< návrat zpět

Stilmat OP in-line 2015

statistiky OP jsou:   zde

Vítěz OP in-line - IHC Slavoj Choceň 

na fotce chybí ještě Honza Mimra, který se někde ztratil...

128) Nic neřešící dohrávku si nechal Kahox na chladnější klima.

127) Třígólový náskok ze včerejšího zápasu, dnes oslabená Panda, prohospodařila. Nejlepší hráč, Pavel Držmíšek, odehrál výborný zápas s bilancí 5+3. Další pochvalu zaslouží golman Slavoje Luboš Růžička, který pochytal i nemožné. Celkově nutno ocenit ale i všechny ostatní hráče Slavoje, kteří podali výborný kolektivní výkon a tak dosáhli svého cíle.  Panda  se nedokázala vzepřít,nevyužila pět nabídnutých přesilových her a v poslední čtvrtině už odpadla.

126) Teplé počasí ´,tak jako Ikarovi,roztavila křídla Flyers. K důležitému zápasu tak nedoletěli.

125) Co znamená rozdílový hráč v zápase ostatních srovnatelných hráčů, předvedl názorně Tomáš Fořt. V týmu Pandy předvedl svoji herní vyspělost,rychlost a důraz, se kterými se bude zanedlouho prát o místo v sestavě hokejového Zlína. Jeho pět branek, ale i solidní kombinační hra spoluhráčů rozhodila Slavoj, který nebyl schopen hrát svoji osvědčenou hru.

124) Dlouho pouze vítězící Flyers vlétli hned úspěšně do zápasu. Dvojgólové manko ale smazal za Heat Tech čistým hattrickem za pouhých 86 sekund z pozice obránce Matěj Vičar a dál už vévodil jeho tým.Následovalo 9 gólů v řadě do sítě nešťastného golmana Procházky. Za stavu 12-3 už Heat tech polevil. 

123)Derby ze spodních pater nepostrádalo zdravý, kamarádsky vyhecovaný náboj. Podle očekávání zápas ovládl mírně posílený Nuget.

122) Lukáš Vavřina, golman Krajánků si dobře postavil branku a Čerti trefovali tyčky. Za svá záda, tedy do branky toho moc nepustil a to byl základ vyrovnaného skóre.

121)Měl to být pro Slavoj pohodový poslední trenink na rozhodující dvojutkání s Pandou. Lokomotiva však nechtěla plnit roli pokorného soupeře a pořádně si přiložila pod kotel, až místy jiskry létaly. Ve třetím dějství si hráči vyříkali,jak by  se to nemělo. Pak to tam pak začalo padat triu Pavel Držmíšek, Aleš Vích a Filip Luňák . Slavoj tak otočil výsledek ve svůj prospěch.

120) Rychle  se po drtivé porážce Sloni oklepali a své poslední utkání  odehráli zodpovědně.I přes porážku se nemusí za svůj výkon stydět. Pepa Kuběnka dal rychlé tři góly, ale na Flyers,kde se dařilo také třígolovému Lukášovi Těšínskému to bylo ještě málo.

119)Krajánci zaskočili Čerty aktivní hrou dopředu a z toho plynoucím  třígolovýn vedením. V dábelském tempu zápasu pak postupem času museli trochu zvolnit, ale Čerti naopak rychlost nabírali.Aleš Krejčí s Dominikem Markem to vzali na sebe a za posledních pět minut - pět gólů v síti Krajánků,tak to hovoří za vše. První místo ve druhé lize tak patří Čertům.

118) Závěrečná čtvrthodinka hry stačila Nugetu k otočení utkání a nastřílení osmi gólů. Úvod patřil Rychlým šípům,ale škoda, že nevydrželi hrát svoji důraznou hru celý zápas. Kapitán Nugetu Roman Mazák si vsítil svůj premiérový hattrick.

117)Do půlky třetí čtvrtiny to vypadolo pro Kapry s výsledkem nadějně. Nástup ofenzívy Stilmatu však přišel v pravý čas. Podstatnou zásluhou,opět Tomáše Brožka a Petra Nosála, Stilmat rázně utnul naděje Kaprů.

116) Na Heat Tech Sloni mají pech a je z toho vždy příděl. Nepomohla ani výpomoc golmana Vaška Kubína, který se nestačil otáčet. David Langr se nemilosrdně zaměřil na střelecké  rekordy a dal 10 branek.

115) Vyrovnaný začákek i konec utkání . Mezi tím dostali Kapři 6 kusů v řadě. Z vítězných Čertů zahrál úspěšně Petr Masopust (4+3).

114) Utkání velkého favorita na vítěze OP se konalo dle očekávaného scénáře i bez hvězd. Panda hned v prvním střídání 2x skórovala. Lokomotiva se snažila bránit, ale na rychlíky z Pandy nestačila. Pak dostala při své přesilovce dva góly a veškerá motivace byla pryč.

113) Pouze v první třetině mohli H.Kitty pomýšlet na dobrý výsledek. Heat tech v čele s Davidem Langrem, který si dělal co chce (7+2) pak jasně ovládl hru.

112) I nevhodná předzápasová příprava měla vliv na slabší hru Kaprů.  To Krajánkům se zas dařilo a i přes vyšší věk mnoha hráčů měli víc ze hry. Olda Čevora po pěkných kombinacích celé čtyřky  3x zavěsil.

111) Čerti si na Stilmat věřili a tak si dovolili svého nejproduktivnějšího hráče půjčit na jiný zápas v ČT. Hrál se zcela vyrovnaný zápas, kdy se Čerti prosazovali spíš individuálně,na rozdíl od více kolektivního pojetí soupeře.Řádné drama vyvrcholilo v závěrečných dvou minutách, kdy Čerti zatlačili a dvěma góly srovnali stav. Úspěšnou vítěznou tečku ale ještě předvedli po vzorové kombinaci nejlepší hráči Stilmatu: Tom Brožek s Petrem Nosálem.

110)Ani gólová asistence golmana Michala Šťovíčka nerozhýbala útočné snažení H.Kitty. Ti vsadili opět na pouhou pětici hráčů,ale osvědčený model nevyšel. Flyers měl více sil a letecké  útočné duo Vašek Pachl s Lukášem Těšínským dali spolu 7 branek.

109) Kapitán -Martin Skalický(Válec) zatajil před všemi svůj dnešní významný den 40-tých narozenin,ale na hřišti příkladně bojoval, jako správný Pardál. Celek Králík byl překvapen obětavou hrou všech  Pardálů, ale nakonec svůj poslední zápas dotáhl do vítězného konce a potvrdil tak nadvládu ve 4.lize.

108)Už rekreačně pojal Kahox své utkání,na které přijeli pouze tři hráči základní sestavy. Lokomotiva přiložila do kotle, zahrála slušný ,vítězný zápas. Celkově se moc nebránilo a tak padlo 30gólů.Nejvíc jich dal za Kahox Dan Vachutka -6 a za Loko Štěpán Švec -5 a k tomu přidal 5 asistencí.

107) Nejlepší střelec Hello Kitty - David Babák si dnes asi nevzal svoji "střelku" a tak ho zastoupili spoluhráči. Obránce Tomáš Maleček 5x překonal golmana Slonů, Filip Večeř a Zbynďa Škorpil si dali své 4 a 3 atd. Do půlky zápasu se ale Sloni drželi a  nebylo o výsledku jasno.

106) Stilmat šel do utkání s jasným cílem: vyhrát a srovnat tak letošní bilanci vzájemných zápasů. Měl víc ze hry a Krajánci jen z občasných protiútoků upravovali stav. Ve vítězném celku se dařilo před brankou soupeře Petru Nosálovi, který 5x zasunul puk za golmana. S velkým přehledem hrál Tomáš Diblík,který si stihl ubránit co měl a přidal 3+2.

105) Celek Králík už může slavit celkové první místo. Sice až ve čvrté lize, kam se tým,  po zranění dnes sedmigólového střelce Jardy Šponara, propadl. V brance Nugetu se ve svém druhém utkání za sebou málem uvařil Martin Volf.

104)Kahox ztratil naději na letošní titul v místy vyhroceném utkání s Pandou. Ta si ve vyrovnaném utkání získala herní i gólovou převahu ve třetí čtvrtině, kdy se dařilo Tomáši Marklovi. Závěr utkání byl ovlivněn už emocemi a oslabením Kahoxu po výměně názorů.

103)Lokomotiva zalovila pro posily až ve třetí lize. Sice se prosadily, ale na Slavoj to bylo málo. Ten začal pěkně zostra a čerstvý strýček Aleš Vích zařídil třígólové vedení už v páté minutě. O dalším sledu čistého utkání bylo jasno.Oslavu dcery podpořil gólem i otec Jaromír.

102)Svižné utkání,ale s dobrými obranami. Skóre se dvakrát otočilo a jelikož závěr patřil Čertům,tak i dva body.

101) Přítomní diváci,ukolébaní tempem předzápasové 4.ligy museli zbystřit pozornost. Od začátku- vysoká  rychlost a nasazení obou týmů slibovalo špičkový in-line. A taky, že jo!. Do půlky utkání vedla Choceň, ale Kahox otočil až na třígólové vedení.To zbývalo do konce necelých 14 minut. Ale začal úřadovat Aleš Vích, když se podílel na čtyřech (z pěti) závěrečných a rozhodujících gólech.

100) Je zajímavé, že na Pardály se vždy sejde celý oddíl Rychlých šípů. A když se na ně opakovaně daří golmanovi Tomáši Strouhalovi, tak to mají Pardálové těžké..

99)Za Nuget se dařilo dalšímu týmovému mistru světa,nestárnoucímu Radku Fořtovi, který díky své kondici místy projížděl obranou soupeře jak na kole. Někteří spoluhráči však neměli svůj den a tak se šance chopil celek Králík.

98)Díry v sestavě Krajánků se už nepodařilo golmanovi Martinovi Volfovi zalátat. Stilmat tak ve třetím letošním duelu celkem v pohodě bral první vzájemné vítězství.Nejvíc bodů(6) nasbíral Martin Brožek.

97) Kandidátem na cenu Fair play je Filip Večeř. Ne za to, že rozpáral hokejkou nechtěně čelo Pepy Kuběnky,ani za to, že utekl z trestné lavice. Ukončil si však sám zápas a Pepu odvezl na šití.. I bez něho byl tým Hello Kitty jasným favoritem,který však tuto roli moc nezvládl.Sloni si už dnes totiž uvědomili, že musí taky bránit.  Ostrostřelec H. Kitty David Babák sice tři góly dal, ale dalších 9 vyložených šancí ne. Byl z toho vyrovnaný zápas, který Sloni prohráli až v závěru, svojí  chybnou gólovou přihrávkou soupeři..a zkušený Karel Maleček nezaváhal. 

96)Tak tohle není překlep ! Dát za 48 minut v OP příděl 33 branek se ještě nestalo! A může za to tým Heat tech, který se poprvé sešel v nejsilnější sestavě. Sloni naopak byli oslabení a obranná činnost nebyla jejich silnou zbraní. Věčně osamocený Vráťa Krobot v brance Slonů nestačil už ani sledovat kombinace do prázdné branky. Vévodil tomu David Langr (7+7)....

95) Ve druhém vzájemném derby měli Kapři Stilmatu co vracet! A to se taky stalo. Po nenápadném,avšak bezchybném výkonu golmana Patrika Keprty a čtyřgólovém příspěvku nejlepšího hráče zápasu, Tomáše Plundry .

94) Oslabené Rychlé šípy sice z prvního útoku hned skórovali,ale zkušení borci z Králík brzy zkrotili naděje na dobrý výsledek. K osvědčené střelecké bratrské dvojici Šponarů se přidal také čtyřmi góly Jakub Čada.

93) Nejlepší výkon podávájí Hello Kitty v pěti hráčích. To se dostanou do tempa a díky skvělé fyzické kondici, zvláště nejaktivnějšího hráče utkání Davida Babáka (3+5) zcela ochromí i zdatného soupeře, jako je Heat tech. A to ještě mají v sestavě takového produktivního hráče (3+2)  -Míru Pachla. V posledním čtvrtině sice polevili,za minutu dostali tři branky, ale už nápor,asi mírného předzápasového favorita, přišel pozdě.

92) Už i Lokomotiva nedala dohromady hráče a Panda tak po lehkém tréninku bere 2 body za kontumační výsledek....

91)Víc puk v držení, ale i střeleckých pokusů měli Krajánci. Z nich to tam 3x zavěsili oba bratři Reslerové. A když se dařilo ještě Oldovi Čevorovi(2+3) a Petrovi Moravcovi(2+2), tak Kapři,kteří nepřijeli v nejsilnějším složení, hráli v závěru utkání druhé housle.

90) Čerti brali body bez boje, když se Stilmatu rozložila sestava.

89)V útoku Flyers řádili Vašek Pachl ml. s Honzou Novotným a spolu nastříleli do branky Hello Kitty všech 7 gólů. V týmu H.Kitty byli všichni útočníci dnes úplně bez střeleckého prachu a tak museli zaskočit alespoň obránci, když se dvakrát trefili Tomáš Maleček i Zbynďa Škorpil.

88) Dvojgólové vedení Pardálů obrátili střelci Králík,bratři Šponarové a Petr Šembera. Omluvou Pardálů může být snad rekorních 227 let součtu věku jedné úderné čtveřice hráčů.

87) Od začáktu dal Kahox jasně na vědomí, jak  bude utkání probíhat. Lokomotivě nestačil dech, ale z občasných protiútoků měla vysokou úspěšnost střelby. Hráči Kahoxu ale ovládali pole. Odhadem deset posledních gólů zasunuli už do branky ze vzdálenosti max. 2 metry, převážně po kombinacích na jeden dotek.

86) Příkladná bojovnost Rychlých šípů, z nichž lze ještě dnes pochválit Kubu Nováka(2+1), málem připravila favorita Králíky o body. Necelé tři minuty před koncem vedli ještě o tři branky, ale uzdravený kanonýr Jarda Šponar, spolu s Jakubem Čadou měli velký vliv na vyrovnání.

85) Na poslední,odkládaný zápas 2.kola se Krajánci dobře připravili. Hráli se Stilmatem otevřenou, vyrovnanou partii a dařilo se Michalovi Reslerovi (3+2). Ustáli pak závěrečný tlak Stilmatu a na poslední chvíli si tak zajistili 2.ligu.  Heat tech tak padá do 3.ligy  a z předehrávaného zápasu s Čerty je tak rázem navíc přípravný duel.

84)Kahox dal v "přáteláku" Pandě na vědomí ,kde je stále větší herní zkušenost.V utkání vysoké úrovně Kahox otočil stav utkání a s přehledem uhrál dva body.

83) Pardálové nejsou zrovna v oslnivé formě a tak si je golman Volf za Nugety s chutí vychytal. A když Láďa Kollert přidá pět KB, tak má Nuget další vítězství.

82)Hrozba 4.ligy vyhecovala Kapry, kteří měli s Hello Kitty zpočátku problémy, ale v pohodě si zajistili ligu č,2.

81)Posílený Slavoj místy předváděl, jak by se měl hrát in-line hokej. Panda se musela sklonit, dnes na soupeře neměla.

..)V předehrávaném utkání, kreré může být ještě vymazáno ze statistik si Čerti hravě poradili s Heat tech.

80) Stilmat po dlouhé době opět nastoupil s Rendou Tomanem v brance a nutno přiznat, že zraněním formu neztratil. Pro jistotu si René přivezl mladého nástupce, kterému bude teprve 14 let. A i on se v poslední části utkání snažil. Navíc ještě Stilmat posílil bývalý reprezentant David Balázs.  Heat Tech,bez tvůrce hry D.Langra, dnes na soupeře nestačil.

79)Zvuk silných jmen přilákal diváky,kteří viděli branek ,jak maku. Kahox však  bránil jen polovinu zápasu. To ještě nebylo o výsledku zcela rozhodnuto.Že Kahox dá za 40 min jen jeden gól, se ale nestává často.Nic se nedařilo,nebo to vychytal Luboš Růžička. Naopak šestice choceňáků předváděla kombinační in-line hokej. Dva Honzové nastříleli neskutečných 17 gólů. Peška 8 a Krejsa si k 9 gólům přidal 8 asistencí.

78)Rychlé Šípy se poučily z předchozích zápasů a proti Pardálům, kteří neměli svůj den, předvedly slušný bojovný výkon, kořeněný úrodou branek. Petr Číp si dal tři a na dvě nahrál.

77) Silní Sloni se tlačili před branku soupeře, ale lapačka a tyčky branky Kamila Švece byla proti tomu, aby Sloni skórovali. Za Flyers se dařilo herně i střelecky (3 g) Honzovi Novotnému. 

76)Opět Nuget a opět úspěšně. Dvojnásobný důvod k oslavě se zrodil v daleké Argentině. Nuget ve svém středu výborně připravil Moniku Řepkovou na reprezentaci ČR , která vyhrála MS v in -line hokeji ve finále s USA.  A když Jirka Ptáček naladí mířidla, tak se přijdou zkrátka i Rychlé Šípy.

75)Vyrovnané utkání dvou,už jistých účastníků 4.ligy se rozhodlo až v závěru. Pardálové vsadili vše na útok a vyrovnání, ale zkušený Nuget rozhodl ve svůj prospěch.

74)Jistota v brance, Vráťa Krobot, dovolila útočit Slonům, kteří tak všichni bodovali.Svůj den D měl navíc Pepa Kuběnka (4+3). Jasným vítězetvím nad Rychlými šípy, kteří až rychlí , zvláště na bránění dnes nebyly, nahnali Sloni budoucím soupeřům ve 3.lize strach.

73) Po čase se sešla Lokomotiva v plné posádce osmi hráčů  a pěkně to rozjela. Dlouhé kombinace na polovině Krajánků přinášely postupně úspěšné zakončení. Gólových střelců Loko bylo 7 .Nejvíc gólů zápasu (i když jen dva) dal přesnými střelami ze stejného místa obránce Tomáš Vavřina.

72)Hráči Hello Kitty měli puk víc na svých hokejkách,než soupeř. Flyers ale svou bojovností držel příznivý stav. Pak se ale rozestřílel Pepa Matyáš,dal čtyři góly a bylo po dramatu. Nelze ale zapomenout na základní pilíř vítězného týmu, golmana Michala Šťovíčka,který v druhém zápase v řadě obdržel po obranných chybách spoluhráčů zase jen dvě branky. Situace ve skupině je před poslením zápasem Hello Kitty- Kapři otevřená a Kapři mohou ještě ve třetí části hrát 2,3, i 4 ligu.

70) Vyrovnaný zápas s řadou šancí na obou stranách. Dlouho remízový stav mohli Krajánci v závěru otočit, ale nedáš-dostaneš předvedl názorně ve svůj prospěch Heat tech.

69)Celek Králík nestačil na Hello Kitty. Ti , když rozjeli své strojové kombinace, tak "uvařili" jinak výborného golmana Králík Vaška Kubína.

68)Další zápas dvou soupeřů, kteří se znají tak, že se snad nemohou překvapit. Opět tedy boj na hranici pravidel a po lepší koncovce Lokomotivy její vítězství nad Stilmatem.

67)Rozhodla přesilovka Pardálů, kdy vsadili vše na útok, ale dostali dva góly. Sloni se tím zvedli, včerejší oslavu rozdýchali a Vráťa Krobot byl najednou k nepřekonání. Otočili stav pro sebe,když nejvíc gólů-5, vsítil Martin Koreň.

66)Čerti byli půlhodinu hry zcela vyrovnaný soupeř. Na Choceň platili rychlostí. Závěr Slavoj už zcela ovládl. 

65)Do půlky zápasu drželi Čerti krok i stav s favorizovanou Pandou.Pak ale asi došly Čertům  síly a dál to bylo velké představení Pandy.Do statistik se nejvýrazněji zapsali Tomášové Fořt(6+4) a Markl (6+3)

64) Na světě je nový střelec. A světe div , kdo to je. Kapři povolali do bezzubého útoku, jinak golmana Michala Šparlinka. A ten svými třemi góly pomohl k těsnému vítězství nad rozjetými Flyers.

63) Kapři se nevyrovnali s rolí papírového favorita. Golman Králík, Vašek Kubín se překonával a spoluhráči bojovným výkonem uhráli oba body. Dlouhý pozápasový rozbor v kabině Kaprů jistě přinese svá pozitiva do hned následujícího, sobotního  zápasu s Flyers.

62) Pardál Černý bude noční můrou golmana Michala Šparlinka. Za Rychlé šípy od něj dostal už podruhé tři kusy. Obránce Míra Šrámek přidal excelentí gólovou nahrávku Márovi Břehovskému  a Pardálové, sice s oslabeným soupeřem, slaví zaslouženě své první letošní vítězství !

61) V rychlém utkání výborné úrovně se střídaly šance na obou stranách.Oba golmani pochytali nemožné. .  Žádný tým si nevytvořil v průběhu zápasu dvojgólové vedení a vyrovnání Chocně zařídil až poslední střelou Honza Krejsa,svým pátým gólem.

60) Stilmatu stačil v dohrávaném závěrečném utkání bod. Lokomotivě asi motivační kapříci nedorazili a tak v pohledném utkání Stilmat odsunul Kapry  do sk.E. 

59)Každý chvilku tahá pilku. Tak lze stručně charakterizovat průběh zápasu nováčka Heat tech se zkušenou Lokomotivou. Heat tech otočil zázračnou třígólovou šňůrou za tři minuty na jednobrankové vedení. A do konce zbývaly dvě poslední minuty. Ty však stačily nejproduktivnějším hráčům Lokomotivy, Sl. Váněmu a Rad. Morkesovi k zajištění vítězství.

58) Nesmlouvavý boj a rozuzlení až v poslední sekundě zápasu. To se v power play trefil kapitán Roman Mazák a zachránil tak pro Nuget bod. Za Slony se střelecky dařilo tomáši Faltusovi(4) a Jardovi Pořízkovi(3)

57) První půlhodinku zahráli Rychlé šípy jako ve snu. Výborný golman Tom Strouhal a úspěšní střelci, těžící mnohdy z obranných chyb Nugetu..a bylo to 8:2.  Hráči Šípů však málem usnuli na vavřínech.Poslední čtvrtinu hrál už jen Nuget,ale začal pozdě.

56)Králíky našli nového kanonýra v místní posile Jakubovi Čadovi. V průběhu tří minut 3x skóroval, ale i to bylo málo na Flyers, který má letos namířeno hodně vysoko.

55)V klidném utkání Slavoj s přehledem přehrál bojovný tým Stilmatu. Gólově vynikli Aleš Vích s 5 a za Stilmat Petr Nosál se 4 góly.

54)První utkání druhého kola přineslo pěkné drama. Ać tomu konečný výsledek nenapovídá, tak Čerti zaskočili své starší hokejové vzory. Až do 34 min mladíci stále vedli , chvílemi až o tři branky. Kahox ale přeřadil na vyšší obrátky a přidal na důrazu. Po hromadné výměně názorů  u branky golmana Nimmerichtera Čerti vypadli ze hry. Nesportovní chování může mít ještě po zjištění dohru u zeleného stolu.  Za zmínku stojí upozornění, že OP se nehraje o žádné ceny a každý tým dostane podobnou trofej na památku.

53) Pod vedením svého kapitána Dominika Kačerovského, který byl u osmi gólů, Čerti svojí rychlostí udolali Lokomotivu. Tím si zajistili nejvyšší ligu pro druhé kolo.

52) Lokomotiva přiložila pod kotel a po strojovém,státe se zvyšujícím tempu vyprášila Kapry. Ti sice, bez svého kapitána, drželi půlhodinku rychlost, ale pak zcela odpadli. Sláva Váně si pak ke svým předchozím dvěma připsal dalších devět kan. bodů.

51)Postupová matematika velela jasně bodovat pro Hello Kitty. Ti, jako správní sportovci Pardálům žádný present před zápasem nedali a spoléhali jen na svůj um. Měli ale namále a po bezchybném výkonu golmana Pardálů- Libora Hrdiny, se radovali z nejtěsnějšího vítězství.

50) Sloni, dnes s výborným Vráťou Krobotem v brance se snažili na další pokus o postupový bod . Flyers byli ale proti. 

49) Sloni občas sice předvedli akci na jeden dotek, jak z in-line učebnice, ale celkově to na Nuget a postup do E skupiny nestačilo. Šanci tak mají Hello Kitty.

48)Heat tech začal pěkně zostra a stav 0-5 nevěštil v 10minutě pro Králíky nic příjemného.Davidové Langr s Bednářem s přispěním svých spoluhráčů zkoušeli dál  líbivé kombinace a skóre narůstalo. Za Králíky si dali ´po dvou gólech hráči, které dělí dvě generace, 42 let  -Honza Milták a Jakub Čada.

47)Opět přes nepřízeň rozhodčího,si solidní hrou vytvořil Slavoj převahu v poli. V druhé čtvrtině utekl Lokomotivě na rozdíl pěti branek a dál kontroloval výsledek.

46)Kahox nastoupil pouze se šesti hráči v poli. Michal Budina má v pondělí tenis,Aleš Holík podepsal Zlínu a tak s OP skončil,atd. Do sestavy se tak dostal další ligový hokejista Vladimír Cink. Krajánci ale překvapili velkého favorita a po úvodní třetině vedli 2-0. Téměř 14 minut hry bez vstřeleného gólu napravil Kahox hlavně v posledních 18 minutách. To už Krajánkům došla morální síla a Kahox nasázel 11gólů.Nejvíc celkem dal Dan Vachutka-7.

45)Do pětadvacáté  minuty se na rozdíl od svého golmana Michala Šparlinka, který chytal své třetí utkání v řadě, Heat tech zahříval. Nuget chvílemi vedl a sehrál slušný zápas ve kterém doplatil na slabší třetí čtvrtinu,kdy nestíhal rychlosně a 5x inkasoval.

44)Dlouho to vypadalo na velké překvapení. To když Rychlé šípy těžily z občasných protiútoků góly. Flyers rozhodl až v drtivém závěru utkání.

43)V předvečer padesátky Tomáše Ulricha nastoupil  Stilmat v nové, slušivé kombinaci kalhot i dresů. Tomášovi gratulujeme, ale Čerti dárek nedali. Od druhé čtvrtiny mladí Čerti měli brankově navrch.Aleš Krejčí si dal 4 góly.

42)Zatím 100% Panda nenechala mladé Čerty na pochybách, kdo je na hřišti pánem.Herně i střelecky se dařilo první čtyřce Pandy(Gremlica, T.Fořt, Markl, Mík ml.) která skórovala 11x.

41)Hrozbu sestupu neodvrátil remízou ani jeden z týmů. Gólový náskok Krajánků Kapři sice srovnali a měli i blíž k vítězství, ale po bratrské spolupráci M+M Reslerů z toho byla remíza.

40) Proti oslabenému celku Králík, bez Jardy Šponara, který se zranil na fotbale a letošní in-line asi pro něho skončil, Pardálové zabrali a mohou se těšit z prvního bodu.

39) Slonům se nechce zůstat v poslední skupině.Solidním výkonem, podpořeným golmanem Martinem Opravilem přehráli v čistě hraném souboji Rychlé šípy.

38)Docházka některých Pardálů pokulhává a Flyers tak měli usnadněnou cestu ke svým útočným manévrům, které probíhaly podstatnou část zápasu. 

37) Kahox dvě schválené extraligové posily v týmu Chocně  přesvědčil o vysoké úrovni špičky místního OP. Po jedenácti minutách a stavu 8-0 se konečně Slavoj probral a pro změnu dal zase on za sebou pět gólů. Žádně drama ale hráči Kahoxu nepřipustili a strojovou kombinací deptali soupeře až do téměř exhibičního konce. V celkových statistikách pak už postoupili 4 hráči do první pětice nejproduktivnějších.  Dnes už zbývalo Kahoxu k dokonalosti jen uklidit si po zápase po sobě bordel v kabině.

36)Tak tohle nebyla už žádná pomalejší Lokomotiva,jak v předchozích utkáních proti velkým favoritům. Loko se rozjeli hned jak pendolíno-v 9min to bylo 5-0 a Krajánci se nestačili divit. Rychlovýrobu branek předvedlo Loko pak až v závěru utkání. Své první vystoupení v letošním OP korunoval 6 góly Míra Váně.

35)Sloni svou dobrou hrou překvapili favorita.Výsledek se průběžně točil a Sloni nakonec vydřeli těsné vítězství, když vydrželi velký tlak Hello Kitty. 

34)Nuget hned po prvních dvou akcích ukolébalo dvojbrankové vedení. Ale parta Rychlé šípy, to jsou řádně bojovní chlapci. Otočili utkání ve svůj prospěch.Nuget se trápil . Probral se až 3 minuty před koncem a dal ještě tři góly,ale už to nestačilo.

33) Heat tech neměl s Pardály žádné slitování.A to stačili jasné vítězství gólově zařídit dva střelci. David Langr vymetl 5x stejně pavučinku a další přidal po zemi.  5 kusů vsítil Honza Juřina.  

32)V in-line ani deset vstřelených gólů nemusí na body stačit. O tom se přesvědčili Čerti. To když je soupeřem Kahox, který se zrovna nehodlá moc vracet pomáhat golmanovi a hráči se věnují útočení. Nejvíc nasázel Radek Fischer: 6+5.

31) Kapři využili toho, že Slavoj dorazil z Chocně pouze ve čtyřech hráčích v poli, k zisku prvních bodů. Zas tak lehké to ale neměli. Choceňák Aleš Vích se blýskl pěti góly, ale bez střídání to bylo těžké.

30)Po obědě se Panda dlouho nemohla rozjet. To , že nedala celou první čtvrtinu gól,byla ale hlavně zásluha golmana Jirky Kaplana a celé obranné hry Krajánků. Následná produktivní čtvrthodinka hry Pandy však znamenala 6 gólů . O výsledku bylo rozhodnuto a možnost zvolnit opět Pandu uspala. Krajánci se nevzdávali a z protiútoků korigovali stav.

29)Někteří hráči Hello Kitty se v předvečer zápasu věnovali jiným zájmům, které jim následně neumožnily reprezentovat svůj tým. Heat Tech tak měl usnadněnou cestu k dalšímu boji o postup.

28)Panda se představila v nových dresech ve staré,dobré formě. Kapři nestíhali . Tomáš Fořt se věnoval přihrávání na góly (8x) a  Tomáš Markl ml.  si ze zápasu odnesl za svůj výkon vysvědčení 5+5 

27)Velký, zcela vyrovnaný souboj ze dna OP , kde všichni hráči vydali své maximum . Šťastnější koncovku v poslední pětiminutovce měli Rychlé šípy, které dvěma góly otočily stav.

26)Luďa Bílý si pořídil kolečkové brusle, vjel poprvé na plochu, dal 3 branky a na jednu přihrál. Králíkám se tak zrodil  nový střelec, když se těm stálým nedaří. Ale stejně to bylo málo na zodpovědně hrající Nuget.

25)Dokud hráčům Stilmatu nedošla morální síla, tak to s výsledkem tak špatně nevypadalo. Po slibné první čtvrthodince ale nelítostný Kahox začal proměňovat své šance a bylo po zápase. Všichni z vítězného týmu si připsali od 2 do 9 kan.bodů.

24)Omlazený Flyers letos asi míří vzhůru. Po bezchybném výkonu přehráli nepřipravené Hello Kitty. Za vítěze lze mimo jiné pochválit Lukáše Těšínského(5+1) a mladíky Honzu Novotného s Vaškem Pachlem jr (oba 2+3) 

23) V regionálním derby nastupovali Sloni s velkým respektem. Proti zkušeným Králíkům však předvedli výborný kolektivní výkon. Opět však úřadoval Jarda Šponar, který svůj pátý gól dal až v poslední vteřině do prázdné branky při power play.

22)Tak snad už máme podobné soupeře za sebou, oddechl si po zápáse celý tým Rychlých šípů. Hello Kitty neznalo slitování a vytvořilo si ze hřiště střelnici.

21) Až poslední čtvrtina rozhodla. To už Krajánci už nestačili odolávat náporu choceňského Slavoje, který však stále hledá svojí  starou, dobrou formu.

20) První měření sil dvou největších favoritů OP pro Pandu ! Do půlky utkání sice vedl Kahox, ale pak přišel obrat. Rychlost a výbušnost mladších hráčů Pandy spolu s důsledným atakováním už na útočné polovině přinesla postupně rozdílové góly. Za Pandu se kromě tradičních střelců prosadil 4 góly stále se lepšící, nezadržitelně rychlý Filip Gremlica.

19)Taktický tah Heat -techu se změnou v sestavě a změna letitého obránce Michala Janků v koncového útočníka se povedl.Sloni dnes ale působili unaveným dojmem a v rozhodnutém utkání jen upravovali výsledek.

18) Stále bez kapitána Milana Arnolda, ale přesto předvedli parádní gólové představení. Proti Nugetu se za Flyers  vytáhl 6 vstřelenými góly mladík Honza Novotný.

17) Mladíci v dresu Čertů  nedovolili svým  protihráčům uplatnit své, vesměs o 30 let delší zkušenosti. Svou dravostí platili na Krajánky z  okolních měst.

16) Další extraligový hokejista vyměnil nože za kolečka a hned výrazně(čtyřmi góly) přispěl Tomáš Fořt k vítězství Pandy. Stilmat držel bezgólový stav až do půlky druhé čtvrtiny, ale pak už nestíhal odolávat.

15) Díky novému osobnímu rekordu Jardy Šponara 7+4 se Králíky celkem snadno propracovali k dalšímu vítězství. Obrana Rychlých šípů místy nestíhala a golman Michal Šparlinek byl z toho na nervy.

14)Tak takové drama pamětníci dlouho nepamatují! Hráči Heat -tech sice měli podstatnou část hry puk pod kontrolou, ale tři minutky před koncem zjistili, že prohrávají o dva góly.Flyers,veden příkladně zastupujícím kapitánem Petrem Blažkem totiž předváděl obětavý obranný in-line hokej a tvrdě trestal chyby soupeře. Dlouhá závěrečná power play ale v posledním zlomku sekundy přinesla vyrovnání.

13)Kapři si nepohlídali nejlepšího střelce Čertů- Dominika Kačerovského a ten úřadoval. Čistý hattrick a celkem sedm gólů po známých akcích z pravého křídla. Čerti si udržovali hned od začátku dostatečný náskok.

12)V pravidelném rytmu dva góly za čtvrtinu navyšoval Nuget své vedení nad Pardály, které poobědový zápas nezastihl ve formě.

11)Souboj papírových favoritů B skupiny přinesl očekávaný, vyrovnaný boj.Když ale Hello Kitty dotáhli náskok Králík, tak tradičně zaúřadovalo bratrské duo Šponarů.

10) Dát 8 branek a jasně prohrát. Tak to se stalo týmu Loko. Neúnavné útočné kombinace Kahoxu ničily i přes rekordní počet obdržených gólů výborného golmana Karla Vaňka. Michal Kilčický stanovil zápasový osobní rekord: 5 gólů a 4 asistence. Za Kahox se představila jarní hokejová posila Zlína Aleš Holík a řada hráčů Šumperku.

9)Kolektivní výkon předvedli Hello Kitty . Jejich neúnavný kanonýr Filip Večeř stílel i tvořil hru(4+4). Pozadu nezůstávali ani spoluhráči a Nuget se tak musí smířit s první prohrou.

8)Kahox se představil v roli velkého favorita podle očekávání. Hráči si s chutí kombinovali a všichni alespoň dvěma KB přispěli k jasné výhře. 

7)Nováček soutěže, Sloni Dolní Morava neměl od začátku žádnou úctu k Pardálům. Ti sice náskok soupeře dohnali, ale závěr patřil zase gólově Slonům.

6)Perfektní taktický výkon přinesl Krajánkům zisk obou bodů. Zajištěná obrana a občasné úspěšné úniky stačily na tradičně útočnou hru Stilmatu.

5)S takovým nákladem snad ještě Lokomotiva do České Třebové neodjížděla! A to si vychovala nejproduktivnějšího hráče soupeře Pandy-Mírka Pachla, který se jí odměnil 9 kanadskými body (2+7)

4)Rychlé šípy doplatili na své neproměňování vyložených šancí. Nově složený tým Heat-tech tak vydřel své první vítězné utkání.

3)Než se Slavoj Choceň přeorientoval na to, že už se nehraje hokej, tak prohrával s rychlými Čerty 0-4.V druhé půlce utkání ale Čertům došel po včerejším majálesu dech a prohráli ji 9-1.

2)Úvod patřil rychlým Kaprům, ale po chvíli se lapili do sítí Stilmatu,který následně ovládl utkání. Padalo to tam Tomovi Diblíkovi (3) a Stilmat derby nakonec dotáhl na desítku.Brzké uzdravení smolně zraněným Rendovi Tomanovi a Vencovi Dvořákovi.

1) Rozježdění Flyers potrápili do půlky utkání Králíky. Když si ale hokejisté od hranic zvykli na kolečka, tak utkání vzali do své moci.Kdo jiný , než bratři Šponarové dávali góly.

------------------------------------------------------------------

 


Rozdělení do skupin,postupový klíč:

A Panda Team   A1 C   C1 G 1
A Kapři Dlouhoňovice   A2 C   C2 G 2
A Kahox   A3 C   C3 G 3
A Choceň   A4 C   D1 G 4
A Čerti   A5  D   C4 H 5
A Stilmat   A6 D   D2 H 6
A IHC LOKO  Č.T.   A7 D   D3 H 7
A Krajánci   B1 D   E1 H 8
B Králíky   A8 E   D4 K 9
B Heat-Tech   B2 E   E2 K 10
B Rychlé šípy   B3 E   E3 K 11
B Nuget   B4 E   F1 K 12
B Hello Kitty   B5 F   E4 L 13
B Flyers   B6 F   F2 L 14
B Sloni D.Morava   B7 F   F3 L 15
B Pardálové   B8 F   F4 L 16
                 
  7 zápasů   3 záp.     2x3 záp.    
  7   3     6   16 záp/tým
 

STILMAT -Oblastní přebor 2015
            v in-line hokeji-8.ročník

Místo : Hala B. Modrého Lanškroun
Termín : konec dubna. až 15.7. 2014


 

SOUTĚŽNÍ  ŘÁD
 

Úvodem :Stále platí,že O.P. je určen disciplinovaným , slušným hráčům.   Ti druzí se buď ovládnou,nebo  O.P. hrát nebudou!
První náznaky budou opět ihned trestány zákazem činnosti!
OP není určen hráčům z vyšších soutěží in-line hokeje.                    Řed. OP, Jiří Černý.                                                                           

 

1. Technická ustanovení:
Účastníci startují v Oblastním přeboru v in-line hokeji na vlastní nebezpečí.
Soutěž řídí tříčlenný výkonný výbor (dále VV OP) složený ze zástupce pořadatele –
ředitele soutěže J. Černého a dvou zástupců klubů.
VV OP řeší všechny vzniklé sporné situace, vede disciplinární řízení s hráči, kteří opakovaně obdrží vyšší trest, za zvlášť hrubé zákroky či hrubé nesportovní chování. VV OP si vyhrazuje právo zastavit činnost nebo i vyloučit ze soutěže hráče, který se hrubě proviní proti pravidlům. Rozhodnutí VV OP je pro všechny účastníky OP závazné.
Komunikace: pomocí e-mailů s vedoucími týmů, telefonicky
Telef. – kancelář ZS 465 320 418, J. Černý 604 872 778, zs@tslan.cz.
Prezentace(rozpisy, výsledky, tabulky) :  na internetové stránce www.zslan.cz , na nástěnce v hale, v případě potřeby formou sdělení mailem. Novinové zpravodajství je pouze informativní.                                                 

 

2. Finanční náležitosti:
2.1.     FOND  OP – je utvořen ze startovného týmů ( á 500,- Kč za tým ) . Nepatří sem úhrada za použití plochy.   Z fondu jsou  hrazeny náklady na  chod  soutěže,poháry a  ceny pro týmy a nejlepší jednotlivce. Podle VV lze čerpat finance na případné utkání výběrů , nebo další reprezentaci.
Fond OP je veden v rámci účetnictví T.S. Lanškroun s.r.o. a jednotlivé položky  jsou řádně zdaněny.
2.2. Jistina 500,- Kč za tým, slouží k motivaci jednotlivých hráčů i  týmů dodržovat pravidla a soutěžní řád. V případě bezproblémové sezóny se celá částka týmu vrátí po skončení O.P.  Pokud jistina některého týmu klesne na 100,- Kč (a méně), je tým povinen doplatit jistinu do výše 500,- Kč a to do sedmi dnů od upozornění.  VV OP sleduje s pomocí níže uvedené tabulky trestů( bod 5 j) přestupky.

2.3.  Cena pronájmu plochy (možno předem zamluvit trénink) je 400 Kč /60min. Po rozlosování  OP, kdy bude znám přesný počet zápasů uhradí každý tým- kompletní náklady na zajištění zápasů. Zajištění vlastních rozhodčích a tím nižší potřebnou částku,stejně jako jiný způsob platby,než hotově-je nutné předem dojednat s J.Černým.

 3.Podmínky účasti:        
3.1. Přihláška do Oblastního přeboru v in-line hokeji
Již je možné průběžně hlásit zájem,který bude aktuálně zveřejňován.  a poté potvrdit zaplacením startovného 500 Kč - do 1.dubna 2015.
Po 1.4. je již startovné stanoveno na 700,- Kč.
Uzávěrka přihlášek s úhradou startovného(500,- později 700,-) a jistiny 500,-je  středa 15.4.2015
Při odhlášení ze soutěže se nic nevrací!
3.2)  Do 20.4. 2015 zaslat soupisku svého týmu na zs@tslan.cz 
3.3.) Před svým prvním soutěžním zápasem uhradí tým celou určenou částku za náklady na zápasy.
3.4.) Jednotné dresy s čísly od 1 do 99.

4. Systém soutěže  : bude „doladěn“ po uzávěrce přihlášek
 4.1. Týmy budou rozděleny do skupin pro omezení utkání soupeřů rozdílných kvalit.
4.2. Zápasy 4x12 min čistý čas,přestávky 2 min.   
Vítězství je za 2 body, remíza za 1 bod. V případě rovnosti bodů dvou či více týmů v konečné tabulce rozhoduje: 1. vzájemný zápas nebo minitabulka vzájemných zápasů, 2. rozdíl skóre, 3. podíl skóre, 4. vyšší počet vstřelených branek, 5. mimozápasové dodatečné nájezdy 6. Los

5. Výstroj hráčů:
Povinností každého hráče OP, je být vybaven in-line hokejovou výstrojí.

6. Řízení utkání, pravidla:
Jedná se o stručný výtah z různých verzí pravidel in-line(převážně IIHF) a hokejových. Při stejném, zažitém výkladu již zde nejsou zahrnuta.
 Místní úpravy pravidel:

1)vyhozený puk z vlastní poloviny výš než plexi, nebo přes hrazení v prostoru střídaček a mantinelu mezi nimi- trest 2min

2)Při kontaktu masky brankáře s pukem nemusí rozhodčí vždy přerušit hru.
3)NOVĚ- Při zvláště sporné situaci, kdy rozhodčí není schopen rozhodnout o platnosti gólu má možnost nařídit „rozhodující“ samostatný nájezd.
4)Gól platí i do mírně posunuté branky.

-Zápas se skládá ze čtyř 12min čtvrtin čistého času. Soupeři zaujmou střídačky dle zápisu. Strany se mění po čtvrtinách pouze v případě zájmu obou týmů (např. při  oslnění gólmana sluncem). Přestávky trvají 2 minuty. Jednou za zápas může tým využít oddechový čas 30 sekund.

Týmy:

-tým musí mít vždy dostatečný počet hráčů  (tzn. stačit může i 4+1)
-pouze označený kapitán může požádat rozhodčího o diskusi.  Kapitánovi, nebo jakémukoli hráči, který protestuje proti výroku rozhodčího, se uloží osobní trest.

-před utkáním vyplní zápis

-při podobných dresech se „upraví“ hosté.

- Rozhodčí nemá povinnost čekat na hráče na vhazování. Po hvizdu počká 5 vteřin a může puk vhodit.

- přihrávka rukou a přerušení hry gólmanem je tolerováno po spojnici bodů vhazování u branky

Tresty:

-při třetím menším trestu v utkání uloženém stejnému hráči se ještě tomuto hráči navíc uloží desetiminutový osobní trest
- Pokud při střídání hráč vstupující do hry nebo opouštějící hru záměrně zahraje kotouč svojí holí, bruslemi nebo rukama, nebo se dostane do kontaktu s protihráčem, zatímco hráč (buď vstupující nebo opouštějící hru) je stále na hřišti uloží se menší trest "za příliš mnoho hráčů na ploše".

-při vyloučení druhého hráče hraje tým ve dvou a další tresty se odkládají

-osobní trest do konce utkání,nebo 2x osobní trest 10 min - znamená automaticky zastavení činnosti hráči v následujícím utkání .
- za TH ,nebo za čtyři vyšší tresty (pětiminutové či desetiminutové) disciplinární řízení s možností vyloučení hráče ze soutěže

-vhazování po vyloučení u branky provinilého týmu

-2min. trest také za :

  - nezavření dvířek trestné
  - plivání mimo určené prostory

  - vyhození puku mimo hřiště z vlastní půlky, úmyslné všude
  - při  vhazování se žádný hráč nesmí dotýkat (holí či tělem odclonit) protihráče, dokud není po dokončeném vhazování rozehrán kotouč

  - úmyslné přerušení hry brankařem, Který není evidentně atakován soupeřem (také,když může bez problému zachytit puk do zakázaného uvolnění)

-Trestné střílení:  -po faulu na hráče s pukem v útočné polovině, který neměl před sebou jiného soupeře
Gól neplatí : odrazem od rozhodčího,po kopnutí puku odrazem od kohokoli, úmyslně jinak než holí

Gól platí:po zásahu gólmanské masky,při posunuté brance,kdy brankovou čáru nahrazuje spojnice tyčí
Rozhodčí:

Je delegován pouze jeden a to regionální úrovně. Až další tři +brankové lze „dokoupit“ podle důležitosti vašeho utkání.

 

7. Nástup k utkání:.Před rozlosováním soutěže mohou týmy předložit seznam „nevhodných“ termínů. Pak  již zápasy mají pevně stanovené začátky.  Nenastoupí-li tým ani po 10 min k utkání,  bude zápas kontumován. Tým, který se nedostavil, zaplatí pokutu a plochu smí využít k tréninku druhé družstvo. Tým uvedený v zápisu jako domácí má právo volby barvy dresů. Hosté se musí přizpůsobit nebo vzít rozlišováky. Minimální počet hráčů ke hře je jeden brankář a čtyři hráči v poli.

6. Soupisky : obsahují:
- plný název týmu,
- údaje o vedoucím družstva (i hráč, příjmení, jméno, e-mail, telefon) a další kontaktní osobě.
- úplné údaje o hráčích  v poli a libovolný počet brankářů (není povinné vyplnit).   
Hráč v poli může hrát pouze za jeden tým OP. Brankáři budou na soupiskách průběžně doplňováni po aktivní účasti v zápase.
Dopisovat do soupisky lze i po 20.4.2015(kdy je termín odevzdání),ale už  za 50,- Kč/hráč  do max počtu 18 hráčů.
Letos není určen OP hráčům z vyšších soutěží in-line hokeje,tj 1ligy,extraligy a zahraničních lig.
 

Tým může doplnit do zápasové soupisky přímo před zápasem  až 3 hráče typu HOST do celkem max.osmi hráčů v poli. HOST může být z jakékoli jiné soupisky OP, tedy i soupeře. Pozor - v  týmu,kde nastoupí hráč ke svému prvnímu zápasu OP,tak tam patří do soupisky!
Platí podmínky:
-HOST nesmí být v OP 2014,LHL 14/15 ani v průběhu OP 15 trestán vyšším trestem.

-HOST musí dále splňovat alespoň jedno kriterium:

    1) hráč je  starší  48 let , tj. roč 1967 a starší
    2) Ve svém týmu hrál minimálně 50 % zápasů a má aktuálním průměr kanadských bodů(viz web) :
a) max 1,0 bodu pro hostování ve „své“ a v „horší“  lize (čísla lig obráceně)
b)max 1,5 bodu  pro hostování v „lepší“ , vyšší lize (s menším číslem)
Předzápasové vzájemné dohody týmů o půjčení hráčů, nebo vědomé tolerování neoprávněného startu je možno za těchto podmínek:

1- V zápise budou uvedeny skutečné údaje.

2- soupeř se tímto zříká následného protestu

3- při náznaku neobjektivnosti se nezapisují statistiky


    7. Přestupy:
Přestupovat lze kdykoliv, ale pouze jedenkrát v průběhu sezony za poplatek 100,- Kč při souhlasu vedoucího mateřského týmu(M.t.) V případě nesouhlasu M.t. s přestupem může hráč po uplynutí 10 dní ode dne, kdy hrál naposled utkání OP za M.t., přestoupit i bez jeho souhlasu. Po dni 15.6.2015 smí hráč nastoupit do zápasu až po7 dnech od oznámení přestupu.

 

8. Zápis o utkání:
Natištění zápisu připravuje VV podle aktuálních stavů soupisek. Vedoucí domácího týmu si vyzvedne zápis v kanceláři, nebo u časomíry. Dopíše čísla hráčů (při stálých číslech budou předtištěna) , údaje o brankáři, přeškrtne jména hráčů, kteří v utkání nenastoupí a předá zápis hostům, kteří provedou totéž. Zápis musí být předán rozhodčímu nejdéle s úředním začátkem utkání. Za nevyplnění, či neúplné vyplnění zápisu následuje pokuta.
V soutěži se evidují odehraná utkání, vstřelené branky, nahrávky, vyšší tresty a součet trestných minut.

 

9. Protesty, konfrontace:
O konfrontaci může vedoucí družstva (pouze účastník daného utkání) rozhodčího požádat v průběhu utkání, které se musí však nejdříve dohrát. Konfrontaci provádí rozhodčí na tuto výzvu, nebo dle svého uvážení a to ihned po skončení zápasu, za účasti obou vedoucích v kabině rozhodčích. Může se jednat o kontrolu nejvýše u tří hráčů. Při nejasnosti rozhodčího porovnáním totožnosti hráče s občanským průkazem. Při zjištění neoprávněného startu hráče, kdy hraje jiný hráč, než je uveden na soupisce je rozhodčí povinen toto zapsat do zápisu o utkání. Tým je potrestán kontumačním výsledkem 0:5 a pokutou 300 Kč za každého neoprávněného hráče.
Protest proti neoprávněnému startu hráče může vedoucí družstva (pouze účastník daného utkání)uplatnit do 48 hod po zápase. Poté se již žádné protesty neřeší.

10. Výměna termínů utkání:
Před zhotovením rozpisu zápasů mají vedoucí možnost vyčlenit nevhodné termíny, které mohou být zohledněny. Stanovený termín zápasu nelze zrušit. V naléhavých případech lze po dohodě s třetím týmem (nebo mezi čtyřmi) utkání „ vyměnit“. Zájemce musí tak učinit předem, dohodu si mezi třemi (čtyřmi) týmy sám dohodnout stanovisko předat vedení OP nejpozději 48 hodin před zahájením utkání ( tel., nebo  e-mailem).
Utkání lze  přeložit na jiný, v programu haly volný  termín (a nevyužít daný termín) nejméně 5 dní předem při souhlasu soupeře a VV. Poplatek hradí tým, který výměnu chce.

10. Tresty, pokuty:
Vyloučený spolu s vedoucím týmu sleduje sám svůj zákaz startu v dalších utkáních. Nastoupí-li tento hráč přesto do utkání, ve kterém má zákaz startu, může být tento hráč z OP vyloučen. Mužstvo bude pokutováno a výsledek kontumován 0:5 v jeho neprospěch. Výši pokut a poplatků (strhávaných z jistiny) určuje sazebník.
Za trest do konce utkání,nebo  dva 10 min. tresty je automaticky stop na další zápas.
Za TH ,nebo za čtyři vyšší tresty (pětiminutové či desetiminutové) disciplinární řízení s možností vyloučení hráče ze soutěže


Sazebník poplatků a pokut :
Pozdní předání soupisky, nebo pozdní úhrada libovolného poplatku – 20 Kč /den
Pozdní nástup k utkání (do 10. minut) - 100 Kč
Přeložení zápasu v době menší než 60 hodin před zápasem, nebo nenastoupení se trestá pokutou 700Kč(z toho 500 pro soupeře)
Dopsání hráče na soupisku po 20.4. - 50.-Kč
Neoprávněný start hráče - 300 Kč a kont. 0:5
Přestup - 100,- Kč
Odhlášení týmu - 1500 Kč
Disciplinární řízení dle 5.c.,TH za 1 hráče - 100 Kč
Napadení rozhodčího - 300 Kč+ DŘ
Protest (v oprávněném příp. vrácen) - 500 Kč
Přeložení utkání - 100 Kč
Neúplný zápis - 50 Kč
Předčasně ukončené utkání-500,-
Další pokuty může V V LHL udělit do výše 500 Kč
 

5k. Hodnocení:
Ceny při slavnostním vyhlášení obdrží nejlepší týmy jednotlivých skupin OP. Dále budou vyhlášeni nejlepší hráči v kanadském bodování, brankář s nejnižším průměrem na utkání (musí odehrát alespoň polovinu utkání), brankář s nejvyšším počtem odchytaných minut.

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 604 872 778 e-mail: zs@tslan.cz

Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí

Doba provozu haly

src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">