-Žihadla Dvořisko

 

29

14:39

Štíty-Podpantofláci

 

30

14:53

FC Gandalf-Game Ower

 

31

15:07

Zanzibar-Štíty

 

32

15:21

Podpantofláci-Žihadla Dvořisko

 

33

15:35

Zanzibar-FC Gandalf

 

34

15:49

Game Ower-Štíty

 

35

16:03

Podpantofláci-Morgan Family

 

36

16:15

Žihadla Dvořisko-FC Gandalf

 

37

16:29

Zanzibar-Game Ower

 

38

16:43

Štíty-Žihadla Dvořisko

 

39

16:57

FC Gandalf-Podpantofláci

 

40

17:11

Štíty-Morgan Family

 

41

17:25

Žihadla Dvořisko-Zanzibar

 

42

17:39

Morgan Family-FC Gandalf

 

 

 

 

FINÁLE

 

ČZ  FINÁLE

Čas

Rozpis zápasů 1 x 11 minut

Výsledek

43

18:00

A1 – B2

 

44

18:15

A2 – B1

 

45

18:30

A1-  B1

 

46

18:40

A2 – B2

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Silvestrovský halový turnaj v kopané -XXXII. roč.

 

           později - MEMORIÁL  M. SCHEJBALA

                         

FUTSAL

ESPRESSO GASTRO

                       

 

Ve čtvrtek 29.12. 2016 ve sp. hale SPŠ a SOU Lanškroun ( Na Střelnici)

               

Začátek turnaje a systém :  podle počtu přihlášených,hraje 1+4 (halová obuv nutná)                

Počet družstev :                maximálně 18,          

 

Pravidla :                          platí místní zveřejněná pravidla ,

 

Přihlášky :         po uhrazení startovného  – 700 Kč na zimním stadionu u J.Černého

                          

Seznam účastníků a rozlosování bude na : www.zslan.cz

                                       

Informace: Jiří Černý telefon 607 160 467, 604 872 778, 465 320 418, "mailto:zs@tslan.cz" ,:   

       Ivo Stasiowski , tel :777 002 010

 

Generální partner turnaje, zabývající se prodejem,pronájmem a servisem kávových automatů:

 

ESPRESSO GASTRO

PETR STASIOWSKI


 

Další  sponzoři akce:

                                                                                  

 

 

 

   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

                            

                             

 

 

                                                                    

ZÁKLADNÍ   PRAVIDLA   TURNAJE

 

Hrací doba :        1x 11 min                           

Hrací systém :      3 základní skupiny, postupují mužstva  z 1 a 2místa

          do  finálové skupiny od cca 18:45 hod,kde se vzájemné zápasy započtou

 

O pořadí ve skupině rozhoduje:

1. Počet bodů :2 za vítězství,1 za remízu

2. Vzájemný zápas ( v případě rovnosti bodů u více družstev rozhoduje minitabulka vzájemných zápasů těchto družstev, v této minitabulce rozhodují nejdříve body ze vzájemných zápasů a poté rozdíl skóre ze vzájemných zápasů)

3. Celkový rozdíl skóre

4. Více vstřelených gólů ze všech zápasů

5. Los,ve finálové skupině dodatečné penalty.

                 

Počet hráčů :1+4 (hráč hraje pouze za 1 mužstvo ) NUTNOST VHODNÝCH SÁLOVÝCH BOT!

 

Platí pravidla s místními úpravami:                                

Pro veškeré rozehrání platí pravidlo 4 sekund, pokud rozehrávající překročí limit, rozehrává soupeř

Při rozehrání musí stát soupeř min. 3 m od míče.

Rohy i auty se rozehrávají nohou, míč musí stát na čáře a hráč stojí mimo hřiště.

Akumulované fauly –  v případě, že jedno z družstev nasbírá 5 faulů ,tak se za každý další proti němu kope trestný kop bez zdi a to ze vzd. 10m od brankové čáry. Penalta se zahrává ze 6m.

Všichni hráči mimo kopajícího stojí za úrovní míče, nepadne – li gól, hra pokračuje.

Absolutní zákaz skluzů- za skluz ,při kterém hráč zasáhne soupeře následuje ihned  vyloučení.

Malá domů a hra brankáře- po autu brankář rozehrává míč rukou - platí pravidlo čtyř sekund,

přičemž míč může vyhodit i za polovinu hřiště, při malé domů nesmí nikdy hrát rukou, na vlastní

polovině nesmí brankář držet(ani u nohy) míč déle než 4 sekundy a na vlastní polovině platí zákaz

dvojího hraní brankáře, tzn.že brankáři spoluhráči nemohou nahrát na nohu míč dvakrát

po sobě <ruší se dotykem soupeře> - na soupeřově polovině brankáři mohou spoluhráči

přihrávat libovolně.

 

Po zkušenostech, kdy motivace s alkoholem hráčům ruší zábrany, platí :

-při dohodě obou týmů mohou nahlásit tito předem pořadateli jméno „svého“ rozhodčího

-jinak je rozhodčí  pánem na hřišti a bude vždy respektován,pod hrozbou trestů:

  1)  2 min - za hrubý nebo úmyslný faul, urážku rozhodčího či soupeře a tým hraje ve 3.

    Při vyloučení dalšího hrají ve dvou. Při dalším vyloučeném hráči se tresty odkládají. Trest se

    pyká na vyhrazeném místě v jižním rohu za svou brankou. Při obdržené brance se hráč

    vrací do hry.

 2) 5 min –za zvlášť nebezpečný faul, hrubou urážku rozhodčího .Tým hraje ve 3 a hráč se po

    obdrženém gólu nevrací do hry. Při druhém 5min trestu pro stejného hráče je trest

    vyhodnocen jako trest do konce utkání a do konce utkání hraje tým o 3. Hráč odchází do

    kabiny a má automaticky stop v dalším utkání.

3) osobní trest do konce zápasu - za další kritiku rozhodčího po udělení trestu. Hráč odchází do

    kabin a první trest odpyká náhradník.Hráč má automaticky stop na další zápas.Může ovšem

    za své další chování obdržet trest do konce turnaje a osobně i pro příští ročník.

4)Při další nevhodné kritice ihned ukončení zápasu a zapsání výsledku 0:5

 

5) Vedení turnaje si vyhrazuje právo při dalších diskusích okamžitě vyloučit tým z turnaje!

       Bez náhrady !

 

 

 

 

Zvažte prosím výběr hráčů do vašeho týmu. Za jejich chování můžete být vyloučení jako tým i osobně

potrestáni zákazem startu příští rok.

Soupiska musí být odevzdaná před prvním zápasem,ale lze i na požádání dopsat hráče před dalším zápasem.

 

Soupiska  družstva.

 

Název  týmu :

 

 

Jméno,příjmení hráče

Narozen..       

Dres

číslo

Záp.

Záp.

Záp.

Záp.

Záp.

Záp.

Záp.

Záp.

Záp.

………

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

brankář

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

brankař

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hráči byli poučeni o pravidlech turnaje a berou je na vědomí.            

Vedoucí týmu:                                                            Podpis:

 

Rozdělení do skupin:



Závěrečné pořadí loňské finálové skupiny:

1)Dělňáci

2)Zanzibar

3)Vozíčkáři

4)Game Ower

5)Boint Praha

6)Young Boys
 

FOTO ze Silvestrovského futsalu 2015 najdete ZDE (hlavně finálová skupina).

FOTO najdete ZDE.

a další ZDE
 

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 607 160 467 e-mail: zs@tslan.cz

Webkamera Lanškroun nám. - Europe, Czech Republic, LanškrounLanškroun
Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí