< návrat zpět

in line OP 2012

 

 V sobotu 25.8.proběhlo předání pohárů OP in-line zůčastněným zástupcům. Ostatní si mohou poháry vyzvednout v hale. 

 

výsledky,soupisky s kontakty na týmy a golmany,statistiky  soutěže.................to vše najdete zde :  OP in line   

 

Choceňský Slavoj slaví celkové vítězství!!

   Lanškroun– Dalšími zápasy pokračovalo v místní hale B. Modrého třetí kolo Oblastního Stilmat přeboru v in-line hokeji, ve které se rozhodovalo o závěrečném pořadí v jednotlivých ligách v tomto ročníku. Na závěr se rozhodovalo v přímém souboji lanškrounských Čertů a choceňského Slavoje o prvenství. Choceňští zvládli zápas lépe a Čerti nakonec zápas dobrovolně ukončili předčasně za stavu 6:12. Ve druhé lize zdolal také v přímém souboji Žamberk ústecké Krajánky a obhájil první pozici (celkově šesté místo). Třetí ligu vyhrál bez porážky lanškrounský Dobel a čtvrtou ligu Pardálové Lanškroun.

  

Výsledky – 1. liga:

Čerti Lanškroun – Lokomotiva Česká Třebová 24:5,branky: Ondřej Šula 6, Jan Boruch 3, Vladimír Doha 3, Radek Fišer 3, Rostislav Pilavka 3, Michal Kilčický 3, Tomáš Brunec 3- Tomáš Vavřina 2, Miroslav Pachl 2, Miroslav Váně, Popeláři Libchavy – Panda team Lanškroun 5:6, branky: Martin Voleský 2, Jaroslav Vaňous 2, Jiří Sršeň – Tomáš Pachl 2, Radek Novák, Patrik Konečný, Dominik Fořt, Radovan Fořt, Slavoj Choceň – Lokomotiva Česká Třebová 10:7, branky: Jan Krejza 3, Aleš Vích 2, Radim Voříšek 2, Jaromír Vích, Petr Jelínek, Pavel Držmíšek – Radek Morkes 2, Miroslav Váně 2, Libor Teplý, Jan Chudý, Miroslav Resler, Popeláři Libchavy – Lokomotiva Česká Třebová 7:8, branky: Martin Kolář 3, Jiří Sršeň 2, Martin Voleský, Leoš Dostál – Radek Morkes 2, Martin Morkes 2, Jan Chudý 2, Libor Teplý, Filip Večeř, Slavoj Choceň – Panda team Lanškroun 8:4, branky: Jan Krejza 7, Pavel Držmíšek – Tomáš Pachl 2, Vít Brejša, Patrik Konečný, Slavoj Choceň – Popeláři Libchavy 23:3, branky: Držmíšek Pavel 8, Jan Krejza 6, Jan Peška 5, Aleš Vích 4 – Libor Mikulecký 2, Jiří Dytrt, Čerti Lanškroun – Popeláři Libchavy 17:4, branky: David Langr 6, Michal Kilčický 4, Jan Nastoupil 2, Ondřej Šula 2, Rostislav Pilavka 2, Jan Boruch – Jiří Hozák 2, Libor Mikulecký, Miroslav Häusler, Panda team Lanškroun – Lokomotiva Česká Třebová 8:17, branky: Tomáš Pachl 3, Patrik Konečný 3, Radek Novák, Miroslav Pachl – Tomáš Vavřina 5, Filip Večeř 4, Miroslav Váně 3, Libor Paclík 2, radek Morkes, Libor Teplý, Jan Janoušek Čerti Lanškroun – Slavoj Choceň 6:12, branky: Michal Kilčický 2, Radek Fišer, Jan Boruch, David Langr, Vladimír Doha, Ondřej Šula – Jan Peška 4, Pavel Držmíšek 3, Jan Krejza 3, Aleš Vích, Radim Voříšek,  Čerti Lanškroun – Panda team Lanškroun 5:0 Kontumačně.

 

 

 

Tabulka 1. ligy:

1

Slavoj Choceň (1.)

4

4

0

0

53

:

20

8

2

Čerti Lanškroun (2.)

4

3

0

1

52

:

21

6

3

Lokomotiva Česká Třebová (3.)

4

2

0

2

37

:

49

4

4

Panda team Lanškroun (4.)

4

1

0

3

18

:

35

2

5

Popeláři Libchavy (5.)

4

0

0

4

19

:

54

0

 

Kanadské bodování – 1. liga

 

Příjmení

Jméno

Narozen

Tým

průměr

Gó.

As.

Bo.

Tr.

1

Krejza

Jan

880415

CHO

5,5

14

52

25

77

0

2

Vích

Aleš

821231

CHO

4,1

12

31

18

49

0

3

Držmíšek

Pavel

820927

CHO

3,4

13

26

18

44

0

4

Šula

Ondřej

870928

ČER

3,7

12

23

21

44

0

5

Kilčický

Michal

801227

ČER

3,4

12

23

18

41

20

6

Váně

Miroslav

911018

LOK

2,8

13

26

11

37

0

7

Voleský

Martin

910510

POP

3,4

11

22

15

37

0

8

Voříšek

Radim

890220

CHO

3,1

12

21

16

37

0

9

Konečný

Patrik

910521

PAN

2,8

12

23

10

33

0

10

Brunec

Tomáš

 

ČER

4,1

8

18

15

33

0

11

Pachl

Tomáš

900425

PAN

2,5

13

16

17

33

0

12

Pilavka

Rostislav

790228

ČER

4,0

8

18

14

32

0

13

Večeř

Filip

810624

LOK

2,6

12

11

20

31

14

Teplý

Libor

810406

LOK

2,1

14

20

10

30

10

15

Langr

David

840911

ČER

3,2

9

19

10

29

0

16

Mík ml.

Petr

911209

PAN

2,4

12

14

15

29

0

17

Janoušek

Jan

810321

LOK

3,2

9

11

18

29

0

18

Morkes

Radek

790312

LOK

2,1

13

12

15

27

0

19

Fišer

Radek

870629

ČER

2,4

11

14

12

26

0

20

Sršeň

Jiří

751202

POP

1,8

13

16

8

24

0

21

Resler

Tadeáš

891207

PAN

2,7

9

16

8

24

0

22

Voleský

Petr

771006

POP

2,4

9

13

9

22

0

23

Zahradník

Jan

751121

POP

1,6

14

12

10

22

0

24

Doha

Vladimír

790728

ČER

2,6

8

13

8

21

0

25

Boruch

Jan

920701

ČER

1,5

13

13

7

20

0

26

Vavřina

Tomáš

681230

LOK

1,9

10

9

10

19

10

27

Půhoný

Jiří

920827

CHO

4,5

4

11

7

18

0

28

Luňák

Filip

 

CHO

1,9

9

9

8

17

0

29

Paclík

Libor

770317

LOK

1,9

9

6

11

17

0

30

Brejša

Vít

920601

PAN

1,3

12

5

11

16

0

31

Vích

Jaromír

760217

CHO

2,0

7

7

7

14

25

32

Trávníček

Martin

861018

POP

1,4

10

4

10

14

0

33

Markl

Tomáš

950321

ČER

1,8

8

3

11

14

20

34

Peška

Jan

 

HCHO

6,5

2

9

4

13

0

35

Papáček

Jan

790412

POP

1,6

8

7

6

13

0

36

Fořt

Radovan

650214

Čer

3,3

4

6

7

13

0

37

Novák

Radek

880722

PAN

1,2

11

6

7

13

0

38

Vaňous

Vojtěch

853003

POP

1,3

9

8

4

12

0

39

Vaňous

Jaroslav

810514

POP

0,9

13

6

6

12

0

40

Dytrt

Jiří

720228

POP

1,8

6

5

6

11

0

41

Pachl

Miroslav

670129

LOK

1,4

7

4

6

10

20

42

Veselý

Josef

760929

CHO

1,4

7

3

7

10

0

43

Martinek

Radek

870307

CHO

1,4

7

1

9

10

0

44

Nastoupil

Jan

940912

ČER

1,1

8

4

5

9

0

45

Hozák

Jiří

780526

POP

1,3

6

5

3

8

0

46

Chudý

Jan

910228

HLOK

2,7

3

5

3

8

0

47

Studnička

Michal

880904

CHO

1,6

5

4

4

8

0

48

Jelínek

Petr

830527

CHO

1,2

6

2

5

7

0

49

Morkes

Martin

800426

LOK

1,0

6

5

1

6

0

50

Nastoupil

Jan

 

HPAN

6,0

1

4

2

6

0

51

Doha

Vladimír

790728

HLOK

5,0

1

4

1

5

0

52

Vičar

Matěj

920422

PAN

0,5

11

2

3

5

0

53

Vích

Jaromír  st

52????

CHO

1,3

4

0

5

5

0

54

Kolář

Martin

760803

HPOP

4,0

1

3

1

4

0

55

Obst

Jan

890910

PAN

0,4

10

1

3

4

0

56

Pachl

Miroslav

670129

HPAN

4,0

1

1

3

4

0

57

Resler

Miroslav

680305

HPAN

4,0

1

1

3

4

0

58

Mikulecký

Libor

830929

POP

1,5

2

3

0

3

0

59

Fořt

Dominik

890917

PAN

1,0

3

3

0

3

0

60

Sedláček

Michal st.

720517

Čer

1,5

2

2

1

3

0

61

Kraitl

Stanislav

660328

POP

0,3

9

0

3

3

0

62

Smutek

Jan

841117

CHO

1,0

3

0

3

3

0

63

Häusler

Miroslav

820404

HPOP

2,0

1

1

1

2

0

64

Řepková

Monika

715410

HPOP

1,0

2

1

1

2

0

65

Dostál

Leoš

820517

POP

2,0

1

1

1

2

0

66

Resler

Miroslav

680305

HLOK

2,0

1

1

1

2

0

67

Vychytil

Jan

820427

POP

1,0

1

1

0

1

0

68

Kollert

Jiří

890819

PAN

1,0

1

1

0

1

0

69

Fořt

Radovan

650214

HPAN

1,0

1

1

0

1

0

70

Horák

Karel

741024

POP

1,0

1

0

1

1

0

71

Babák

David

770109

HPOP

1,0

1

0

1

1

72

Jetmar

Jan

920412

LOK

0,0

1

0

0

0

0

73

Pachl

Tomáš

900425

HLOK

0,0

1

0

0

0

0

74

Mík  St

Petr

610818

HLOK

0,0

1

0

0

0

0

Brankáři 5 a více zápasů:

1

Stárek

David

900712

golPOP

4,6

7

32

0

32

0

2

Jeřábek

Michal

771223

golCHO

5,8

11

64

0

64

0

3

Weis

 Martin

 

golČer

6,5

13

85

0

85

4

Preisler

Martin

791420

golLOK

8,7

14

122

0

122

0

5

Jansa

Tomáš

930612

golPan

9,0

9

81

0

81

0

6

Wotawa

Daniel

881029

golPOP

10,2

6

61

0

61

0

Brankáři 4 a méně zápasů:

7

Lakota

Martin

 

golCHO

3,0

1

3

0

3

0

8

Severín

Zdeněk

 

golCHO

4,5

2

9

0

9

0

9

Jansa

Tomáš

930612

golPOP

7,0

2

14

0

14

0

10

Strouhal

Tomáš

 

golPan

9,0

4

36

0

36

0

 

 

 

Výsledky – 2 liga:

IHC Králíky – Kapři Dlouhoňovice 13:6, branky: Michal Šverák 5, Jaroslav Kostůr 3, Jan Milták 2, Jaroslav Šponar 2, David Šverák – Jan Smejkal 3, David Baier 2, Václav Dvořák IHC Králíky – Kohouti Česká Třebová 4:4, branky: Jaroslav Šponar 2, Jan Milták, Martin Šponar – Břetislav Zeman 2, Radek Mňuk, David Kmošek, Kohouti Česká Třebová – Kapři Dlouhoňovice 10:7, branky: Miroslav Lustyk 3, Jaroslav Kopecký 2, Michal Mrštný 2, Lukáš Rybka 2, Ondřej Mistr – Marek Keprta 3, Václav Dvořák 2, David Hrčka, Aleš Krejčí, Stilmat Žamberk – Kohouti Česká Třebová 11:2, branky: David Kubíček 3, Kryštof Chmelan 2, Petr Nosál 2, David Brožek, Martin Brožek, Tomáš Brožek, Tomáš Diblík – Miroslav Lustyk, Jaroslav Kopecký, Stilmat Žamberk – Kapři Dlouhoňovice 16:6, branky: Tomáš Diblík 3, Kryštof Chmelan 3, Miroslav Resler 3, Tomáš Brožek 2, David Kubíček 2, Petr Nosál 2, Martin Brožek – David Hrčka 2, David Baier 2, Jan Smejkal, Václav Dvořák, IHC Králíky – Krajánci Ústí nad Orlicí 11:11, branky: Jaroslav Šponar 5, Michal Šverák 4, Jan Milták, Martin Šponar – Lukáš Musil 5, Petr Šána 3, Jan Peška 2, Josef Crha, Stilmat Žamberk – IHC Králíky 6:4, branky: Tomáš Diblík 3, David Brožek, Tomáš Brožek, Petr Nosál – Michal Šverák 2, Martin Šponar, Jaroslav Kostůr, Krajánci Ústí nad Orlicí – Kapři Dlouhoňovice 16:6, branky: Petr Šána 4, Lukáš Musil 3, Jan Peška 3, Michael Resler 3, Josef Crha, Tomáš Lesák, Pavel Musil – Tomáš Plundra 2, Václav Dvořák 2, Marek Keprta, David Baier, Kohouti Česká Třebová – Krajánci Ústí nad Orlicí 2:11, branky: Ondřej Mistr, Miroslav Lustyk – Tomáš Lesák 3, Jan Peška 3, Pavel Musil 2, Petr Šána 2, Josef Crha, Stilmat Žamberk – Krajánci Ústí nad Orlicí 9:3, branky: Tomáš Diblík 3, David Kubíček 3, Martin Brožek, Kryštof Chmelan, Petr Nosál – Jan Peška 2, Pavel Musil.

 

Tabulka 2. ligy:

1

Stilmat Žamberk (6.)

4

4

0

0

42

:

15

8

2

Krajánci Ústí nad Orlicí (7.)

4

2

1

1

41

:

28

5

3

IHC Králíky (8.)

4

1

2

1

32

:

27

4

4

Kohouti Česká Třebová (9.)

4

1

1

2

18

:

33

3

5

Kapři Dlouhoňovice (10.)

4

0

0

4

25

:

55

0

 

Kanadské bodování – 2. liga

 

Příjmení

Jméno

Narozen

Tým

průměr

Gó.

As.

Bo.

Tr.

1

Šponar

Jaroslav

790409

Krá

4,5

15

33

35

68

0

2

Šverák

Michal

901206

Krá

4,3

13

38

18

56

0

3

Dvořák

Václav

710301

KAP

3,5

12

27

15

42

0

 

4

Plundra

Tomáš

870707

KAP

3,4

12

21

20

41

0

 

5

Lustyk

Miroslav

831005

Koh

3,1

13

30

10

40

0

6

Nosál

Petr

800204

STI

2,6

15

19

20

39

0

 

7

Smejkal

Jan

790718

KAP

3,5

11

26

12

38

0

 

8

Kubíček

David

830924

STI

2,5

14

19

16

35

0

 

9

Milták

Jan

571219

Krá

2,3

15

15

20

35

0

10

Baier

David

850319

KAP

3,4

10

21

13

34

0

 

11

Resler

Michael

621203

KRJ

2,4

14

15

19

34

10

 

12

Peška

Jan

901229

KRJ

3,4

9

19

12

31

0

 

13

Musil

Lukáš

831027

KRJ

2,6

11

15

14

29

0

 

14

Keprta

Marek

900903

KAP

1,9

15

10

19

29

0

 

15

Resler

Miroslav

680305

STI

2,0

14

20

8

28

0

 

16

Šponar

Martin

880315

Krá

2,2

13

14

14

28

0

17

Diblík

Tomáš

811101

STI

2,1

11

16

7

23

0

 

18

Soukup

Michal

870305

Koh

1,5

15

14

8

22

0

19

Brožek

Martin

871001

STI

1,6

14

14

8

22

0

 

20

Brožek

Tomáš

830105

STI

1,6

14

11

11

22

20

 

21

Šána

Petr

830218

KRJ

1,9

11

15

6

21

10

 

22

Hrčka

David

881022

KAP

1,8

12

12

9

21

0

 

23

Steinmetz

Karel

861124

Koh

1,7

12

8

12

20

0

24

Crha

Josef

731210

KRJ

1,8

11

5

15

20

0

 

25

Lesák

Tomáš

690622

KRJ

1,5

12

8

10

18

0

 

26

Feranec

Karel

831231

Krá

1,1

14

10

6

16

0

27

Chmelan

Kryštof

930510

STI

1,8

9

9

7

16

0

 

28

Kmošek

David

900710

Koh

1,1

14

7

9

16

0

29

Doleček

Jakub

860603

KAP

1,1

14

4

12

16

0

 

30

Kopecký

Jaroslav

830903

Koh

1,5

10

9

6

15

0

31

Šverák

David

930818

Krá

2,3

6

8

6

14

0

32

Mistr

Ondřej

881026

Koh

1,1

13

8

6

14

0

33

Zeman

Břetislav

750522

Koh

1,6

9

7

7

14

0

34

Musil

Pavel

611004

KRJ

1,0

14

7

7

14

0

 

35

Šembera

Petr

720606

Krá

1,0

14

6

8

14

0

36

Mrštný

Michal

921020

Koh

1,1

12

9

4

13

0

37

Brožek

David

780125

STI

0,9

14

9

4

13

0

 

38

Bohatý

Michal

820212

KRJ

0,7

13

6

3

9

0

 

39

Kostůr

Jaroslav

870308

Krá

0,8

12

5

4

9

0

40

Mňuk

Radek

720602

Koh

0,8

11

5

4

9

0

41

Nespěšný

Lubomír

821210

KRJ

3,0

2

2

4

6

 

42

Krkavec

David

921016

KAP

0,5

12

1

5

6

0

 

43

Toman

René

740529

KAP

1,7

3

3

2

5

0

 

44

Rybka

Lukáš

850918

Koh

4,0

1

2

2

4

0

45

Keprta

Miroslav

930715

KAP

0,3

9

1

2

3

0

 

46

Milták

Petr

840812

Krá

0,3

9

0

3

3

10

47

Morávek

Jan

970116

KAP

1,0

2

2

0

2

0

 

48

Vencl

Radek

740327

STI

0,3

7

1

1

2

0

 

49

Häusler

Miroslav

 

HSTI

2,0

1

1

1

2

 

50

Pokorný

Pavel

760627

KRJ

0,7

3

0

2

2

0

 

51

Krejčí

Aleš

950417

HKAP

0,5

2

1

0

1

0

 

52

Mistr

Jakub

820605

Koh

1,0

1

0

1

1

0

53

Břehovský

Marek

761027

KAP

1,0

1

0

1

1

0

 

54

Jandera

Jaroslav

770426

KRJ

0,5

2

0

1

1

0

 

55

Ulrich

Tomáš

650525

STI

0,0

2

0

0

0

0

 

56

Pachl

Tomáš

900425

HKRJ

0,0

1

0

0

0

0

 

Brankáři 5 a více zápasů:

 

1

Opravil

Martin

921025

golKrá

4,6

8

37

0

37

0

 

2

Ehrenberger

Radek

820815

golKoh

6,1

14

86

2

86

0

 

3

Toman

René

740529

golSTI

6,2

15

93

2

93

0

 

4

Strouhal

Tomáš

880519

golKrá

6,7

6

40

0

40

0

 

5

Hrdina

Libor

720904

golKap

7,6

15

114

0

114

0

 

6

Beneš

Milan

911106

golKraj

9,5

11

104

0

104

0

 

Brankáři 4 a méně zápasů:

 

7

Nečas

Karel

650416

golKraj

3,0

1

3

0

3

0

 

8

Kalianko

Pavel

880729

golKrá

6,0

1

6

0

6

0

 

9

Wotawa

Daniel

881029

golKRJ

8,3

3

25

0

25

0

 

10

Strouhal

Tomáš

880519

golKoh

10,0 

1

10

0

10

0

 

--

bez gólmana

xxx

xxx

golKoh

1,0

1

1

0

1

0

 

                             

 

 

 

 

 

Výsledky – 3 liga:

Dobel Lanškroun – Hello Kitty Letohrad 6:4, branky: Radovan Fořt 2, David Tichý, David Bednář, Petr Vejchoda, Jan Dušek – Miroslav Häusler 2, Tomáš Maleček, Václav Adler, Hello Kitty Letohrad – Orlíci Lanškroun 12:8, branky: David Babák 5, Miroslav Häusler 3, Václav Adler 3, Josef Matyáš – Adam Brýdl 3, Dominik Marek 2, Michal Sedláček, Jakub Janiš, Aleš Krejčí, Dobel Lanškroun – Nuget Šumperk 7:4, branky: David Tichý 4, David Bednář, Michal Janků, Jan Dušek - Michal Budina 2, Roman Budina, Monika Řepková, Dobel Lanškroun – Orlíci Lanškroun 10:4, branky: David Tichý 3, Petr Mík st. 3, David Bednář, Jan Juřina, Jiří Mareš, Filip Gremlica – Michal Janík 2, Jakub Janiš, Aleš Krejčí, Hello Kitty Letohrad – Nuget Šumperk 7:8, branky: Karel Maleček 2, Tomáš Maleček, Miroslav Häusler, Josef Matyáš, Václav Adler, Jan Pácal – Aleš Holík 6, Roman Budina, Roman Mazák, Orlíci Lanškroun – Nuget Šumperk 7:7, branky: Aleš Holík 4, Michal Budina 2, Roman Budina – Dominik Kačerovský 4, Michal Sedláček, Aleš Krejčí, Michal Janík.

 

Tabulka 3. ligy:

1

Dobel Lanškroun (11.)

3

3

0

0

23

:

12

6

2

Nuget Šumperk (12.)

3

1

1

1

19

:

21

3

3

Hello Kitty Letohrad (13.)

3

1

0

2

23

:

22

2

4

Orlíci Lanškroun (14.)

3

0

1

2

19

:

29

1

 

Kanadské bodování – 3. liga

 

Příjmení

Jméno

Narozen

Tým

průměr

Gó.

As.

Bo.

Tr.

1

Häusler

Miroslav

820404

HKI

4,6

14

42

23

65

10

2

Adler

Václav

821007

HKI

3,0

15

25

20

45

0

3

Babák

David

770109

HKI

3,1

14

21

22

43

0

4

Kačerovský

Dominik

960329

ORL

3,3

12

27

13

40

0

5

Tichý

David

780707

DOB

2,6

14

23

14

37

0

6

Krejčí

Aleš

950417

ORL

2,1

15

22

9

31

0

7

Budina

Michal

780504

NUG

4,3

7

21

9

30

20

8

Bednář

David

780408

DOB

2,0

14

14

14

28

0

9

Vejchoda

Petr

900606

DOB

2,3

12

21

6

27

20

10

Matyáš

Josef

860223

HKI

1,7

14

13

11

24

0

11

Holík

Aleš

780406

NUG

3,8

6

16

7

23

20

12

Dušek

Jan

850702

DOB

1,6

14

9

14

23

0

13

Maleček

Tomáš

880713

HKI

1,5

14

10

11

21

0

14

Juřina

Jan

851130

DOB

1,8

11

13

7

20

10

15

Sedláček

Michal

961118

ORL

1,8

11

13

7

20

0

16

Škorpil

Zbyněk

711028

HKI

1,4

13

11

7

18

10

17

Marek

Dominik

971218

ORL

1,4

13

9

9

18

0

18

Budina

Roman

750513

NUG

2,0

9

7

11

18

0

19

Janík

Michal

960525

ORL

1,8

9

9

7

16

0

20

Maleček

Karel

631112

HKI

1,4

10

6

8

14

10

21

Mík  st

Petr

610818

DOB

1,0

13

8

5

13

0

22

Janků

Michal

710121

DOB

1,0

13

3

10

13

10

23

Mareš

Jiří

711021

DOB

1,0

12

3

9

12

0

24

Mareš  ml

Jiří

951020

ORL

0,8

13

2

8

10

0

25

Brýdl

Adam

950718

ORL

0,8

12

4

5

9

0

26

Janiš

Jakub

961118

ORL

0,9

8

3

4

7

0

27

Hrabal

Ladislav

940120

ORL

2,3

3

3

4

7

0

28

Kollert

Ladislav

760808

NUG

0,7

9

2

4

6

0

29

Pácal

Jan

820912

HKI

0,5

10

4

1

5

0

30

Markl st.

Tomáš

711228

ORL

1,0

5

4

1

5

0

31

Řepková

Monika

700410

NUG

0,6

8

3

2

5

20

32

Mazák

Roman

700305

NUG

0,6

8

2

3

5

0

33

Hrabal

Tomáš

981122

ORL

1,0

5

2

3

5

0

34

Fořt

Radovan

650214

HDOB

 1,3

 3

3

1

4

0

35

Gremlica

Filip

830126

DOB

1,0

3

2

1

3

0

36

Pachl

Miroslav

670129

HNUG

3,0

1

1

2

3

0

37

Diblík

Tomáš

811101

HHKI

2,0

1

2

0

2

0

38

Kutal

Mirek

760615

NUG

0,5

4

1

1

2

0

39

Kolář

Martin

760803

NUG

1,0

2

1

1

2

0

40

Kovář

Petr

640911

HKI

1,0

2

0

2

2

0

41

Grund

Matěj

930625

HKI

2,0

1

0

2

2

0

42

Petruň

Jiří

760401

NUG

0,5

2

1

0

1

0

43

Mík

Petr  st

610818

HNUG

0,5

2

1

0

1

0

44

Vlček

David

940919

ORL

1,0

1

1

0

1

0

45

Keprta

Miroslav

930715

HORL

0,3

3

0

1

1

0

46

Chudý

Jan

910228

HKI

0,5

2

0

1

1

0

47

Jendřišák

Vítězslav

810828

NUG

0,5

2

0

1

1

0

48

Pilát

Jaroslav

891215

NUG

0,5

2

0

1

1

0

49

Ptáček

Jiří

700818

NUG

0,0

8

0

0

0

0

50

Doleček

David

???

DOB

0,0

1

0

0

0

0

51

Večeř

Filip

810624

HHKI

0,0

1

0

0

0

0

Brankáři 5 a více zápasů:

1

Šťovíček

Michal

790131

golHKI

6,8

12

82

0

82

0

2

Keprta

Patrik

961003

golORL

7,0

14

98

0

98

0

3

Wotawa

Daniel

881029

golDob

8,4

14

117

0

117

0

4

Volf

Martin

731124

golNug

10,5

8

84

0

84

0

Brankáři 4 a méně zápasů:

5

Jansa

Tomáš

930612

golHKI

6,0

3

18

1

18

0

6

Dostál

Ondřej

???

golNug

6,0

2

12

0

12

0

7

Wotawa

Daniel

881029

golORL

7,0

1

7

0

7

0

 

 

Výsledky – 4liga:

Pardálové Lanškroun – Flyers Česká Třebová 6:5, branky: Pavel Musil 2, Jan Koutský ml. 2, Václav Mík, jan Koutský st. – Roman Mastík 2, Jaroslav Žídek, Miroslav Dejdar, Petr Blažek, Pardálové Lanškroun – IHC Horní Čermná 8:3, branky: Jan Koutský ml. 4, Josef Luka 2, Martin Žák, Jiří Černý – Petr Koudelka 2, Martin Maršík, Flyers Česká Třebová – IHC Horní Čermná 9:2, branky: Tomáš Bělka 3, Tomáš Nastoupil 3, Roman Mastík 2, Milan Arnold – Michal Mareš, Martin Ryšan.  

 

Tabulka 4 ligy:

1

Pardálové Lanškroun (15.)

2

2

0

0

14

:

8

4

2

Flyers Česká Třebová (16.)

2

1

0

1

14

:

8

2

3

IHC Horní Čermná (17.)

2

0

0

2

5

:

17

0

 

 

Kanadské bodování – 4. liga

 

Příjmení

Jméno

Narozen

Tým

průměr

Gó.

As.

Bo.

Tr.

 

1

Koutský ml.

Jan

941221

Par

3,2

13

27

14

41

0

 

2

Černý

Jiří

580122

Par

2,4

14

16

18

34

0

 

3

Blažek

Petr

780821

Fly

1,7

13

10

12

22

0

 

4

Mastik

Roman

750307

Fly

1,5

13

10

9

19

10

 

5

Šrámek

Miroslav

640717

Par

1,3

14

8

10

18

0

 

6

Žák

Martin

880831

Par

1,3

12

13

3

16

0

 

7

Šilar

Karel

830713

HČE

1,0

14

9

5

14

0

 

8

Dejdar

Miroslav

721229

Fly

1,0

14

5

9

14

0

 

9

Maršík

Martin

741220

HČE

1,0

13

9

4

13

0

 

10

Bělka

Tomáš

920403

Fly

1,3

9

11

1

12

10

 

11

Gremlica

Milan

760319

Fly

1,5

8

8

4

12

0

 

12

Koutský

Jan

711022

Par

0,9

13

1

11

12

20

 

13

Tölg

Vlastimil

721204

Fly

1,0

11

8

3

11

0

 

14

Kubát

Jiří

760806

Fly

0,8

13

4

7

11

0

 

15

Žídek

Jaroslav

851217

Fly

1,1

9

6

4

10

0

 

16

Koudelka

Petr

 

HČE

0,9

10

6

3

9

0

 

17

Luka

Josef

750723

Par

0,7

11

6

2

8

0

 

18

Matoušek

Jirka

 

HČE

0,6

12

3

4

7

0

 

19

Arnold

Milan

720131

Fly

0,6

12

3

4

7

0

 

20

Pavlíček

Michal

780923

Par

0,6

11

2

5

7

0

 

21

Ryšan

Martin

740727

HČE

0,8

8

3

3

6

0

 

22

Mík

Václav

530720

Par

0,4

14

1

5

6

0

 

23

Karlík

Martin

 

HČE

0,9

7

0

6

6

0

 

24

Mík st.

Petr

 

HHČE

2,5

2

4

1

5

0

 

25

Karlík

Mikuláš

 

HČE

1,7

3

1

4

5

0

 

26

Jandera

Jaroslav

 

HČE

1,0

4

3

1

4

0

 

27

Langr

Martin

880111

HČE

2,0

2

2

2

4

0

 

28

Mareš

Michal

780823

HČE

0,3

9

3

0

3

0

 

29

Párent

Lukáš

 

HČE

0,8

4

3

0

3

0

 

30

Nastoupil

Tomáš

790328

Fly

1,5

2

0

3

3

0

 

31

Musil

Pavel

611004

HPAR

2,0

1

2

0

2

0

 

32

Valouch

 

 

HČE

2,0

1

1

1

2

0

 

33

Ptáček

Jiří

 

HHČE

0,4

5

0

2

2

0

 

34

Žalio

Robert

700909

Par

1,0

1

1

0

1

0

 

35

Schwab

Pavel

690709

Par

1,0

1

1

0

1

0

 

36

Šourek

Michal

 

HČE

0,3

3

1

0

1

0

 

37

Klacl

Daniel

780914

Fly

0,3

4

1

0

1

0

 

38

Augustin

Martin

780823

HČE

0,5

2

0

1

1

0

 

39

Kollert

Ladislav

 

HHČE

1,0

1

0

1

1

0

 

40

Mík st

Petr

610818

HPAR

0,0

3

0

0

0

0

 

41

Strouhal

David

 

HČE

0,0

1

0

0

0

0

 

42

Šrámek

Miroslav

 

HHČE

0,0

1

0

0

0

0

 

Brankáři 5 a více zápasů:

1

Mazal

Patrik

920510

golFly

5,7

13

74

0

74

0

 

2

Hrdina

Libor

720409

golPar

8,2

10

82

0

82

0

 

3

Rebhán

David

 

golHČE

13,3

9

120

0

120

0

 

Brankáři 4 a méně zápasů:

4

Wotawa

Dan

 

golHČE

5,7

3

17

0

17

0

 

5

Švec

Kamil

691111

golPar

6,3

4

25

0

25

0

 

6

Ehrenberger

Radek

820816

golFly

9,0

1

9

0

9

0

 

7

Kopa

Václav

 

golHČE

11,5

2

23

0

23

0

 

Soutěžní řád pro STILMAT OP 2012 je zde:  SŘ 

 

 

Vážení účastníci OP in-line. Dovoluji si reagovat na dva kritizované body soutěže. Vzhledem k zájmu o vysokou sportovní i organizační úroveň OP dochází operativně k upřesnění pravidel.

 

1)    HOST

Zamýšlená pomoc, aby se mohlo utkání při nedostatku hráčů odehrát se při úspěšném HOSTovi opět obrací proti „špatným pravidlům“ a tedy tomu,kdo to vymyslel…..Jelikož se nedá zavděčit všem(na což jsem si již zvykl) a nikdo žádný návrh předem nedá, tak se bude SŘ(soutěžní řád) stále doplňovat o nové zkušenosti. Za dalších pár let to třeba bude ono.

Doplnění SŘ:
Tým může doplnit max. 2 hráče typu HOST do max. osmi hráčů na zápas. HOST může být z jakékoli jiné soupisky OP,tedy i soupeře. Pozor - v  týmu,kde nastoupí hráč ke svému prvnímu zápasu OP 2012,tak tam patří do soupisky!

-HOST musí  být hráč starší  45 let.
-hráč  mladší 45 let,který má ve statistikách aktuální průměr bodů na zápas ve svém domovském týmu 2 a vyšší - nesmí hostovat ve své a nižší  skupině(např ze sk.C  ve sk.D,nebo E).
- jiný HOST-  pouze hráč  při písemném souhlasu předem všech soupeřů ve skupině
    V průběhu OP může tým využít celkově výpomoc  HOSTa  10x zdarma, pak vždy za 100,-Kč.

2)      Zrušení utkání „na poslední chvíli“

Degradací soutěže je zrušení zápasu několik hodin před zápasem. Viz dnešní postup Stilmatu pro zápas s Chocní!  Soutěžní řád tuto situaci nepředpokládal  a proto se nově přidává do SŘ:

Přeložení zápasu v době menší než 60 hodin před zápasem, nebo nenastoupení se trestá pokutou 700Kč(z toho 500,- pro soupeře).

 


Je jisté,že pro určitou část účastníků budu opět za blba,když si upravuji pravidla v rozehrané soutěži. Pro ostatní,kterých je snad víc,to bude doufám přínos.

P.S.  Znovu apeluji na nutnost dodat data narození  hráčů. U koho nejsou ve statistikách,tak jsem je neobdržel!
A zase znovu upozorňuji na nutnost zaplacení soutěže. Je již více než měsíc po termínu. Podle SŘ -20Kč/den -pokuty !?  

 

Tak tedy závěrem prosím o dodržování pravidel,jak na hřišti,tak podle SŘ.  J.Černý

 

   Šourek Michal   ( Mistrovice)      tel. 739 690 071  hledá volno v týmu 
jako hráč ,nebo i  jako   za brankář  u libovolného týmu OP pro zápasy,nebo treninky.

Další volní hráči (golmani) bez angažmá -pošlete mail -   týmy( např. H.Čermná hladá spoluhráče)
 
Kontakty na golmany jsou nově umístěny v sekci OP in-line za soupiskami !
 
Pošlete telefony na další golmany! Všem se tento seznam bude hodit.

Urychleně zkontrolujte své soupisky - narození ve tvaru rrmmdd (dnes 120421) nutné


1)Tým A skupiny Nuget po přihlédnutí ke své hráčské kvalitě a dosavadním výsledkům přišel s požadavkem o zařazení do B skupiny. Vzhledem k rozehrané soutěži však nejde nic vymýšlet. Další  zápasy ve sk.A Nuget tedy prohrává kontumačně 0-5.  Termíny zápasů Nugetů ale platí a odehraje se náhradní  přátelský zápas  řízený rozhodčím. Nuget vždy zajistí jednoho brankaře a 6-8 libovolných hráčů. "Promíchání " kádrů a rozdělení ze všech hráčů na domácí a hosty se provede těsně před začátkem pomocí rozlišováků.
Tento stav platí pouze pro A skupinu.  Po sestupu Nugetu půjde vše postaru.

2)Stále někteří váháte s úhradou za OP. Dle soutěžního řádu je denní poplatek za prodlení 20,-Kč.
   Podívejte se na své soupisky,zda tam je u všech hráčů datum narození.Je to nutné pro vedení statistik.DOPLŇTE !  

 

Struktura STILMAT - Oblastního přeboru v in-line hokeji

Celý systém je vytvořen s cílem omezení utkání výkonnostně rozdílných celků. Nejlepší a nejhorší týmy se nepotkají na ploše a tím snad zmizí dvacetigólové rozdíly ve skóre a nechuť poražených do hry.   Zárověň ale může celkově vyhrát i tým z B skupiny. 

Pozor- letos nelze zařadit do soupisek ligové ,extraligové  a hráče zahraničních soutěží  in-line hokeje !

 

 

      odehráno pořadí po 1.kole
    1.kolo 1.kolo  
A 1 Čerti 7 1
A 2 Nuget 7 2
A 3 Dobel 7 3
A 4 Stilmat Žamberk 7 4
A 5 Pachl T. 7 5
A 6 Krajánci    
A 7 Lokomotiva ČT 7 6
A 8 Choceň 7 7
      7 8
      8 9
B 1 Horní Čermná 8 10
B 2 Flyers 8 11
B 3 Králíky 8 12
B 4 Popeláři Libchavy    
B 5 Hello Kitty 8 13
B 6 Orlíci 8 14
B 7 Kapři 8 15
B 8 Pardálové 8 16
B 9 Kohouti Č.T. 8 17
         
         
      odehráno  zápasů
    2kolo 2.kolo 1+2.kolo
    c1 4 11
    c2 4 11
    c3 4 11
    c4 4 11
    c5 4 11
         
    d1 4 11
    d2 4 11
    d3 4 11
    d4 3 11
    d5 3 11
    d6 3 11
    d7 3 11
         
    e1 4 12
    e2 4 12
    e3 4 12
    e4 4 12
    e5 4 12
         
         
      3.kolo CELK ZÁPASŮ
    1 f1 15
    2 f2 15
    3 f3 15
    4 f4 15
    vítěz d f5 15
         
    poslední c g1 15
    7 g2 15
    8 g3 15
    9 g4 15
    10 g5 15
         
    6 ze sk. D h1 14
    7. ze sk D h2 14
    13 h3 15
    14 h4 15
         
    15 i1 14
    16 i2 14
    17 i3 14
       

Vznikne pořadí po 1 kole 1-17. Do 2.kola se týmy rozdělí do tří skupinC,D,E . Sk C,E začíná od nuly. U skupiny D se přičtou vzájemné zápasy z 1.kola. Poslední 3.kolo začíná ve všech skupinách-F,G,H,I od nuly.

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 607 160 467 e-mail: zs@tslan.cz

Webkamera Lanškroun nám. - Europe, Czech Republic, LanškrounLanškroun
Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí