< návrat zpět

in-line 2016

v sobotu  23.7. 2016 se konal turnaj v    in-line  hokeji
  o  putovní pohár     „Česport“
 

FOTO : http://zslan.rajce.idnes.cz/Cesport_in-line_turnaj_23.7.2016/

Výsledné pořadí:
1.
IHC Polička
2.
Panda Lanškroun
3.
S.K.  Boskovice
4.
IHC Litomyšl
5.Slavoj Choceň

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Česport turnaj v in –line  hokeji 23.7.2016
 

ČZ

Čas

Rozpis zápasů

Výsledek

1

09:15

 Choceň   - Panda Lanškroun

0-8

2

10:00

IHC Polička  - IHC Litomyšl

8-1

3

10.45

Choceň   - S.K.  Boskovice

1-5

4

11:30

 IHC Polička  Panda Lanškroun

8-3

5

12:15

IHC Litomyšl - S.K.  Boskovice

2-3

6

13:00

 Choceň   - IHC Polička 

3-6

7

13:45

S.K.  Boskovice     - Panda Lanškroun

4-6

8

14:30

 Choceň   - IHC Litomyšl

5-5

9

15:15

IHC Polička  - S.K.  Boskovice

3-3

10

16:00

IHC Litomyšl - Panda Lanškroun

4-4

  Tabulka:

Česport

1. S.K.  Boskovice

2.
Spartak       Choceň

3.
Litomyšl

4.
Polička 

5.
Panda Lanškroun

 

SKORE

BODY

POŘADÍ

 

    S.K.  Boskovice

 ,,,,

5-1

3-2

3-3

4-6

 

15-12

5

3     

 Spartak Choceň

1-5

,,,,

5-5

3-6

0-8

 

9-24

1

5

 

Litomyšl

2-3

5-5

,,,,

1-8

4-4

 

12-20

2

4     

 

Polička

3-3

6-3

8-1

,,,,

8-3

 

25-10

7

1

 

Lanškroun

6-4

8-0

4-4

3-8

,,,,

 

21-16

5

2

 

Kanadské bodování:

1.Fořt Tomáš  (La)          12
2.Husák St.  (Pol)             11
3.Drobný Jiří (Lit)               9
4.Vápeník Vrat.(Pol)          8
5.Cik Lukáš   (Pol)             7

In-line Stilmat OP zná své vítěze:   1.liga- Panda
                                                                     2.liga -Hello Kitty
                                                                     3.liga - CGT+CBA   ..foto

 

STATISTIKY OP  STILMAT in-line ...zde

110)A je to!  Závěrečné utkání určilo třetí místo ve druhé lize pro Heat-tech. Kapři si na Michala Šparlinka moc nevěří a taky je zas vychytal.
109)Co vracet měl Stilmat z prvního zápasu.Tři góly Petra Nosála zajistily výhru a po dohodě soupeřů se rozhodovalo až v následných nájezdech. Golmani se zde oba předvedli a tak neomylní David Babák a Radek Morkes dotáhli své Hello Kitty k výhře 2.ligy.
108)Na Kapři přišla slabší chvilka a tak do protiútoku přešel Flyers a předvedl slušný výkon okořeněný ziskem 2 bodů.
107)Ještě pět minut před koncem měli Sršni nakročeno k titulu!  To by ale nesměl být v dresu CGT+CBA Radek Fořt. Dvěma úspěšnými zásahy uzemnil Sršně,kteří už na další píchání neměli sil.
106) Závěrečné vítězství Pardálů, kde se činil Marek Břehovský s Jardou Šponarem, posunulo na skóre do čela už jen čekající Slony.
105)Na své poslední utkání se Sloni soustředili a od začátku drželi jeho otěže. Tom Faltus 3+4, Jarda Pařízek hattrick Roman Valčík ml. 4kb vydatnou pomocí ostatních Slonů jasně přehráli Pardály.Tam Jarda Šponar bodoval 3+2. O pořadí tak rozhodne závěrečný zápas.
104) Stilmat nezvládl závěrečnou čtvrthodinku, když dostal půltucet gólů v řadě a přišel tak o dvojgólové vedení. Nejproduktivnějším hráčem zápasu byl zkušený David Babák (3+2) 
103) Rodinné představení předvedli Sršni Švecové. Táta Kamil se překonával v brance a syn Štěpán dal ve velkém finále 3.ligy 5 branek mírným favoritům CGT+CBA. 
102)Tak Dominik Marek se kýženého bodu nedočkal. A Kahoxu chybí úcta k soupeři a soutěži samé. Nerespektuje základní pravidla OP i slušnosti. Nejen,že neměli sílu přijet k zápasu, ale ani zavolat nějakou omluvu...
101)Do finále vstupuje Heat tech kontumační výhrou, když Flyers nesehnal hráče.
100)Po skocích se odvíjelo skóre v prvním finálovém zápase 3.ligy. 3-0, 3-6, 7-6  a v poslední čtvrtině 3 branky Rychlých šípů na konečných 8-10 v neprospěch Slonů. V koncovce se z RŠ dařilo K.Šilarovi, M. Maršíkovi, P.Kopeckému a R. Kukovi.
99)Utkání ve skupinách završilo Hello Kitty vítězstvím nad nebezpečnými Kapry, kteří měli taky k bodům blízko, V závěru ale Filip Večeř přihrál 3x za sebou na gól a bylo rozhodnuto.
98)To historie ještě nepamatuje! V celém 9. ročníku in -line přeboru nepoznala Panda jaké to je ztratit bod.Sice MTB  úvodním dvojgólovým vedením překvapilo, ale to by muselo být na střídačce pro další vyrovnaný průběh pár Blesků na střídání. V poslední části už to byl souboj Tomáše Markla s počtem kanadských bodů na jeho kontě.Připsal si jich 7 (celkem12) a díky více vstřeleným brankám dosáhl na vrchol v KB. Čert Dominik Marek si to kontroloval z hlediště a jen  věří , že na nedělní zápas Kahox dorazí....
97)Po pomalejším vyplutí do sezóny nabírají Kapři formu.Autor sedmi gólů Pepa Matyáš těžil z výborné spolupráce s Tomášem Plundrou a Heat Tech hrál druhé housle.
96) Nedostatek golmanů vyřešily oba týmy převlečením svých útočníků. Jak Petrovi Masopustovi, tak Vítkovi Brejšovi se spoluhráči do bránění moc nepletli a při celkem 36 gólech tak vznikla řada rekordů OP. Nejvíc bodů nahonil Tom Markl ml.  9+5.
95)Martin Opravil v brance Slonů přispěl k první porážce CGT+CBA ve druhé části. Vítěz skupiny, dnes bez tří stabilních hráčů, tvořil chyby, které Sloni úspěšně trestali.
94)Výhrou nad Pardály posunuli Sloni do finále 3.ligy Sršně. Největší gólovou zásluhu měl Jarda Pařízek se čtyřmi zásahy.
93)Stilmat má nahráno a tak před finálovými boji dal přednost odpočinku.
92)Dokud měl Heat tech sílu, tak držel krok se soupeřem a David Tichý si v předvečer svých narozenin dal dva góly. Postupem času V Hello Kitty ale  získávalo převahu herní i gólovou a všech osm hráčů si zapsalo nějaký ten bodík. Výhrou tak Hello Kitty vyzve Stilmat na dvojzápasové finále 2.ligy.
91)Záhadou hlavolamu bylo mnohokrát pro Rychlé šípy jak dostat puk za záda Pardála Libora Hrdiny. Za Pardály se vedle Jardy Šponara  dařilo dávat góly i Tomášovi Nechvílemu a tak i s třemi góly Radima Kuky to bylo pro šípy málo.
90)Kahox vzdal boj o titul a nenašel hráče na zápas s teď už jistým přeborníkem, Pandou !

89)Válcovi, Martinovi Skalickému se vrátila střelecká forma, byl u všech tří branek Sršňů. Ti zkvalitnili s příchodem veteránského mistra světa, Přemka Rubeše, svou obrannou činnost a na jisté finalisty CGT+CBA to stačilo na remízu.
88)Pět gólů Vaška Pachla ml. udolalo Kapry a pro Flyers to znamenalo první vítězství v 2.lize. Za Kapry se dařilo T.Plundrovi (2+2) a Pepovi Matyášovi (4+1) , ale bylo to málo.
87)Bez svých dvou hvězd si poradila Panda proti MTB. Povinné vítězství pomohli mladíkům vybojovat otcové Míra Pachl a Radek Fořt a vůbec nezaostávali.
86)Jistota finále 2.ligy dovolila Stilmatu vzít si volno  po včerejším boji s Hello Kitty v odvetě se stejným soupeřem.
85)Souboj o celkové 3.místo OP dopadl nakonec po divoké přestřelce vítězně pro Metelesku blesku. Čerti sice dali 16 gólů, což by na body mělo stačit, ale.. Blesk Kilča zabodoval 14x (Čert D. Marek 13x) a dvacet gólů bylo víc.
84)Souboj neporažených druholigistů přinesl kvalitní, bojovný in-line hokej. Stav 2-5 pro Hello Kitty byl vyjádřením jejich produktivní hry. Bez Filipa Večeře byl sice David Babák bez střelecké chuti, ale tým našel náhradu ve Slávovi Váněmu a Zb. Škorpilovi.Poslední čtvrtina ale proběhla gólově v režii Stilmatu a výhru zajistil pár sekund před koncem Tomáš Diblík(3+2)
83) V páté minutě to pro Sršně vypadalo na ručník ..to už Sloni totiž 3-0 vedli. Díky zlepšené hře Sršňů a především nevídaného výkonu Kamila Švece v jejich brance pak ale přišel obrat a remízu zachraňovali Sloni.
82)Kapři i Heat Tech ještě usilují o finále 2 ligy. Rozešli se ale s vyrovnaným výsledkem.Za zmínku stojí čtyři gólové asistence obránce Michala Janků.
81)Rychlým šípům zchladil střeleckou formu výborný golman Pardálů Libor Hrdina.I v útoku se Pardálům dařilo,když důležité góly střílel Pepa Luka.
80) Už jistý účastník finálových zápasů ve 3.lize -CGT+CBA sice v zápase stále  kontroloval vedení , ale Sršni favorita pozlobili.
79)Absence lídra ,Toma Faltuse byla znát na herním projevu Slonů . To Rychlé šípy měli dnes bojovnou a  úspěšnou výpravu. Podržel je Tom Strouhal v brance a objevili se dva noví střelci týmu.Radim Kuka s Petrem Koudelkou přesně stříleli oba čtyřikrát.
78)Hello Kitty polevilo až když nastřílelo 10 branek.Pak teprve začal hrát taky Flyers.Hlavními tahouny Hello Kitty se stali Filip Večeř (4+3) s Davidem Babákem(3+3)

77)Na favorita  Rychlé šípy vlétly, ale postupem času převzal CGT+CBA iniciativu a mírnou brankovou převahu. Herně se dařilo Radkovi Fořtovi (3+1)a za Rychlé šípy útočné dvojici Maršík -Kuka.
76)Na hřišti dosud letos suverénní Panda narazila na silného soupeře. Tři čtvrtiny hrála v mírném závěsu a v poslední už propadla. Po zápase ale Panda předložila protest na hráče Marka Jankovského. Jedná se o 16 hráče kanadského bodování 1.ligy, hráče in-line teamu Skutče, který podle SŘ nesmí v OP hrát. Kontumačním výsledkem se tak stává Panda velkým aspirantem na titul. 
75)Kahox si od počátku udržoval brankový odstup a kontroloval vývoj utkání.Mladí Čerti působili dobrým dojmem, Aleš Krejčí vsítil 4 góly,ale zatím to ještě nestačilo.
74)Nehrálo se v rukavičkách o čem svědčí 52 trestných minut.K takovému derby to ale asi patří. Kapři vedli už 5-0. To se ale nelíbilo celému Stilmatu a nejvíc Tomášovi Diblíkovi, který zajistil srovnání stavu s osobní bilancí 3+1.

73)Úvodní čtvrtina byla brankově bohatá na obou stranách. Další dvě části hry patřily Flyers(0-4), ale v poslední zase Heat Tech vyhrál 3-0 a srovnal na remízu.
72)Příjemných 24,5 stupně teploty v hale už v druhém utkání Bleskům moc nepřálo.I s jedním hostem se začala  projevovat únava.Panda soupeře nešetřila a 14 vstřelených gólů v půlce  dovolilo panu Fořtovi (3+2),který nahrazoval ve svém dnešním druhém utkání syna Tomáše, odejít předčasně na pivo. Je zajímavé, že bez jeho účasti Panda prohrála poslední čtvrtinu 0-4.  Bleskové měli najednou tolik síly, že dokázali i nemístně hodnotit výrok rozhodčího. 
71)K dvojzápasu dojel MTB se čtyřmi hráči a do brankařské výstroje se oblékl poprvé v životě Vláďa Cink(hráč Šump, a SOMY). Celkem sice 31 gólů dostal, ale dost toho ještě pochytal.Uvidíme, zda se v brance chytí šance.  Čerti ale půsoibili celý zápas unaveným dojmem a zkušenější čtveřice MTB využila nabídnutou šanci k zisku obou bodů.Rekord má Kilča 5+8.
70)Za pět minut hry uspokojilo vedení 3-0 tým CGT+CBA a do hry se za Slony vložil čtyřmi góly Tomáš Faltus.Ke srovnání stavu už ale nedošlo.
69)Bez Válce působili Sršni jako když ztratí svojí královnu. Pardálové jim vrátili i s úroky porážku a to hlavně díky tomu, že Jarda Šponar našel svoji střeleckou hokejku(7+3)
68)Stilmat bere bez boje 2 body za kontumační vítězství nad Heat Tech, kteří se nesešli...
67)Stilmat jede stále na vítězné vlně. Vedle tradičního střelce Petra Nosála vstřelil hattrick i nový mistr světa Jarda Zářecký.
66)Sloni zaspali začátek a i když mohutně finišovali,tak na body už nedosáhli. Číp Petr dal za Rychlé šípy 3 góly a dotáhl svůj bojovný tým k zaslouženému vítězství.
65)Metelesku blesku hrál vyrovnanou partii téměř celou první čtvrtinu.Pak ale Kahox začal uplatňovat své přednosti. Byl znát návrat do sestavy Daniela Vachutky, který byl u poloviny vstřelených gólů Kahoxu.Z pozice ofenzívního obránce vstřelil Michal Budina 5 branek.
64)Derby ovládli Sršni. Dařila se jim  kombinace a v koncovce to tam padalo.Po čase to střelecky vyšlo J.Černému,autorovi hattricku, který těžil z nahrávek Radka Fořta a jejich společných téměř 110let zkušeností.A když to vzadu před José Pávkem  ještě jistil Vašek Mík, tak si Pardálové vylámali zuby.
63)Rychlé třígólové vedení týmu CGT+CBA málem dotáhl bojovný celek Rychlých šípů k remíze,ale chyběl kousek.
62)Vyrovnaný zápas a třetí nejtěsnější výhra Hello Kitty ve druhé lize znamené vedení v soutěži. U závěrečného obratu skóre byl Sláva Váně (4+1)
61)Flyers už potřetí prohrál ve 2.lize pouze o gól! Kapři tak mohou slavit své první letošní vítězství,když David Hrčka nastřílel hattrick.
60)Panda za to vzala hned od začátku a nedala Čertům moc nadějí na dobrý výsledek.Patrik KOnečný si připsal 3+8.
59) Metelesku blesku měli asi náročnou sobotu a na nedělní zápas najednou nejsou hráči. Tudíž Čerti vítězí bez boje ,kontumačně 0-5.
A teď následuje v HBM týdenní pauza od in-line hokeje. Moderní scénický tanec souboru I.Z. DANCE STUDIA a street dance vystřídá hokejová drama.
58)CGT+CBA, nebo-li starý známý Nuget se konečně sešel v kvalitním složení a odnesli to Pardálové. Radek Valenta s Kubou Poláchem dali po 4 gólech a když se ještě dařilo v brance Tomovi Strouhalovi, tak bylo o vítězství postaráno.
57)Marodka Sršňů donutila povolat hostující posily. Hlavní slovo měl ale Martin Skalický, který převálcoval nebezpečné Rychlé šípy čtyřmi góly.
56)Narychlo vzniklé náhradní utkání plánovaných soupeřů Metelesku blesku střelecky ovládl 5 góly Tomáš Fořt a jeho Panda tak pokračuje ve vítězném tažení. Čerti do půlky utkání drželi naději.
mírné narušení programu  OP zapříčinil tým MTB, který si narychlo domluvil odložení svých dvou sobotních zápasů 
55)Nejefektivnějším hráčem zápasu byl Čert Aleš Krejčí (4+3).I jeho spoluhráči Dominikovi Markovi tam padly čtyři branky, ale v 6 hráčích na Kahox neměli. Ten se svou kombinací s rychlými přihrávkami dostával před Vaška Kubína, který i přes slušný výkon na všechno nestačil. Kahox si gólovou nadílku rovnoměrně rozdělil , když všichni hráči dali 2 až 3 branky.
54)Jediná Panda je stále letos baz ztráty bodu. Dnes rychlá ,dravá a nebezpečná Panda pokořila už téměř kompletní Kahox.V utkání plném emocí exceloval za Pandu golman Michal Šparlinek. Přesnost střelby vítězů skončila hned v šatně, kdy žádná izolačka,či víčko od piva nenašlo svůj koš! 
53)Nezadržitelný Tomáš Plundra svými čtyřmi góly v řadě (celkem 5+1) nasměroval své Kapry po půlhodině hry a třígolovém vedení k první výhře. Ta se ale nekonala. Za Hello Kitty se rozestříleli Pepa Kuběnka (4+0) se Slávou Váně(3+2) a obrat byl tady. 
52)Z čerstvě úřadujících veteránských in-line mistrů světa se z oslav uvolnil jen golman René Toman,který přispěl k vítězství Stilmatu, když vychytal závěrečný tlak Heat-techu při jednobrankovém vedení.
51)Základem pro výhru Slonů byl bezchybný výkon gólmana Vráti Krobota a úspěšná koncovka Romana Zechy(3+1) Pardálové nezopakovali výkon ze vzájemného předchozího zápasu.

50)První zápas OP ,kdy Kahox rozdrtil Metelesku blesku rozdílem dvou tříd, je dávno zapomenut.Teď už to jsou dramatické, zcela vyrovnané zápasy,kde rozhoduje už i štěstí. Sedmkrát se otočilo vedení, než Jakub Pejcha (3+2) srovnal 55 sekund před koncem na 9-9. Ale Kahox dal ještě dva góly! Ten rozhodující chladnokrevně Radek Fischer a celkově nejvíc Dan Vachutka 6+2.
49)Výborný výkon předvedl tradičně Vašek Pachl ml.  a dnes se mu přiblížil svým vyzrálým herním projevem i jeho strýc Mirek(1+4).Sedm vstřelených gólů ale na vítězství Flyers nestačilo. Heat tech dal o jeden víc.
48) První vítětství Sršňů této sezóny. Velkou měrou se o něj zasloužil José Pávek v brance a hostující Radek Fořt,autor tří gólů.
47)Své premiérové letošní představení na kolečkách proměnil golman José Pávek v dresu Rychlých šípů ve vítězství. Početný celek R.šípů platil na Sršně rychlostí a důrazem.
46)Roman Budina našel svoji střeleckou formu a čtyřmi góly přispěl k těsné porážce Pardálů, kteří ale hodně potrápili.
45)Vašek Pachl ml. dal počtvrté 4 góly, ale na Hello Kitty to bylo málo. Za ně dal David Babák v třetím zápase po sobě hattrick a měl víc spoluhráčů, kteří vstřelili gól.
44)V půlce utkání vedl tým MTB nad favorizovaným Kahoxem o 4 branky. Kahoxu se nedařilaobvyklá
 kombinace a golman Vašek Hofman, který se dnes soustředil na chytání, jim vychytal nemožné. Ani na golmana Kahoxu Tomáše Strouhala nelze vysoký počet gólů házet. Měl to těžké,tolik chyb v obraně a chybných rozehrávek svých spoluhráčů se často nevidí.Po druhé přestávce tak Kahox proti zadýchaným pěti hráčům MTB zabral, dal pět gólů za 5 minut,ale drama nekončilo. MTB zas urvalo těsné vedení a hráčům Kahoxu nezbylo , než sáhnout na dno a díky dvěma přesným střelám Denise Kindla v samotném závěru opět otočit stav.
43) Ani druhý pokus Flyers o zdolání Stilmatu nevyšel. René Toman a Jarda Zářecký si před odjezdem do Itálie na MS "starších veteránů" ještě na ostro zatrénovali,ale v dnešním zápase se nejvíc dařilo Tomášovi Diblíkovi-4+3.
Skončilo první kolo soutěže a do dalších bojů nastoupí týmy ve třech výkonnostních ligách:
1.liga:  Panda, Kahox,Metelesku blesku a Čerti 
2.liga : H.Kitty, Heat tech, Kapři,Stilmat ,Flyers
3.liga :  Sloni, CGT+CBA, Rychlé šípy, Pardálové, Sršni
1.liga se bude hrát 3-kolově, 2 a 3 liga dvojkolově s nadstavbou .  

Dodatečná  úprava systému proběhla na základě žádosti a přizpůsobení výkonosti v jednotlivých ligách (Sloni se necítili na 2.ligu). Po dohodě bude u "kratší" 2 a 3 ligy zakončení mezi 1 s 2 týmem play off na 2 zápasy a týmy 3,4,5 každý s každým, tj taky 2 zápasy o konečné umístění.
42)Poslední utkání prvního kola OP už nic neřešilo na postupových kalkulacích. Rychlé čtyřgólové vedení H.Kitty bojovní  Kapři dotáhli. Soupeři si nic nedarovali a v koncovce dominovali H.Kitty.

41)Nejlepší in-line týmy složené z hokejistů z Lanškrouna sehráli zápas na vysoké úrovni. Prim hráli hráči, kteří vedou KB a jsou spjatí s olomouckým hokejem. Za Čerty Dominik Marek a za vítěznou Pandu Tomášové Fořt s Marklem. Panda už od začátku držela utkání ve svých rukou.
40)Suverénní Flyers nedalo Sršňům vydechnout. Díky golmanovi Kamilovi Švecovi to nebyl zas až tak velký příděl.
39) Panda si v pohodě poradila s nekompletním celkem MTB.
38) Sloni se řádně vyspali a od začátku utkání udávali tempo. Výhra jim zaručuje postup do 2.ligy, ale po rozboru utkání došli k názoru, že by rádi do 3.ligy...??
37)Tak dnes tedy Sloni před zítřejším rozhodujícím utkání o postup do 2.ligy moc strachu Rychlým šípům nenahnali. Ve svém prvním letošním vítězství si s nimi pohráli Pardálové. A to nečekaným způsobem,když jim vše vycházelo! Mára Břehovský trefoval do sítě létající puky z voleje a dal pět branek. Stejně ,jako jeho útočný kolega Jarda Šponar,který si ještě stihl připsat 4 asistence.
36)Dosud suverénní celky 2.ligy se střetlyve vzájemném souboji o první místo. Bezchybnou obrannou hrou nepustil Stilmat obávané střelce Flyers do šancí. V útočném pásmu ale trvdě trestal chyby soupeře a po zásluze triumfuje po 1.kole OP.
35) 20:00 svítil na časomíře čas začátku utkání.  A stejně to vypadalo na konci. Kahox si nahnal body do osobních statistik a Heat tech ani jednou z rychlých kontrů nepokořil Kamila Nimmerichtera.
34) Místo  oslavování svých 51 narozenin si přijel raději TomášUlrich před zápasem procvičit střelbu. Přišlo mu to vhod a dvěma góly načal pozvolný rozklad Slonů, kteří drželi první čtvrtinu krok.
33)Sršni i přes snahu a ligové hostující posily nestačili na celek CGT+CBA. Mimo stabilních a osvědčených opor za něho odvedl kvalitní výkon,podpořený dvěma úspěšnými zásahy Láďa Kollert.
32)Krásné nedělní odpoledne věnovala většina soupiskových hráčů rodinám a tak zůstali pouze čtyři Kahox mušketýři. Sice hráli dobře, ale stíhat se vracet s rychlými útočníky Pandy, bylo nad jejich síly.
31) Kapři působili po sobotní noci leklým dojmem a Čerti si tak dělali, co chtěli. Dominik Marek svým příspěvkem 7+7 vytvořil nový rekord soutěže.
30)V souboji generací své otce Petr Mík ml. (6+6) a Tomáš Fořt (ten už si dovolil po půlce šetřit síly a šel se věnovat přítelkyni na tribunu), vůbec nešetřili.Panda neúnavně útočila, prostřídala golmany a strhala časomíru.
29)Rychlé šípy měli 7 úspěšných střelců a Sršni jenom dva. I to se projevilo na konečném stavu.
28)Po pětiminutové pauze nastoupil MTB proti Kaprům, kteří ovšem působili spíš, jako nějaká dravá ryba. Neustálou přetahovanou o góly, kdy o dva góly v zápase nikdo nevedl, ale nakonec unavený MTK dotáhl k vítězství čtyřmi góly Kuby Pejchy. Za Kapry to střílelo, převážně z rychlých protiútoků Tomášovi Plundrovi (3+3) a Davidovi Baierovi (4+3).  MTB se díky dnešním třem desetiminutovým trestům rázem jasně dostal do čela tabulky hříšníků.
27)Čerti svým hokejovým starším vzorům nic nedarovali, ale s přehledem hrající Metelesku blesku střelecky dominoval. Dařilo se Davidovi Langrovi, který si připsal 3+4.

26)Až ve druhé čtvrtině začaly padat góly.Žádnou velkou převahu, ale přes očekávání, nezvykle pouze šest hráčů Stilmatu nemělo. Pardálové se snažili,ale Renda Toman něměl pochopení. Ze zkušených borců se 3x úspěšnou střelou prosadil Jarda Zářecký. 
25)Přestože Heat  tech věděl o přednostech soupeře, tak ponechal tvořivým hráčům Hello Kitty prostor pro rychlé kombinační akce. Střelecky se tak opět prosadili kanonýři David Babák s Filipem Večeřem.
24)Než se Flyers rozehřál, tak dostal dva úvodní góly. Pak ale svojí rychlostí a důrazem dal během deseti minut 7 branek v řadě a bylo rozhodnuto. Vašek Pachl ml. už dal ve třetím zápase 4 branky a hattricky přidali Honza Novotný s Lukášem Těšínským. Za poražené CGT+CBA se dařilo Radkovi Valentovi(3+3).
23)Hello Kitty se už může těšit na soupeře ve druhé lize. Metelesku blesku se  dostal do herní in-line hokejové pohody a jasně soupeře převálcoval,když si minimálně dva body připsalo všech osm hráčů.
22)Profesorsky hrající Stilmat měl s bojovnou partou Rychlých šípů problémy.Sice ještě v úvodu poslední čtvrtiny vedl 7-1, ale poslední desetiminutovka patřila souboru Rychlonožků.  Pět gólů v řadě a rychlém sledu už Stilmat dlouho nedostal! Nutno pochválit celý tým RŠ a jmenovitě Karla Šilara s Petrem Kopeckým,kterým to tam padalo.
21)Do 34 minuty padaly branky jen do sítě Pardálů. Ti se ale pak probudili a upravili nepříznivý stav. CGT+CBA působil kolektivnějším dojmem a dva body bere zaslouženě.
20)V druhém utkání, které si Kahox dal hned vzápětí, už žádné drama nedopustil.Podruhé v sezóně přestřílel i časomíru a pozdě příchozí měli ve stavu utkání  zmatek. Sedm hráčů Kahoxu se drží v první osmičce v KB.
19)Čerti zle potrápili Kahox. Ten není zvyklý dotahovat náskok soupeře,ale na důrazné Čerty musel zabrat. Závěrečných 5 gólů padlo už do sítě Čertů, ale kdo ví, kdy mladíci převezmou žezlo.
18) Vyrovnané utkání z nižších pater OP přineslo bojovný hokej. Oba golmani drželi své týmy a pustili za svá záda jen  shodně po čtyřech gólech,
17)Pochvalu zaslouží Patrik Keprta v brance Kaprů, který vychytal nemožné..I vyhlášení góloví nahrávači a střelci  Pandy - Petr Mík ml.(0+0) a Tomáš Markl(1+0) na něm dnes ztroskotali.Omluvou jim může být snad jen příprava na večerní hudební produkci. Ostatní týmoví kolegové ale potvrdili roli favorita. Celá rodina Fořtů tak strávila úspěšné sportovní odpoledne.
16)V půlce zápasu vedli Čerti o 3 branky, ale z jejich hry se pomalu vytrácel kolektivní duch. Jejich individuální akce  Heat Tech svou důsledností odrážel a karta se otočila. Jako žolík se ukázal hostující David Babák, krerý si přidal čistý hattrick za 4 minuty. Dělba bodů dává šanci oběma týmům na účast ve finálové skupině čtyř nejlepších.
15)Mladíci z líhně La Orlů, pod názvem Čerti opět míří vysoko. Bez jediného  treninku a respektu šli do souboje se zkušeným celkem Hello Kitty,který toho už letos nahrál dost.Čerti měli do nastřílené desítky jasnou herní převahu. Pak trochu polevili a i duo Babák-Večeř představilo své úspěšné útočné manévry. Za Čerty dal 4+2 Dominik Marek a 3+3 Aleš Krejčí, nejlepší hráči utkání.
14)Za přijatelného stavu 7-4 přestali Sršni v 41 minutě létat a za zbývajících 8 minut dostali od Stilmatu neuvěřitelných devět branek.

13)Přetahovaná o výsledek v utkání vyrovnaných soupeřů měla sice nejlepšího střelce v Jardovi Šponarovi, ale dělba bodů vyjadřuje poměr sil na hřišti.
12)Konečný výsledek napovídá, že to bylo utkání na jednu branku. V úvodní čtvrtině, která skončila remízou 1-1, to ale tak jasně nevypadalo a Hello Kitty mělo víc možností ke vstřelení gólů. Když se ale rozjel kolotoč Kahoxu, kde byl nejvíc aktivní Onda Šula(2+7), tak borci ve fialkovém už přestali stíhat. 
11)Za dvacet minut rychle nastřílel Flyers 7 branek a se Slony to nevypadalo dobře. K excelentnímu výkonu se ale rozchytal Vráťa Krobot a ve zbývajícín čase vychytal snad dvacet šancí Flyers.Pustil už jenom mladému Vaškovi Pachlovi jeho čtvrtý gól. A když to tam občas na druhé straně spadlo, tak z toho je celkem přijatelný výsledek.
10)Rodící se nový střelec, Jirka Ptáček svými dvěma zářezy nastartoval svůj tým k ostrému začátku. Už ve 13 minutě za stavu 5-1 ale kanonáda zcela ustala. Rychlé šípy pak  začaly létat přesně a výsledkem byla vybojovaná remíza.
9)Tým Metelesku blesku, složený z šumperských hráčů La Orlů už začíná naplňovat své plány. Heat Tech byl ve vedení v zápase pouze jednou . Vyrovnaný zápas ale rozhodla střelecká produktivita Jekuba Pejchy a tvořivý herní projev Michala Kilčického.
8)Zkušení beci a rychlí ,mladí dravci v útoku. Tak to je letošní Flyers, který má namířeno do vysokých pater. Úderné duo Venca Pachl ml. a Lukáš Těšínský dalo gólů 7 . Jejich podpora zezadu , jež stihla  bránit i vstřelit po dvou gólech byli nestárnoucí Radek Fořt a Míra Pachl.  Vyhlášení střelci Pardálů Jarda Šponar s Pepou Lukou dnes nebodovali.
7)Bez některých minulých opor se nemohl favorizovaný Stilmat dlouho prosadit proti bezchybnému Tomášovi Strouhalovi. Nového střelce ale našel v bojovném Tomášovi Ulrichovi, autoru čtyř branek. Tým spojených firem CGT + CBA byl důstojným soupeřem.
6) Metelesku blesku žádnou velkou bouřku nepředvedl.První seznámení s kolečkami bylo znát.To posílený Kahox se hned napoprvé představil pohlednou kombinační hrou. Nespěchal s unáhleným zakončením,hrou se bavil a školil často osamoceného golmana Hoffmana.Po Tomášovi Fořtovi se zapojil do OP in-line další extraligový hokejista Denis Kindl (Oceláři Třinec).
5)Bývalý Nuget,nyní pod názvem s dvěmi firmami CGT + CBA si na Slony z Dolní Moravy věřil, ale byl jejioch zaskočen solidní hrou. Tomáš Faltus s bilancí 3+2 vystřílel Slonům těsné vítězství.
4)Velká marodka Sršňů si vyžádala hostující posily. Vzájenmé utkání týmů složených z bývalých Pardálů a všech ostatních volných hráčů pak skončilo netradičně 10-10.
3)Heat Tech už toho najezdil na kolečkách víc a bylo to vidět. Bojovnost Kaprů na bod nedosáhla.
2)Raketový start do sezóny předvedl Flyers. Za 30 sekund hry už vedl 2-0 Pro Rychlé šípy to ale ještě nebyl ztracený zápas a málem ho otočil.
1)Hello Kitty bylo velkému favoritovi slušným soupeřem. Panda byla sice lepší a po zásluze nastřílela tucet branek, ale ani soupúeř střelecky nezahálel. Na první utkání měla hra slušnou úroveň.

 

 


IX. ročník  Stilmat Oblastního přeboru v in-line hokeji 2016!

STILMAT -Oblastní přebor 2016
            v in-line hokeji-9.ročník

Místo : Hala B. Modrého Lanškroun
Termín : květen až červenec 2016


 

SOUTĚŽNÍ  ŘÁD
 

Úvodem : Opět platí,že O.P. je určen pouze disciplinovaným , slušným hráčům. 
                  Ti druzí se buď ovládnou,nebo budou vyřazeni  a  O.P. hrát nebudou!
                OP není určen hráčům z vyšších soutěží in-line hokeje.                    Řed. OP, Jiří Černý.                                                                           

 

1. Technická ustanovení:
Účastníci startují v Oblastním přeboru v in-line hokeji na vlastní nebezpečí.
Soutěž řídí tříčlenný výkonný výbor (dále VV OP) složený ze zástupce pořadatele –
ředitele soutěže J. Černého a dvou zástupců týmů.
VV OP řeší všechny vzniklé sporné situace, vede disciplinární řízení s hráči, kteří opakovaně obdrží vyšší trest, za zvlášť hrubé zákroky či hrubé nesportovní chování. VV OP si vyhrazuje právo zastavit činnost nebo i vyloučit ze soutěže hráče, který se hrubě proviní proti pravidlům. Rozhodnutí VV OP je pro všechny účastníky OP závazné.
Komunikace: pomocí e-mailů s vedoucími týmů, telefonicky
Telef. – kancelář ZS 465 320 418, J. Černý 604 872 778, zs@tslan.cz.
Prezentace(rozpisy, výsledky, tabulky) :  na internetové stránce www.zslan.cz , na nástěnce v hale, v případě potřeby formou sdělení mailem. Novinové zpravodajství je pouze informativní.                                                 

 

2. Finanční náležitosti:
2.1.     FOND  OP – je utvořen ze startovného týmů  á 500,- Kč za tým(po termínu 700 ) . Nepatří sem úhrada za použití plochy.   Z fondu jsou hrazeny náklady na  chod soutěže, poháry a  ceny pro týmy a nejlepší jednotlivce. Podle VV lze čerpat finance na případné utkání výběrů , nebo další reprezentaci.
Fond OP je veden v rámci účetnictví T.S. Lanškroun s.r.o. a jednotlivé položky jsou řádně zdaněny.
2.2. Jistina 500,- Kč za tým, slouží k motivaci jednotlivých hráčů a týmů dodržovat pravidla a soutěžní řád. V případě bezproblémové sezóny se celá částka týmu vrátí po skončení O.P.  Pokud jistina některého týmu klesne na 100,- Kč (a méně), je tým povinen doplatit jistinu do výše 500,- Kč a to do sedmi dnů od upozornění.  VV OP sleduje s pomocí níže uvedené tabulky trestů( bod 5 j) přestupky.

2.3.  Cena pronájmu plochy (možno předem zamluvit trénink) je 400 Kč /60min. Po rozlosování  OP, je počet zápasů 15 nebo 16 pro tým uhradí každý tým- kompletní náklady na zajištění zápasů. Zajištění vlastních rozhodčích a tím nižší potřebnou částku,stejně jako jiný způsob platby,než hotově-je nutné předem dojednat s J.Černým.

 3.Podmínky účasti:        
3.1. Přihláška do Oblastního přeboru v in-line hokeji
Již je možné průběžně hlásit zájem,který bude aktuálně zveřejňován.  a poté potvrdit zaplacením startovného 500 Kč - do 13.dubna 2016.
Po 13.4. je startovné stanoveno na 700,- Kč.
Uzávěrka přihlášek s úhradou startovného(500,- později 700,-) a jistiny 500,-je  středa 20.4.2016
Při odhlášení ze soutěže se nic nevrací!
3.2)  Do 1.5. 2016 zaslat soupisku svého týmu na zs@tslan.cz 
3.3.) Před svým prvním soutěžním zápasem uhradí tým celou určenou částku za náklady na zápasy.
3.4.) Jednotné dresy s čísly od 1 do 99.

4. Systém soutěže  :
 4.1. Týmy jsou rozděleny do skupin pro omezení utkání soupeřů rozdílných kvalit.
4.2. Zápasy 4x12 min čistý čas,přestávky 2 min.   
Vítězství je za 2 body, remíza za 1 bod. V případě rovnosti bodů dvou či více týmů v konečné tabulce rozhoduje: 1. vzájemný zápas nebo minitabulka vzájemných zápasů, 2. rozdíl skóre, 3. podíl skóre, 4. vyšší počet vstřelených branek, 5. mimozápasové dodatečné nájezdy 6. Los
 

 

 

1 část

 

 

2 část

 

 

 

celkem

1

Čerti

6

zápasů

 

A

9

zápasů

 

15

1

Panda

6

zápasů

 

A

9

zápasů

 

15

1

Kahox

6

zápasů

 

A

9

zápasů

 

15

1

Metelesku blesku

6

zápasů

 

A

9

zápasů

 

15

1

Heat Tech

6

zápasů

 

 

 

 

 

 

1

Kapři Dlouhoňovice

6

zápasů

 

B

10

zápasů

 

16

1

Hello Kitty

6

zápasů

 

B

10

zápasů

 

16

 

 

 

 

 

B

10

zápasů

 

16

2

Flyers

6

zápasů

 

B

10

zápasů

 

16

2

 Stilmat

6

zápasů

 

B

10

zápasů

 

16

2

Rychlé šípy

6

zápasů

 

B

10

zápasů

 

16

2

Sloni Dolní Morava

6

zápasů

 

 

 

 

 

 

2

Pardálové

6

zápasů

 

C

9

zápasů

 

15

2

CGT +CBA

6

zápasů

 

C

9

zápasů

 

15

2

Sršni

6

zápasů

 

C

9

zápasů

 

15

 

 

 

 

 

C

9

zápasů

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

108


5. Výstroj hráčů:
Povinností každého hráče OP, je být vybaven in-line hokejovou výstrojí.

6. Řízení utkání, pravidla:
Jedná se o stručný výtah z různých verzí pravidel in-line(převážně IIHF) a hokejových. Při stejném, zažitém výkladu již zde nejsou zahrnuta.
 Místní úpravy pravidel:

1)vyhozený puk z vlastní poloviny výš než plexi, nebo přes hrazení v prostoru střídaček a mantinelu mezi nimi- trest 2min

2)Při kontaktu masky brankáře s pukem nemusí rozhodčí vždy přerušit hru.
3) Při  sporné situaci o platnosti gólu má možnost nařídit „rozhodující“ samostatný nájezd.
4)Gól platí i do mírně posunuté branky.
5)Plivání mimo vyhrazené místo-2min.
6)Přihrávka rukou a přerušení hry gólmanem je tolerováno po spojnici bodů vhazování u branky

-Zápas se skládá ze čtyř 12min čtvrtin čistého času. Soupeři zaujmou střídačky dle zápisu. Strany se mění po čtvrtinách pouze v případě zájmu obou týmů (např. při  oslnění gólmana sluncem). Přestávky trvají 2 minuty. Jednou za zápas může tým využít oddechový čas 30 sekund.

 

 

 

Týmy:

-tým musí mít vždy dostatečný počet hráčů  (tzn. stačit může i 4+1)
-pouze označený kapitán může požádat rozhodčího o diskusi.  Kapitánovi, nebo jakémukoli hráči, který protestuje proti výroku rozhodčího, se uloží osobní trest.

-před utkáním vyplní zápis

-při podobných dresech se „upraví“ hosté.

- Rozhodčí nemá povinnost čekat na hráče na vhazování. Po hvizdu počká 5 vteřin a může puk vhodit.

-

Tresty:

-při třetím menším trestu v utkání  stejnému hráči +10 min osobní trest
- Pokud při střídání hráč vstupující do hry nebo opouštějící hru záměrně zahraje kotouč svojí holí, bruslemi nebo rukama, nebo se dostane do kontaktu s protihráčem, zatímco hráč (buď vstupující nebo opouštějící hru) je stále na hřišti uloží se menší trest "za příliš mnoho hráčů na ploše".

-při vyloučení druhého hráče hraje tým ve dvou a další tresty se odkládají

-osobní trest do konce utkání,nebo 2x osobní trest 10 min - znamená automaticky zastavení činnosti hráči v následujícím utkání .
- za TH ,nebo za čtyři vyšší tresty (pětiminutové či desetiminutové) disciplinární řízení s možností vyloučení hráče ze soutěže

-vhazování po vyloučení u branky provinilého týmu

-2min. trest také za :

  - nezavření dvířek trestné
  - plivání mimo určené prostory

  - vyhození puku mimo hřiště z vlastní půlky, úmyslné všude
  - při  vhazování se žádný hráč nesmí dotýkat (holí či tělem odclonit) protihráče, dokud není po dokončeném vhazování rozehrán kotouč

  - úmyslné přerušení hry brankařem, který není evidentně atakován soupeřem (také,když může bez problému zachytit puk do zakázaného uvolnění)

-Trestné střílení:  -po faulu na hráče s pukem v útočné polovině, který neměl před sebou jiného soupeře
Gól neplatí : odrazem od rozhodčího,po kopnutí puku odrazem od kohokoli, úmyslně jinak než holí

Gól platí:po zásahu gólmanské masky,při posunuté brance,kdy brankovou čáru nahrazuje spojnice tyčí
Rozhodčí:

Je delegován pouze jeden a to regionální úrovně. Až další tři +brankové lze „dokoupit“ podle důležitosti vašeho utkání.

 

7. Nástup k utkání:.Před rozlosováním soutěže mohou týmy předložit seznam „nevhodných“ termínů. Pak  již zápasy mají pevně stanovené začátky.  Nenastoupí-li tým ani po 10 min k utkání,  bude zápas kontumován. Tým, který se nedostavil, zaplatí pokutu a plochu smí využít k tréninku druhé družstvo. Tým uvedený v zápisu jako domácí má právo volby barvy dresů. Hosté se musí přizpůsobit nebo vzít rozlišováky. Minimální počet hráčů ke hře je jeden brankář a čtyři hráči v poli.

6. Soupisky : obsahují:
- plný název týmu,
- údaje o vedoucím družstva (i hráč, příjmení, jméno, e-mail, telefon) a další kontaktní osobě.
- úplné údaje o hráčích  v poli a libovolný počet brankářů (není povinné vyplnit).   
Hráč v poli může hrát pouze za jeden tým OP. Brankáři budou na soupiskách průběžně doplňováni po aktivní účasti v zápase.
Dopisovat do soupisky lze i po 5.5.2016(kdy je termín odevzdání),ale už  za 50,- Kč/hráče.
Letos není určen OP hráčům z vyšších soutěží in-line hokeje,tj 1ligy,extraligy a zahraničních lig.
 

Tým může doplnit do zápasové soupisky přímo před zápasem  až 4 hráče typu HOST do celkem max.osmi hráčů v poli. HOST může být z jakékoli jiné soupisky OP, tedy i soupeře. Pozor - v  týmu,kde nastoupí hráč ke svému prvnímu zápasu OP, tak tam patří do soupisky!
Platí podmínky:
-HOST nesmí být  v průběhu OP 16 trestán vyšším trestem.

-HOST musí dále splňovat alespoň jedno kriterium:

    1) hráč je  starší  49 let , tj. roč 1967 a starší
    2) Ve svém týmu hrál minimálně 50 % zápasů a má aktuálním průměr kanadských bodů(viz web) :
a) max 2 body pro hostování ve „své“ a v „horší“  lize (čísla lig obráceně)
b)max 3 body  pro hostování v „lepší“ , vyšší lize (s menším číslem)
Předzápasové vzájemné dohody týmů o půjčení hráčů, nebo vědomé tolerování neoprávněného startu je možno za těchto podmínek:

1- V zápise budou, po oznámení rozhodčímu, uvedeny skutečné údaje.

2- soupeř se tímto zříká následného protestu

3- při náznaku neobjektivnosti se nezapisují statistiky


    7. Přestupy:
Přestupovat lze kdykoliv, ale pouze jedenkrát v průběhu sezony za poplatek 100,- Kč při souhlasu vedoucího mateřského týmu(M.t.) V případě nesouhlasu M.t. s přestupem může hráč po uplynutí 10 dní ode dne, kdy hrál naposled utkání OP za M.t., přestoupit i bez jeho souhlasu. Po dni 15.6.2016 smí hráč nastoupit do zápasu až po7 dnech od oznámení přestupu.

 

8. Zápis o utkání:
Natištění zápisu připravuje VV podle aktuálních stavů soupisek. Vedoucí domácího týmu si vyzvedne zápis v kanceláři, nebo u časomíry. Dopíše čísla hráčů (při stálých číslech budou předtištěna) , údaje o brankáři, přeškrtne jména hráčů, kteří v utkání nenastoupí a předá zápis hostům, kteří provedou totéž. Zápis musí být předán rozhodčímu nejdéle s úředním začátkem utkání. Za nevyplnění, či neúplné vyplnění zápisu následuje pokuta.
V soutěži se evidují odehraná utkání, vstřelené branky, nahrávky, vyšší tresty a součet trestných minut.

 

9. Protesty, konfrontace:
O konfrontaci může vedoucí družstva (pouze účastník daného utkání) rozhodčího požádat v průběhu utkání, které se musí však nejdříve dohrát. Konfrontaci provádí rozhodčí na tuto výzvu, nebo dle svého uvážení a to ihned po skončení zápasu, za účasti obou vedoucích v kabině rozhodčích. Může se jednat o kontrolu nejvýše u tří hráčů. Při nejasnosti rozhodčího porovnáním totožnosti hráče s občanským průkazem. Při zjištění neoprávněného startu hráče, kdy hraje jiný hráč, než je uveden na soupisce je rozhodčí povinen toto zapsat do zápisu o utkání. Tým je potrestán kontumačním výsledkem 0:5 a pokutou 300 Kč za každého neoprávněného hráče.
Protest proti neoprávněnému startu hráče může vedoucí družstva  daného utkání uplatnit do 48 hod po zápase. Poté se již žádné protesty neřeší.

10. Výměna termínů utkání:
Před zhotovením rozpisu zápasů mají vedoucí možnost vyčlenit nevhodné termíny, které mohou být zohledněny. Stanovený termín zápasu nelze zrušit. V naléhavých případech lze po dohodě s třetím týmem (nebo mezi čtyřmi) utkání „ vyměnit“. Zájemce musí tak učinit předem, dohodu si mezi třemi (čtyřmi) týmy sám dohodnout stanovisko předat vedení OP nejpozději 48 hodin před zahájením .
Utkání lze  přeložit na jiný, v programu haly volný  termín (a nevyužít daný termín) nejméně 5 dní předem při souhlasu soupeře a VV. Poplatek hradí tým, který výměnu chce.

10. Tresty, pokuty:
Vyloučený spolu s vedoucím týmu sleduje sám svůj zákaz startu v dalších utkáních. Nastoupí-li tento hráč přesto do utkání, ve kterém má zákaz startu, může být  z OP vyloučen. Mužstvo bude pokutováno a výsledek kontumován 0:5 v jeho neprospěch. Výši pokut a poplatků (strhávaných z jistiny) určuje sazebník.
Za trest do konce utkání,nebo  dva 10 min. tresty je automaticky stop na další zápas.
Za TH ,nebo za čtyři vyšší tresty (pětiminutové či desetiminutové) disciplinární řízení s možností vyloučení hráče ze soutěže


Sazebník poplatků a pokut :
Pozdní předání soupisky, nebo pozdní úhrada libovolného poplatku – 20 Kč /den
Pozdní nástup k utkání (do 10. minut) - 100 Kč
Přeložení zápasu v době menší než 60 hodin před zápasem, nebo nenastoupení se trestá pokutou 700Kč(z toho 500 pro soupeře)
Dopsání hráče na soupisku po 5.5. - 50.-Kč
Neoprávněný start hráče - 300 Kč a kont. 0:5
Přestup - 100,- Kč
Odhlášení týmu - 1500 Kč
Disciplinární řízení dle 5.c.,TH za 1 hráče - 100 Kč
Napadení rozhodčího - 300 Kč+ DŘ
Protest (v oprávněném příp. vrácen) - 500 Kč
Přeložení utkání - 100 Kč
Neúplný zápis - 50 Kč
Předčasně ukončené utkání-500,-
Další pokuty může V V LHL udělit do výše 500 Kč
 

5k. Hodnocení:
Ceny při slavnostním vyhlášení obdrží nejlepší týmy jednotlivých skupin OP. Dále budou vyhlášeni nejlepší hráči v kanadském bodování, brankář s nejnižším průměrem na utkání (musí odehrát alespoň polovinu utkání), brankář s nejvyšším počtem odchytaných min


J. Černý 604 872 778, zs@tslan.cz., www.zslan.cz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 604 872 778 e-mail: zs@tslan.cz

Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí

Doba provozu haly

src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">