< návrat zpět

Statistiky najdete zde:     Stilmat OP 2014

 

Turnaj I.kategorie, pro výkonnostně lepší týmy je na programu -tj. 26.7.  


 

115) Ani druhé finálové utkání s rivalem Stilmatem napřineslo Kaprům kýžený výsledek.Jarda Zářecký ml se od začátku za Stilmat snažil předvádět výkony jako ve Spartě a tak Stilmat s přehledem vyhrál 2.ligu.

116)Přípravu na důležitý zápas měli Kapři na víkendovém pivobraní,což se projevilo na herním projevu negativně.Naopak Čerti ujezdili soupeře a po zásluze berou druhé místo. Střelecky se dařilo kapitánovi Dominikovi Kačerovskému, který mířil přesně 4x.
117)V utkání už nešlo o tabulkové pořadí, ale přesto mělo náboj a drama vyvrcholilo až v úplném závěru. To zavelel kapitán Nugetu Roman Mazák,autor tří branek a Rychlé šípy svůj náskok neudrželi.
118) Panda bez Tomáše Fořta nestačila na nekompletní Kahox!  Rosťa Pilavka (3+2) a spol. si před rozhodujícím čtvrtečním zápasem vytvořili čtyřgólový náskok pro vítězství v OP. Panda ale ještě cítí šanci. 
119) Naděje Pandy uhasly po čtvrthodince hry, kdy odešel pod sprchu Tomáš Fořt. Je s podivem,že takový hráč neunesl tíhu utkání. Za nesportovní chování,když se snažil nadávkami přimět snad rozhodčího k změně rozhodnutí, byl po zásluze vyloučen do konce zápasu. Pak už Kahox s přehledem kontroloval stav utkání a následně převzal pohár pro vítěze OP.  Panda má v pátek ještě v posledním utkání celého OP výzvu k souboji s Chocní o 2.místo.
120)..a žádný velký souboj se nekonal. Pár hodin před zápasem zjistili choceňáci , že to nedají dohromady. Panda si tak po lehkém treninku na příští sezonu odnesla pohár za druhé místo. 

98)První čtvrtina patřila střelecky Chocni, která si vybojovala třígólový náskok. Pak se rozehřál ale v týmu Pandy nepolapitelný Tomáš Fořt. Choceň se ale místo na něj soustředila na kritiku výroků rozhodčího a Tomáš dal šest branek.

99)Čerti začali pálit ostrými až osm minut před koncem.Dali sice tří branky, ale Kapry, za které dal Tomáš Plundra předtím 3 a Jan Smejkal dva , to už nestačilo. 
100) Zkušenější Lokomotiva v druhé půli zápasu přidala a z vyrovnaného zápasu se stala jasná záležitost. Vedle Slávy Váňeho si dal hattrick po dlouhé době i obránce Radek Morkes.
101)Oboustranně slušné, pohledné bojovné utkání převážil pro Flyers hattrick Vaška Pachla ml.
​102) Kohouti měli zápas dobře rozehraný, ale Lokomotiva v Č.T. derby nepřipustila překvapení. Eddie si vybral dvě slabší chvilky, když zavěsil Tomáš Vavřina od půlky a poté špatnou rozehrávkou vybídl ke skórování.
103)Rozvážný hokej Svitapu byl pěkný na pohled v útočné fázi. Zpátky se ale hráči až tak nehrnuli a hbití Kohouti toho náležitě využily. Pepa Hynek si dal v dalším zápase hattrick a Kohouti se vítězstvím důstojně rozloučili s OP 2014 i když jim o jeden gól unikla naděje na druhé místo.
104)Jediný střelec Čertů, Dominik Kačerovský na to sám třemi góly nestačil a konečný výsledek neodpovídá předvedené hře.Hrálo se ve vysokém tempu a šance na obou stranách se pravidelně střídaly.Zkušenosti zúročil Stilmat až v posledních třech minutách, kdy pojistil do té doby otevřený stav utkání. 

105)Pochvlu zaslouží v brance Nugetu Tomáš Jansa,který pomohl svým výkonem k výhře nad Rychlými šípy v herně celkem vyrovnaném utkání.
106)Očekávané sousedské derby přineslo pohledný, rychlý hokej. Rozhodující se nakonec ukázaly první dvě minuty třetí části, kdy po chybách obrany Kaprů vsítil Stilmat tři důležité góly.
107) První místo ve své skupině si už před posledním zápasem zajistil Nuget. Rozhodnutí o vítězství zařídila až v poslední půlminutě hry dvěma góly po akcích Romana Mazáka jediná účastnice OP Monika Řepková.
108) Lokomotiva si po tradičním pomalém rozjezdu dosupěla pro vítězství ,když si Sláva Váňě s chutí zastřílel a s 5+4 si vylepšil postavení v tabulce KB.
109+110) Parádní představení v podání Hello Kitty. A navíc dvojprogram. Neúnavní H.K. si střihli dvojzápas a odvážejí si plný bodový zisk s potvrzením prvního místa. Nejdřív Králíky( kde Jarda Šponar poprvé neskóroval) a potom Pardálové se sice snažili, ale na excelentní fyzický fond H.K. nestačili. 
111) Utkání výborné úrovně z obou stran přineslo nakonec vítěztví zkušenějšímu Stilmatu. Čerti ale pomalu zkušenosti sbírají a budou se zlepšovat..
112) Králíky bylo příliš velké sousto pro pomalejší Pardály. Z dvanácti gólů jim dal Jarda Šponar 7 a na 4 přihrál.
113) Finálový souboj opět na ostří nože, Choceň se třemi ligisty byla Kahoxu rovnocenným soupeřem. Čtyřgólová smršť Kahoxu však v rozmezí sedmi minut  zvrátila výsledek.
114)Golman Libor Hrdina podržel Pardály a ti si v zápase, který už nemohl ovlivnit celkové pořadí, poradili s Hello Kitty.

91) Poslední mač před závěrečnými boji o umístění, svedl už  jisté postupující -Kahox a Pandu. V závěru měla víc sil Panda, která třemi góly srovnala na remízu.
92)Zápas dvou rozdílných polovin předvedl Svitap. První v gólové režii soupeře-Kohoutů, kteří vedli už 5:3. Pak ale dosud nepřesné přihrávky Svitapu začaly nacházet ty správné adresáty a po pěkných kombinacích to tam začalo padat-a to 6x za sebou , což stačilo bohatě k obratu.
93) Rychlým šípům se nedařilo zhola nic. Navíc stál v brance Flyers Dan Wotawa a všechny střelce vychytal. Až na vlastní gól.
94) Se zbytečným respektem nastoupili Pardálové a než se rozkoukali, tak prohrávali 3-0. Pak však srovnali hru a byl z toho téměř bod.
95) Utkání vysoké úrovně a 29 gólů! Kahox povolil předem Chocni ligové posily z Litomyšle, která je vítězem základní části 1.ligy.  Stále vyrovnaný zápas gradoval v závěru, kdy Kahox v posledních čtyřech minutách vsítil 3 góly a otočil stav pro sebe. Za zmínku ještě stojí rekord choceňského Honzy Krejsy -8 gólů + 4 asistence.
96)Před zápasem ležet týden u moře a přemýšlet o koncovce. Tak to je zaručený recept na góly, který konečně objevil opálený Tomáš Vavřina. A v zápase se Svitapem ho vedle kvalitní obranné hry hned plně využil. Čas ukáže, zda je to dlouhodobě, nebo se musí relaxovat před 
každým zápasem .
97)Golman Michal Šťovíček si dobře postavil branku a mezi tyčky, které občas zazvonily, téměř nic nepustil.Honza Chudý si dal hattrick a s přispěním dobré hry celého týmu Hello Kitty to dnes na Králíky stačilo. 

81)Tým Králík si vybral svůj špatný den. Lokomotiva zcela ovládla pole a skóre rovnoměrně narůstalo.Sláva Váně vsítil 7x.  Dosud letošní "nestřelec" Tomáš Vavřina se časem  přesunul na hrot útoku a styl hry byl -vše na Tomáše. Ten ale musí mít doma neskutečné štěstí v lásce, jelikož i nadále série pokračuje. Sázkové kanceláře se již začínají zajímat o vypsání kursu na jeho gól.

73) Profesorská hra Svitapu neplatila na Kohouty,kteří úspěšnými rychlými protiútoky ovládli utkání. Hra Kohoutů byla celá v režii rodiny Šveců. Bezchybný taťka Kamil v bráně, pětigólový střelec syn Štěpán a bojovný Matěj byli spolu s 3x skórujícím Radkem Metznerem strůjci zaslouženého úspěchu.

82) Pardálové pokračují na vítězné vlně a v drtivé formě nasázeli Nugetu! 
83)V posledním letošním vzájemném derby si to rozdali o postup Lokomotiva se Stilmatem. Loko zavzpomínala na pomalé rozjezdy  a 5-0 prohrávala.Bez střelce Váněho to nebylo dnes ono a na srovnání stavu nebylo proti 10 vyrovnaným hráčům sil.
84) Stále nejasná skupina byla až do posledního zápasu, kdy Svitap zabral a sestupem to odnesl nekompletní tým Králík.
85) Čerty bude asi mrzet, že povolili účast Aleše Vícha, který značnou měrou přispěl k vítězství Chocně.
86) Panda zdolala Kapry a tím potvrdila příslušnost k nejlepší skupině. Mladému týmu vítězů dodal potřebný klid do útočné hry hostující Radek Fořt, který tak důstojně nahradil syna Tomáše
87)Šestice hráčů Hello Kitty si v pěkném,čistém zápase vybojovala postup. Rychlé šípy po fotu v nových dresech po 3/4 zápasu drželi  krok. Závěrečná třetina už byla exhibice a sbírání bodů úspěšného útočného tria Doležal(7 kusů),Babák,Matyáš.
88) Už třetí kolo OP sehrál zkušený Nuget ve velkém stylu a šestigólovým závěrem otočil jasně utkání s Flyers ve svůj prospěch.
89) Dohrávané utkání měli Čerti pod kontrolou. Svitapu pouze zkušenosti a přehled nestačily.
90) Choceň to neměla tak jednoduché, neboť Kapři hráli výborný obranný in-line hokej.

66) Pepa Matyáš měl rozhodující roli v zápase. V půlce utkání ,za nerozhodného stavu, usedl po už třetím vyloučení na 12 minut na trestnou. Hra Hello Kitty nabrala na přesnosti a v čase bez něho ..5-0 ! V zápase se výborně činil David Babák, který svými 3+4 výrazně vylétl v kanadském bodování.
67) Příjemná teplota v hale vyhřála Lokomotivu k nezvyklému rychlému startu a co minuta,to vstřelený gól. Kohouti start do českotřebovského derby nezvládli a o zápasu bylo brzy rozhodnuto. Otázkou bylo jaké všechny střelecké rekordy se překonají. To,aby poražený tým dal deset gólů se moc nevidí. A dva tucty vstřelených branek jedním týmem, to tady taky dlouho nebylo. Libor Teplý si dal 7 gólů, stejně jako dosud jeho součet ve všech zápasech. Sláva Váně k sedmi gólům přidal šest přihrávek...a tak by se dalo pokračovat. Jediným hráčem LOKO,který nezavěsil a prodloužil tak svoji neobvyklou letošní střeleckou smůlu byl autor čtyř asistencí, tvořící obranný štít-Tomáš Vavřina.
68)Než Stilmat zjistil,že v kádru soupeře je nejlepší střelec OP Jarda Šponar, tak jim dal tři úvodní góly. Pak přidal dva brácha Martin a až za nepříznivého  stavu 5-1 se Stilmat probral. Dostal se do své nátlakové útočné hry a bylo otázkou času,jestli Králíky vedení ubrání. Vyrovnanější kádr Stilmatu však zabral na plný plyn a vydřel důležité vítězství.
69) Tak přeci to vyšlo a Pardálové vyhráli svůj první letošní zápas. Velkou měrou přispěl svým výkonem a třemi góly  David Tichý, který zúročil své zkušenosti nabyté před přestupem v týmu prvoligové Chocně.
70) Zcela vyrovnaný souboj,kdy žádný ze soupeřů nevedl o víc než jeden gól.Minutu před koncem dal Vašek Pachl ml. za Flyers vedoucí gól, ale Nuget vsadil na power play a pět vteřin před koncem Kamil Janků vyrovnal. Pro oba týmy tímto výsledkem je šance na postupovou pozici.
71) Vyrovnané celky Čertů a Kaprů se přetahovali o vedení, když až závěrečná čtvrtina a tři čertovské góly rozhodly.
72) Od úvodního hvizdu nasadily oba týmu dábelské tempo a bylo otázkou kdo ho vydrží.Po půlhodince vyrovnané hry přišla pro Choceň smolná čtyřminutovka, kdy dostala čtyři góly a bylo rozhodnuto. Za Pandu se strelecky dařilo vedle Tomáše Fořta třígolovým Patriku Konečnému a Filipovi Gremlicovi.
74) Velké překvapení na úkor Hello Kitty připravili Pardálové. Ti si pohrávali se soupeřem, jak v dobách největší slávy. Golman Pardálů Pavel Faltus vychytal nemožné a kolektivní, kombinační hra přinesla zasloužený úspěch.Opět řádil David Tichý -6+2 a tři góly dal i Marek Břehovský.
75) Ve vzájemném  souboji mladých nadějí vyšlých z lanškounské líhně se jasně prosadili starší,zkušenější tým Pandy.Její hráči si podrobně všímali za plexisklem předchozího zápasu a ze hry svých otců si vzali příklad. Tomáš Fořt korunoval čtyři góly svoji výbornou hru a pěti asistencemi pomohl Petr Mík ml.
76) Po celý zápas udával tempo Stilmat a vyjádřil to i brankově.Svitap přesně zamířil až v poslední čtvrtině.
77) Ve vyrovnaném zápase se prosadil za Nuget střelecky Jirka Ptáček  a těsně tak přehráli nebezpečné Rychlé šípy.
78)První z večerního dvojzápasu se pro Kahox nezačal podle představ hojného počtu zůčastněných diváků,ani hráčů. Mladí Čerti se nezalekli síly soupeře,který  hrál oba zápasy v šesti hráčích v poli. Kahox posílil Daniel Vachutka, který se v hokeji letos vrací do Šumperku z působení v Karlových Varech,kde hrál obdobu KHL pro mladší hráče. A na kolečkách musel se spoluhráči máknout, aby v půlce vyrovnaný stav jasně obrátili.
79) Po chvilce oddechu si to šestice playerů s výbornou pojistkou v brance -Kamilem Nimmerichtrem rozdala s Kapry. Byla to ale od počátku jednoznačná záležitost a za zmínku stojí zápasová statistika Michala Budiny,který neměl stále dost-6+5.
80) Hello Kitty neponechal nic náhodě a přes velký odpor Flyers získal oba body. Rozhodla o tom necelá tříminutovka, kdy dali  hráči H.Kitty čtyři branky.61)Zabezpečená obranná hra s protiútoky přinesla Svitapu dílčí vedení. Lokomotiva (po letech v nižší soutěži) však přiložila pod kotel na posledních 10 minut a to stačilo na 5 branek a obrat.
62) Doposud suverénní Kohouti ve třetí lize narazili na ostřílený Stilmat z ligy první a vůbec se neztratili. Kamil Švec z branky dirigoval své dva syny a hrála se vyrovnaná partie.Střelecká forma Petra Nosála,který 4x po samostatných akcích skóroval utkání rozhodla ve prospěch Stilmatu.
63) Kahox povolil Chocni navíc dva hráče z vyšší soutěže. Ani ti však nezastavili lavinu inkasovaných gólů.Vyrovnanost kádru Kahoxu dokazuje, že všichni hráči nasbírali 3-5 bodů.
64) Celkem povedený zápas,ale stále bez bodového zisku sehráli Pardálové.Za vítězný Flyers si golman José Pávek připsal v druhém utkání za sebou g´´olovou asistenci.
65) Sice měli Kohouti víc brankových příležitostí, ale úspěšnější v koncovkách byli hráči Králík.Vedle tradičních střelců -Šponarů, se prosazoval i zkušený Honza Milták.

50)Hodnocení hokejových expertů na balkonové lóži u restaurace zní: hra kočky s myší.. Stilmat se sice snažil,bojoval, ale soupeř-Kahox byl vyzrálejším týmem. Renda Toman se překonával, ale takový příděl už asi dlouho nepamatuje.
51)Čerti potvrdili roli favorita a ve vyrovnaném zápase o fous vyhráli.
52) Tradiční scénář zápasu týmu Králík.Rozhodl čistým hattrickem po přihrávkách Petra Sedláka Jarda Šponar a to předtím už dva góly vsítil.
53)Dva jistí postupující potvrdili své kvality a vyrovnanost týmů.
54) Lokomotiva nedala v sobotu pro už nic neřešící zápas svůj tým dohromady.
55)Rychlí a draví kapři se v přírodě moc nevidí,ale v in-line se tak Kapři představili.Hráči Svitapu byli o krok zpátky, nebo je vychytal Patrik Keprta.
56)První Čerti začali proti aspirantovi sestupu vlažně. Za nepříznivého stavu 1-4 stáhli sestavu na tři útoky a pomalu ser začali dostávat do provozní teploty.Deset branek v řadě však napravilo reputaci.
57)Boj o druhé postupové místo do elitní skupiny rozhodli Kapři v závěru utkání.
58)První porážka Kahoxu. Panda v plné síle začala excelentně.Tomáš Fořt dal její první čtyři góly a odjel za jinými povinnostmi.I bez něho ale Panda udržela tempo a Kahoxu ukázala, že to nebude tak jednoduché.
59)Další Fořt v roli střelce,tentokrát taťka Radek spolu s Jakubem Poláchem dali za Nuget po třech gólech.
60)Po půlhodině hry zavelel za nepříznivého sta kapitán Flyers Milan Arnold k útoku. Čtyřmi gólovými přihrávkami připravoval střelecké pozice pro Vaška Pachla ml. (6)a Romana Mastíka(5x). Rychlé šípy odpadli a dostali ve čtvrtém dějství sedm kusů. 

41)Přetahovaná ve skóre vyzněla v poslední čtvrtině jasně pro mladé Čerty,kteří tím získali ve vyrovnaném zápase oba potřebné body.V soubojích s o dvě generace mladšími soupeři obstál kralický Honza Milták. Rozdíl v rychlosti a více než čtyřiceti let nahradil taktickým výběrem místa před brankou,technikou hole a třikrát skóroval.
42)Stojící Lokomotiva čtyřikrát inkasovala za úvodních 200vteřin a bylo jasno. Hru Pandy zkušeně dirigoval Tomáš Fořt(3+5) ,padalo to tam Patrikovi Konečnému (5x) a Víťovi Brejšovi (4x)
43) Nic důležitého nechybělo v tomto zápase. Důrazná hra obou týmů, obraty ve vývoji skóre,pěkné kombinační akce dua Pepy Matyáše s Davidem Babákem i pěstní vyřizování účtů. Závěrečný nápor,kterému zavelel Tomáš Plundra už na srovnání nestačil.
44)Jediný světlý okamžik pro Hello Kitty byl rychlý únik Zbyňka Škorpila a výstavní šibenice. Zbytek utkání ale patřil mladým Čertům, kteří zcela ovládli utkání. Dominik Marek (4+3) a Tomáš Pražák (3+4) byli nejaktivnější.
   ) Na poslední chvíly bylo utkání odloženo na sobotu 31.5. , kdy si plánuje Choceň dva zápasy za sebou.
45)Tři úspěšné dorážky Rychlého šípa Petra Čípa zlomily odpor Pardálů,posílených o "choceňského" hosta.
35) První čtvrtinu ještě loňský vítěz OP stačil tempu soupeře. Remíza se ale Kahoxu nelíbila a tak na konci svítila šestnáctka.

36)Spanilou jízdu beze ztráty a let Kohoutů do vyšší ligy nenarušily  Rychlé šípy. Michal Soukup 5xpřihrál na gól.
37) Hráči Králík kontrolovali od začátku vývoj utkání a skóre. Hello Kitty však nezůstávali pozadu a góly padaly na obou stranách. Opět se prosazovali bratři Šponarové.Jarda si vystřílel 7+3 a poskočil na první místo v celém kanadském bodování.
38)I bez Aleše Vícha, který dal přednost extraligovému působení v in-line  týmu Eagles Olomouc vybojovala Choceň vítězství nad bojovným Stilmatem. Za stavu 7-6 deset minut před koncem Choceň uklidnil dvěma góly po rychlých sólech hrdina utkání, "pětigólový" Pavel Držmíšek.
39) Pardálové stále čekají na lepší formu. Hráči a hráčka Nugetu si tak v klidu sbírali kanadské body.A to celkem rovnoměrně,každý minimálně dva.
40) Úvodní porážku vrátili dnes Flyers Rychlým šípům i s úroky. V pěkném, rychlém zápase měli lepší koncovku.
31) Souboj odvěkých rivalů přinesl opět dramatický in-line hokej. Lokomotiva měla poslední šanci na to, aby začala sbírat body potřebné k obhajobě titulu.Nejvíc bodů nasbíral Filip Večeř (2+3) a dovedl tak Loko k potřebnému vítězství.
32) Z týmu Kahox se stává největší favorit soutěže. Ani druhý pokus o vyrovnaný výsledek Chocni nevyšel.Vyrovnanou úvodní čtvrtinu měli střelci obou týmů na rozstřílení a padlo osm gólů. Pak se začalo i bránit,ale posledních 7 gólů v řadě do sítě Chocně hovoří za vše.Když se na jejich hokejky ještě přilepila smůla,tak bylo jasno. Za Kahox se elitní hokejový obránce Šumperku Aleš Holík přeměnil na tvořivého útočníka a připsal si 6 gólových asistencí.Se dvěma góly to už znamená pozici nejproduktivnějšího hráče OP.
33)Tým Králík nasadil vysoké tempo a Jirka Hlava st. vstřelil svůj historicky první in-line gól. Než se golman Svitapu rozkoukal, tak bylo 3-0.Pak se hra vyrovnala a závěr už patřil Svitapu.Za Králíky Jarda Šponar sice měl 5+2,ale opět v šesti je asi málo. Raritou byly více než stoleté útočná dua na obou stranách.
34) Pardálové budou těžko hledat soupeře. Vrstevníci (i mladší) už posílají soupeřit syny a z balkonu u restaurace sledují nerovný boj. Flyers nedal nic zadarmo, Vašek Pachl ml. si dal 3 góly za sebou a Pardály jasně přehráli.
35) První čtvrtinu ještě loňský vítěz OP stačil tempu soupeře. Remíza se ale Kahoxu nelíbila a tak na konci svítila šestnáctka.

36)Spanilou jízdu beze ztráty a let Kohoutů do vyšší ligy nenarušily  Rychlé šípy. Michal Soukup 5xpřihrál na gól.
37) Hráči Králík kontrolovali od začátku vývoj utkání a skóre. Hello Kitty však nezůstávali pozadu a góly padaly na obou stranách. Opět se prosazovali bratři Šponarové.Jarda si vystřílel 7+3 a poskočil na první místo v celém kanadském bodování.
38)I bez Aleše Vícha, který dal přednost extraligovému působení v in-line  týmu Eagles Olomouc vybojovala Choceň vítězství nad bojovným Stilmatem. Za stavu 7-6 deset minut před koncem Choceň uklidnil dvěma góly po rychlých sólech hrdina utkání, "pětigólový" Pavel Držmíšek.
39) Pardálové stále čekají na lepší formu. Hráči a hráčka Nugetu si tak v klidu sbírali kanadské body.A to celkem rovnoměrně,každý minimálně dva.
40) Úvodní porážku vrátili dnes Flyers Rychlým šípům i s úroky. V pěkném, rychlém zápase měli lepší koncovku.

21)Taky Flyers vlétli do utkání jak vítr. Pardálové se probudili(stejně jako Kapři v předchozím zápase)až za stavu 6-0 po příchodu posily-hostujícího Radka Fořta. Ten  narychlo nahradil M.Janků,který na zápas zapomněl. Vylepšil tak  věkový průměr týmu i jeho herní projev.Pardálové srovnali se soupeřem krok a dál šlo už o vyrovnanou partii. 
22)Panda v nejsilnějším možném složení nezvládla úvod a za dvě minuty prohrávala 0-2. Dál se hrál se in-line hokej velmi vysoké úrovně a do půlky utkání i bez faulů. 
Kapitán Chocně Aleš Vích uplatňoval své zkušenosti bodově (3+2) a rozdíl skóre narostl na 4.   S přibývajícími minutami se však na ploše  přiostřilo a trestná lavice vypadala spíš jako střídačka. Panda však gólové manko nedotáhla.
23) V odvetném, vcelku herně  vyrovnaném utkání vrátila Panda Stilmatu porážku. 
24) Po šesti hráčích na obou stranách a výsledek 6-6. Kapři lépe začali, ale za stavu 5-1 za to vzali hráči Králík a srovnali.
25) 90 sekund před koncem srovnali Hello Kitty se Svitapem ve vyrovnaném zápase a vypadalo to na dělbu bodů. Ještě ale zaúřadoval Zbyněk Škorpil a H.K. tak slaví první vítězství,
26) Nuget se musel sklonit před Kohouty, kteří jej po vyrovnané polovině utkání poté gólově převýšili. Za Kohouty poprvé letos obul kolečka v brance Kamil Švec a hned předvedl bravurní výkon.
27) Pan Foglar by měl radost z výkonu Rychlých šípů a třech gólů Jardy Jandery.
 Pardálové si na první body musí ještě počkat.
28) Souboj loňského vítěze proti novému výběru hokejových hvězd-Kahoxu sliboval velký zápas. První gól Lokomotivy však následovalo 13 úspěšných zásahů do opačné brány. Ondra Šula vytvořil rekord 7 gólů a ještě stačil na dva nahrát. Loko tak bude muset v případě, že nevzdá boj o titul začít rychle sbírat body.
29)Chudým krutě berou a jde z nich strach! Ostrostřelec Jarda Jandera opět pálil ostrými-a to pětkrát! To ani snad nemohou být Rychlé šípy.  Nuget se snažil ale na golmana Martina Volfa, spolu se všemy bojovnými spoluhráči to bylo málo.
30)Českotřebovské derby přineslo očekávanou herní převahu Kohoutů,kteří těžili z pěkných kombinačních akcí a Matěj Švec 4x skóroval. Flyers ale z protiútoků často kontroval a proti favoritovi uhrál slušný výsledek.
10)Mladí odchovanci lanškrounského hokeje se sešli v in-line týmu Čerti a pro zkušené Králíky to byl velký problém. Mladíci byli rychlejší a  kraličtí Šponaři na vše nestačili.
11)Úvod vyšel Kohoutům a třígólové vedení je uspalo. Rychlonožka Martin Maršík však zavelel k útoku a Rychlé šípy srovnali stav. V závěrečném tlaku však Kohout Břéťa Zeman zajistil svému týmu vítězství.
​12)Doposud  zcela vyrovnané utkání vzal na sebe v závěrečné čtvrtině 
Míra Resler. Čistým hattrickem rozhodl o výhře Svitapu nad snaživými Hello Kitty.
13)Letitý obránce Míra Jurka to zkusil v útoku a byl u všeho důležitého(3+1). Na bojovníky Flyers to stačilo ale pouze na vyrovnanou partii.V divokém závěru se pouze útočilo na vítězství na obou stranách. Gól už ale nepadl i z vyložených šancí.
14)Hrál se kvalitní in-line hokej bez emocí. Lokomotiva už to netradičně rozjela hned od začátku a Choceň tři čtvrtiny utkání jen dotahovala skóre. Aleš Vích pak však třemi zásahy za sebou stav otočil. Odpověď  vteřinu před koncem znamenala pro 
Libora Teplého sice taky hattrick,ale alespoň  na remízu už to nestačilo.
15)Mladí Čerti v rychlém,pohledném utkání přehráli Kapry. Dominik Kačerovský si dal 3 a Petr Masopust 4 branky.
16)Kohouti zle poklovali Pardály . Zvlášť v druhé půlce utkání se usadili v útočném pásmu a nelítostně skórovali.
17) V Po osmnácti minutách hry vedla Panda i díky třem gólům Honzy Nastoupila nad Kahoxem 6-2 a schylovalo se k překvapení. Golman Misiorz se však včas při svém prvním vystoupení seznámil s kolečky a ostatní hráči Kahoxu začali uplatňovat své hráčské zkušenosti. Až v poslední minutě Panda nevydržela bránit remízový stav.
18)Choceň se postarala o  rekord.Po 38 vteřinách už vedla se Stilmatem 2-0. Ten se však rozehrál k velkému výkonu. Druhá čtvrtina tak patřila Stilmatu,kdy mu na 3 branky stačilo rozmezí jen 160 vteřin. Druhá polovina důrazného utkání už žádnou branku nepřinesla,šance se však střídaly na obou stranách a konečná remíza je zaslouženým výsledkem pro oba týmy.
19)Králíky pouze se šesti hráči  první dvě čtvrtiny díky rychlým bratrům Šponarům drželi oboustranně svižné tempo.S postupným úbytkem sil přibývalo nepřesností a začali se gólově prosazovat obránci i střelci Svitapu zároveň-Míra Resler a Lukáš Musil. Závěrečná minuta patřila opět Králíkům, ale vstřelené dva góly už nic neřešily.
20)Odveta dopadla pro Kapry stejně,jak první mač.Čerti vlétli do utkání jak uragán a předeváděli 30 divákům solidní in-line s dobrou koncovkou a okamžitým trestáním chyb Kaprů.Střelecky se blýskli za Čerty Petr Masopust 4x, Dominik Kačerovský 3x. Třikrát se taky trefili Kapři David Baier a Venca Dvořák,kterému  o čtvrtstoletí mladší soupeři nenechali nic zadarmo.  Z čertů se tak pomalu stávají aspiranti postupu.
 

1) Hned první utkání soutěže přeneslo pěkný dramatický hokej vyrovnaných soupeřů.René Toman v bráně Stilmatu se překonával a tak Panda stále jen dotahovala. Zpočátku čistá hra se v závěru přiostřila a hráči se z hrací plochy přemístili na trestnou lavici.Vyšším trestem si navíc  zápasovou pauzu vysloužil Martin Brožek. Vítězství ale i závěrečné hře až pět na dva uhájil Stilmat.
2) Utkání velkých favoritů soutěže,loňského účastníka soutěže v Hradci Králové- Chocně a šumperského výběru hráčů vyšších hokejových soutěží -týmu Kahox.Choceň však nebyla připravená na lepšího soupeře . Hráči obou týmů ale potvrdili své nesporné herní kvality a dovednosti.Radost se dívat na pěkné kombinace,zvláště Kahoxu. Ale jen do té doby, než začne zájem o jiné věci,než hrát čistý in-line hokej. Hromadnou výměnu názorů před koncem utkání projednal hned po skončení utkání VV soutěže a uděluje tímto oběma týmům podmínku.Tímto směrem tedy ne! Při opakování podobného chování budou uděleny v DŘ exemplární tresty! Hráči  musí přizpůsobit své chování daným místním pravidlům.
3) Vzorové utkání kde Kapry opět táhl svým příkladem Vašek Dvořák.Kitty dotáhli nepříznivý stav až na remízu,ale Kapři byli proti.
4)Nuget bez přípravy nestačil v pohodovém zápase na Kohouty,za které se hattrickem blýskl Břéťa Zeman (a to ještě přijel pozdě) se svým dvorním nahrávačem Matějem Švecem.
5) Rychlé Šípy je název nového týmu, který vstoupil do bojů hned vítězstvím. A jakým. Stále dotahoval vícególový náskok zkušených Flyers a mohutným závěrem bral nakonec oba body.
6)Oslabená Lokomotiva jen v pěti hráčích proti posílené Pandě o Tomáše Fořta to neměla lehké. Po tradičním pomalém rozjezdu a hrozivém skóre 3-8 ale Loko  přiložila a málem dotáhla k remíze. 
7)Kahox šňůrou šesti gólů za sebou ovládl utkání. Šumperští střelci Aleš Holík s Tomášem Bruncem si dali po třech. Za soupeře ,Stilmat je napodobil Tomáš Chmelan,ale v součtu to bylo málo.
8) Nuget neměl vůbec úctu ke starším pánům! Důslednou a před oběma brankami důraznou hrou jasně přehrál Pardály. Těm už jen zkušenosti přestávají stačit. Ale kde mají hráči po padesátce hledat soupeře? V dresu Nugetu si vystřílela Monika Řepková 3+2 a i sváteční střelec do hokejové branky Jirka Ptáček dvakrát úspěšně zakončil.
9) Mládí vpřed v podání Kaprů, kteří působili spíše jako dravé ryby. Od druhé čtvrtiny získávali herní a s ní i brankovou převahu. Svitap,složený z Krajánků dvou okresů závěr už vypustil. Šest Kaprů si připsalo 3 a víc kanadských bodů.

 

Podmínky účasti:         

 Přihláška do STILMAT Oblastního přeboru v in-line hokeji
Již je možné průběžně hlásit zájem,který bude aktuálně zveřejňován.  a poté potvrdit zaplacením startovného 500 Kč - do 1.dubna 2014.
Po 1.4. je již startovné stanoveno na 700,- Kč.
Uzávěrka přihlášek s úhradou startovného(500,- později 700,-) a jistiny 500,-je  středa 16.4.2012
Při odhlášení ze soutěže se nic nevrací!
Do 20.4. 2014 zaslat soupisku svého týmu na
zs@tslan.cz 
- Před svým prvním soutěžním zápasem uhradí tým celou určenou částku za náklady na zápasy. Ta bude určena ihned po uzavření přihlášek a určení počtu zápasů.

 

Pro pravidelné treninky je již možno dohodnout termíny.Cena zůstává 400,- Kč /hod

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oblastní přebor 2014v in-line hokeji-7.ročník

Místo : Hala B. Modrého Lanškroun
Termín : konec dubna. až 15.7. 2014


                                                         SOUTĚŽNÍ  ŘÁD 

 

Úvodem :   V průběhu prvních let in–line hokeje v Lanškrouně docházelo k nevhodnému chování některých hráčů. Dva poslední ročníky OP  byly již o trochu „klidnější“ ,ale stále platí,že O.P. je určen disciplinovaným , slušným hráčům.   Ti druzí se buď ovládnou,nebo  O.P. hrát nebudou!
První náznaky budou opět ihned trestány zákazem činnosti!
OP není určen hráčům z vyšších soutěží in-line hokeje.                    Řed. OP, Jiří Černý.                                                                           

 

1. Technická ustanovení:
Účastníci startují v Oblastním přeboru v in-line hokeji na vlastní nebezpečí.
Soutěž řídí tříčlenný výkonný výbor (dále VV OP) složený ze zástupce pořadatele –
ředitele soutěže J. Černého a dvou zástupců klubů.
VV OP řeší všechny vzniklé sporné situace, vede disciplinární řízení s hráči, kteří opakovaně obdrží vyšší trest, za zvlášť hrubé zákroky či hrubé nesportovní chování. VV OP si vyhrazuje právo zastavit činnost nebo i vyloučit ze soutěže hráče, který se hrubě proviní proti pravidlům. Rozhodnutí VV OP je pro všechny účastníky OP závazné.
Komunikace: pomocí e-mailů s vedoucími týmů, telefonicky
Telef. – kancelář ZS 465 320 418, J. Černý 604 872 778, zs@tslan.cz.
Prezentace(rozpisy, výsledky, tabulky) :  na internetové stránce www.zslan.cz , na nástěnce v hale, v případě potřeby formou sdělení mailem. Novinové zpravodajství je pouze informativní.                                                 

 

2. Finanční náležitosti:
2.1.     FOND  OP – je utvořen ze startovného týmů ( á 500,- Kč za tým ) . Nepatří sem úhrada za použití plochy.   Z fondu jsou  hrazeny náklady na  chod  soutěže,poháry a  ceny pro týmy a nejlepší jednotlivce. Podle VV lze čerpat finance na případné utkání výběrů , nebo další reprezentaci.
Fond OP je veden v rámci účetnictví T.S. Lanškroun s.r.o. a jednotlivé položky  jsou řádně zdaněny.
2.2. Jistina 500,- Kč za tým, slouží k motivaci jednotlivých hráčů i  týmů dodržovat pravidla a soutěžní řád. V případě bezproblémové sezóny se celá částka týmu vrátí po skončení O.P.  Pokud jistina některého týmu klesne na 100,- Kč (a méně), je tým povinen doplatit jistinu do výše 500,- Kč a to do sedmi dnů od upozornění.  VV OP sleduje s pomocí níže uvedené tabulky trestů( bod 5 j) přestupky.

2.3.  Cena pronájmu plochy (možno předem zamluvit trénink) je 400 Kč /60min. Po rozlosování  OP, kdy bude znám přesný počet zápasů uhradí každý tým- kompletní náklady na zajištění zápasů. Zajištění vlastních rozhodčích a tím nižší potřebnou částku,stejně jako jiný způsob platby,než hotově-je nutné předem dojednat s J.Černým.

 3.Podmínky účasti:         
3.1. Přihláška do Oblastního přeboru v in-line hokeji
Již je možné průběžně hlásit zájem,který bude aktuálně zveřejňován.  a poté potvrdit zaplacením startovného 500 Kč - do 1.dubna 2014.
Po 1.4. je již startovné stanoveno na 700,- Kč.
Uzávěrka přihlášek s úhradou startovného(500,- později 700,-) a jistiny 500,-je  středa 16.4.2014
Při odhlášení ze soutěže se nic nevrací!
3.2)  Do 20.4. 2014 zaslat soupisku svého týmu na zs@tslan.cz 
3.3.) Před svým prvním soutěžním zápasem uhradí tým celou určenou částku za náklady na zápasy.
3.4.) Jednotné dresy s čísly od 1 do 99.

4. Systém soutěže  : bude „doladěn“ po uzávěrce přihlášek
 4.1. Týmy budou rozděleny podle do výkonnostních skupin, aby byla omezena utkání soupeřů rozdílných kvalit.

Systém:

           
  1  a  2. kolo 3.kolo 4. a 5.kolo  
  5 týmů ve skupiněA,B,C 5 týmů ve skupině D,E,F po 3 týmech  
  2x…tj každý 8 zápasů 1x…každý 4 zápasy 2x…tj každý 4 zápasy celkem 16 zápasů
  A D      
  LOKO  Č.T. A1   D1  
  Panda Team A2 Finále A D2  
  Stilmat A3   D3  
  Kahox B1      
  Choceň B2   D4  
  B E Finále B D5  
  Králíky A4   E1  
  Kapři Dlouhoňovice A5      
  Hello Kitty B3   E2  
  Svitap B4 Finále C E3  
  Čerti C1   E4  
  C F      
  Nuget B5   E5  
  Kohouti C2 Finále D F1  
  Flyers C3   F2  
  Pardálové C4      
  Horní Čermná C5   F3  
      Finále E F4  
        F5  


4.2. Zápasy 4x12 min čistý čas,přestávky 2 min.   
Vítězství je za 2 body, remíza za 1 bod. V případě rovnosti bodů dvou či více týmů v konečné tabulce rozhoduje: 1. vzájemný zápas nebo minitabulka vzájemných zápasů, 2. rozdíl skóre, 3. podíl skóre, 4. vyšší počet vstřelených branek, 5. mimozápasové dodatečné nájezdy 6. Los

5. Výstroj hráčů:
Povinností každého hráče OP, je být vybaven in-line hokejovou výstrojí.

6. Řízení utkání, pravidla:
Jedná se o stručný výtah z různých verzí pravidel in-line(převážně IIHF) a hokejových. Při stejném, zažitém výkladu již zde nejsou zahrnuta.
 Místní úpravy pravidel:

1)vyhozený puk z vlastní poloviny výš než plexi, nebo přes hrazení v prostoru střídaček a mantinelu mezi nimi- trest 2min

2)Při kontaktu masky brankáře s pukem nemusí rozhodčí vždy přerušit hru.
3)NOVĚ- Při zvláště sporné situaci, kdy rozhodčí není schopen rozhodnout o platnosti gólu má možnost nařídit „rozhodující“ samostatný nájezd.
4)Gól platí i do mírně posunuté branky.

-Zápas se skládá ze čtyř 12min čtvrtin čistého času. Soupeři zaujmou střídačky dle zápisu. Strany se mění po čtvrtinách pouze v případě zájmu obou týmů (např. při  oslnění gólmana sluncem). Přestávky trvají 2 minuty. Jednou za zápas může tým využít oddechový čas 30 sekund.

Týmy:

-tým musí mít vždy dostatečný počet hráčů  (tzn. stačit může i 4+1)
-pouze označený kapitán může požádat rozhodčího o diskusi.  Kapitánovi, nebo jakémukoli hráči, který protestuje proti výroku rozhodčího, se uloží osobní trest.

-před utkáním vyplní zápis

-při podobných dresech se „upraví“ hosté.

- Rozhodčí nemá povinnost čekat na hráče na vhazování. Po hvizdu počká 5 vteřin a může puk vhodit.

- přihrávka rukou a přerušení hry gólmanem je tolerováno po spojnici bodů vhazování u branky

Tresty:

-při třetím menším trestu v utkání uloženém stejnému hráči se ještě tomuto hráči navíc uloží desetiminutový osobní trest
- Pokud při střídání hráč vstupující do hry nebo opouštějící hru záměrně zahraje kotouč svojí holí, bruslemi nebo rukama, nebo se dostane do kontaktu s protihráčem, zatímco hráč (buď vstupující nebo opouštějící hru) je stále na hřišti uloží se menší trest "za příliš mnoho hráčů na ploše".

-při vyloučení druhého hráče hraje tým ve dvou a další tresty se odkládají

-osobní trest do konce utkání,nebo 2x osobní trest 10 min - znamená automaticky zastavení činnosti hráči v následujícím utkání .
- za TH ,nebo za čtyři vyšší tresty (pětiminutové či desetiminutové) disciplinární řízení s možností vyloučení hráče ze soutěže

-vhazování po vyloučení u branky provinilého týmu

-2min. trest také za :

  - nezavření dvířek trestné
  - plivání mimo určené prostory

  - vyhození puku mimo hřiště z vlastní půlky, úmyslné všude
  - při  vhazování se žádný hráč nesmí dotýkat (holí či tělem odclonit) protihráče, dokud není po dokončeném vhazování rozehrán kotouč

  - úmyslné přerušení hry brankařem, Který není evidentně atakován soupeřem (také,když může bez problému zachytit puk do zakázaného uvolnění)

-Trestné střílení:  -po faulu na hráče s pukem v útočné polovině, který neměl před sebou jiného soupeře
Gól neplatí : odrazem od rozhodčího,po kopnutí puku odrazem od kohokoli, úmyslně jinak než holí

Gól platí:po zásahu gólmanské masky,při posunuté brance,kdy brankovou čáru nahrazuje spojnice tyčí
Rozhodčí:

Je delegován pouze jeden a to regionální úrovně. Až další tři +brankové lze „dokoupit“ podle důležitosti vašeho utkání.

 

7. Nástup k utkání:.Před rozlosováním soutěže mohou týmy předložit seznam „nevhodných“ termínů. Pak  již zápasy mají pevně stanovené začátky.  Nenastoupí-li tým ani po 10 min k utkání,  bude zápas kontumován. Tým, který se nedostavil, zaplatí pokutu a plochu smí využít k tréninku druhé družstvo. Tým uvedený v zápisu jako domácí má právo volby barvy dresů. Hosté se musí přizpůsobit nebo vzít rozlišováky. Minimální počet hráčů ke hře je jeden brankář a čtyři hráči v poli.

6. Soupisky : obsahují:
- plný název týmu,
- údaje o vedoucím družstva (i hráč, příjmení, jméno, e-mail, telefon) a další kontaktní osobě.
- úplné údaje o hráčích  v poli a libovolný počet brankářů (není povinné vyplnit).   
Hráč v poli může hrát pouze za jeden tým OP. Brankáři budou na soupiskách průběžně doplňováni po aktivní účasti v zápase.
Dopisovat do soupisky lze i po 20.4.2014(kdy je termín odevzdání),ale už  za 50,- Kč/hráč  do max počtu 18 hráčů.
Letos není určen OP hráčům z vyšších soutěží in-line hokeje,tj 1ligy,extraligy a zahraničních lig.
 

Tým může doplnit do zápasové soupisky přímo před zápasem  až 3 hráče typu HOST do celkem max.osmi hráčů v poli. HOST může být z jakékoli jiné soupisky OP, tedy i soupeře. Pozor - v  týmu,kde nastoupí hráč ke svému prvnímu zápasu OP,tak tam patří do soupisky!
Platí podmínky:
-HOST nesmí být v OP 2013,LHL 13/14 ani v průběhu OP 14 trestán vyšším trestem.

-HOST musí dále splňovat alespoň jedno kriterium:

    1) hráč je  starší  47 let
    2) Ve svém týmu hrál minimálně 50 % zápasů a má aktuálním průměr kanadských bodů(viz web) :
a) max 1,0 bodu pro hostování ve „své“ a v „horší“  lize (čísla lig obráceně)
b)max 1,5 bodu  pro hostování v „lepší“ , vyšší lize (s menším číslem)

    7. Přestupy:
Přestupovat lze kdykoliv, ale pouze jedenkrát v průběhu sezony za poplatek 100,- Kč při souhlasu vedoucího mateřského týmu(M.t.) Hráč ale nesmí nastoupit za dva týmy v témže dni! V případě nesouhlasu M.t. s přestupem může hráč po uplynutí 10 dní ode dne, kdy hrál naposled utkání OP za M.t., přestoupit i bez jeho souhlasu. Po dni 15.6.2014 smí hráč nastoupit do zápasu až po7 dnech od oznámení přestupu.

 

8. Zápis o utkání:
Natištění zápisu připravuje VV podle aktuálních stavů soupisek. Vedoucí domácího týmu si vyzvedne zápis v kanceláři, nebo u časomíry. Dopíše čísla hráčů (při stálých číslech budou předtištěna) , údaje o brankáři, přeškrtne jména hráčů, kteří v utkání nenastoupí a předá zápis hostům, kteří provedou totéž. Zápis musí být předán rozhodčímu nejdéle s úředním začátkem utkání. Za nevyplnění, či neúplné vyplnění zápisu následuje pokuta.
V soutěži se evidují odehraná utkání, vstřelené branky, nahrávky a vyšší tresty.

 

9. Protesty, konfrontace:
O konfrontaci může požádat vedoucí družstva rozhodčího v průběhu utkání, které se musí však nejdříve dohrát. Konfrontaci provádí rozhodčí na tuto výzvu, nebo dle svého uvážení a to ihned po skončení zápasu, za účasti obou vedoucích v kabině rozhodčích. Může se jednat o kontrolu nejvýše u tří hráčů. Při nejasnosti rozhodčího porovnáním totožnosti hráče s občanským průkazem. Při zjištění neoprávněného startu hráče, kdy hraje jiný hráč, než je uveden na soupisce je rozhodčí povinen toto zapsat do zápisu o utkání. Tým je potrestán kontumačním výsledkem 0:5 a pokutou 300 Kč za každého neoprávněného hráče.

10. Výměna termínů utkání:
Před zhotovením rozpisu zápasů mají vedoucí možnost vyčlenit nevhodné termíny, které mohou být zohledněny. Stanovený termín zápasu nelze zrušit. V naléhavých případech lze po dohodě s třetím týmem (nebo mezi čtyřmi) utkání „ vyměnit“. Zájemce musí tak učinit předem, dohodu si mezi třemi (čtyřmi) týmy sám dohodnout stanovisko předat vedení OP nejpozději 48 hodin před zahájením utkání ( tel., nebo  e-mailem).
Utkání lze  přeložit na jiný, v programu haly volný  termín (a nevyužít daný termín) nejméně 5 dní předem při souhlasu soupeře a VV. Poplatek hradí tým, který výměnu chce.

10. Tresty, pokuty:
Vyloučený spolu s vedoucím týmu sleduje sám svůj zákaz startu v dalších utkáních. Nastoupí-li tento hráč přesto do utkání, ve kterém má zákaz startu, může být tento hráč z OP vyloučen. Mužstvo bude pokutováno a výsledek kontumován 0:5 v jeho neprospěch. Výši pokut a poplatků (strhávaných z jistiny) určuje sazebník.
Za trest do konce utkání,nebo  dva 10 min. tresty je automaticky stop na další zápas.
Za TH ,nebo za čtyři vyšší tresty (pětiminutové či desetiminutové) disciplinární řízení s možností vyloučení hráče ze soutěže


Sazebník poplatků a pokut :
Pozdní předání soupisky, nebo pozdní úhrada libovolného poplatku – 20 Kč /den
Pozdní nástup k utkání (do 10. minut) - 100 Kč
Přeložení zápasu v době menší než 60 hodin před zápasem, nebo nenastoupení se trestá pokutou 700Kč(z toho 500 pro soupeře)
Dopsání hráče na soupisku po 20.4. - 50.-Kč
Neoprávněný start hráče - 300 Kč a kont. 0:5
Přestup - 100,- Kč
Odhlášení týmu - 1500 Kč
Disciplinární řízení dle 5.c.,TH za 1 hráče - 100 Kč
Napadení rozhodčího - 300 Kč+ DŘ
Protest (v oprávněném příp. vrácen) - 500 Kč
Přeložení utkání - 100 Kč
Neúplný zápis - 50 Kč
Předčasně ukončené utkání-500,-
Další pokuty může V V LHL udělit do výše 500 Kč
 

5k. Hodnocení:
Ceny při slavnostním vyhlášení obdrží nejlepší týmy jednotlivých skupin OP. Dále budou vyhlášeni nejlepší hráči v kanadském bodování, brankář s nejnižším průměrem na utkání (musí odehrát alespoň polovinu utkání), brankář s nejvyšším počtem odchytaných minut.

 

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 604 872 778 e-mail: zs@tslan.cz

Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí

Doba provozu haly

src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">