in-line 2017

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stilmat Oblastní přebor   ---   STATISTIKY

35) JZD-Slavoj se odehraje později....
34)Výkvět lanškrounského in-line hokeje poměřil své síly, ale Čerti vydrželi hrát ve vysokém tempu jen půlku utkání. Pak už přestali stíhat a ztratili motivaci. Panda pak dala v klidu devět branek a byly z toho čtyři hattricky-P.Konečný, T.Fořt,V.Brejša a J.Nastoupil.Po dlouhé době si ale nedal gól Tom Markl vlivem nevhodně zvolené předzápasové páteční přípravy.
33)Plný tucet gólů nastřílel šikovný tým Hello Kitty při svém prvním vítězství v letošním OP. Rozhodl hned v úvodu utkání, kdy byl stav 0-5 už  po 10 minutách hry.  Bez přítomnosti obranných opor se Heat tech vzpamatoval až za stavu 2-9, kdy následně trochu skóre korigoval.
32)Utkání rozjel rozdílový hráč Jakub Pejcha, když v čase 5:33 už mě hattrick. Do konce první čtvrtiny měl na svém kontě gólů 5. Poté už se snažil přihrávat a tak celkem skóroval jen 7x. Nutno ale pochválit za předvedenou hru i RŠ, kde se uplatnil hlavně Mikuláš Karlík(3+2)
31)Už v čase před utkáním uložený místní trest za plivání na stěny haly využil David Baier k nastudování obrany Sršňů.  Pak mu stačil zbytek úvodní čtvrtiny k hattricku(celkem 4+1) a klidu Kaprů.
30) Další posílení kádru CGT+CBA o extraligového Aleše Holíka znamenalá posun týmu do vyšších pater. Bratranci Budinové zatížili konto Pardálů patnácti kanadskými body.
29)Konečný výsledek ale vůbec nenapovídá o průběhu utkání. 3/4 zápasu měli bojovní hráči Rychlých šípů hru pod kontrolou a drželi remízový stav. Stilmat i s hvězdnou posilou z 1.ligy začal střílet góly až v závěru.
28)Od začátku "rodinného " utkání bylo jasné, jak se bude vyvíjet. Honza Nastoupil vzal na sebe roli střelce Pandy (4+3) a pro Heat tech byla úspěšná jen poslední desetiminutovka,kterou 4-0 vyhrál.
27)Pouze půlku zápasu vydrželi Flyers létat s družstevníky.Pak přišla drtivá šňůra sedmi branek z holí mladíků z JZD. Denis Blecha 4 a Tomáš Krč ml. 5 -to je výčet nejlepších střelců zápasu.
26)Sice se Čerti lepší každým zápasem, ale na zkušené borce ze Slavoje si dnes nepřišli. Dostali ukázkovou lekci z úsporné profesorské hry s vysokou produktivitou.
25) V poslední čtvrtině došla Sršňům síla a z remízy byla rázem výhra Slonů o čtyři branky.
24)Honbu Pandy  za kanadskými body odnesl tým Hello Kitty. Útěchou jim může být, že elitní čtyřku mají za sebou. Za Pandu se konečně trefil i  smolař Petr Mík ml. a mimo výborného Eddieho v bráně si všichni hráči připsali minimálně 3 body.Nejvíc Tomáš Markl 7+5.
23)Až třígólové vedení JZD probudilo Čerty ze spánku.Přeci jenom o trochu zkušenější Čerti srovnali stav a díky produktivitě Petra Masopusta (5+2) otočili vývoj zápasu.
22)Hned následující zápas Kaprů potvrdil oprávněnost jejich postup do vyšší ligy.Zase T.Plundru (4+1) neuhlídala obrana Pardálů.
21)Oba týmy jsou na hraně finálové 2 a3 ligy.Začátek sice patřil Rychlým šípům, ale Tomáš Plundra, jako správný kapitán zavelel (2+3) k obratu.Pak se přidali střelecky David Baier s Pepou Matyášem a bylo vše jasné.
20)Rozjet čertovský kolotoč pomohl Flyers dvěma výstavními vlastními góly. Z Čertů se dařilo Petrovi Masopustovi (3+3) a pět gólů vsítil Dominik Marek. Dravé mládí přehrálo posilněný, zkušený Flyers.
19)Konečně i Stilmat musel s rovnocenným soupeřem zabrat.V prvních třech čtvrtinách hry byl bojovný celek CGT+CBA blízko k úspěchu. Tomáš Diblík ale svým přehledem a dnes i úspěšností (3+2) zajistil oba body pro Stilmat.
18)Talentovaný Erik Borovička nasázel Slavoji 5 gólů. Ono se ale v zápase moc nebránilo a tak z toho byly pro ještě dobře chytajícího golmana Michala Šťovíčka plné dva tucty.A nový rekord Honzy Krejzy 10+4.
17)Mohutný finiš Flyers úspěch už nepřinesl a Heat-tech bere všechny body.Střelecky se dařilo Davidům Bednářovi a Langrovi-oba 3 góly.
16)Obávaný střelec Sršňů našel svoji mušku po osmi neproměněných šancích až minutu před koncem ato bylo málo.To posilám CGT+CBA to tam i přes výborný výkon José Pávka,padalo.Michal Budina 5+3.
15)Na tři hattricky Rychlých šípů (M.Maršík, R.Kuka a Mikuláš Karlík 4) neměli dnes Pardálové žádnou odpověď.
14)Jak má tým využít nacvičené kombinace, když dva hráči zapomenou na zápas? Přesně to potkalo Slony, kteří by měli mít paměť dobrou...Stilmat nebral ohled a od druhé části vévodil utkání.
13)V souboji velkých favoritů na titul si Panda ještě mohla dovolit uvolnit Tomáše Fořta na oslavu 25 narozenin a trénink do Zlína, kde má novou smlouvu.Konečný výsledek sice naznačuje převahu Slavoje, ale bylo to tak až v samotném konci.Do 40 min byl stav nerozhodný.
12)Dramatický, vyrovnaný a rychlý in -line hokej se hraje i ve druhé lize! Tomáš Plundra s Davidem Baierem odehráli výborný zápas a své Kapry dotáhli k vítězství. Od CGT+CBA hrozilo nebezpečí z dělovek Michala Budiny, ale ten se trefil správně jen 2x. Dvakrát také nastřelil masku výborného golmana Patrika Keprty, kterému tímto pro jeho děvče potvrzujeme "cucáček" přes půl krku.
11)Rychlé šípy byly ostřejší sršních žihadel. Karlíkův rodinný klan nasbíral 9 k.b. a to výrazně přispělo k úspěšnému vstupu RŠ do soutěže.
10)Souboj ostřílených harcovníků s mladou, nastupující generací vyzněl jasně pro mladé Čerty.
9)Rekordní sklizeň předvedli mladíci z JZD, když Tomáš Krč ml. se přičinil 6 góly.Hello Kitty nestačil dnes tempu utkání.
8)Více ze hry měli Sloni, kteří zápas rozhodli v jediné minutě, koncem 2 čtvrtiny, kdy dali rychlé tři góly. Pardálové byli nebezpeční z rychlých protiútoků, ale opět o gól prohráli.
7)V nových dresech nastoupil Slavoj,ale většina hráčů týmu si je nechtěla zpotit. Bez jediného střídání se Slavoj přestavil proti Flyers, kterých bylo o jednoho víc, tj 5.  Zkušené choceňské jádro v klidu soupeře povodilo a kažký si připsal alespoň 5 bodů.Nejvíc Jan Krejza 5+4.
6)Za produktivitou bývalých JZD zatím mladíci,hrající hokej v Šumperku, mírně zaostávají.Do budoucna s nimi bude ale nutno počítat. Zkušená Panda ,kde opět zářil Tomáš Fořt (5+3) si se soupeřem s přehledem poradila.
5)K vrcholné formě mají začátkem sezóny oba týmy ještě daleko.Vyrovnané utkání těsně rozhodli pro sebe Sršni.
4)Po loňské zkušenosti v in -line soutěži v Hradci Králové se borci Slavoje Choceň opět budou usilovat o mety nejvyšší v OP.  Za stavu 7-5 pro Slavoj chybělo ještě 22 minut hry. Heat-tech ale začal odpadat a začal souboj střelců Pavla Držmíška(5+1) s Honzou Krejzou(5+3) ,kdo dá víc.
3)CGT posílil o zkušené hráče, kteří budou na place znát. Na první branku se čekalo do 24 minuty a pak už si CGT vytvořil jasný náskok. V závěru se prosadili i střelci Slonů.
2) Po půlce zápasu Hello Kitty vedli o dva góly a Flyers stále nepustil Michal Šťovíček ke skórování. Přišel ale zásadní obrat a 6 gólů Flyers za 5 minut rozhodlo.

1)V úvodním zápase OP tedy Stilmat vůbec nenaplnil obavy o své síle, pro které byl zařazen na svou žádost  do 2.ligy. Osvědčení střelci měli stále hlad po gólech (Nosál 5,Diblík 4 ..) a Kapři dostali pořádný výprask.