< návrat zpět

Boskovice nedaly nikomu šanci a vyhrály

MICHAEL RESLER

Lanškroun - Na místním zimním stadionu se konal již čtvrtý ročník Čarodějnického turnaje v in-line hokeji, kterého se zúčastnilo hned šest celků.Z výhry se radoval celek SK Boskovice, který neokusil během turnajových klání ani jednu porážku. Druhý skončil celek In-line team Skuteč a třetí IHC Olomouc. Místní celky obsadily páté a šesté místo, když na konkurenci nestačily.


Výsledky:
Orlíci Lanškroun - Dynamo Pardubice 4:5
Góly: Miroslav Resler, Petr Mík, Tomáš Pachl, Patrik Konečný - Lukáš Andrejs 2, Roman Koblížek 2, Jan Martinec.

IHC Olomouc - SK Boskovice 2:3
Petr Nosál, Jakub Vojtěch - Patrik Šebek 2, Milan Chlup.

IHC Lanškroun - In-line team Skuteč 0:2
Góly: Pavel Vinař, Vratislav Vápeník.

Orlíci Lanškroun - SK Boskovice 0:7
Góly: Milan Chlup 2, Michal Gabriška 2, Jan Kuběna, Viktor Mašek, Ondřej Pozděna.

Dynamo Pardubice - IHC Lanškroun 4:1
Góly: Lukáš Andrejs 2, Zdeněk Pekárek, Vladimír Šplíchal - Vladimír Doha.

In-line team Skuteč - IHC Olomouc 3:2
Góly: Zbyněk Prešek, Pavel Vinař, Libor Boháček - Jaroslav Minařík, Stanislav Husák ml.

Orlíci Lanškroun - IHC Lanškroun 1:7
Góly: Petr Mík - Michael Resler 4, René Andrle, David Langr, Miroslav Pachl.

Dynamo Pardubice - IHC Olomouc 3:5
Vladimír Šplíchal 2, Roman Koblížek - Stanislav Husák ml. 3, Petr Nosál, Jakub Vojtěch.

SK Boskovice - In-line team Skuteč 4:1
Patrik Šebek Milan Chlup, Robert Frantel, Pavel Strýček - Libor Boháček.

Orlíci Lanškroun - IHC Olomouc 3:5
Góly: Miroslav Resler, Tomáš Maleček, Jan Peška - Stanislav Husák ml. 2, Stanislav Husák st. 2, Jakub Vojtěch.


In-line team Skuteč - Dynamo Pardubice 6:2
Góly: Petr Zoulík 2, Pavel Vinař 2, Tomáš Hladík, Libor Boháček - Jan Martinec, Roman Koblížek.

SK Boskovice - IHC Lanškroun 2:0
Góly: Patrik Šebek, Milan Chlup.

Orlíci Lanškroun - In-line team Skuteč 3:5
Góly: Miroslav Resler, Tadeáš Resler, Jan Peška - Zbyněk Prešek 2, Libor Boháček 2, Pavel Vinař.

Dynamo Pardubice - SK Boskovice 0:5
Góly: Kamil Skácel 2, Tomáš Kakáč, Robert Frantel, Strýček.

IHC Olomouc - IHC Lanškroun 4:3
Góly: Jakub Vojtěch 2, Jaroslav Minařík, Petr Nosál -David Langr 2, Jan Boruch.

Tabulka 4. ročníku Čarodějnického turnaje v in-line hokeji:
1 SK Boskovice 5 5 0 0 21 : 3 10 bodů
2 In-line team Skuteč 5 4 0 1 17 : 11 8 bodů
3 IHC Olomouc 5 3 0 2 18 : 15 6 bodů
4 Dynamo Pardubice 5 2 0 3 14 : 21 4 body
5 IHC Lanškroun 5 1 0 4 11 : 13 2 body
6 Orlíci Lanškroun 5 0 0 5 11 : 29 0 bodů

Kanadské bodování:
Poř. Příjmení a jméno Oddíl Záp. Góly Asist. KB
1 Šebek Patrik Boskovice 5 4 5 9
2 Husák Stanislav ml. Olomouc 5 6 2 8
3 Vinař Pavel Skuteč 5 5 3 8
4 Chlup Milan Boskovice 5 5 2 7
5 Boháček Libor Skuteč 5 5 2 7
6 Vojtěch Jakub Olomouc 5 5 2 7
7 Prešek Zbyněk Skuteč 5 3 4 7
8 Resler Michael IHC Lanškroun 5 4 2 6
9 Husák Stanislav st. Olomouc 5 2 4 6
10 Andrejs Lukáš Pardubice 5 4 1 5
11 Koblížek Roman Pardubice 5 4 0 4
12 Resler Miroslav Orlíci Lanškroun 5 3 1 4
13 Šplíchal Vladimír Pardubice 5 3 1 4
14 Nosál Petr Olomouc 5 3 1 4
15 Frantel Robert Boskovice 5 2 2 4
16 Gabriška Michal Boskovice 5 2 2 4
17 Zoulík Petr Skuteč 5 2 2 4
18 Minařík Jaroslav Olomouc 5 2 2 4
19 Pekárek Zdeněk Pardubice 5 1 3 4
20 Langr David IHC Lanškroun 5 3 0 3
21 Martinec Jan Pardubice 5 2 1 3
22 Resler Tadeáš Orlíci Lanškroun 5 1 2 3
23 Pachl Miroslav IHC Lanškroun 5 1 2 3
24 Janků Antonín Olomouc 5 0 3 3
25 Skácel Kamil Boskovice 5 2 0 2
26 Mík Petr ml. Orlíci Lanškroun 5 2 0 2
27 Peška Jan Orlíci Lanškroun 4 2 0 2
28 Pozděna Ondřej Boskovice 5 1 1 2
29 Kuběna Jan Boskovice 5 1 1 2
30 Mašek Viktor Boskovice 5 1 1 2
31 Strýček Pavel Boskovice 5 1 1 2
32 Andrle René IHC Lanškroun 5 1 1 2
33 Vápeník Vratislav Skuteč 5 1 1 2
34 Hladík Tomáš Skuteč 5 1 1 2
35 Fořt Radovan Orlíci Lanškroun 4 0 2 2
36 Langr Martin IHC Lanškroun 4 0 2 2
37 Nevečeřal Filip Skuteč 5 0 2 2
38 Kakáč Tomáš Boskovice 5 1 0 1
39 Strýček II Boskovice 2 1 0 1
40 Pachl Tomáš Orlíci Lanškroun 5 1 0 1
41 Maleček Tomáš Orlíci Lanškroun 5 1 0 1
42 Konečný Patrik Orlíci Lanškroun 5 1 0 1
43 Doha Vladimír IHC Lanškroun 5 1 0 1
44 Boruch Jan IHC Lanškroun 5 1 0 1
45 Kilčický Michal IHC Lanškroun 5 0 1 1
46 Šilar Martin Skuteč 5 0 1 1
47 Vrba Jakub (BR) 2/ 0 Boskovice 2 0 0 0
48 Mach Jarmil (BR) 3/ 3 Boskovice 3 0 0 0
49 Pilát Marek Boskovice 5 0 0 0
50 Šoukal Ladislav Boskovice 5 0 0 0
51 Strouhal Tomáš (BR) 5/29 Orlíci Lanškroun 5 0 0 0
52 Weiss Martin (BR) 5/13 IHC Lanškroun 5 0 0 0
53 Černý David (BR) 5/11 Skuteč 5 0 0 0
54 Plíšek Daniel (BR) 5/21 Pardubice 5 0 0 0
55 Vacek Jan Pardubice 5 0 0 0
56 Rubeš Přemysl Pardubice 5 0 0 0
57 Wotawa Daniel (BR) 5/15 Olomouc 5 0 0 0
58 Bušina Roman Olomouc 5 0 0 0
59 Okleštěk Tomáš Olomouc 5 0 0 0

Brankáři:
Poř. Brankář (oddíl) 3 a více zápasů Odchyt. zápasy Obdrž. góly Průměr/zápas
1 Mach Jarmil (Boskovice) 3 3 1,000
2 Černý David (Skuteč) 5 11 2,200
3 Weiss Martin (IHC Lanškroun) 5 13 2,600
4 Wotawa Daniel (Olomouc) 5 15 3,000
5 Plíšek Daniel (Pardubice) 5 21 4,200
6 Strouhal Tomáš (Orlíci Lanškroun) 5 29 5,800
Poř. Brankář (oddíl) 2 a méně zápasů Odchyt. zápasy Obdrž. góly Průměr/zápas
- Vrba Jakub (Boskovice) 2 0 0,000


.
.
.
.


Zpracoval: Resler Michael
M.Resler@seznam.cz, 777 171 656, ICQ: 190-110-416

 

 

 

 

 

 

 

 

 

čarodějnický turnaj v in-line hokeji-pátek 1.5.

Čarodějnický turnaj bez ztráty bodu pro S.K. Minervu Boskovice !

2místo - Skuteč

3 místo - Olomouc

4 místo Dynamo Pardubice

5- Lanškroun

6. Orlíci

 

 

Čarodějnický turnaj v in-line hokeji

1. května 2009 v Lanškrouně
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
účastníci:
Lanškroun
Orlíci
S.K. Boskovice
Dynamo Pardubice
Olomouc
Skuteč

Základní pravidla turnaje

Hraje se systémem každý s každým

HRACÍ DOBA: 2-krát 10 minut čistého času, poslední 2 minuty na čistý čas, přestávka 1 min

PRAVIDLA A ROZHODČÍ: Hrají čtyři hráči + brankář (brankáři se mohou půjčovat i mezi mužstvy),

Gól platí i do lehce posunuté branky bránícím družstvem.
Zápas řídí hráč jiného týmu, nebo místní rozhodčí . Tým má možnost si
zajistit na své náklady rozhodčí, kteří budou splňovat jejich požadovaná výkonnostní kriteria.

Tresty: 1 (místo 2) , 3 (5) , 5 (10) minut čistého času, Čas trestu bude spuštěn na tabuli 2 min, ale hráč sedí minutu !
Za trest do konce utkání, nebo podruhé 5 min(OT) je automaticky stop na další zápas.
Kritika rozhodčího hráčem v průběhu zápasu se posuzuje následovně:
- osobní trest 5 min
- OK
- Kontumace 0-5 a předání píšťalky protestujícímu týmu, kterého hráč dopíská přátelský zápas.

O POŘADÍ TURNAJE ROZHODUJE:
1. Počet bodů -2 za vítězství
2. Vzájemný zápas ( v případě rovnosti bodů u více družstev rozhoduje minitabulka vzájemných zápasů těchto družstev, v této minitabulce rozhodují nejdříve body ze vzájemných zápasů a poté rozdíl skóre ze vzájemných zápasů)
3. Celkový rozdíl skóre
4. Více vstřelených gólů ze všech zápasů
5. Los

 

ČZ Čas Rozpis zápasů Výsledek
1 12:00 Orlíci - Dynamo Pardubice
2 12:30 Lanškroun - Skuteč
3 13:00 Olomouc - S.K. Boskovice

4 13:30 Dynamo Pardubice - Lanškroun
5 14:00 Orlíci - S.K. Boskovice
6 14:30 Skuteč- Olomouc

7 15:00 Orlíci -- Lanškroun
8 15:30 Dynamo Pardubice- Olomouc
9 16:00 S.K. Boskovice - Skuteč

10 16:30 Orlíci - Olomouc
11 17:00 Skuteč - Dynamo Pardubice
12 17:30 S.K. Boskovice - Lanškroun

13 18:00 Orlíci - Skuteč
14 18:30 Dynamo Pardubice - S.K. Boskovice
15 19:00 Olomouc - Lanškroun

 


Tabulka:
1. S.K. Boskovice 2.Orlíci 3.Dynamo Pardubice 4.Olomouc 5.Lanškroun 6.Skuteč SKORE BODY POŘADÍ
1.S.K. Boskovice Č
2. Orlíci A
3.Dynamo Pardubice R
4.Olomouc O
5Lanškroun D
6.Skuteč 09

 

Název: ________________________________
ČD Příjmení a jménobrankáři Datum narození 1 2 3 4 5 Celkem:
BR
BR
Hráči: Datum narození 1 2 3 4 5 Celkem:


 


Vyplnit a odevzdat před turnajem při prezentaci se startovným.


E-mail na zaslání výsledků :________________________

Startovné:

 

Opět je tu další změna , v pořadí asi čtvrtá! Teď už snad ale konečná a už lze něco losovat a rozepsat.

Tak tedy učastníci:

1) Skuteč (Zoulík)
2) SK  Minerva  Boskovice
3) Dynamo  Pardubice(Andrejs, + Tuněchody,Šplíchal)
4) Orlíci( Strouhal)
5) Lanškroun (Boruch, Langr)
6) Olomouc (Husák)

Jestli se ještě někdo neodhlásí, nebo i nepřijede bez ohlášení (jak začíná být zvykem), pak platí:

1.zápas   12:00  Orlíci - Dynamo

2.          12:30  Lanškroun - Skuteč

3.          13:00  Olomouc - Boskovice

.

.

.

 

 

 

Zápas řídí hráč jiného týmu, nebo místní rozhodčí . Těm, kterým tato úroveň rozhodování nestačí, tak mají možnost si
zajistit  na své náklady rozhodčí, kteří budou splňovat jejich požadovaná  výkonnostní kriteria.

Kritika rozhodčího hráčem v průběhu zápasu se posuzuje následovně:
- trest 10 min
- OK
- Kontumace 0-5 a předání píšťalky protestujícímu týmu, kterého hráč dopíská přátelský zápas.
Za trest do konce utkání, nebo 2x 10 min je automaticky stop na další zápas.

 

Pravidla:Hrají čtyři hráči + brankář (brankáři se mohou půjčovat i mezi mužstvy),
hrací čas 2x 10 minut hrubého  času,poslední dvě minuty na čistý

Startovné:1 200 Kč (pronájem haly,rozhodčí , časomíra , ceny )

 


Patronem turnaje je firma TORSPO , jejíž hokejové vybavení lze zakoupit přímo v hale.

 

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 607 160 467 e-mail: zs@tslan.cz

Webkamera Lanškroun nám. - Europe, Czech Republic, LanškrounLanškroun
Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí