in-line 2018

 

STILMAT   Oblastní přebor v in-line hokeji !

 statistiky

Někteří vedoucí si asi stále nepřečetli SŘ, kde je uvedeno, že při prvním utkání se hradí náklady na soutěž. !

Pravidla jsou obdobná loňských.  Je povolena účast jednoho hráče , který hraje i vyšší soutěž.
Info a platby - J. Černý 604 872 778, zs@tslan.cz., www.zslan.cz ,   soutěžní řád soutěže je ZDE

26)Podle očekávání si Krajánci hravě poradili s Pardály.
25)Sloni nevyrželi tlak Kaprů v poslední třetině.
24)A už se nám poprvé přiostřilo. Výsledkově si Flyers držel od začátku odstup, ale Thunders se stále zlepšují.
23)Panda kontrolovala vývoj utkání a když se rozehrál i Petr Mík ml. a přidal 3+2, tak bylo vystaráno.
22)Duel dvou celků, zatím bez výhry se rozjel líp pro Rychlé šípy. Ze stavu 5:9 ale Thunders otočil na vedení 10:9. Střelce 6 gólů Filipa Kužílka však ještě překonal Mikuláš Karlík sedmi vstřelenými góly a zajištěním první výhry pro R.šípy.
21)Bez tréninku se Panda sešla k prvnímu představení v šesti hráčích. Stačilo to na zcela vyrovnaný zápas se šťastnou výhrou nad šikovným Hello Kitty.
20)Po šesti odehraných minutách a dílčím stavu 1:3 si Slavoj uvědomil, že by měl začít hrát. Haet tech po slibném začátku začal vyklízet pole a postupně odpadl.
19)Na útočnou sílu týmu CGT (Kuba Pejcha 5+0,Jirka Petrůň 3+1 a R.Valenta 2+3) nenašli Pardálové protizbraň.
18)Až závěrečný finiš a Dárius Brožek(3+2) zařídil tři poslední góly Flyers. Sloni byli zdatný soupeř, ale když dá Tom Faltus jen dva góly, tak nevyhrávají.
17)Na neúčast dvou lídrů doplatili Kapři. Produktivní Krajánci využili , co šlo a bezchybný výkon golmana L.Vavřiny jim zajistil další výhru,která je nasměrovala do finálové druhé ligy.
16)Výkon z minulého kola proti Lit. už Hello Kitty nezopakoval. Slavoj se do toho opřel a nasázel 21. A.Vích 4+6, J.Krejza 5+3, atd, jen Filip Luňák si z choceňáků góla nedal.
15) Další nevydařené utkání, jako to úvodní s H.Kitty, už Litomyšl nepřipustila. Po včerejší oslavě turnaje v ČT sice nezbylo moc použitelných hráčů, ale na Heat tech to zvláště střelci 12 gólůJirkovi Drobnému ml. vyšlo.
14)Stilmat nasadil po M.Řepkové druhou ženu v OP -Katku Pipkovou a ta jako jediná překonala Honzu Faltuse. JZD má ale slušné normy, které hravě splnil.
13)Tomáš Bělka musel do branky Flyers a pomohl svému týmu k jasné výhře nad Rychlými šípy. Za R.šípy vstřelil Mikuláš Karlík 4 branky, ale Flyes měli tři třígólové střelce V.Pachla,M.Hudce a L.Těšínského.
12)Dvacet KB pro střelecká esa Kaprů-  Pundra, Dvořák,Matyáš a dodržení gólové normy tucet a víc. Ale Thunders už pomalu začínají poznávat taje in-line hokeje, časem se začnou jistě věnovat taky bránění a bude s nimi nutno počítat i ve vyšších patrech OP.
11)Vyrovnání konečnéno stavu zařídil Pardálům dovršením hattricku Filip Krystl a Tom Nechvíle(2+0). Za R. Šípy se dařilo střelecky Jirkovi Hrdinovi(3+0)
10))Pardálové si sice pohlídali Vaška Dvořáka, ale zle je pokousal Kapr Tomáš Plundra(5+4), který svůj tým dovedl k hladkému vítězství.
9)Dravé mládí se dere dopředu a se zkušenými „třicátníky“ ,choceňským Slavojem, neměli  junioři z JZD  žádné slitování. Co znamená zkratka jejich názvu týmu asi netuší, ale hokej , nyní in line už znají.  Další společné zápasy budou asi tím nejlepším, co OP nabídne
.
8)Až  mladí hokejisté od Šumperka -Thunders- nasadí pořádná kolečka a proniknou do taktiky in-line hokeje, tak se jistě prosadí.  Pět obdržených gólů jen od T.Fatuse ale Slonům stačilo.
7)To se to Slonům hraje, když Tomáš Faltus(4+6)  totálně zdeptá obrannou hru soupeře a přihrává spoluhráčům na góly do prázdné brány. R.Zecha i J.Kostůr z toho  vytěžili hattrick a CGT krutou porážku.
6)Do půlky to bylo  vyrovnané utkání. Pak ale David Langr v dresu Heat tech povýšil své bodování na 4+2 , prosadil se i odchovaec nižších lig Martin Skalický (2+2) a pro Stilmat pohasla naděje.
5)Oba golmani to mají do Lanškrouna pěknou dálku(HK,Chrudim),ale únava z cesty nebyla na jejich výkonu vidět. O jeden gól pustil míň Lukáš Vavřina a rázem se tak z Krajánků stávají favorité skupiny.  Flyers letos vhodně posílil a předvedl dočasnému  kouči Milanovi Arnoldovi kvalitní hru.
4)Jako dravé štiky létali nestárnoucí Vašek Dvořák(3+5), Tom Plundra (6+3) s neustálou podporou Pepy Matyáše(2+4). Tým Rychlých šípů se herně snažil, ale góly tam nepadaly.
3)Vyrovnaný tým Hello Kitty překvapil výbornou taktickou hrou nejen přítomné diváky, ale i sebevědomého soupeře-IHC Litomyšl. Ten sice mohl potvrdit v přesilovce tři minuty před koncem výhru, ale místo toho 2x inkasoval.. 
2.Slavoj Choceň si bez problémů poradil českotřebovskými Help. V šesti hráčích si všichni zabodovali a pěti KB dosáhli A.Vích, J.Krejza a F.Luňák.
1. Úvodní utkání začal líp tým CGT, který i díky rychlému hattricku Pejchy vedl ještě ve 30 min 5-3. Zkušeným Krajánkům  ale zabrali veteráni,když 8 gólů dali hráči nad 50 let. Pavel Musil 3 a Míra Resler 4+1. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stilmat Oblastní přebor 2017   ---   STATISTIKY  

 

107)Dohrávaný zápas 1.kola měl svou pointu v přímém souboji dvou nejlepších v kanadském bodování o letošního krále.Jak mladý Tomáš Krč, tak zkušený Honza Krejza si připsali 7 bodů, oba tak mají celkem úctyhodných 79 bodů. Vítězem se ale ,díky jedinému gólu navíc stává choceňský Jan Krejza.
106)Poslední zápas ve kterém šlo o důležité body! Boj o nepopulární ,poslední místo ve druhé lize nakonec vyhráli Kapři, kteří poskočili výhrou na čtvrté místo. Za Flyers sice Ondra Dvořák 3x skóroval, ale Kapři měli zase Tomáše Plundru. Ten dal góly 4 (čistý hattrick za 3 minuty a z toho 2 góly v oslabení) za přispění svého nahrávače Davida Baiera.
105)Někteří bronzoví Čerti už dostali dovolenou a tak ani pět gólů Dominika Kačerovského nestačilo. Dostali od JZD výprask a Tom Krč tak srovnal příspěvkem 4+7 špičku kanadského bodování.
104)Nezvyklé chyby v obraně narušily koncepci favorita Hello Kitty. I přes rychlý hattrick dříče Davida Babáka byli dnes Kapři jak v živé vodě. David Baier měl svůj den (5+4) a když ho doplňovali třígóloví Tom Plundra s Pepou Matyášem, tak byli gólově jasně lepší.
103) Už jistý vítěz druhé ligy lehce podcenil soupeře a utrpěl svojí první porážku.V týmu CGT+CBA se střelecky dařilo tradičně Kubovi Pejchovi a s pěti góly se po čase připomněl Michal Budina.
102)Rekordní vystoupení Ondry Dvořáka, který nevídaným příspěvkem 12+3 zlomil odpor zkušených hráčů CGT+CBA.
101) Další střet golmanů Toman x Šparlinek byl poznamenán jejich výborným výkonem a tak branky nepadaly. Hello Kitty nebylo v poli horší, ale dalo jen dva góly.
100)Přenechat Sršňům čtvrté místo ve 3.lize, to byl cíl Pardálů, který se jim podařilo naplnit. Nutné k tomu bylo vybojovat vítězství nad Rychlými šípy. I po nepříznivém dvojgólovém manku se začalo střelecky dařit Markovi Břehovskému (3+1) a Honzovi Koutskému (4+1)
     foto...  http://farmakostrov.rajce.idnes.cz/Inline_hokej_10.7.2017_Pardalove_x_Rychle_sipy/#IMG_3345.jpg
99)Nevyšel další pokus o porážku Stilmatu, tentokrát v derby s Kapry. Tomáš Plundra sice dvakrát zařídil průběžné vedení a další dva góly přidal, ale  Petr Nosál (5+3) a Tomáš Diblík (2+4) byli nejvíc proti.
98)Boj o třetí místo přidal zápasu na drsamatičnosti. Pouhá pětice hráčů JZD, podpořená kvalitním výkonem půjčeného choceňáka L.Růžičky byla stabilním dvěma formacím Čertů zcela rovnocenným soupeřem.Nakonec smutným hrdinou utkání byl  hokejový třinecký ocelář Tomáš Krč, autor šesti gólů a jedné asistence. Ten byl u všeho, ale stejně to nestačilo...
97)Sloni po pomalejším rozjezdu potvrdili svoji neporazitelnost.Za Rychlé šípy, kteří dnes vsadily na čtyři Hrdiny, sice dal Radim Kuka hattrick , ale bylo to málo. Tom Faltus přidal Slonům  7 gólů a uzavřel svoji bilanci letos na 72 KB.
96)V přátelském duchu proběhl tréninkový zápas JZD se Slavojem, který piloval útočné kombinace do otevřené obrany.Nejvíc se honili Honza Krejza (9+4) s Filipem Luňákem (7+5)
95)Parádní představení pod dirigentskou taktovkou Davida Babáka/ 4+4/ předvedl soubor Hello Kitty. Heat tech nestíhal a když byl výsledek jasný,tak se přestalo bránit. Pak už jen útočné akce byly na golmanech.
94)Zápas měl dvě rozdílné části. První půlka klidný in-line, bez bránění a bez velkého zájmu mistra-Pandy. A z toho nečekané vedení JZD  o devět branek (4-13). Pak ale přišel opozdilec Tomáš Fořt a začala pořádná stíhačka. Mohutný nápor Pandy ale nakonec JZD ustálo i přes dramatické poslední minuty. Nejvíc gólů v zápase nastřílel Tomáš Krč -  5+6( pro náhodné čtenáře: mladší) se čtyřmi Honzy Moučky za JZD. Za Pandu nejvíc Tom Markl 4+4.
93)Ondra Dvořák (3+2) byl hlavním tahounem Flyers za důležitým vítězstvím.Mohutný finiš Heat techu přišel už pozdě. 
92)Ve svém závěrečném utkání Sršni zabrali, dařilo se dvojici Jarda Šponar s Honzou Moučkou (oba 4+3) a ještě mohou pomýšlet  na postup z poslední příčky. Teď už je to v rukou Rychlých šípů.
91)Sloni ,Jarda Pařízek v roli nekompromisního zakončovatele(5+1) ve spolupráci Tomem Faltusem (4+3) rozhodli zápas s Pardály. Ti ale nebyli vůbec špatný soupeř a pořádně kousali, až se Sloni báli v závěru o výsledek.
90) A je to! S předstihem si Panda vychutnala šampaňské a oslavy  vítězství v OP. Slavoj už jí nemůže dostihnout.  
    Čerti měli 7 úspěšných střelců,ale na favorita to bylo málo.
89)Slavoj nastřílel 11 kusů a pak zvolnil. Tradiční střelci Vích, Držmíšek a Krejza si zapsali po osmi KB.
88)Když občas přitopili všichni Čerti pod kotlem, tak se musela i Panda otáčet. Víc to ale hořelo před gómanem Čertů ,kde to pálilo nejvíc Tomášům ,Fořtovi (3+4) a Marklovi (5+1). Hattrick si připsal i Víťa Brejša, který po době oprášil svá mířidla.
87)A s velkou pravděpodobností je rozhodnuto o vítězi OP. Už pouze neočekávaná prohra s Čerty, nebo JZD může Pandu připravit o titul !  Ve druhém vzájemném finálovém utkání totiž Panda opět zdolala choceňský Slavoj. V utkání nejvyšší kvality a plné bojovnosti nebylo dlouho o vítězi jasno. Až v závěrečných minutách rozhodly dva góly Jakuba Fúzika a potvrzující dva Tomáše Pachla. 

86)Kuba Pejcha má střeleckou formu a jeho 7 gólů v síti Kaprů rozhodlo zápas. CGT+CBA  dnes soupeře jasně přehrál a to ještě Golman Kaprů Patrik Keprta mnohé vychytal.
85) Hostování v předchozím zápase vyčerpalo lídra Sršňů- M. Skalického a tak po letech v OP a LHL nezaznamenal ani jediný KB. Ostatní Sršni se přizpůsobili a tak Pardálové bez milosti trestali. Filip Krystl 4x,  atd
84)Čtvrthodina zlepšené hry v závěru a dvojice Tomáš Diblík (6+3) s Petrem Nosálem (3+2)  stačila Stilmatu k obratu. Heat Tech  neudržel slibný náskok 2-5 a dostal desítku.
83)Ve vyrovnané bitvě proti silnému CBA+CGT měli víc sil a štěstí v koncovce hráči Heat tech.Honza Juřina měl svůj den a s 3+3 byl nejproduktivnějším .
82)Po dvaceti minutách oťukávání přišly teprve branky Rychlých šípů- Radim Kuka vsítil hattrick. Sršni sice občas štípli,ale na soupeře dnes neměli.
81)V rychlém bojovném utkání si stále Stilmat (dnes jen se dvěma účastníky úspěšného MS in-line veteránů v Itálii) držel kontrolu nad utkáním. Flyers opět dřel, ale střelba branek se stává problém.
80)Sloni si s chutí zastříleli a hned je celé úderné trio Faltus,Kobza Pařízek mezi osmičkou nejlepších v kanadském bodování.Je však pravda, že ve 3.lize se góly dávají snáz. Standa Kalousek v brance Pardálů by mohl vypravovat a to ve svých téměř 63 letech ještě dost pochytal.
79)Termín zápasu nezapadl do oslav 36.narozenin Filipa Večeře, bez kterého nenašli Hello Kitty svůj vítězný rytmus.Stilmat kontroloval hru a když přituhovalo, tak bylo spolehnutí na střelce Petra Nosála.
78) Po půlhodině hry a vedení 7-2 začal Heat tech pomalu ztrácet.  V týmu Flyers se prosazovali Paclíkové (táta Libor 3+4 a syn Ondra 5+2) a v divoké honbě uhájil nakonec Heat tech těsně oba body.
77)Kapři drželi dlouho příznivý stav, ale závěr už patřil týmu CGT+CBA. Třemi brankami otočil stav a Kapři už neměli sílu na odpověď.
76)První vítězství slaví hladoví  Pardálové, když v derby sousedů z nižších pater OP přebruslili Sršně.Důrazem před brankou nastříleli dostatečnou desítku gólů (Tom Nechvíle 4)
75)Čtyři zásahy Martina Maršíka a a dvojgólové vedení Rychlých šípů 40sekund před koncem slibovalo překvapení na úkor favorita. Tomáš Faltus s Janem Kobzou ale ještě oba zkompletovali své hattricky a zachránili Slonům bod.
74)Po první vyrovnané čtvrtině se Čerti začali ztrácet. Střelecké představení Slavoje mohlo začít.Po pauze se opět rozehrál Pavel Držmíšek(3+5) a padalo to pětigólovým A.Víchovi a B.Jetmarovi. 
73)Asi polní práce se promítly na sestavě JZD. Proti suverénní Pandě ( i s mírně indisponovaným Tomášem Pachlem ) nemělo JZD šanci. 
72)Kapři se opět dlouho pokoušeli o body, když spolehlivý obránce Míra Keprta i dvakrát skóroval. Síla Hello Kitty ale se zase projevila, tentokrát u  36 letého oslavence Filipa Večeře, autora dvou rozhodujích branek.
71)Erik Borovička dal Kaprům čtyři branky, o výsledku bylo rozhodnuto a tak si účastníci utkání pár vteřin před koncem o utkání ještě popovídali. V přiložené fotogalerii je celý závěr utkání i s okamžitým hodnocením jednoho diváka. 
.http://zslan.rajce.idnes.cz/HeatTech_vs._Kapri_16.6.2017/ 
Dohru má ale utkání po oprávněném protestu Kaprů, když Heat tech nasadil neoprávněně hráče, aniž by o tom předem informoval a zkusil jeho účast legalizovat. 

 

70)S pěti hráči v poli se nakonec propracoval Slavoj k vítězství.Hoza Krejza se příspěvkem 3+3 opět posunul na špici KB. Dravé a rychlé JZD ale pěkně favorita potrápilo. 

69)Nasycení Sloni neočekávali odpor Sršňů. Ti, ale poučení z předchozího zápasu vlétli s odhodláním do odvety a vydřeli zasloženou remízu. Střelecky se po podpoře od Martina Karlíka blýskl Pepa Luka třemi góly. Za slony chyběl J.Kobza a tak si hattrick dali j Tom Faltus s Jardou Pařízkem.
68)Až v poslední pětiminutovce se přetahovaná přiklonila konečně s příspěvkem tří gólů Ondry Dvořáka(za 180 sekund) pro Flyers. CGT +CBA sice mělo Kubu Pejchu(6+1 a rázem špice KB) a novou posilu s ligovými hokejovými zkušenostmi, Daniela Vachutku, nale dnes to nestačilo.
67)Souboj prvního ve vyrovnané 2.lize přinesl optickou převahu soupeři z poslední příčky.Hráči Flyers ale už byli nešťastní ze zákroků golmana Michala Šparlinka. Ten byl spolu s chladnokrevným, jistým střelcem Filipem Večeřem(3+1) základem úspěchu Hello Kitty.
66) První  porážka  Stilmatu, který kvůli letošnímu "slabému" kádru začal v nižší soutěži, je stále v nedohlednu. Ani Heat tech na soupeře nestačil.
65)Škola hrou od Jana Komenského byla dnes na repertoáru Slonů. Sršni přihlíželi a nestačili se ani otáčet když  šikovný Jan Kobza (5+8) a spol. roztáčeli své kombinace.
64)Po slibné hře, hattricku Tomáše Nechvíleho a vedení Pardálů po 3/4  o dva góly 7-5 přišla očekávaná poslední čtvrtina. A ta je vyhlášená pro Rychlé šípy jako vyhrávací. A tak dali půltucet gólů (Pavel Výprachtický 3 + jeden v úvodu) a byl konec.
63)Podcenit Hello Kitty se nevyplatilo zkušenému týmu CBA+CGT,který prohrál i když ve čtyřicáté minutě vedl o tři branky.Finiš Hello Kitty přišel v pravý čas, když ostřílené harcovníky herně i střelecky skvěle doplnili mladé naděje .
62)To snad není pravda, co my zahodíme. To si říkají Flyers, které zázračné Kapří sítě pochytaly a co předváděl v brance Patrik Keprta bylo nevídané. Na druhé straně měl střelecké štěstí David Hrčka a třemi góly přidal k prvnímu finálovému vítězství.
61)Rychlé šípy sice zázračně odrazily úvodní silný nápor Slonů a navíc skórovaly, ale hru začalo tvořit trio Slonů Faltus, Pařízek,Kobza . Ti  nahrabali celkem 17 KB a to navíc místy už vymýšleli nemožné. Tradiční tlak RŠ přinesl jen vyhranou čtvrtinu a hattrick P.Čípa.
60)Třetí zápas po sobě neudržel vedoucí tým (Heat tech) v pohodě se rozvíjející utkání a přišel o třígólové vedení. Hello Kitty předvedli díky výborně naladěnému Erikovi Borovičkovi (4+1) dokonalý obrat.
59)Otočení nepříznivého stavu zařídil hattrickem pro svůj tým CGT+CBA Jakub Pejcha. Heat tech neměl pak dost sil na potvrzení role favorita.
58)Po čtvrthodině hry to vypadalo při třígólovém vedení na pohodové vítězství Stilmatu.Flyers to ale nevzdal, zlepšil hru a zaslouženě srovnal stav.
57)Sršni překvapili nasazením nejzkušenější útočné dvojice v historii OP (119 let) - J.Milták a J.Černý, která osmi kan.body pomohla k porážce Pardálů.
56)Tradiční derby opět ovládl Stilmat, který si hned na začátku utkání vytvořil gólový náskok, ktery udržel s přehledem až do konce. Nejvíc gólů dal Petr Nosál (5+1)
55)To asi nikdo nečekal, že dosud suverénní Slavoj takhle narazí. Rychost a důraz soupeře, spolu s jeho vysokou produktivitou znamenal vysokou porážku. Pa Pandu se dařilo všem, ale nutno ještě vyzdvihnout T.Markla s bratry Fořtovými spolu s golmanem Eddiem. Na Slavoji bylo vidět, že hrát za nepříznivého stavu  druhé housle mockrát nezažil. Místo soustředění na svou hru se věnoval nepodstatným chybám rozhodčího a tak  neúspěch  lze  alespoň  svést na někoho jiného...
54)Když  přidal Sláva Váně 4 góly v řadě (celkem 6+2),tak už to vypadalo s CGT+CBA bledě.Dělostřelci Aleš Holík s Kubou Pejchou (oba 4 g) však zaveleli k úspěšnému obratu.
53)Pardálové neuhlídali Tomáše Faltuse, který byl u všeho a s bilancí 6+2 vlastně rozhodl zápas.Slonům jasně patřila druhá polovina utkání a po zásluze vévodí 3.lize.
52)Půl hodiny učili Čerti jak se sází branky.A hráči JZD přihlíželi do stavu 9:0. Jak je možné, že zbytek utkání vyhráli 2-8, tak to možná nevědí ani Čerti. Střelec zápasu byl Dominik Kačerovský s pěti zásahy.
51)Recept na zvraty v konci utkání mohou dávat Rychlé šípy. Opět jim stačilo pár závěrečných minut k vyrovnání třígólového náskoku Sršňů.A stačil na to jediný střelec, když si ke svým dvěma gólům přidal ještě čistý hattrich Pavel Výprachtický.
50)Flyers posílil o  hráče z Litomyšle, kde letos s in-line hokejem pauzírují.S Hello Kitty svedli vyrovnaný zápas ale hrdinou zápasu byl nakonec neúnavný David Babák. Ten  strhl pro svůj H.K. v samotném závěru zápas na svou stranu.

49)Čerti dostali do kožichu,když si s nimi pohrála Panda. Tomáš Fořt 2+7 a Markl 4+3 byly největší příspěvky.Posledních 9 gólů Pandy  nebylo přerušeno úspěšným zásahem čertů.
48)Po úvodních zápasech a seznamováním s in-line hokejem už zvedají družstevníci normy a výkony. Panda musela opustit svoji tradiční lenost a o očekávané dva body zabojovat.
47)Vynucené změny v kádru Sršňů k úspěchu nad silnými Slony nevedly.Ti se po slušném výkonu pasují na favorita 3.ligy.
46)Slavoj si stále udržoval náskok ve skóre a kontroloval hru.Čtyřmi góly blýskl Aleš Vích. Ale i  Čerti ale místy pěkně zatápěli před brankou své opory Luboše Růžičky.
45)Co se nám může stát, když vedeme sedm minut před koncem 5-1 a navíc máme v brance vynikajícího Standu Kalouska? To si asi říkali Pardálové ,ale závěr zcela nezvládli. Rychlé šípy  je po taktickém prohození sestavy sestřelily a Radim Kuka dal hattrick.....
44)Kapři vydrželi hrát vyrovnanou hru 30minut. Pak dokončil David Langr svůj třetí hattrick ve třetím zápase po sobě a zkušený Heat tech kontroloval své vedení.
43)Vyrovnaný tým Stilmatu nedovolil soupeři příliš často hrozit před brankou Rendy Tomana a pomalu navyšoval svůj náskok.
41 a 42) Stilmat si střihl dvojzápas a obě utkání byla stejná. Dobývání branky bránících soupeřů, jak Sršňů,tak Pardálů a navíc mnoho neproměněných šancí. Body si nahnali všichni hráči Stilmatu,ale postupem do vyšších sfér OP se konečně ukáže,zda umějí taky bránit.
40)Posílení týmu o Jana Kobzu (5+2) se Slonům zúročuje. Spoluhráč z MT Tomáš Faltus mu dnes nabíjel(0+5) .  Rychlé šípy ,bez Martina Maršíka létaly až za rozhodnutého stavu.
39)Povinné vítězství, které znamená pro JZD jistotu finálové ligy zařídil střelec Tomáš Krč šesti úspěšnými zásahy spolu s Ludvíkem Rutarem(1+5) a Pavlem Vaňousem (3+3)
38)Dalšího hráče se zkušenostmi z hokejové extraligy nasadila do boje Panda,kterou posílil někdejší hráč Komety David Fúzik. Střelecky vynikal Tomáš Markl (7+2).Padne do oka dnešnímu protihráči Jakubovi Bažantovi, který působí jako skaut v zámořské NHL? 
37)Sloni zaskočili Kapry hned v úvodu a měli třígólové vedení. Ale Kapři mají Davida Baiera a ten čtyřmi zásahy v řadě otočil vývoj utkání. Sloni sice ještě srovnali stav, ale Kapři dotáhli zápas k vítězství.
36)Když se Hello Kitty sejdou a mají chuť hrát, tak musí být soupeři připravení. Doplatili na to Čerti, kteří nenašli recept na výbornou kolektivní hru soupeře.
35) JZD-Slavoj se odehraje později....

34)Výkvět lanškrounského in-line hokeje poměřil své síly, ale Čerti vydrželi hrát ve vysokém tempu jen půlku utkání. Pak už přestali stíhat a ztratili motivaci. Panda pak dala v klidu devět branek a byly z toho čtyři hattricky-P.Konečný, T.Fořt,V.Brejša a J.Nastoupil.Po dlouhé době si ale nedal gól Tom Markl vlivem nevhodně zvolené předzápasové páteční přípravy.
33)Plný tucet gólů nastřílel šikovný tým Hello Kitty při svém prvním vítězství v letošním OP. Rozhodl hned v úvodu utkání, kdy byl stav 0-5 už  po 10 minutách hry.  Bez přítomnosti obranných opor se Heat tech vzpamatoval až za stavu 2-9, kdy následně trochu skóre korigoval.
32)Utkání rozjel rozdílový hráč Jakub Pejcha, když v čase 5:33 už mě hattrick. Do konce první čtvrtiny měl na svém kontě gólů 5. Poté už se snažil přihrávat a tak celkem skóroval jen 7x. Nutno ale pochválit za předvedenou hru i RŠ, kde se uplatnil hlavně Mikuláš Karlík(3+2)
31)Už v čase před utkáním uložený místní trest za plivání na stěny haly využil David Baier k nastudování obrany Sršňů.  Pak mu stačil zbytek úvodní čtvrtiny k hattricku(celkem 4+1) a klidu Kaprů.
30) Další posílení kádru CGT+CBA o extraligového Aleše Holíka znamenalá posun týmu do vyšších pater. Bratranci Budinové zatížili konto Pardálů patnácti kanadskými body.
29)Konečný výsledek ale vůbec nenapovídá o průběhu utkání. 3/4 zápasu měli bojovní hráči Rychlých šípů hru pod kontrolou a drželi remízový stav. Stilmat i s hvězdnou posilou z 1.ligy začal střílet góly až v závěru.
28)Od začátku "rodinného " utkání bylo jasné, jak se bude vyvíjet. Honza Nastoupil vzal na sebe roli střelce Pandy (4+3) a pro Heat tech byla úspěšná jen poslední desetiminutovka,kterou 4-0 vyhrál.
27)Pouze půlku zápasu vydrželi Flyers létat s družstevníky.Pak přišla drtivá šňůra sedmi branek z holí mladíků z JZD. Denis Blecha 4 a Tomáš Krč ml. 5 -to je výčet nejlepších střelců zápasu.
26)Sice se Čerti lepší každým zápasem, ale na zkušené borce ze Slavoje si dnes nepřišli. Dostali ukázkovou lekci z úsporné profesorské hry s vysokou produktivitou.
25) V poslední čtvrtině došla Sršňům síla a z remízy byla rázem výhra Slonů o čtyři branky.
24)Honbu Pandy  za kanadskými body odnesl tým Hello Kitty. Útěchou jim může být, že elitní čtyřku mají za sebou. Za Pandu se konečně trefil i  smolař Petr Mík ml. a mimo výborného Eddieho v bráně si všichni hráči připsali minimálně 3 body.Nejvíc Tomáš Markl 7+5. 
23)Až třígólové vedení JZD probudilo Čerty ze spánku.Přeci jenom o trochu zkušenější Čerti srovnali stav a díky produktivitě Petra Masopusta (5+2) otočili vývoj zápasu.
22)Hned následující zápas Kaprů potvrdil oprávněnost jejich postup do vyšší ligy.Zase T.Plundru (4+1) neuhlídala obrana Pardálů.
21)Oba týmy jsou na hraně finálové 2 a3 ligy.Začátek sice patřil Rychlým šípům, ale Tomáš Plundra, jako správný kapitán zavelel (2+3) k obratu.Pak se přidali střelecky David Baier s Pepou Matyášem a bylo vše jasné.
20)Rozjet čertovský kolotoč pomohl Flyers dvěma výstavními vlastními góly. Z Čertů se dařilo Petrovi Masopustovi (3+3) a pět gólů vsítil Dominik Marek. Dravé mládí přehrálo posilněný, zkušený Flyers.
19)Konečně i Stilmat musel s rovnocenným soupeřem zabrat.V prvních třech čtvrtinách hry byl bojovný celek CGT+CBA blízko k úspěchu. Tomáš Diblík ale svým přehledem a dnes i úspěšností (3+2) zajistil oba body pro Stilmat.
18)Talentovaný Erik Borovička nasázel Slavoji 5 gólů. Ono se ale v zápase moc nebránilo a tak z toho byly pro ještě dobře chytajícího golmana Michala Šťovíčka plné dva tucty.A nový rekord Honzy Krejzy 10+4.
17)Mohutný finiš Flyers úspěch už nepřinesl a Heat-tech bere všechny body.Střelecky se dařilo Davidům Bednářovi a Langrovi-oba 3 góly.
16)Obávaný střelec Sršňů našel svoji mušku po osmi neproměněných šancích až minutu před koncem ato bylo málo.To posilám CGT+CBA to tam i přes výborný výkon José Pávka,padalo.Michal Budina 5+3.
15)Na tři hattricky Rychlých šípů (M.Maršík, R.Kuka a Mikuláš Karlík 4) neměli dnes Pardálové žádnou odpověď.
14)Jak má tým využít nacvičené kombinace, když dva hráči zapomenou na zápas? Přesně to potkalo Slony, kteří by měli mít paměť dobrou...Stilmat nebral ohled a od druhé části vévodil utkání.
13)V souboji velkých favoritů na titul si Panda ještě mohla dovolit uvolnit Tomáše Fořta na oslavu 25 narozenin a trénink do Zlína, kde má novou smlouvu.Konečný výsledek sice naznačuje převahu Slavoje, ale bylo to tak až v samotném konci.Do 40 min byl stav nerozhodný.
12)Dramatický, vyrovnaný a rychlý in -line hokej se hraje i ve druhé lize! Tomáš Plundra s Davidem Baierem odehráli výborný zápas a své Kapry dotáhli k vítězství. Od CGT+CBA hrozilo nebezpečí z dělovek Michala Budiny, ale ten se trefil správně jen 2x. Dvakrát také nastřelil masku výborného golmana Patrika Keprty, kterému tímto pro jeho děvče potvrzujeme "cucáček" přes půl krku.
11)Rychlé šípy byly ostřejší sršních žihadel. Karlíkův rodinný klan nasbíral 9 k.b. a to výrazně přispělo k úspěšnému vstupu RŠ do soutěže.
10)Souboj ostřílených harcovníků s mladou, nastupující generací vyzněl jasně pro mladé Čerty.
9)Rekordní sklizeň předvedli mladíci z JZD, když Tomáš Krč ml. se přičinil 6 góly.Hello Kitty nestačil dnes tempu utkání.
8)Více ze hry měli Sloni, kteří zápas rozhodli v jediné minutě, koncem 2 čtvrtiny, kdy dali rychlé tři góly. Pardálové byli nebezpeční z rychlých protiútoků, ale opět o gól prohráli.
7)V nových dresech nastoupil Slavoj,ale většina hráčů týmu si je nechtěla zpotit. Bez jediného střídání se Slavoj přestavil proti Flyers, kterých bylo o jednoho víc, tj 5.  Zkušené choceňské jádro v klidu soupeře povodilo a kažký si připsal alespoň 5 bodů.Nejvíc Jan Krejza 5+4. 
6)Za produktivitou bývalých JZD zatím mladíci,hrající hokej v Šumperku, mírně zaostávají.Do budoucna s nimi bude ale nutno počítat. Zkušená Panda ,kde opět zářil Tomáš Fořt (5+3) si se soupeřem s přehledem poradila.
5)K vrcholné formě mají začátkem sezóny oba týmy ještě daleko.Vyrovnané utkání těsně rozhodli pro sebe Sršni.
4)Po loňské zkušenosti v in -line soutěži v Hradci Králové se borci Slavoje Choceň opět budou usilovat o mety nejvyšší v OP.  Za stavu 7-5 pro Slavoj chybělo ještě 22 minut hry. Heat-tech ale začal odpadat a začal souboj střelců Pavla Držmíška(5+1) s Honzou Krejzou(5+3) ,kdo dá víc.
3)CGT posílil o zkušené hráče, kteří budou na place znát. Na první branku se čekalo do 24 minuty a pak už si CGT vytvořil jasný náskok. V závěru se prosadili i střelci Slonů. 
2) Po půlce zápasu Hello Kitty vedli o dva góly a Flyers stále nepustil Michal Šťovíček ke skórování. Přišel ale zásadní obrat a 6 gólů Flyers za 5 minut rozhodlo.

1)V úvodním zápase OP tedy Stilmat vůbec nenaplnil obavy o své síle, pro které byl zařazen na svou žádost  do 2.ligy. Osvědčení střelci měli stále hlad po gólech (Nosál 5,Diblík 4 ..) a Kapři dostali pořádný výprask.
 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 


info a platby - J. Černý 604 872 778, zs@tslan.cz., www.zslan.cz

 

 

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 607 160 467 e-mail: zs@tslan.cz

Webkamera Lanškroun nám. - Europe, Czech Republic, LanškrounLanškroun
Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí