in-line 2019

soutěžní řád: zde

statistiky : zde

 

19)Do půlky zápasu M-Béčka drželi tempo a díky jejich důrazné hře to neměl Slavoj lehké. Choceňáci pak ale rozjeli svůj pověstný rychlý kombinační hokej a Honza Krejza (4+6) soupeře nešetřil.
18)Deset minut do konce a stav 5-5 sliboval po výborném výkonu golmana M.Opravila  Sloní překvapení.  Stilmatu ale zavelel třemi góly Tom Diblík k drtivému závěru.
17)Nuget po úvodních třech utkáních s favority OP dostal rovného soupeře.  Po slušném výkonu a hattricku J. Pejchy přehrál oslabený Flyers. 
16)Povinnné vítězství Kaprů jistil spolehlivým výkonem gólman Patrik Keprta. Pardálové si nepohlídali Míru Musila. autora 4 branek.
15)Opět kvalitní,rychlou hru předvedli Čerti ,když si góly rozdělilo 7 úspěšných střelců.Čtyři góly kuby Pejchy byly málo.
14)Slavoj se věnoval útočení a je z toho celkem rekordních 24 vstřelených  gólů. Thunders se ale také snažili a nastřílet Chocni 11 branek se taky málo kdy podaří.
13)Juniorský hokejový mistr ČR z Třince Tomáš Krč (8+4) s Dominikem Markem(4+5) tvořili hlavní údernou sílu mladíků z JZD. Flyers nestíhali.
12)Radim Kuka sice dal 5 branek, ale soupeř má elitních střelců víc. Za M-Béčka J.Kuběnka 5+1, R.Pilavka 4+5 a hattricky Míra Resler se Slávou Váně.
11)Příležitostný gólman samouk Franta Dvouletý zásadně pomohl svým Thunders a dařilo se Martinovi Chytilovi (4+2).  Sloni ale poměrně dlouho drželi slibný odstup.
10)Nadílku od Stilmatu  vedl Tom Diblík(4+3) s  hattricky R.Papáčka a M.Šimončiče. Občasné šance Pardálů nelítostně Renda Toman likvidoval.
9)Hokejisté Slavoje hráli oproti Nugetu víc in-line hokej.Při prvním představení útočníků Aleše Vícha a Pavla Držmíška dali oba po pěti brankách.
8)Pomalejší rozjezd MB znamenal třígólové vedení Flyers, kde se dařilo Ondrovi Dvořákovi(4+2).Vítězný finiš byl ale pro MB, kde Pepa Kuběnka opět předvedl hattrick. 
7)První zcela vyrovnaný souboj  se odehrál v klasickém derby. Stilmat díky novým posilám těsně vyhrál.
6)Hrdost Rychlých šípů zabránila využít pravidel a sehrát si "vyrovnaný" přátelák.
5)Mladíci z JZD nedali svojí rychlostí Nugetu moc šancí.
4)Brankové hody v podání Flyers. S Thunders se ale bude muset počítat do vyšších pater tabulky!
3)Tom Bartheldy 6branek a Honza Krejza 5+6 měli největší podíl na jasném vítězství Slavoje proti Slonům.
2)Za stavu 9-3 si Panda dala šlofíčka a probudilo jí až pět gólů M-Béček v řadě. Na hattrick Davida Babáka zareagoval Honza Nastoupil dokončením svého bůra.
1)Proti veteránům nasadili mladí Čerti ďábelské tempo a po chvíli bylo o vítězi rozhodnuto.Třemi hattricky Pardály jasně přehráli.

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 607 160 467 e-mail: zs@tslan.cz

Webkamera Lanškroun nám. - Europe, Czech Republic, LanškrounLanškroun
Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí